Click to Visit
Rock - Lamb
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

rtl e-mail | 2003-11-24 12:08:15 | 11.
hali, szereted az Animát?
Irány chatelni velük kedden 14-15-ig!
http://www4.online.rtlklub.hu/hozzaszolas.php?topicid=30004&forumid=204


Előzmény: Grizon (6.)
dead soul e-mail | 2003-09-12 19:35:23 | 10.
Uhh, rájöttem: a kiirt az rövid i, mind a kettö
dead soul e-mail | 2003-09-12 19:33:01 | 9.
Nyugodtan nyomd a Rockba a Massive-t, az Animát, meg a Yonderboit is, az Asian Dub Foundationról nem is beszélve, ha kiírtják innen is, akkó megverjük a moderátort!

Előzmény: Grizon (6.)
dead soul e-mail | 2003-09-12 19:30:27 | 8.
Egy klipet? Leadtak? Vazze és nem tudod, mi a címe... ehh
Gondolom, a Gabriel lehet az, egyedül annak van videója (legalábbis csak arról tudok). Nem egy pasas volt benne, aki fut?:)A végén pedig egy angyalszobrot mutatnak, valami torony/ház tetején.
Portishead is überhalál zene. A Dummy van meg egyedül, azt hiszem nincs is több album, vagy igen? Nobody loves me, it's true, not like you do...

Phonix e-mail | 2003-09-12 16:48:54 | 7.
Szerintem ez a téma teljesen jó helyen van itt...
Ha már az efféle stílusnál tartunk, nekem jobban bejön Portishead! Ja a szigetes közvetítés után leadtak egy klippet is a Lambtől, de nem emléxem a címére.

Grizon e-mail | 2003-09-12 14:35:55 | 6.
YOnderboi-t pont most néztem meg és valami moderátor kiírtotta a topicot, gondolom azért mert nem írtak bele...De lehet, hogy újra megcsinálom, meg akkor már nyomok oda egy Asian Dub Foundanation-t is meg mondjuk Animát,Massive Attack-et meg még egy két ilyen faszább bandát...

Előzmény: dead soul (5.)
dead soul e-mail | 2003-09-11 18:32:14 | 5.
Hát kössz, hogy megtűröd:)
Akkor szerezz valamit tölük, megéri a fáradságot... Szigetes koncertre én is szívesen kimentem volna, de csak utolsó nap utaztam föl Messzívre (ami mellesleg rohadt jó koncert volt, katarzisélmény:)) És vzmeg még csak a Sziget tévés közvetítést se láttam, pedig áll. a B Line c. számból adtak le egy részletet...
Na és a Yonderboi-ra írnak?:)


Előzmény: Grizon (4.)
Grizon e-mail | 2003-09-11 16:38:04 | 4.
Szerintem tényleg inkább fért volna a popba, vagy a discoba(oda nyomtam már pl yonderboi topicot is,nem csak szar zenékre lehet ott lelni, csak sajna senki nem látogatja), de ha már itt van, akkor maradjon q:-))
Nem ismerem sajna a teljes munkásságukat, Szigeten voltam kinnt a koncertjükön és nagyon bejött a zenéjük, de úgy ennyi a szál ami a zenekarhoz köt, nincs semmilyen albumom tőlük sajna q:-(((


Előzmény: dead soul (2.)
dead soul e-mail | 2003-09-10 20:29:23 | 3.
Mondjuk rakhattam volna a Popba, de oda meg olyan gáz britnis arcok járnak, ök meg nem ismerik az igazán jó mjúzikot... na meg a Lamb oda se passzol. Mindegy, bízom benne hogy itt van néhány széles zenei látókörrel rendelkezö embör, akik nem ragadtak le a rokkerségnél & értékelik az igényeset...
dead soul e-mail | 2003-09-10 20:20:50 | 2.
Bocsi... a Klubba csak nem akartam már rakni, mert oda meg végképp nem való. Na meg ha má ilyen topicok vannak itt a Rockba hogy 'hogyan vesztetted el a szüzességed'...
Viszont tényleg atomzura egy zene! Rohadt jó hangja van a csajnak + hangulatos kis számaik vannak. Miket ismersz tölük? Nekem meg van a Fear of Fours meg a Daft Jazz, ezen kívül a Gabriel c. nóta, és a Little Things az egyik kedvenc számom úgy az összesmindenség közül!

Grizon e-mail | 2003-09-10 20:09:33 | 1.
Ez mit keres itt?Jó zene, azt meg kell hagyni, de nem ide való...

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.