Click to Visit
Rock - The Rasmus(aki szereti)
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  

keyborg e-mail | 2003-09-29 13:28:25 | 35.
Hatalmasok. Ki gondolta volna, hogy 1996 óta a pályán vannak és már van egy pár lemezük. Az index fórumán nyitottam nekik egy topikot, de senkit nem érdekelt. Sok sláger van az új lemezükön.

Előzmény: bagira (34.)
bagira e-mail | 2003-09-27 13:42:39 | 34.
Szió!Szerintem a The Rasmus egy marha jó együttes!Az In the shadows c. szám nagyon tuti volt,de a First day of my life se volt semmi!Laurinak pedig qrva jó hangja van!Az új albumuk nagyon állat,aki teheti halgassa meg!!!Nagyon remélem,h nemcsak 1-2szám erejéig fognak befutni,hanem "hosszú életűek" lesznek!!!!!!
haska e-mail | 2003-09-25 20:21:20 | 33.
vannak a him-nek undergroundabb rokonai is, pl az entwine, amit bár meg nem volt szerencsém hallani, de legalább olyan jónak tartanak.

Előzmény: naillight (32.)
naillight e-mail | 2003-09-25 18:08:20 | 32.
amugy azt nemmondtam h a hirnev nem befolyasol, sööööt.

irtma olyasmit itt lentebb hogy minnel inkabb mainstream, annal inkabb korcs.

ha adott egy banda, akik szívből zenélnek, és eccercsak a slágerlisták élére ugranak, megtapasztaljak hudeyodolog sikeresnek,hiresnek lenni, 10böl 8biztos hogy nem akar visszasullyedni az undergroundba es ugya szivvel, de szerenyebb keretek közt zenelni.
ezzel azt akarom mondnai, hogyha vmelyik egyuttes befut, akkor nemis inkabb a zeneszeretettle kezd foglalkozni,hanem azzal, hogy fent maradjon a topon. ehhez pedig olyan zenet kell csinalni, amit a tömeg zabál. ppop,undorito repmetal vagy amit akarsz..sajnalom hogy ezt kell mondjam,de én addig vagyok igazán boldog amig az embernek visszakerdeznek mi az a Nine Inch Nails meg a Burzum.

Megugy altalaban az összes kedvencemre ervenyes a szituacio.

a zeneiparban lassuk be, siralmas a helyzet. L Ó V É M E T Á L.

na ma megint böbeszedü vagyok hü ;)

naillight e-mail | 2003-09-25 17:54:42 | 31.
szereny szemelyemnek akarod megmagyarazni a mansont?
vicces. kukk be a mansoön topicba es megerted
ha megsem hat elmondom dijohejban
megvan össz album,szövegeket magam forditottam, d enme vagyok fanatikus(gyk elvakult) szóval igyexem objektíven itlekezni. es akarmennyire is 'rajongoja' vagyok,pontosabban csak kötödöm hozza,el kell ismerni(szerintem) hogy a holy wood es a GAOG mar messze nem az amit a mechanical animalson vagy esetleg az antichrist svperstaron hallhattunk e solvashattunk.

nekem a zene sem tetszik, es-most tenyleg elfogult vagyok-erzt vhogy ösztönösen Twiggy ,mint fö dallamgyaros tavozasanak tudom be. ez a skold gyerek sem a szivem csucske bar a Wiesen i koncerten azert szimpatizaltam vele valamelyest...

Tettem egy kijelentest, miszerint mansonnak az lenne alegokosabb, ha lehuzna a rolot. egyszeruen nincs mar mit mondania. mostmar csak a hulye MTV buzi diszkopatkanyok tudnak kemenykedni egy közhellyel,amit ugy szolunk hogy MARILYN MANSON.
12eves kis hulyek manson poloban,linkin parkkal a walkmanban.
es ha elolvasod az interjukat,rajöhecc,hogy mar maga manson sem az,aki 96'ban volt.

de talan twiggy egyik-kevesbe imsert-egyszeru de nagyszeru idezetevel zarnam soraim:

'sometimes I can't follow my own lifeway; it's changing all the time, every week,every day,every minute, and every Era.'

ha komolyabban akarzs beszelgetni erröl akkor go to manontopic. mostanaban ugyis behaltunk.


Előzmény: picikar (29.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-09-25 14:48:18 | 30.
most szerintem naillight-nak volt igaza,mert régebben amikor Manson nem volt anyira híres és nem foglalkozott vele annyira a sajtó nagyon király volt. Mostmár nem tud újat mutatni,és az új számaik már nem nagyon tetszenek.

Előzmény: picikar (29.)
picikar e-mail | 2003-09-25 10:58:04 | 29.
Heló! Abban igazad van, hogy a népszerűség nem függ össze a minőséggel, na de Mansont azért nem kéne leszólni!!! Talán ő azért ilyen befutott, mert olyan zenét nyomat, ami tartalmas, kemény, és pont megtalálta azt az arany középutat a stílusban, ami sokmindenkinek bejön, függetlenül attól, hogy rocker, vagy nem. Nem? Nekem ő a kedvenc, imádom teljes mértékben. Nála soha nem lesz nagyobb és jobb arc a világon, csak idő kell, mire erre mindenki rájön. :) na jó, ez csak poén volt,de akkor is Manson minőségi zene, nem pedig tucatzene!!! Ha sokat hallgatod, esetleg lefordítod a szövegeit, elolvasod a könyvét, rá fogsz jönni, és be fog jönni.

Előzmény: naillight (27.)
max_lead e-mail | 2003-09-23 17:38:42 | 28.
Osztálytársam ajánlására leszedtem az "In The Shadows"-t, és szerintem ritka szar. Jobbat vártam...sokkal jobbat!
naillight e-mail | 2003-09-23 16:33:24 | 27.
nemertelek titeket

ugyan nem vagyokmoda sem a himert sem a rasmusert

de sztetek a nepszeruseg egyenes aranyossagban van a minoseggel? sztem minel inkab maintsream,annal inkabb korcsosul valami. legjobb pelda manson.ma rmeignt peldalozom
argh.

kulonbenis
letezik olyan h underground


Razorbladekiss e-mail | 2003-09-23 16:13:55 | 26.
én egy szóval nem mondtam,hogy hasonlít a zenéjük/ még csak az kéne/.én csak azt mondtam,hogy nem lesz olyan híres mint a HIM.


Előzmény: D.B. (25.)
D.B. e-mail | 2003-09-23 12:08:20 | 25.
mondjuk azt megjegyzem,nem sok hasonlóságot véltem felfedezni a HIM és a Rasmus között...:-)


Előzmény: Razorbladekiss (22.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-09-21 15:10:17 | 24.
nekem mind1...

Előzmény: dead soul (23.)
dead soul e-mail | 2003-09-21 13:18:15 | 23.
nem tudom hogy most örüljek vagy nyugtalankodjak...

Előzmény: Razorbladekiss (22.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-09-21 08:33:26 | 22.
hát én szerintem a HIM sikereinek a közelében sem fognak érni.


Előzmény: D.B. (21.)
D.B. e-mail | 2003-09-20 20:11:13 | 21.
naháát,idejövök,hogy megnézzem,hátha tudtok valami infot a bandárol,erre mit látok??anyázás egymás hegyén-hátán!!kurvajó.na,mindegy.én csak az in the shadowsot hallottam,de az király.újak?ma azt mondták a tv-ben,hogy már 5albumuk megjelent!fura...amugy annyit tudok,hogy mindegyik tag 1979-ben született,példaképük a HIM,és legalább olyan híresek akarnak lenni,mint ők.ennyit tudam meg.:-)
Rina e-mail | 2003-09-20 19:45:11 | 20.
A First Day of My Life c. számuk sztem tök jó, meg az In The Shadows, de a többi télleg fura...

Előzmény: Razorbladekiss (19.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-09-20 06:11:34 | 19.
:)))) Naja,mondjuk a rasmusnak csak 1 száma tetszik a többi elég fura.

Előzmény: naillight (18.)
naillight e-mail | 2003-09-19 12:53:54 | 18.
;))))))))))))))))))))


vigyazzal a szadra,Razorbladekiss kikerget a vilagbol
hjujujujuj
;))))))))))


Előzmény: dead soul (17.)
dead soul e-mail | 2003-09-18 18:43:14 | 17.
Vazzee, letöltöttem ezt a Rasmust décéröl, csak hogy tudjam miröl van szó (nem nézek emtívit), hát: úúúúúúúristen, ez szarabb, mint a Back Street Boys.... a BSB-nek legalább volt egy bojbend stílusa + nem keménykedtek itt a nagy rokkerségükkel, mint ezek az ifjú finn csodák... eh
naillight e-mail | 2003-09-18 18:20:28 | 16.
miert ne keseritsem???
mellesleg a kurvaanyazast nem en kezdtem, szal ha szepen fogod magad es visszaolvasol lathatod h nem en voltam a vilagtragediad oka hanem te magad...

amugy meg az en eletemet is megkeseritik a huje 10eves HIm polos kikentkifent anyucikedvencei, akik agybaföbe nyomatjak h ök mekkora rokkerek, meg ugy altalanossagban maga a him,mert nem tudok kimenni ugy az utcara vagy bekapcoslni a TVt/netradiot hogy ne valamejik melyen farbamaszo szamuk bömböljön...


Előzmény: Razorbladekiss (15.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-09-18 18:06:32 | 15.
gondolj amit akarsz,csak próbáltalak megkérni szépen,csúnyán,hogy ne keserítsd meg a HIM fórum "életét".Nem inkább erről kéne elgondolkodni?

Előzmény: naillight (12.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-09-18 17:57:14 | 14.
ő már 1 párszor elmondta a véleményét

Előzmény: Grizon (11.)
nihilfeeling e-mail | 2003-09-18 17:51:53 | 13.
Nekem tetszik,ahogy irogatsz,néha jókat röhögök rajta,és nyugodtan mond el a véleményedet,bár szerintem nem kell erre bíztatás neked

Előzmény: naillight (9.)
naillight e-mail | 2003-09-18 17:26:14 | 12.
sztem egy cseppett regebbi forumozo vagy itt mint te de mind1. szal te csak ne dobalozzal. de mondom baszss, azt amit ti itt csinaltok azt nem forumozasnak hivjak, ezt mar ezerszer elmondtam enis, a töbiek is. nem gondolod h erdemes rajta elgondolkodni rajta????

Előzmény: Razorbladekiss (10.)
Grizon e-mail | 2003-09-18 16:10:43 | 11.
Pedig pont ez a fórumozás lényege(meg egyáltalán minden minden féle-fajta kommunikációnak), hogy mindneki elmondhatja a véleményét.Miért jó az, ha van egy zenekari topic, ahol mindneki isteníti az adott bandát és nincs ellenzék?Szerintem ez egy idő után baromi unalmas...

Előzmény: Razorbladekiss (10.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-09-18 15:43:59 | 10.
bazdmeg és azokat mi békén hagyjuk!!!! nem tudod felfogni,hogy akár mennyi hülyeséget írsz a HIM-ről a SAJÁT topicjában,nem fogod meggyőzni a "népet",hogy ne szeressék!Úgyhogy kár a gőzért!Nem hiszem hogy Rina vagy Freya vagy akárki a HIM-es topicból a te zenevilágodat sértegetné a neked teccő topicokban.
Ja és TE mit képzelsz magadról hogy mindenhol basztatod az embereket?!?!?! arra nem gondolsz hogy ez másokat zavarhat?mondjuk már megszoktuk a folytonos hülyeséget tőled,de nem mondom jobban ellennénk nélküled.


Előzmény: naillight (9.)
naillight e-mail | 2003-09-17 20:00:17 | 9.
baze...
kitiltani nemakarsz a forumrol????

ki az isten valahanyadik nyilanak kepzelitek ti magatokat azt nemtudom
de mostmar kurva idegesito...

ha nemteccik amit irok, akkor nemkell rola tudomast venni
hameg a nevem irrital,esetleg a jelenletem,akkor ecceruen ne olvasd el a beirasaimat

vagy nyiss egy jelszavas forumot a HIMfandigoknak....ott aztan telleg mindenfele velemenyutkozes nelkul lehetne nyaladzani

amugy 10masik ojan topic rendszeres es többnyire kulturalt latogatoja vagyok amiröl neked/nektek sztem fingotok sincs....



Előzmény: Rina (8.)
Rina e-mail | 2003-09-17 19:18:45 | 8.
naillight te mindenhol ott vagy? nélküled nem létezhet 1etlen topic sem?

A The Rasmus szerintem nem rossz, megvan a lemezük is, de azért nem vagyok elájulva tőlük.


Előzmény: Razorbladekiss (7.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-09-17 18:54:19 | 7.
levagy szarva bazd meg,csak minden topikot megszállsz.

Előzmény: naillight (6.)
naillight e-mail | 2003-09-16 17:55:05 | 6.
sajnos

bazdmeg ne szabd mar meg h hova irjak

azt meg h mit aztmeg föleg ne


Előzmény: Razorbladekiss (5.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-09-16 17:43:59 | 5.
jaj már megint te?tudod egyáltalán hogy miről van szó?hallottad má őket??

Előzmény: naillight (4.)
naillight e-mail | 2003-09-16 15:18:00 | 4.
enmeg remelem h nem.
Razorbladekiss e-mail | 2003-09-16 15:13:51 | 3.
Újabb finn banda! Remélem hosszú életűek lesznek!
Madden e-mail | 2003-09-07 19:49:13 | 2.
Nekem nemsoká megszerzik a CDjüket (Dead Letters),de már letöltöttem pár számot róla,és nagyon tetszettek azok is(pl. The One I Love,F-f-falling,In My Life...)
És már el és készült az újabb klipjük,szóval remélem én is,hogy tényleg nem "egyszámos" csapat lesznek...


Előzmény: woozy (1.)
woozy e-mail | 2003-09-07 18:47:32 | 1.
én például szeretem, érdekes hangja van a csávónak, csak félek h az In the shadows után nem lesz több ilyen nagy dobásuk

1  2  3  4  5  6  7  8  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.