Click to Visit
Rock - Kreator
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Razoxane e-mail | 2003-09-15 22:24:27 | 5.
Hail Kreator fanok!

Nos, nagyon megörültem, amikor megláttam ezt a szobát (vagy mit...), mert a sok unalmas szemét között jó egy ilyen hely, ahol mi, Thrasherek kiélhetjük magunkat. Nagyon szeretem a Kreator-t, a kedvenc lemezem tőlük az Extreme Aggression.
Mille pedig a legjobb Thrash Metal frontember és énekes ebben a haldokló világban!
Egyébként szeretem még a következő zenekarokat is: Tankard, Sodom, Destruction, Holy Moses, Darkness, Vendetta, Reflection, Moby Dick, régi Megadeth, régi Slayer, régi Akela (Fenevad az isten!), Necrodeath, Sarcofago, régi Metallica, Nuclear Assault, Forbidden, Death Angel, Dark Angel, Protector + igaz Black Metal, Doom Metal, régi Heavy Metal, Dark Metal, Death Metal, régi Speed Metal.

THRASH METAL NEVER DIES!

Thomas e-mail | 2003-08-21 14:03:40 | 4.
Számomra a német thrash metal legendát a Destruction jelenti.
\m/

banderas76 e-mail | 2003-08-21 12:17:20 | 3.
Végre egy ilyen topic, a szóbanforgó csapat magasan a kedvenc zenekarom!!! Tegnap végre sikerült szert tennem a koncertlemezre + DVD-re (olvastam már máshol is, hogy elég szar a terjesztése), nagyon állat! Tavaly 2x is láttam őket (Bécsben és a Szigeten), most szerintem egy kicsit várni kell a Bp-i fellépésre. 2002-ben szinte végig turnéztak, aztán a koncertlemez volt műsoron. Ha jól tudom, most még egy rövid USA-turné van tervben, utána elvonulnak megcsinálni az új lemezt. Remélem, hogy jövőre ismét találkozhatunk velük!
chizzo e-mail | 2003-07-12 08:55:18 | 2.
ha jönnek, gondolom pestre. ezzel nem mondtam újat, mi ?
én is kedvelem őket, főleg a coma of souls albumot. az vmi baszott állat zenemű. tanítani kellene, hogyan lehet ennyi fogós riffet és ötletet összevarázsolni egy albumra.

stevie e-mail | 2003-07-11 12:24:07 | 1.
Hi mindenkinek! Kíváncsi vagyok rajtam kívül ki szereti a német thrash metal legendát, úgyhogy aki igen az írjon valamit! (pl. azt, hogy mikor jönnek Magyarországra és hova!)

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.