Click to Visit
Rock - The Rasmus(aki szereti)
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  

dead soul e-mail | 2003-12-09 18:12:45 | 282.
'szégyellem is magam jól'

na ezt akár a lovasi is mondhatta volna:)


Előzmény: haska (276.)
dead soul e-mail | 2003-12-09 18:09:57 | 281.
a him nekem nem ártott semmit, egyszerüen nem érdekel, mint zene, és hogy miért nem tetszik, azt nem részletezem, mert sértödés lesz a vége.

Előzmény: Razorbladekiss (275.)
dead soul e-mail | 2003-12-09 18:08:27 | 280.
nem mondtam azt, hogy nincs agyad. ha nem fogott meg, az a te dolgod. a kérdéseket dumalédihez intéztem. bár kétlem, hogy ö érdemi választ tudna rá adni. a félreértések elkerülése végett: engem személy szerint qvára nem érdekel, hoyg mit hallgattok, nincs semmi bajom a himes lánykákkal. csak az idegesít egy kicsit, hogy vmiröl (mindegy, hogy a kispálról vagy a magyar zenei színtérröl) úgy mondtok véleményt, hogy csak azt ismeritek, amit a médiában nyomatnak; és még ti elégedetlenkedtek a vivaplusszal, amikor úgy szopjátok be a hülyeségeit, mint a piócák a vért (huh most remélem ideillö hasonlatot mondtam, rég volt már a biosz). ennyi. haska barátunk nevében nem nyilatkozom, ö csak szeret fikázni, amint látjátok.

Előzmény: Razorbladekiss (275.)
haska e-mail | 2003-12-09 18:08:21 | 279.
sztem kurvanagy, mindenképp érdemes elolvasni ha viant szereted meg amúgyis. a fordítás is jó gondolok itt Pharocq alfőmérnökre és Pondreau elnökre. ma befejezem a venyigeszút és akkor jön az "öljünk meg minden rohadékot".
hátha ennek a fórumon is hasznát veszem és meg akkor majd meg tudom itt ölni a sok rohadékot.


Előzmény: dead soul (278.)
dead soul e-mail | 2003-12-09 18:01:17 | 278.
amúgy milyen a venyigeszú? mert itt mosolyog a könyvespolcon, ha jó, akkor én is elolvasom. már tele van a faxom a douglas adams teadélutánjának szar magyartalan fordításával.

Előzmény: haska (274.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-12-09 17:54:58 | 277.
De miafaszé nemlehet normálisan elmondani a véleményeteket??????????????szerintem úgy is megértené(nk).
haska e-mail | 2003-12-09 17:49:44 | 276.
hát kispál sablont te kis tudatlan!
lovasi hangja+gitár(ok)+bass+dob+kütyük
ne nevettessé má a hüjessségeidde'
tényleg miér őket írtam mosmá szégyellem is magam jól.
írhattam volna kozsót 'ző zenéje legalább könnyen emészthető, a szövegei elsőre a szíved közepébe találnak, és még jó arc is
- kispál + kozsó


Előzmény: dead soul (273.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-12-09 17:47:49 | 275.
a kispának jópár albumát hallgattam (faterom nagy kispál gyűjtő,neki megvan asszem az összes.)nem fogott meg.tudom hogy most mit gondoltok:
"nincs még agyad hozzá hogy felfogd"
és azért a kispálba kötöttem bele,mert azt ismerem legjobban haska által felsorolt 1üttesekből.
de veletek még beszélgetni sem lehet mert rögtön átmegy a dolog anyázásba.
ja és a kispált nem hasonlítottam össze a rasmussal. olyan lett volna mint linkinparkot led zeppelinnel.
de 1et nem értek:mit ártott nektek a him hogy ennyire utáljátok? vagy a placebo?! jó tudom hogy a világ televan feketébe öltözött sikoltozó ville valo rajongókkal,de a zenéről mia véleményetek azom kívül hogy nektek szar? (próbáljátok egy kicsit bővebben kifejteni)

haska e-mail | 2003-12-09 17:44:54 | 274.
aktátumot írtam. (nem baj ha nem ismered viant csak az én szememben főbenjáró bűn)
igen valóban én egy önző köcsög vagyok és szeretek beszólogatni másoknak, különös tekintettel azokra akik HIMet ill. placebot hallgatnak.
téged csak ne érdekeljen hogy én kispált hallgatok.
várom a véleményedet a blind myselffel kapcsolatban is! (tudod: szarok, gyenge, ilyesmire gondoltam..)

hol hallottál méltóságomtól ilyesmit hogy >>sablonos<<? az a gyanúm hogy őket se ismered, de nem baj, mert a hülyeség úgyis boldoggá tesz. (e mondat utólagos felhasználásakor kéretik megemlíteni a szerző [szerény személyem] nevét)

irony is a dead scene (dillinger escape plan - azmi?)

peace haska voltam


Előzmény: Dumalady (271.)
dead soul e-mail | 2003-12-09 17:33:34 | 273.
ja. a kispál sablonos. és milyen sablont használnak? kit másolnak, kik a hatások, milyen sémára építkeznek? nos?
ugyan mondd, hány számot ismersz tölük a tiszai pu.-n (ami nem túl meghatározó darabja az munkásságuknak, szreintem) és az emesén kívül?


Előzmény: Dumalady (272.)
Dumalady e-mail | 2003-12-09 16:52:39 | 272.
azért a kispálba kötöttünk bele, mert azok alegsablonosabbak, a te szavaiddal élve...

Előzmény: haska (253.)
Dumalady e-mail | 2003-12-09 16:48:08 | 271.
én is tudnék "1500 oldalas elemzést" vagy mit írni erről, de te úgysem érted meg, mert te is csak támadni tudod, ami nem olyan mint te!
Dumalady e-mail | 2003-12-09 16:46:28 | 270.
látod, éppen ez...
na és mi van akkor hogyha himet hallgatok???
téged csak ne érdekeljen...
de már megint pont azt mondtam, hogy leköcsögözöl mert nekem nem a kispál teccik...
azért ez már mégis túlzás, nem gondolod...!


Előzmény: haska (250.)
haska e-mail | 2003-12-09 16:15:16 | 269.
20adikán megyek subs koncira höhö

Előzmény: fearzone1 (266.)
haska e-mail | 2003-12-09 16:13:05 | 268.
naillight büntet:))

Előzmény: naillight (264.)
dead soul e-mail | 2003-12-09 15:23:43 | 267.
fúj, nefogazz! divatfos...:))

Előzmény: fearzone1 (266.)
fearzone1 e-mail | 2003-12-09 14:54:08 | 266.
No azért a KoRn-t ne szidjuk. Elismerem, hogy divat lett(!), de nem igazán annak indult, csak teremtett egy stílust ami azután divatos lett.
Szövegvilágban pedig főleg nem említeném egy helyen a HIm-el.
OK nem elég egyszerű zene, de sztem ez a jó benne, mert a KoRn-ban inkább a szöveg a lényeg. (szvsz)

A másik dolog:
Tényleg elég szánalmas, hogy mindenki a Kispál-ba kötött bele. Mondanék én is még pár jó magyar bandát. (itt is az ismertebbekkel kezdem, tehát kezdhettek fikázni)
FreshFabrik
Superbutt
Subscribe
Blind Myself
Polly is Dead
CDT
Replika
Mantra
Ne fogazz:))
stb


Előzmény: naillight (265.)
naillight e-mail | 2003-12-09 13:38:01 | 265.
na,masik gep. szal, a korn is divatzene meg a him is. ez igaz. a kulonbseg, hogy az egyik annak is lett rendelve, annak lett keszitve meg öszedobalva...

a kispalt egy rasmushoz hasonlitani az igazi fassag, marbocs...
lovasi tud basszusozni nemis aakrhogy, kurvayo a hangja, a szövegei,(monyuk ez szubjektiv), es mindneki tud zenelni a csapatba(májkölcvekkör rulz:))

a kispal tiszai puhoz az elösködes koncertsorozaton elhagzottakbol ideznek(lovasi molog 4.)

"na. ez mar tisztas nosztalgiahullám. azer azt figyelitek, h aki meghal, annak másnap a slágerrádió elkezdni jáccani a számait. ugyhogy mi most ölünk. a kispált nemlehet megölni mer tul husis. hm. öljük meg a dobost!!
(...)
meglátjátok, fél éven belül, tele leszünk halottakal, és akkor mindne nap minket fog játszani a slágerrádióóó!"

abszolut szimbolikus ertelme van a szövegnek, törd a kis fejecskedet :)

naillight e-mail | 2003-12-09 13:29:56 | 264.
szuzanyam....sohatöbbet nemirok iskolai gepröl...beragad az enter, a gép meg szinte önallo eletet el..johogy nem pofazik vissza :DD


naszal bocccs

naillight e-mail | 2003-12-09 13:26:16 | 263.
a kisppálban zenei érték? olvasd el a szövegeket. lemerem fogadni hogy egy büdös szót nem fogsz érteni belől, és bevallom, mikor én először hallottam a idzsnók táncát pl, a felét nemis értettem. aztán kicsikét utána olvastam, és kezdett derengeni.sztem kurvayók.
aztán volt néhány olyan pillanat, mikor eppen olyan hangulatom volt mint az adott számnak, és hihetetlenül át tudtam érezni. mellesleg nagyon borultak a szövegei, ugy ahogyan maga a lovasi is.habár ö eelöben eleg hm, erdekes, mdár amennyire szemelyes tapasztalataim engedik vonatkoztatni vagy mi...
de ittmost visszaterva akispalra, sztme zeneileg is marhayó...akkor vicaverza, mi a jó a him rokknak eladott nyaladzasaban? többször kerdeztem de rendes valaszt meg nem kaptam.

"mennyi házihold mennyi haszontalan
lelkéért tartott haszonállat
mennyi szétment arc
mennyi szembesült szem
mennyi megúszni való van nálad
van e sérült, van e sérülés, van e álom még, van e elképzelés,
vagy azok is mennek bele mind a levesbe??
mennyi eltemetetlen hülyeségnek
vagy a hordozója
mennyi okot találtál már
aminek
nem volt okozója
...
der a szexszel
meg a sok elmélettel
elmegy az odő
aztán fekszel valami meleg lébe
leves e hugy vagy
valaki vére mindegy mondom
NEM FÁJ"

probald feldolgozni, es ez meg egy nagyon lajtos kis szovegreszlet volt


Előzmény: Razorbladekiss (245.)
naillight e-mail | 2003-12-09 13:26:15 | 262.
a kisppálban zenei érték? olvasd el a szövegeket. lemerem fogadni hogy egy büdös szót nem fogsz érteni belől, és bevallom, mikor én először hallottam a idzsnók táncát pl, a felét nemis értettem. aztán kicsikét utána olvastam, és kezdett derengeni.sztem kurvayók.
aztán volt néhány olyan pillanat, mikor eppen olyan hangulatom volt mint az adott számnak, és hihetetlenül át tudtam érezni. mellesleg nagyon borultak a szövegei, ugy ahogyan maga a lovasi is.habár ö eelöben eleg hm, erdekes, mdár amennyire szemelyes tapasztalataim engedik vonatkoztatni vagy mi...
de ittmost visszaterva akispalra, sztme zeneileg is marhayó...akkor vicaverza, mi a jó a him rokknak eladott nyaladzasaban? többször kerdeztem de rendes valaszt meg nem kaptam.

"mennyi házihold mennyi haszontalan
lelkéért tartott haszonállat
mennyi szétment arc
mennyi szembesült szem
mennyi megúszni való van nálad
van e sérült, van e sérülés, van e álom még, van e elképzelés,
vagy azok is mennek bele mind a levesbe??
mennyi eltemetetlen hülyeségnek
vagy a hordozója
mennyi okot találtál már
aminek
nem volt okozója
...
der a szexszel
meg a sok elmélettel
elmegy az odő
aztán fekszel valami meleg lébe
leves e hugy vagy
valaki vére mindegy mondom
NEM FÁJ"

probald feldolgozni, es ez meg egy nagyon lajtos kis szovegreszlet volt


Előzmény: Razorbladekiss (245.)
naillight e-mail | 2003-12-09 13:26:14 | 261.
a kisppálban zenei érték? olvasd el a szövegeket. lemerem fogadni hogy egy büdös szót nem fogsz érteni belől, és bevallom, mikor én először hallottam a idzsnók táncát pl, a felét nemis értettem. aztán kicsikét utána olvastam, és kezdett derengeni.sztem kurvayók.
aztán volt néhány olyan pillanat, mikor eppen olyan hangulatom volt mint az adott számnak, és hihetetlenül át tudtam érezni. mellesleg nagyon borultak a szövegei, ugy ahogyan maga a lovasi is.habár ö eelöben eleg hm, erdekes, mdár amennyire szemelyes tapasztalataim engedik vonatkoztatni vagy mi...
de ittmost visszaterva akispalra, sztme zeneileg is marhayó...akkor vicaverza, mi a jó a him rokknak eladott nyaladzasaban? többször kerdeztem de rendes valaszt meg nem kaptam.

"mennyi házihold mennyi haszontalan
lelkéért tartott haszonállat
mennyi szétment arc
mennyi szembesült szem
mennyi megúszni való van nálad
van e sérült, van e sérülés, van e álom még, van e elképzelés,
vagy azok is mennek bele mind a levesbe??
mennyi eltemetetlen hülyeségnek
vagy a hordozója
mennyi okot találtál már
aminek
nem volt okozója
...
der a szexszel
meg a sok elmélettel
elmegy az odő
aztán fekszel valami meleg lébe
leves e hugy vagy
valaki vére mindegy mondom
NEM FÁJ"

probald feldolgozni, es ez meg egy nagyon lajtos kis szovegreszlet volt


Előzmény: Razorbladekiss (245.)
naillight e-mail | 2003-12-09 13:26:13 | 260.
a kisppálban zenei érték? olvasd el a szövegeket. lemerem fogadni hogy egy büdös szót nem fogsz érteni belől, és bevallom, mikor én először hallottam a idzsnók táncát pl, a felét nemis értettem. aztán kicsikét utána olvastam, és kezdett derengeni.sztem kurvayók.
aztán volt néhány olyan pillanat, mikor eppen olyan hangulatom volt mint az adott számnak, és hihetetlenül át tudtam érezni. mellesleg nagyon borultak a szövegei, ugy ahogyan maga a lovasi is.habár ö eelöben eleg hm, erdekes, mdár amennyire szemelyes tapasztalataim engedik vonatkoztatni vagy mi...
de ittmost visszaterva akispalra, sztme zeneileg is marhayó...akkor vicaverza, mi a jó a him rokknak eladott nyaladzasaban? többször kerdeztem de rendes valaszt meg nem kaptam.

"mennyi házihold mennyi haszontalan
lelkéért tartott haszonállat
mennyi szétment arc
mennyi szembesült szem
mennyi megúszni való van nálad
van e sérült, van e sérülés, van e álom még, van e elképzelés,
vagy azok is mennek bele mind a levesbe??
mennyi eltemetetlen hülyeségnek
vagy a hordozója
mennyi okot találtál már
aminek
nem volt okozója
...
der a szexszel
meg a sok elmélettel
elmegy az odő
aztán fekszel valami meleg lébe
leves e hugy vagy
valaki vére mindegy mondom
NEM FÁJ"

probald feldolgozni, es ez meg egy nagyon lajtos kis szovegreszlet volt


Előzmény: Razorbladekiss (245.)
naillight e-mail | 2003-12-09 13:26:12 | 260.
a kisppálban zenei érték? olvasd el a szövegeket. lemerem fogadni hogy egy büdös szót nem fogsz érteni belől, és bevallom, mikor én először hallottam a idzsnók táncát pl, a felét nemis értettem. aztán kicsikét utána olvastam, és kezdett derengeni.sztem kurvayók.
aztán volt néhány olyan pillanat, mikor eppen olyan hangulatom volt mint az adott számnak, és hihetetlenül át tudtam érezni. mellesleg nagyon borultak a szövegei, ugy ahogyan maga a lovasi is.habár ö eelöben eleg hm, erdekes, mdár amennyire szemelyes tapasztalataim engedik vonatkoztatni vagy mi...
de ittmost visszaterva akispalra, sztme zeneileg is marhayó...akkor vicaverza, mi a jó a him rokknak eladott nyaladzasaban? többször kerdeztem de rendes valaszt meg nem kaptam.

"mennyi házihold mennyi haszontalan
lelkéért tartott haszonállat
mennyi szétment arc
mennyi szembesült szem
mennyi megúszni való van nálad
van e sérült, van e sérülés, van e álom még, van e elképzelés,
vagy azok is mennek bele mind a levesbe??
mennyi eltemetetlen hülyeségnek
vagy a hordozója
mennyi okot találtál már
aminek
nem volt okozója
...
der a szexszel
meg a sok elmélettel
elmegy az odő
aztán fekszel valami meleg lébe
leves e hugy vagy
valaki vére mindegy mondom
NEM FÁJ"

probald feldolgozni, es ez meg egy nagyon lajtos kis szovegreszlet volt


Előzmény: Razorbladekiss (245.)
naillight e-mail | 2003-12-09 13:26:10 | 259.
a kisppálban zenei érték? olvasd el a szövegeket. lemerem fogadni hogy egy büdös szót nem fogsz érteni belől, és bevallom, mikor én először hallottam a idzsnók táncát pl, a felét nemis értettem. aztán kicsikét utána olvastam, és kezdett derengeni.sztem kurvayók.
aztán volt néhány olyan pillanat, mikor eppen olyan hangulatom volt mint az adott számnak, és hihetetlenül át tudtam érezni. mellesleg nagyon borultak a szövegei, ugy ahogyan maga a lovasi is.habár ö eelöben eleg hm, erdekes, mdár amennyire szemelyes tapasztalataim engedik vonatkoztatni vagy mi...
de ittmost visszaterva akispalra, sztme zeneileg is marhayó...akkor vicaverza, mi a jó a him rokknak eladott nyaladzasaban? többször kerdeztem de rendes valaszt meg nem kaptam.

"mennyi házihold mennyi haszontalan
lelkéért tartott haszonállat
mennyi szétment arc
mennyi szembesült szem
mennyi megúszni való van nálad
van e sérült, van e sérülés, van e álom még, van e elképzelés,
vagy azok is mennek bele mind a levesbe??
mennyi eltemetetlen hülyeségnek
vagy a hordozója
mennyi okot találtál már
aminek
nem volt okozója
...
der a szexszel
meg a sok elmélettel
elmegy az odő
aztán fekszel valami meleg lébe
leves e hugy vagy
valaki vére mindegy mondom
NEM FÁJ"

probald feldolgozni, es ez meg egy nagyon lajtos kis szovegreszlet volt


Előzmény: Razorbladekiss (245.)
norrsken e-mail | 2003-12-09 08:29:20 | 258.
nem vagyok kispál rajongó, nem is mondhatom, hogy túlzottan ismerem a munkásságukat, de (most már hozzáteszem: szerintem :))igényesebb mint a him v. a rászmusz. mind zenei, mind szövegi tartalom van benne, és ezt jobban tudom értékelni, mint néhány "oh, my darling" benyögést.
AMDFan e-mail | 2003-12-09 05:18:27 | 257.
Dumalady & Razorbladekiss & a többiek.
Haska felsorolt vagy egy tucat zenekart, erre ti egyből a kispálba a kötöttetek bele.
Aki egy kicsit is tanultabb már zenei téren (nem úgy mint ti) attól ne várd el, hogy a kedvenc együtteseit összefoglalja neked 3 betűben (nem akarok példát mondani de... H I M ).
És hiába kötsz bele a kispálba amikor hallgat ezen kívül tengernyi olyan zenét amit ti soha nem fogtok meghallgatni. Én sem szeretem a Kispált igazán de emellett Lovassit nagyon jó arcnak tartom, és nem fikázom haska-t amiért be meri rakni a HiFi-be... ehhh...

cucka e-mail | 2003-12-09 00:35:01 | 256.
a kispál szövegei már-már művészi igényességűek, ezt azért ne felejtsd el. és nem minden szar amit a tévében nyomnak. pl. sting, robbie williams szerintem elég igényes zeneileg. nem mondom, hogy nagy kedvenceim, de akkor is inkább ezeket hallgatom mint rasmust.
jah és a him divatzene. meg a korn is az. bár semmi baj nincs ezekkel a zenekarokkal. a 13-15 éves sikoltozó ville vallo-fan feketére festett csajoktól meg a hideg kiráz.


Előzmény: Razorbladekiss (252.)
fearzone1 e-mail | 2003-12-08 21:41:53 | 255.
Mint írtam direkt híresebbet választottam.
A többiben pedig megeggyezik a véleményem Haskával, és nem ragozom tovább.

Haska:
Pedig a Hatebreed még ismert is.


Előzmény: Razorbladekiss (252.)
haska e-mail | 2003-12-08 19:55:53 | 254.
a fikázásról már leírtam a véleményem dumaladynek, nem írtam le kétszer.
a him hallgatásnak ehhez semmi köze


Előzmény: Razorbladekiss (245.)
haska e-mail | 2003-12-08 19:47:27 | 253.
1, sose mondtam, hogy a him szánalmas, bár a legtöbb rajongóját lenézem, mivel mindegyik ugyanolyan, sablonos arc. szánalmasak. (0 egyéniség)

2, ne gyere ezzel a "ha te leszarozod az én zenémet én is a tiedet" dologgal. óvodás.
(azért a kipálba kötöttetek bele mert a többit nem is ismeritek?) nem azért írtam bele abba 10be mert én vagyok a nagy kispálos arc a fórumon, hanem mert egyszerűen jól esik néha meghallgatni őket. értenek a hangszereikhez, lovasinak kurvajó szövegei vannak és ez az egész jól is áll össze. a kispál szvsz értéket közvetít.
szarok rá hogy a korn divat-e vagy nem (fearzone a hatebreedet is említette, de azt biztos nem ismered, nem baj), mindenesetre én spec nem korn és kispál diétán élek. ennyi. szapuljatok.


Előzmény: Razorbladekiss (252.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-12-08 18:45:52 | 252.
mármegint nem a lényeget fogtad meg de mind1.
hátnemtom a viván a kispálnak azta tiszai pu-t nyomatták nagyon megmég sorolhatnám...hát nem tom a himre meg a placebora mondjátok mindig hogy néhány hülyegyerek aki gitárt ragadott és elkezdett hülyeségekről zagyválni ezt a kispálra is ellehet mondani. nameg az hogy a him divatzene..a korn nem?


Előzmény: haska (249.)
fearzone1 e-mail | 2003-12-08 18:11:23 | 251.
Ezt én is meg akartam jegyezni, de beelőztél.:) Nekem nincs bajom azzal, hogy vki ilyen zenéket hallgat, (pl.HIM) de azt azért ne mondjátok, hogy nem játsza őket a viva, mert a bitter end-et már én is untam, de mondjuk nézzétek meg mikor adnak le egy (jó legyen híres) KoRn klippet. Ha vki látna a megawatton kívül az legyen szives szólni, hogy beírjam a naptáramba.(vagy pl. 1 Hatebreed-et)

Előzmény: haska (249.)
haska e-mail | 2003-12-08 17:56:09 | 250.
megint ez a haska
hogymia baj? tájékozódj aranyom.
fejtsem ki miért jó a kispál? írok neked egy 1500 oldalas aktátumot minden részletre kiterjedően. (venyigeszú és a plankton)
beszólás? az beszólás amikor azt mondja hogy 2x2=5 én meg azt mondom 4? de ha te akarod kiccsillag vedd csak nyugodtan.
nanemá...
ezen a fórumon ha kijelented hogy himet és placebot hallgatsz az olyan mintha azt mondanád a homofób (ért kéziszótárban megtalálod én is onnan néztem ki) szüleidnek hogy köcsög vagy!


Előzmény: Dumalady (247.)
haska e-mail | 2003-12-08 17:49:37 | 249.
ne mondd már nekem hogy nem játszik, mert amikor a bitter end volt a sláger akkor sokszor találkoztam vele. himmel is nem kevéssel. bár ti biztos jobban tudjátok. mostanában még véletlenül se kapcsolok oda. azért mert kemény trú fakkin' arc vagyok, tudod.
miért jó a HIM?


Előzmény: Razorbladekiss (245.)
haska e-mail | 2003-12-08 17:45:34 | 248.
nézd, nem akartam folytatni a sort mert sorolhattam volna még egy ideig

Előzmény: dead soul (244.)
Dumalady e-mail | 2003-12-08 15:51:36 | 247.
ne haragudjatok, már megint ez a haska szól be nekem...
mi van, mi a bay velem?
hát igen, yool mondta raz, meg mertem mondtani, hogy HIM-et, vagy /húha.../ placebo-t hallgatok...
és legyél szives kifejteni, miért yoo az a kispál?
hehe...
már megint te szólsz be, csak ez az egyetlen furcs...minden fórumon, ahol voltam és láttalak, utána tuti hogy felbuksz és letámadsz...!
már bocs...
ya és szted akkor szólnék be ilyet ha 2 dalt hallottam volna a gúd sárlottól???
nanemár...

stuntgirl e-mail | 2003-12-08 15:31:17 | 246.
a vivát egy másnapos reggelen 2 órán át néztem és már kész voltam.(repertoárjuk kb 15 számból áll.)
de ne felejtsd el hogy ez nem egyenlő a magyar zenével.nézz egy kicsit utána a vivás zenéken kívül más zenéknek is(pl:haska által felsorolt lista), és azután mondj ilyeneket.


Előzmény: Dumalady (242.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-12-08 14:21:21 | 245.
hát HIM-et meg Placebo sem jáccik a viva,de nem ez a lényeg.
mér van az hogy itt egy pár ember rögtön elkezdi fikázni a másikat haaz megmeri említeni hogy neagyisten Placebot vagy HIMet mer hallgatni.
amiket haska,te leírtál azokat nem mindegyiket ismerem,de lécci fetsd ki hogy mér jó a kispál.
mer én azt tartom szánalmas zenének úgy mit te a HIMet.


Előzmény: haska (243.)
dead soul e-mail | 2003-12-08 14:07:22 | 244.
+ hiperkarma, hátsó szándék, aebsence, cadaveres, (föleg régebbi) anima, flop, polly is dead, tigrics, zagar, yonderboi. még tíz a tiedhez.
de amúgy kispál izda beszt in ungarn.


Előzmény: haska (243.)
haska e-mail | 2003-12-07 22:50:45 | 243.
ki nem hagy dönteni?
a Him meg a placebo az amit pont a viva is játszik. didonak szvsz jó hangja van.
a geret géc nemtomki. te meg gondolom ugyanúgy ville valót meg a placebo énekesét sztárolod.
már ne is haragudj, épp te beszélsz arról, hogy nem mutatják meg a kínálatot, erre azt mondod, hogy mo zenei szempontból gáz.
kapásból fel tudnék sorolni neked köbö 10 kíváló magyar bandát (amiket valamire tartok).
álljon itt

blind myself
dawncore
bridge to solace
velvet stab
crushera
casketgarden
turulvér
kispál
quimby
puf

különböző műfajok, és még legalább ugyanennyit tudnék mondani. persze magyar him nincs úgyhogy szar a egész.


Előzmény: Dumalady (242.)
Dumalady e-mail | 2003-12-07 16:56:37 | 242.
hehe...
ya de hogy mi a rock, arról nem az, hogy nincs válasz, hanem hogy nem hagynak dönteni...de most nem akarok itt okoskodni...
de az a baj, hogy még a választást sem hagyják meg, mert nem mutatják, hogy tessék, itt a álaszték...
a barátnőmnek meséltem, hogy milyen yoo, hogy meg lehet nézni a HIM klipeket egy netes oldalon, meg a Placebo-ról is mondtam párat, de csak nézett csodálkozva és elment...mikor visszamentem a büféből azon beszélgettek, hogy olyan yoo az a didoka...
jeszzusom...
a geret gétszről meg ne is beszéljünk, kb 3 X adják le 2 reklám között, aztán nem az, hogy ott van egy sztár, hanem az emberek elhiszik azt hogy sztár...ehhh...ezen csak röhögni lehet...
pedig mo egy zenei gáz...bizony...
a szelin dionbaby meg...nos...hehe...

norrsken e-mail | 2003-12-07 12:05:56 | 241.
lsd. például a básztid nem az... :)
na, mindegy nem érdekes, úgyis mindenki azt hallgat amit akar. :)


Előzmény: haska (240.)
haska e-mail | 2003-12-06 21:14:52 | 240.
engem semmilyen szinten nem érdekel hogy mások mit gondolnak arról mi a rock.
egyébként mi a rock?
szerintem ennek a kérdésnek nincs is jelentősége


Előzmény: norrsken (237.)
norrsken e-mail | 2003-12-06 18:24:47 | 239.
:))

Előzmény: Razorbladekiss (238.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-12-06 18:23:28 | 238.
kihagytad a bustedet meg a gudsárlottot!;)

Előzmény: norrsken (237.)
norrsken e-mail | 2003-12-06 18:17:11 | 237.
végülis nekem sincs bajom velük, mert a saját pénzük bánja, csak kicsit agrasszív hangulatban voltam :)))
ezt a mutatás dolgot inkább úgy értettem, hogy túlzottan az emberekre akarják eröltetni a junájtid és társaik csapatokat, miközben más területek teljesen elhanyagoltak. persze mindenki megtalalja az izlésének megfelelő zenét, de az viszont egy kicsit zavar, hogy viva, stb. hatására sokak úgy gondolják rock = linkinpark és rászmusz.


Előzmény: haska (231.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-12-06 17:31:36 | 236.
a magyarviva 1 nagyszar.
Dumalady e-mail | 2003-12-06 16:57:50 | 235.
hát ya
meg én spec azokat a zenéket hallgatom, amiket félévente nyomatnak le, mert amiben nincs töc töc, meg je-zés a sok uh mellett akkor annak a lemezét már ki se adják, hülye sablonosító faxok!
aztán meg a műsorvezetők meg rózsaszín+szőke összeállításba vannak...ehhh...

haska e-mail | 2003-12-06 14:12:50 | 234.
lajosnak tényleg van talán még diplomája is belőle
ugyanúgy, ahogy a lyúnálytid együttes frontembere pély barnabás is elvégezte a dzsesssz tanszakot, és mégis kurva szar fos a zenéje
hendrixnek ilyen tekintetben semmije sem volt
na ilyenkor mivan


Előzmény: dead soul (233.)

1  2  3  4  5  6  7  8  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.