Click to Visit
Rock - Incubus
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

Arunson e-mail | 2007-07-15 23:03:27 | 238.
www.kaki.hu

itt megtalálsz mindent


Előzmény: klararockercsaj (237.)
klararockercsaj e-mail | 2007-07-15 17:56:50 | 237.
Hellokka.12 éves vagyok van egy számom és szeretnék komoly énekesnő lenni.rockban nyomom.MENEDZSERT KERESEK VAGY AKINEK IGY JOBB "MENEDZSMENT"!!!
Segitsetek!!!Ajánljatok!
Állitolag nagyon pontosan és szépen énekelek!Segitség!

kakapanna e-mail | 2007-04-03 11:31:41 | 236.
te barom! a dátumot nem nézed?

Előzmény: danislmon (235.)
danislmon e-mail | 2007-04-02 13:13:23 | 235.
mindegy hány éves me én 14 vok lassan 15 leszek ritmus gitáros és mijen zenekarba(műfajilag)?

Előzmény: zenx (215.)
madnoz e-mail | 2006-08-24 13:15:27 | 234.
Új számok és köreműködések/együtt zenélések:

Új szám,A Kiss to Send Us Off intro:

http://www.youtube.com/watch?v=r__WrhRKiDw

refrén:

http://www.youtube.com/watch?v=Q-3JoVSlMHQ

Drive w/ Chrissie Hynde:

http://www.youtube.com/watch?v=EGvhF8FuwkQ

Pretenders and Incubus: Message of Love

http://www.youtube.com/watch?v=hhRsW3SbTNI

Anna Molly youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=dU5CQYTp0D0

Anna Molly YouSendIt:

Valaki aki hallotta, volt olyan kedves gitározni belőle egy picit...

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=A5FB4C5B58AA12F1

madnoz e-mail | 2004-12-19 22:29:01 | 233.
Nah incuék úgy néz ki, hogy augusztusban épp euróbában lesznek...

Tudom h a kívánsággép nem váltja meg a világotm de...

SZAVAZZATOK!!!

pure morning e-mail | 2004-08-29 16:25:29 | 232.
Sziasztok!!
XFTS e-mail | 2004-06-18 15:11:58 | 231.
Hello!
najó, ez a nevemet a nagy ikszfrencs-élmény ihlette:))
jah, reese vagyok, avagy deveel, avagy Vera, ahogy akarod.)
és mindössze 15perc alatt töltötte be:)

és INCUBUS örökké!


Előzmény: madnoz (230.)
madnoz e-mail | 2004-06-16 17:28:20 | 230.
Az Újra Incubus-ba már betettem, de azért ide is berakom az egyetlen magyar Incuoldalt!

www.10-24.gportal.hu (Még nincs teljesen kész)

Írjátok le a véleményeteket légyszi és én majd továbbítom a szerzőnek. :)

madnoz e-mail | 2004-05-09 05:21:05 | 229.
Van 1 orosz oldal (angol nyelven is. Én sem tok oroszul...) Én onnan szedtem a S.C.I.E.N.C.E.-t, a MY is fenn van, de csak VIP klubosoknak. (Tudod VISA kártyásoknak...)
Meg még van fenn egy non-albumos Incu szám a Familiar. (Spawn Soundtrack)
Sőt! Nelly furtado lemeze is fenn van, úh én azt a számot is letöltöttem amiben Mike gitározik.

mp3spy.ru/en


Előzmény: _amelie (228.)
_amelie e-mail | 2004-05-08 19:26:21 | 228.
jo sok kedvenc számod van:) amugy a drive szerintem is a legjobb klipp,eddig. a szám is jo.kicsit lightos,de jo. nem tudod,hogy a make yourself és a s.c.i.e.n.c.e. számait hol tom letölteni teljes hosszban?
madnoz e-mail | 2004-05-08 06:53:19 | 227.
Hi!
Hát igen én is szomorkodtam itthon picit h nem tudtam koncertre menni.
De tegnapelőtt töltöttem a S.C.I.E.N.C.E.-t úh élvezkedtem azon + azokon a számokon, amiket nem adtak ki.
Nekem a Make Yourself a kedvenc albumom tőlük (egyedül a Fungus nincs meg, de ez már csak a lemezbolton múlik, mert 3 hete megrendeltem.)
Kedvenceim:
-Az egész MY
-WYWH
-Just a Phrase
-11am
-Have You Ever
-Under My Umbrella
-Aqeous Transmission
-Vitamin
-ACSOG
-Nebula
-Calgone
-Anti Gravity Love Song
-Deep Inside
^
(De ezt még csak 2 napja hallgatom úh még jöhet hozzá több is)
-Megalo.
-ACLOTM
-Agoraphobia
-TSOM
-SSLW
-Pistola
-Priceless
-Zee Deveel
-Made For a TV Movie
-Leech
-Pantomime
-Miss Bliss

Félhomályban ezek is tetszenek:
-Southern Girl
-Here In My Room
-Mexico
-Warning
-Echo
:)
Mit hagytam ki?

Azok a számaik amik nagy hatással voltak az életemre:
-Drive
-The Warmth
-Wish You Were Here
-Just A Phrase
-Aqeous Transmission

De ami ebben nincs benne az is nagyon jó!

Igen láttam azt a klipet!
Az Incura vall nagyon!
Érdekes...
(Orwell 1984-e és Állatfarmja ihlette)
Miután megnéztem a videot el is határoztam, h elolvasom mind2-t.
De a legjobb klipjük, azok közül amiket eddig láttam az a Drive.
De mesélték milyen a Take Me To Your Leader és nagyon érdekelne már az is!

Remélem nem voltam fárasztó!


Előzmény: _amelie (226.)
_amelie e-mail | 2004-05-07 17:40:04 | 226.
hali!látom picit megin hanyagoljátok a forumot,ugyhogy gondoltam irok.ma van a koncert de sajna nemtok ott lenni,ugyhogy most be kell érnem a cdk-kel:(amugy szerintem az uj album eddig talán a legjobb.pistola,agoraphobia naon jo,southern girl szép,de örök kedvenc a wish you were here:)tényleg az uj klippet láttátok már?amelyik a talk shows on mute-hoz készült.hát érdekes...:)de a szám jo.na cupp minden inc rajongonak,irjatok!
kkkdavid e-mail | 2004-03-10 22:20:43 | 225.
SUN WORKSHOP - WEE SEE YOU!
Sztem ennél nincs jobb!!!!
19-én koncert az A38-on, lesz még Brains, Korog, Hippikiller, Luca Brasi!!!!!!!!!!!!!!
SUN WORKSHOP FOREVERE!!!!
WWW.SUNWORKSHOP.NET

madnoz e-mail | 2004-03-09 18:14:24 | 224.
szia!
Már írtam az Újra Incuban h van 1 kis problémám, de menni akarok!!!
Honnan lehet jegyeket rendelni????
A problémámon, az h mozgássérült vagyok, túl lehet lépni ilyen helyzetben?
1ébként önellátó és helyzetemhez képest talpraesett vagyok.
Még életembe nem akartam semmit ennyire!!!!!
Eddig tudtam pozítívan nézni a dolgokat.
Helyzettől függ. Mert van amikor csak az van h :
Álmodozz csak a koncertről,de van amikor vérkomoly fogadalmakat teszek. (Vérkomoly fogadalmak előnyben):)

AKÁRHOGY IS DE OTT AKAROK LENNI!!!!!!


Előzmény: Eva85 (223.)
Eva85 e-mail | 2004-03-08 11:54:02 | 223.
Én nem az biztos,azért írtam hogy jobb lenne a kocsi, de ha csak vonat van nem esek kétségbe:))Tök jó közlekedési térképek vannak a neten...Amúgy első osztályon menettéri jegy 3000ft (BP-től) ami semmi,de lehet hogy csak IC indul ami drágább...de természetes hogy ha kellenne válssztani kocsival mennék

Előzmény: (máté)PE (222.)
(máté)PE e-mail | 2004-03-07 16:52:46 | 222.
mennyi az a vonatút?eltudnál igazodni bécsben?stb..

Előzmény: Eva85 (221.)
Eva85 e-mail | 2004-03-07 13:57:04 | 221.
Én sajna nem tudok kocsit szerezni,de szívesen venném ha valaki igen:))Én már amúgy kinéztm egy vonatot nem drága, még olcsóbb mint ha kocsival mennénk, persze jobb lenne ha lenne kocsi.

Előzmény: (máté)PE (220.)
(máté)PE e-mail | 2004-03-04 20:23:30 | 220.
amúgy én is menni akarok,meg a barátné!ha valakinek van kocsija mehetünk.

Előzmény: madnoz (214.)
Eva85 e-mail | 2004-03-04 15:11:49 | 219.
Én megyek, ha minden igaz, csak a pénz legyen meg:))Ha jössz én ott leszek...

Előzmény: madnoz (214.)
dead soul e-mail | 2004-03-03 15:17:02 | 218.
www.slsk.org

a direct connect címét nem tudom, tán directconnect.com:)


Előzmény: madnoz (217.)
madnoz e-mail | 2004-03-02 17:18:45 | 217.
Nincs egyik se. Az olyat honnan lehet szedni?


Előzmény: dead soul (216.)
dead soul e-mail | 2004-03-01 07:19:59 | 216.
tölem letöltheted a s.c.i.e.n.c.e.-t meg a fungus amungust (utóbbit most frissen szedtem), ha van soulseeked vagy dc++.

Előzmény: madnoz (214.)
zenx e-mail | 2004-03-01 07:06:26 | 215.
hölgyek urak, második gitárost keresünk, ajánljatok valakit légyszi
glassjaw/poison the well/deftones/refused...

itt megtaláltok mindent: http://www.velvetstab.com

madnoz e-mail | 2004-02-29 20:18:26 | 214.
4 990!

De olyan jólesett megvenni!
(Itt Zegen 2-3 hétig huzattak a boltok, aztán Bp.-re mentem aztán úgy jött, h volt alkalmam megvenni)
Hú amikor én először hallottam a Pistolát köpni-nyelni nem tudtam!

Amúgy meg május 7-én lesznek Bécsben, nagyon akarok menni, csak nincs kivel (1éb problémák miatt egyedül nem TUDOK)

A S.C.I.E.N.C.E.-t már nagyon akarom hallani!


Előzmény: (máté)PE (213.)
(máté)PE e-mail | 2004-02-29 18:16:43 | 213.
szerezd be a Science-t,nos ha azt hallottad akkor kérdezd meg betegek-e ezek a pasik?:)
A Morning view szerintem kommersz,és nem túl változatos.Vannak jó számok,de elhal az egész az unalomtól.
Az új albumról a legnagyobb kedvenc a pistola.
Egyébként mennyibe került a cd?


Előzmény: madnoz (212.)
madnoz e-mail | 2004-02-29 17:32:46 | 212.
Látom eléggé haldokló topik ez, nem baj azért írok. (Incu rajongók mindig voltak vannak és lesznek)
Nekem ez kb. 3 éve kezdődött, mikor uncsitesóm kvázi elkezdett engem az amcsi zenéivel traktálni.
(Megjegyzem nem volt ellenemre)
Akkor adta a MY-t ami nekem valahogy AKKOR MÉG nem tetszett.
Aztán valahogy eljutottam odáig h betegyem. Akkor már éreztem h ez az én zeném, aztán hogy hogy nem eljutottam a MV-ig is.
Nagyon sokan fikázzák. MIÉRT??? Csak kicsit más stílusú lett, mint az előzőek...
Aztán egy hete megvettem a ACLOTM-t és nagyon tetszik.
Sajnos a Fungus és a S.C.I.E.N.C.E. MÉG nincs +.

Néha megfordul a fejemben hogy vajon normálisak e ezek a hapsik? Komoly kétségeim vannak...

Dirk Lance-t én is nagyon sajnálom szerintem jobban játszott mint az új gitáros, de azért ő se rossz.

Remélem lendül valamit a topik, mert mint tudjuk nem vagyunk sokan...
(Pláne úgy hogy Mon nem játszák az új klipet-legalábbis én még nem láttam)

Mse the bad e-mail | 2003-08-22 12:13:42 | 211.
Én nem tudok ilyen helyet. Talán lehetne külföldről rendelni. Én nem fogok, már kitaláltam mit teszek! Veszek egy pólót, aztán megyek és egy ezresér rányomják amit akarok! Csak normális képet nem tudok szerezni...de majd azt is összehozom:) Mert már én is bevagyok zsongva, mert kell már egy Incubusos póló!!!!!!

Az új gitárost még nem tudtam annyira szemügyre venni, hogy bármi véleményt mondjak róla, de én is nagyon sajnálom Dirk-et...:(


Előzmény: HoobaboY (210.)
HoobaboY e-mail | 2003-08-22 10:18:34 | 210.
Pólók...Hmmmm...Már nagyon rég óta szerettem volna egy Incubusos vagy Hoobastankos vagy ezekhez hasonló pólót, de itt Magyarországon semmi ilyesmit nem lehet beszerezni, ha esetleg van is, ritka mint a fehér raven.Kincs.Ti nem tudtok valami forrást, magyarországi boltot, beszerzési lehetőséget esetleg?Kár az incubus gitárosáért amúgy, szerintem igen kreatív volt a banda dalírási folyamatában, s igen csak sokat tett azért, hogy olyan legyen a hangzásuk, amilyen.
Mse the bad e-mail | 2003-08-20 19:30:37 | 209.
Hááát egen. Én is úgy tudtam, hogy néger dákok, de ezt a fiúkát nézem neten. Kerestem képet, de hát...én nem tudtam eldönteni...talán kreol!
Jaj és milyen jó Incubus-os pólók vannak! Nem csak simán rányomva nyomorék betűkkel, hogy Incubus...hanem olyan csini!
Hát énemtom mizajlik a bandában. De kicsit fura, hogy egy hip-hop együttesből hozták a gitárost.


Előzmény: (máté)PE (208.)
(máté)PE e-mail | 2003-08-20 12:07:38 | 208.
ez a roots valami néger muzsika,nem?
Néger az új srác?


Előzmény: Mse the bad (207.)
Mse the bad e-mail | 2003-08-20 07:50:02 | 207.
Nem tudom. Biztos halltottátok már, mert ez már egy pár hónapja volt, de hátha valaki még nem hallottam, úgyhogy hír:
"Az Incubus új basszusgitárosa Ben Kenney (The Roots) lett. A banda korábbi basszere, Alex "Dirk Lance" Katunich 12 év után lépett ki a csapatból nemrég. Brandon Boyd, a zenekar frontembere azt nyilatkozta, hogy az Incubus tagjai közös megegyezéssel váltak meg "Dirk Lance"-től a "Morning View" turné végeztével."

"Szeretnénk megköszönni Dirknek az elmúlt 12 évet. A csapat történetének egyik legfontosabb idõszakának volt részese." - mondta Boyd.Lance egyelõre nem kommentálta az eseményt."

Mse the bad e-mail | 2003-08-20 07:34:07 | 206.
Szerintem azért az are you in annyira nem rossz. De az az igazság, hogy érezhető rajta, hogy ebben a számban nincs már annyi fantázia. De azért nem a legrosszabb. Nekem mindig változik, hogy melyik számot szeretem jobban. Hangulatomtól függ. De nincs olyan számuk amelyiket utálnám.


Előzmény: (máté)PE (205.)
(máté)PE e-mail | 2003-08-19 18:40:52 | 205.
az are you in a legrosszabb incubus szám amit valaha hallottam...11 am,just a phase,nice to know you,blood on the ground,wish you where here,have you ever bejön a többi nem.
Sokkal sokszinűbb volt a make yourself és ötletesebb,mint a morning.Inkább úgy fogalmaznék hogy kommerszebbe ment át a banda.


Előzmény: HoobaboY (204.)
HoobaboY e-mail | 2003-08-19 12:50:29 | 204.
Sziasztok hát újra!Érdekes hír, amit Máté mondott, nem gondoltam volna,hogy egy olyan - mára már legalábbis - sikeres együttesnek, mint az Incubus, anyagi problémái lennének, vagy ilyesmi, de persze ez is benne van a pakliban..Amúgy a Morning Wiev-ról:Szerintem jó album, de elég nagy az eltérés a korábbiakhoz képest, ez kétségtelen.De ennek a dalait is nagyon megszerettem...Például szerintem nagyon jó számok az albumról:Under my Umbrella (inkább a korábbi 'műveik' felé húz),JUST A PHASE (egyszerűen zseniális...), 11 Am (Szintén:)), Nice To Know You (Klippes...), MEXICO (Igaz, lassú, de gyönyörű és érzelmes), WISH YOU WERE HERE (Szintén szép dal, s ez is klippes)..És persze a WARNING is bejön eléggé (Szövege, meg sallama miatt), de az absolute kedvencek mégis csak:JUST A PHASE és az UNDER MY UMBRELLA...És nektek?Többszöri meghallgatásra már nem akkora csalódás az album, sőt!..Higgyétek el..Ez is zseniális, mint a többi:)Úgy értem:Ilyennek is méltán megvan a helye discographyjukban..Nagyon jól példázza az együttes tehetségét és sokszínűségét..(Az are you in?-is elmegy..)..És NEKTEK?Vélemény?:))..Na sziasztok, még benézek:))Legyetek..Olyanok amilyenek lenni szeretnétek!:))
Mse the bad e-mail | 2003-08-15 12:59:20 | 203.
Hát ez azért jó nagy kicseszés.
(máté)PE e-mail | 2003-08-14 22:26:26 | 202.
ez már egy régebbi hir...az új album is ezér csúszik:(

Előzmény: Mse the bad (201.)
Mse the bad e-mail | 2003-08-14 13:50:57 | 201.
hol olvastad?
(máté)PE e-mail | 2003-08-11 19:45:16 | 200.
erre most mit mondjak...szeretem mindkettőt,bár a Morning View-vel nem vagyok kibékülve.Ja,most akkor mivan?Incubus otthagyja a Sony-t?OLvastam hogy nem fzetett ki pénzeket a kiadó a bandának.

Előzmény: HoobaboY (198.)
Tool-ardent e-mail | 2003-08-11 14:24:39 | 199.
Töredelmesen szeretnék bocsit kérni. Mostanában - (érzelgősebb napjaimban) ismét Incubust hallgatok, és elővettem a Hoobastanket is. Neked volt igazad, állatira has., főleg az album 2. fele. 1etlen mentség: Akkor még nem ism-tem az Inc-ust, amikor hallgatgattam a Hoobát. 'szal most áll. az forog :)


Előzmény: (máté)PE (196.)
HoobaboY e-mail | 2003-08-11 14:12:17 | 198.
Ebbe a fórumba már nem is ír senki?Kihaltunk?Lusták vagytok?Nincs mondanivalótok?Hol vannak az igzi Hooba és Incu fanok?Tiszta lelkű testvéreim, gyertek!:))...Pardon me who wanna burst into flames, I've had enpugh of this world and it's people's mindless games...Yeah!:))..Szóval..Bárkinek van is véleménye a két bandáról vagy hozzászólása bármi máshoz az csak bátran írjon..Össze kéne tartanunk..De sebaj..Egyedül is erősek vagyunk!!!..Nowhere fast...Mára ennyi lett volna..írjatok ide, bármit, amit gondoltok, kérdést is..bármit..Na sziasztok!:)))

Előzmény: HoobaboY (197.)
HoobaboY e-mail | 2003-08-05 12:48:44 | 197.
Köszi Máté:))

Igen, szeretem e zenéket..A Primer 55 szerintem nem oszlott fel, egyszerűen csak átmenetileg megszűnt a hivatalos site-juk, bár tényleg nem tudom mi van.Érdekelne, utána kéne nézni.Kár lenne értük:(..Szóval és még egy nagyon fontos dolog:AZ ORGY NEM OSZLOTT FEL!!(Ez viszont tuti.)Az Orgy és Deadsy valójában nagyon hasonló stílust képviselnek, vannak is közös számaik, de Orgy nem egyenlő DEADSY, véletlenül sem.Két külön együttes kükön ismert frontemberekkel/zenészekkel és ALBUMOKKAl..A Deadsy már elég régen a 'színtéren' van.Nézz csak utána hány albumuk van és hogy mikoriak.Nagon jó z együttes, érdemes meghallgatni őket, főleg egy ORGY-rajongónak, de persze NEM muszáj annak lenni..Goth-stílus, elektronuika, kis ez-az ilyesmik..COOL!:))


Előzmény: (máté)PE (196.)
(máté)PE e-mail | 2003-08-04 17:16:07 | 196.
Na végre egy fószer akivel a ZENÉRŐL is lehet beszélgetni
Az új 311 kurvajó,mint már megszokhattuk tőlük.
Az új Finger az eddigi legjobb.A Sevendust októberbe jön,ha jól tudom.Várom nagyon.
A Primer 55-val mivan?.Úgy tudom feloszlottak.Az Orgy is.Helyettük most a Deadsy megy-az sem rossz.


Előzmény: HoobaboY (194.)
Mse the bad e-mail | 2003-08-04 16:47:05 | 195.
Nah! Hát nem tök mindegy, hogy mi a Hoobastank? vagy az Incubus? Ezért szarok a fórumok, mert lényegtelen dolgokról témáztok! Totál mindegy milyen stílusú! Az a lényeg, hogy teccen! Nem?! Na kérem, hogy értelmes dolgokról irogassatok, ha már itt annyira meg akarjátok menteni a fórum becsületét!:)
Pá!

HoobaboY e-mail | 2003-08-04 14:47:46 | 194.
SZIA MÁTÉ!
LÁtom tényleg 'felkészült vagy':(Én csak 3 éve hallgatok ilen együtteseket, de mostanra imádom őket!!:))
Ami tetszett abból mit leírtál(és persze nekem is megvan és én is hallgatom:)):PRIMER 55(!!), ORGY, FINGER 11, 311, SEVENDUST, (HED)Planet Earth..S persze a kedvenceim:HOOBASTANK és INCUBUS..Persze az összes többit is jól ismerem, magyarokat sajnos nem hallgatok:(Szóval király vagy!:)


Előzmény: Máté1 (163.)
HoobaboY e-mail | 2003-08-04 14:07:14 | 193.
Figyelj csak Tool-ardent!!A Hoobastank NU-banda, mert nem oly rég jöttek csak létre (95-körül), de max csak ezért lehet őket 'NU'-nak titulálni.ÉS NEM METAL..Ék NEM egy metálbanda!!(EMO, stb..DE nem metal!!!)..Szóvl, ők egyszerűen nagyon jó számokat írnak SZívBŐL, s ez sikerük és különlegességük titka!Az Incubus is nagyon jó banda!!A Summer Romance (Anty-gravity love songban) pl.:a Hooba volt szaxofonosa adta hozzá tehetséghét a számhoz!(S.C.I.E.N.C.E)Nekem persze az összes Incu is megvan, ők is különlegesek!S igenis van hasonlóság a két banda között!(Ezen NINCS értelme vitatkozni!)

Előzmény: Tool-ardent (187.)
HoobaboY e-mail | 2003-08-04 14:02:09 | 192.
Igen, egyetértek veled teljes mértékben!A Hoobastank tulajdonképpen egy 'fiatalabb',- de azért más kicsit persze - Incubusnak tekinthető!!!Hihetetlen érzékenység és átélés/beleélés jellemzi számaikat!!!IMÁDOM EZT A BANDÁT, és SENKI se merje BÁNTANI őket!!!:))..Nagyon RITKA manapság az ilyen jó dalokat író együttes.RESPECT!!!!
(P.s.:ÜDVÖZLET MINDEN HOOBASTANK RAJONGÓNAK, íRJATOK!!!:))


Előzmény: Máté1 (188.)
kovász e-mail | 2003-08-02 16:15:47 | 191.
nem tudom miért de ahogy észrevettem itt rohadt nagy a punnyadás!kéne valamit tennunk,hogy ne legyen ez a lap is nagy rakás!

fugger e-mail | 2003-07-28 16:41:47 | 190.
Július 30.-án MIND THE GAP Koncert lesz a SZigeten!!!!!


Helyszín: Talentum Színpad!!!!

Kezdés: 19h-kor

www.mindthegap.hu

Tool-ardent e-mail | 2003-07-21 13:49:05 | 189.
Szia, hajnalkelő!

Persze, persze. 'csomószor folyamatosan. A Remember me, meg a Crawling sztem a jó pl. erre. Talán az a kapcs. közöttük, hogy a dallamok tiszán kijönnek már elsőre. 'Szal amolyan azon-nyomban-hallgatható dalok.


Előzmény: Máté1 (188.)

1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.