Click to Visit
Rock - Metallica a király!! és a Quimby!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

nihilfeeling e-mail | 2003-10-12 10:17:37 | 6.
Helló!
A Fürgerókalábakat ismerem,nem mondom hogy kedvenc,de olykor meghallgatom őket,röhögni jót lehet rajta.A Quimby szerintem nagyon jó,én nem is tudtam,hogy feloszlottak,hoppá,miért?


Előzmény: murderdoll (4.)
Garfield e-mail | 2003-10-12 08:55:47 | 5.
ja! van egy-két jó számuk! kár hogy csak egy-kettő! az a jó hogy a Quimbynek több jó száma van...!

Előzmény: nihilfeeling (1.)
murderdoll e-mail | 2003-10-11 20:28:11 | 4.
Szia!
Lehet egy kérdésem: ismered a Murderdolls-t? És a Fürgerókalábakat? Mind a kettő eszméletlenül jó a maga műfajában!
Azt hiszem a Quimby-t ismered... én is, és szerintem ők az egyik legjobb magyar alter banda, és a kedvenceim, annak ellenére, hogy feloszlottak!Nagyon sajnáltam az esetet!:(
A Metallicát én személy szerint nem szeretem! De a Slayer az jó! És persze az Ektomorf volt az első metal banda az életemben, ők is nagyon jól nyomják! A Kalyi Jag se volt semmi, de ez a Felüvöltök az égbe, ez valami fantasztikus!
Na csá


Előzmény: nihilfeeling (1.)
haska e-mail | 2003-09-14 20:42:52 | 3.
fasznak még egy ilyen topic
Razorbladekiss e-mail | 2003-09-14 19:00:36 | 2.
jaj ilyen topicból van má vagy 100000....minek még1?
nihilfeeling e-mail | 2003-09-14 18:36:06 | 1.
Wow!Újabb értelmes lénnyel gazdagodott kis közösségünk.Egyébként a Quimby-vel én is szimpatizálok,jó kis csapat,a Metallica munkásságát meg elismerem és vannak jó számaik.De mindkettőnek van saját topicja....

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.