Click to Visit
Rock - FEEDER!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

ed89 e-mail | 2005-03-08 13:52:01 | 4.
hali! nekem is ők a kedvenceim, most jött ki az új album a pushing the senses!!!ÉS PONT A MAI NAPON ADNAK BÉCSBEN KONCERTET!!!!!!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ HOGY NEM LEHETEK OTT...
:)) e-mail | 2004-08-27 17:16:50 | 3.
Sziasztok!
Örömmel látom , hogy egyre többen ismerik őket itthon is, ez már a második róluk szóló téma!Nekem ők az abszolút kedvenceim.Nem is értem, hogy tudnak ennyire klassz számokat írni...
Egyébként most jelent meg egy 36 B-side-ot tartalmazó dupla CD-jük, amit az oldalukról meg is lehet rendelni.

ed89 e-mail | 2004-08-08 18:40:42 | 2.
nekem megvan 2 albumuk(echo park, comfort in sound)és valszeg haveromtól meglesz az összes, tehát a maradék3.a dobosról én annyit tudok h eccercsak fogta magát és felakasztotta agarázsban magát a kutya pórázával...
amúgy a hivatalos honlapjuk a www.feederweb.com itt sztem sokkal többet és pontosabban megtudhatsz :)

wenders e-mail | 2003-09-03 21:53:23 | 1.
SZIASZTOK, én ismerem a FEEDER-t , megvettem tök véletlenül a leértékelt kazijukat-yestrday went to soon- a media marktban és nagyon bejöttek, de sehol nem találok tölük más anyagot, tudnátok segíteni nekem megszerezni a többit is??
egyébként hallottam valamelyik tag öngyilkos lett a bandában, talán a dobosuk?? ki tudja?


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.