Click to Visit
Rock - A mai,új előadóknak is lehet esélyt adni a bizonyí
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

naillight e-mail | 2003-08-30 19:19:11 | 6.
amugy meg a felsorolt zkrok egyikeben sincs uj elem. mar mind regota hasznalt dolog.reszemröl inkabb a deftones mint a linkin.pedig utalo ezt a fajta zenet. busted+linkinize ugy ahogy van összecsapott-lopkodott árva népség.
haska e-mail | 2003-08-27 19:28:57 | 5.
az esélyt megadták kisbogár, nézz bele az emtívi vagy viva adókra!
bizonyítani pedig az IDŐ bizonyít és a PRODUKCIÓ

haska e-mail | 2003-08-27 19:27:40 | 4.
NEM KELL GYÁRTANI A SZEMÉT TOPIKOKAT!
mingyá én is csinálok hat himet nyóc menzont három linkinparkot és öt gudsárlott topikot.

(máté)PE e-mail | 2003-08-27 19:08:26 | 3.
nono...ez a backstreet boys gitárral szöveg inkább jellemző a Busted-ra mint a Good CHarlotte-ra...

Előzmény: max_lead (2.)
max_lead e-mail | 2003-08-27 17:52:23 | 2.
Részben igazad van. A Linkin már pl. kapásból 3-4 éve ismert, szal meglesz az az 5 :P
Azonban: sok ilyen új bandával nem vagyok "megelégedve". Pl. Good Charlotte. Mikor hallottam, az első számukat, megtetszett. A második már nem annyira, de még az is kellemes. Azonban kezembe akadt egy pár mp3 az albumról, és mikor meghallgattam őket, azt hittem, h félreírták a nevüket. Basszus olyan volt, mintha a Backstreet Boys-osok kezébe gitárt nyomtak volna, aztán had szóljon. A Busted meg kellemes, dallamos zenét nyom, de meg lennék lepve ha sokáig húznák, mivel ezekkel a daltémákkal nem fogják magukat a felszínen tartani túl sokáig, hiába a fülbemászó dallamok...


Előzmény: Mrs.Chavez (1.)
Mrs.Chavez e-mail | 2003-08-27 15:48:38 | 1.
Elég szomorú dolog,hogy az olyan bandákat,mint a Good Charlotte + a Busted,ostoba divatbandáknak titulálják,és lenézik őket."5-10 év múlva ezekre már senki nem fog emlékezni!",mondogatják.Ez nem biztos.A Linkin parkra is a "divatbanda" jelzőt használják.Pedig nekik külön stílusuk van,senkit sem majmolnak.Az is lehet,hogy 1-1 új bandában ill.énekesben új lehetőségek rejlenek.A másik + az,hogy mindenkinek el kell fogadni a másik kedvencét,és azt tiszteletben kéne tartani.


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.