Click to Visit
Rock - THRASH METAL
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

carcass e-mail | 2004-07-15 10:56:20 | 75.
Sziasztok!

Black-Thrash-Death rajongókkal leveleznék, főleg olyan ZENE kedvelőkkel, akik hozzám hasonlóan nem kedvelik az MP3-as anyagokat.Korrekt, megbízható arcok jelentkezését várom, bennem nem fogtok csalódni!

Üdvözlök Mindenkit:Carcass.


Előzmény: trendkiller (74.)
trendkiller e-mail | 2003-11-19 10:51:00 | 74.
Egyet értek veled! Ez valami hatalmas lemez lett! A Golgotát nyugodtan oda tehetjük a legjelentősebb metal lemezek közé! Régóta vártam egy ilyen minőségi, magyar cuccra. Nagyon megérdemelné a Moby Dick, hogy ezzel az anyaggal ismét a csúcsra kerüljenek.

Előzmény: Garfield (71.)
Thomas e-mail | 2003-11-15 20:09:24 | 73.
Death Angel óriási volt.
C.D.T.-n nem tudtam sírjak-e, vagy...


Előzmény: Garfield (72.)
Garfield e-mail | 2003-11-15 12:19:34 | 72.
azért tegnap megint kitettek magukért a szervezők! elég érdekesre sikeredett az ominózus Death Angel buli! egy vicc volt már az is ahogy beengedtek, meg ahogy terelgették az embereket! a Disbelief, a Mystic Prophecy és a Mnemic el se jöttek! parádé! hat órás kezdésből fél tizes! C.D.T. kemény kb kemény 9 szám után levonult. (újabb másfél óra szünet!) Darkane játszott kemény 20 percet! (szimpatikus főleg hogy 3800 volt a jegy) mondjuk az a 20 perc elég ütős volt bár az énekes hangján jókat röhögtem! Még szerencse h a Death Angel keményen odatette magát! bár a sztédzs dájvingos köcsögök egy idő után hihetetlenül idegesítővé váltak!
Garfield e-mail | 2003-11-08 11:31:07 | 71.
A Moby Dick nagyon oda tette ezt a Golgota lemezt! az eddigi legjobb alkotásuk! tényleg minden korábbi lemezükere köröket ver! egyszerűen fantasztikus! végre a szövegek is ott vannak, a hangzás nagyon üt, Hoffi végre elkezdet dobolni! kegyetleneklet pörget, a kétlábgépet is brutálisan tapossa. a szólók is nagyon el vannak találva, változatosak a nóták! Smici csómót énekel, nem csak üvölt!
az egészt lemezt áthatja valami borzasztóan sötét, komor és nyomasztó hangulat! olyan nótátk jutottak eszembe a lemezt hallgatva mint az Expendable Youth vagy a Gemini a Slájertől!

spine e-mail | 2003-10-29 20:45:23 | 70.
Ismeritek az EvilDead-et? Én csak az egyik lemezüket hallottam, az Annihilation of Civilization-t. Hatalmas zene! Gyors, durva, technikás - atom thrash! Ajánlom mindenkinek!
spine e-mail | 2003-10-26 19:05:38 | 69.
Azt olvastam valahol, hogy a hivatalos Kreator oldaláról le lehet tölteni a nemrégiben megjelent Kreator koncertlemezt, ami csak Japánban került forgalomba. Tudom nem ez volt a kérdés... :)
Ja, amúgy hali mindenkinek!
Bocs, hogy mindjárt öncélú kérdéssel kezdek: Vannak itt olyan arcok, akik szívesen cserélnének lemezeket, leginkább a fent megadott műfajban? Csak audio érdekel (nem mp3-ból visszaírt).
Köszi.

Razoxane e-mail | 2003-10-25 09:43:19 | 68.
Hail!

Ha jól tudom, akkor tavasszal jön az új Kreator album, remélem, hogy Mille még jobban visszaás a gyökerekhez!
Egyébként az utolsó Kreator lemez nekem nagyon bejött, bár nagyon meglepődtem, amikor az egyik nóta elején Mille mester dallamosan énekelt. Ilyet még nem hallottam ettől a zenekartól.
Nem tudjátok, hogy hol lehet letőlteni Tankardot?

Thomas e-mail | 2003-10-22 16:10:21 | 67.
Na.
péntek, PeCsa:
Norther - belehallgattam, kábé 15 másodpercet szenteltem nekik. Aztán inkább a merch pulthoz vettem az irányt, ahol egy igen aranyosnak tűnő hölgy árulta a cuccokat. Az ő bámulására már több időt szántam.
Hypocrisy - rövid volt, szarul szólt. Peter bá jól hozta a hörgés/üvöltés/károgást, dallamokat néha hanyagolhatta volna.
Burger - jól szólt, jól játszottak, bár túl sok volt az új nóta (itt az utóbbi 2 lemezt értem), Spiritualról csak egy számot nyomtak, kihagyták a kedvencemet (Behind The Curtains of Night).
legjobb pillanat: In Death's Embrace
legszimpibb muzsikus: Silenoz és Mustis (csávókám legnagyobb bemozdulása egy pillanatnyi villa felmutatása volt, pont ezért tetszett :))
legembertelenebb tag: Barker, ez vitathatatlan...

Razoxane e-mail | 2003-10-21 09:42:41 | 66.
Hail!

Sajnos mostanában semmit nem hallottam a Protector-ról. A Golem lemezük van meg, az nagyon állat!
Az Assassin-ről tudom, hogy lesz új lemezük, meg a Vendetta és a Paradox is új albumon dolgozik.


Előzmény: banderas76 (63.)
Necro e-mail | 2003-10-20 18:57:14 | 65.
legalább semmi jóról nem maradtam le,de azér kár...tényleg kiábrándító,ha vmi jót elcsesznek.........elvileg Norther végére értünk be,vhol hátul ültünk,de zenét nem nagyon hallottam utána,csak a dimmu-t...
minden nem sikerülhet:(...


Előzmény: Garfield (64.)
Garfield e-mail | 2003-10-20 12:20:51 | 64.
kib kevesett! nem akarok hülyeséget mondani de kb 10 nótát ha elnyomtak de lehet h sokat mondok! hozzáteszem a hangerő kb ahoz hasonlított mint mikor valaki melletted Walkman-t hallgat a buszon! olyan halk volt hogy képtelenség volt odakoncentrálni mert mikor hallod hogy melletted arról beszélnek h kit szavaztak ki múlt héten a Survivor szigeten akkor az kicsit hangulatromboló! szóval csalódás! :( kétszer ennyit kellett volna, háromszor ilyen hangosan, és több gyors nótát! akkor örültem volna!

Előzmény: Necro (60.)
banderas76 e-mail | 2003-10-20 12:15:48 | 63.
Ha már felhoztam, megpróbáltam utánanézni, és az első keresési kísérlet sikerrel járt: http://stage.vitaminic.ie/main/protector/ alatt vannak infók, eszerint elvileg létezik a zenekar (bár a Heritage-en feltűnt dobost kivéve minden tag új), és az 1999-es Resurrected demójukat le is lehet tölteni (várom az alkalmat, hogy végre meghallgathassam...). Igaz, ez sem mai aktualitás...

Előzmény: banderas76 (62.)
banderas76 e-mail | 2003-10-20 10:54:35 | 62.
Ha már ebben a díszes társaságban említetted, a Protectorról tudsz-e valami aktuálisat? Az utolsó előtti infóm az volt róluk, hogy a Heritage után, valamikor 1994-ben feloszlottak, a legutóbbi pedig, hogy talán 2-3 éve láttam a nevüket egy osztrák fesztivál fellépőlistáján (a fesztiválra sajnos nem jutottam ki)...

Előzmény: Razoxane (61.)
Razoxane e-mail | 2003-10-20 09:19:09 | 61.
Azért nem lett volna utolsó dolog, ha hozzánk is eljut a Destruction, Sodom, Kreator turné, kiegészítve a következő hordákkal: Holy Moses, Tankard, Vendetta, Necronomicon, Protector, Darkness, Blood Red Angel, Dew-Scented, Final Breath, Exumer, Reflection, és esetleg különleges vendégként a Living Death.
Ez lett volna a Thrash Metal paradicsom! Azt hiszem, hogy én lettem volna az első, aki megveszi a jegyet. Szerintem a Thrash of the Titans-hoz hasonlóan Európának is megkellene szervezni egy ilyen Thrash Metal összeröffenést, természetesen csakis Thrash bandákkal, esetleg még elférnének a régi Speed hordák is. (Pl Living Death) Szerintem megérné, mert nagyon sok olyan fiatal Thrasher van, aki még nem látta a kedvenceit. Akár még Magyarországon is helyet lehetne szorítani ennek a fesztiválnak, mert hely van bőven, és gondolom sokan vannak olyanok, akik szeretnék látni a hazánkat. Most befejezem, mert ez csak egy álom, bár természetesen van esély erre, csakhát nem itthon.

Necro e-mail | 2003-10-19 14:16:04 | 60.
Nem volt jó?mennyit játszott a Hypocrisy? mer vhogy lemardtam róla,pedig kíváncsi lettem volna rájuk:( de mind1,azér a Dimmu jó volt...

Előzmény: Garfield (59.)
Garfield e-mail | 2003-10-19 09:41:03 | 59.
leverte... :(

Előzmény: Garfield (56.)
szpa e-mail | 2003-10-17 16:28:13 | 58.
a diabolus a legjobb slayer lemet, szerintem, a bitter of peace kezdése mesés ...

Előzmény: Garfield (56.)
Thomas e-mail | 2003-10-16 22:01:46 | 57.
Nem tudjátok, hogy lehetne belógni holnap a PeCsába??? Nincs sok kedvem a Concertonak tejelni... :)
Garfield e-mail | 2003-10-16 21:00:38 | 56.
nekem pl a Divine a kedvencem a nem Lombardoval készült anyagok közül! a Diabolusnak már vagy ezerszer nekifutottam de még mindíg nem jön be(biztos bennem van a hiba)! a God Hates us All-lal pedíg sztem semmi gond nincs!

Annihilator volt számomra az idei sziget csúcsa! Anthrax-szel ketten vittek eddíg mindent ebben az évben! talán holnap a Hypocrisy hozza a szintet! elég magasan van a léc! remélem nem veri le!


Előzmény: cucka (55.)
cucka e-mail | 2003-10-16 10:23:11 | 55.
érdekes, nekem tetszett az új slayer, nem éreztem azt, hogy sok lenne rajta a hulladék. tény, hogy nem hasonlít túlzottan a régi dolgaikra, de azért jó így is. a divine interventio pedig sztem a slayer legszarabb lemeze, valahogy nagyn elcseszték ott a dolgokat. van egy-két jó szám (pl. a címadó), de az egész nagyon erőltetettnek tűnik.

az annihilator egész jó volt a szigeten, bár a hangzás eléggé hazavágta a produkciót. nemtom, ez már törvényszerű, hogy a hammer sátorban minden szarul kell szóljom, mer jó az a rokkereknek?


Előzmény: banderas76 (54.)
banderas76 e-mail | 2003-10-16 06:13:37 | 54.
Slayer... A Divine Intervention kissé elveszett volt, az új lemez eléggé felemás (pl. Disciple, God Send Death nótáknak a klasszikusok között a helye, ugyanakkor sok hulladék is van az albumon), de a Diabolus In Musica szerintem telitalálat, semmivel sem marad el a régiektől. Akkor valóban sikerült úgy újítaniuk, hogy közben mind a stílust, mind a színvonalat tekintve hozták azt, ami a Slayertől elvárható. (Mondjuk a Stain Of Mind nótát elfelejtve - kár, hogy pont azt favorizálják a koncerteken.)
Annihilator... A Szigeten volt szerencsém látni az új énekest. A zenekar úgyis Jeffről szól, az énekes pedig rendben előadta, amit kellett. Utána sokan fikázták, nekem nem volt semmi bajom vele, de mivel addigra már rendesen felöntöttem a garatra, ez nem igazán mérvadó.


Előzmény: Razoxane (53.)
Razoxane e-mail | 2003-10-14 08:19:00 | 53.
Hail!

Az intrudertől hallottam 1-2 nótát, nem rossz. A Hypnosia-t nagyon szeretem, és persze isten az Annihilator is. A Pyracanda ismeretlen előttem.
Szerintem azzal Te is egyetértesz, hogy a régi Slayer (90-ig) nagyon király volt, az új dolgaik szerintem nem érnek fel a klasszikusokkal, és nem is olyan jók.
Szerintem a legnagyobb technikás Thrash banda a Forbidden. A Twisted into form lemezüket mindenki ismerje meg! Alapmű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tudtok valamit az új Akeláról?
Egyébként a Sepultura dolgon nem érdemes rágódni, az Arise és a Chaos AD rég volt, szép volt, de sajnos ma már a srácok nem tudnak egy olyan albumot írni, mint ez a két említett mű.
Tudtok valamit az Annihilator új énekeséről? (Milyen zenekarban volt előtt, mit hallgat, milyen az énekstílusa, stb.)


Előzmény: chizzo (51.)
cucka e-mail | 2003-10-13 20:36:28 | 52.
a control denied 2. albuma nem jelent még meg. ezt a www.emptywords.com c. oldalon is el lehet olvasni, ez chuck(r.i.p.) hivatalos oldala. szóval a csávónak valami szar fake van meg.

jah incubus - trú fakkin hedbengin tres metál


Előzmény: chizzo (51.)
chizzo e-mail | 2003-10-13 18:25:27 | 51.
a control denied 2. albumát pedig már láttam vkinek a listáján kb. 3-4 hónapja, akkor ez hogy lehet?
na és ezekkel hogy álltok?
pyracanda, intruder, hypnosia, annihilator(régi)
incubus: beyond the unknown - ez szerintem a legnagyobb thrash zenemű, nem ám a nyamvadt slayer, pfujj!!!


Előzmény: cucka (39.)
banderas76 e-mail | 2003-10-13 07:52:30 | 50.
Azt elismerem, hogy a Chaos AD egy nagyon feelinges lemez, és hallatszik rajta, hogy komolyan vették - dehát ízlések és pofonok... Nem mondom, én is jót tudok zúzni a Refuse/Resist-re, a Territory-ra, sőt a Slave New World-öt még játszani is szoktuk próbán, de az Arise után az a lemez akkor is csalódást okozott. Amúgy önmagában a Chaos AD még OK volt, csak szerintem rossz irányba indultak el, és a folytatását már nagyon nem tudtam megemészteni.

Előzmény: Garfield (48.)
szpa e-mail | 2003-10-12 20:56:01 | 49.
nem kirúgták hanem elment.
nagy különbség.


Előzmény: Razoxane (43.)
Garfield e-mail | 2003-10-12 08:51:38 | 48.
Chaos AD-n nincsenek hatásos dalok?? csak kimondom ezt a szó(összetétel)t: Chaos AD és a hideg futkos mindenemen! berakom a lejátszóba és 50 perc garantált önkívületi állapot! zenei és szövegírási igénytelenség!? ezek klasszikus dalok!!!! soha olyan feelinges dobolást nem hallottam még lemezen mint ami itt hallható...

Előzmény: banderas76 (42.)
cucka e-mail | 2003-10-11 11:18:44 | 47.
a sodom fenn van az alternation.uw.hu -n. esetleg próbáld meg dc-n, a kreatort onnan szedtem.
a devoted.to/trash elég szar oldal. a készítők igazi beszűkült látókörú trú arcok. a lemezkritikákat olvastam, ami már picit eltávolodik a 83-as metallica/slayer/posessed irányvonaltól, azt lehúzzák. persze vannak érdekes dolgok az oldalon, de a szerkesztők véleménye szart se ér.


Előzmény: Razoxane (46.)
Razoxane e-mail | 2003-10-11 09:37:11 | 46.
Azért még az is érdekelne, hogy honnan lehet letőlteni az új Kreator és Sodom koncertlemezeket. Tudnátok erről infót szolgáltatni? És persze érdekelne még a Tankard Fat and alive lemeze is. Köszi!

Más: Megnéztétek már a www.devoted.to/thrash oldalt? Ha igen, akkor hogy tetszik?

cucka e-mail | 2003-10-10 20:02:02 | 45.
hát azért van még egy pár. pl. slayer, my dying bride, emperor. igaz, utóbbi zenéje változott, de nem igazán populáris irányba.

Előzmény: Razoxane (44.)
Razoxane e-mail | 2003-10-10 18:28:41 | 44.
A két kezemen megtudnám számolni azokat a bandákat, akik nem változtak meg a pénzért az elmúlt évek alatt: King Diamond és Mercyful Fate, Death, Tankard, Sodom, Pokolgép, Carpathian Forest, stb...
Razoxane e-mail | 2003-10-10 18:12:47 | 43.
Szerintem a Sepultura akkor cseszte el a dolgot, amikor kirugták Cavalerát. Szerintem nélküle nem tudnak olyan lemezeket csinálni, ami letaglózza az embereket. A roots nekem sem tetszik, túl kevés benne a Thrash Metal, látszik, hogy milyen szándékkal készült.
banderas76 e-mail | 2003-10-10 05:58:36 | 42.
Meghallgatok sokféle zenét, lehet az lassú, gyors, dallamos, zúzós, akármi, de akkor úgy mondanám, hogy nekem finoman szólva nem jött be ez az egyre primitívebb Chaos AD - Roots vonal. Azzal nem is lenne baj, hogy teszem azt hány akkord van egy számban, mert megfelelő érzékkel lehet pofonegyszerű, mégis jól eltalált és hatásos dalokat írni. Az említett két lemezen viszont ezt egyáltalán nem érzem, csak az egyre nagyobb zenei és szövegírási igénytelenséget (pedig minden bizonnyal komoly, őszinte mondanivalója lenne ezeknek az albumoknak is).

Előzmény: Garfield (41.)
Garfield e-mail | 2003-10-09 21:45:17 | 41.
a Roots lemezre gondolsz?! sztem nem szar csak más! nem mondom h jobb de leszarozni se kéne! sokan a Chaos AD-t is fikázzák! mondják h lassú, de ez meg beszűkültség! annyira korlátolt néhány rocker(a legtöbb)!!

Előzmény: banderas76 (40.)
banderas76 e-mail | 2003-10-09 08:03:28 | 40.
Megadeth... hát, a végén már nem igazán volt kár értük, úgy nőtt Mustaine egója, ahogy a lemezek színvonala süllyedt, és látványosan fogalma sem volt arról, mit is kezdjen a zenekarral. Persze előfordulhat, hogy egy kis pihenő után újra rendezni tudja majd a Megadeth sorait, de ahhoz valószínűleg túlságosan lefoglalja a családapai szerep.

A Sepultura Max-szal is tudott szar lenni, és ha újra össze is állnának valamikor, akkor sem fűznék sok reményt hozzájuk, annyira távol kerültek a korábbi zenéjüktől. Szerintem kizárt, hogy valaha is egy újabb Arise vagy Schizophrenia szintű alapművet kapjunk tőlük.


Előzmény: Razoxane (36.)
cucka e-mail | 2003-10-08 20:59:59 | 39.
sajnos a 2. control denied lemezt még nem adták ki. a zene már megvan, csak valami nézeteltérések akadtak chuck (r.i.p.) édesanyja és a kiadó között.

Előzmény: Razoxane (36.)
Garfield e-mail | 2003-10-08 20:41:14 | 38.
ez egy hihetetlen nagy faszság! mindhárman kerestek már annyi pénzt h vígan eléljenek belőle életük végéig! ráadásul a Halford zenekar szekere jól futott az utóbbi időben, a Sulfly óriási koncerteket ad szerte a világban és veszik is a lemezeiket, Dickinson albumai is állták a sarat egy kisebb kisiklást leszámítva! most akkor ha Anselmo csinálna megint lemezt a Panterával az a lóvéért lenne? lófaszt! ezen a szinten már nem számít a pénz!

Előzmény: Razoxane (36.)
haska e-mail | 2003-10-08 20:27:04 | 37.
lehet hogy dicko a pénzért ment vissza a maidenbe de én spec. qurvára tudok/tam örülni neki.
Razoxane e-mail | 2003-10-08 12:00:41 | 36.
Ha már itt tartunk, Szerintetek lesz újra Megadeth?

Mit tudtok a mostanában kiadott 2. Control Denied lemezről? Nem a Thrash égisze alá tartozik, de azért közel van hozzá.

Vajon a Sepultura visszaveszi Max Cavalerát?
Úgy gondolom, hogy Rob meleg Halford + Dickinson aljasul visszament a Priest-be, meg a Maiden-be, mert látták, hogy lóvét kereshetnek vele, és így Max visszatérése se várat sokat magára...

banderas76 e-mail | 2003-10-08 10:16:44 | 35.
A St. Anger egy hatalmas rakás szar, úgy, ahogy van. Az utolsó értékelhető produkciójuk a fekete album volt, azóta is annak a sikere viszi el őket. Az még egy rendesen összeszedett, jó dalokat tartalmazó metal lemez volt; amit a szemére lehet vetni, az az, hogy előre programozott kasszasikernek készült. (Nem is magával a dallamosabb hozzáállással vagy a balladákkal van bajom - ott volt a Testament hasonló stílusban készült Ritual albuma, ami szerintem 1000x őszintébb, és valóban egy új oldalát mutatta meg a zenekarnak.) Egyébként ha rögtön a Justice után jött volna ki egy (Re)Load jellegű öncélú lazulás, vagy egy St. Anger típusú szemét, Larsék max. a süllyesztőt kezdték volna megközelíteni.
Visszatérve a szent dühre: szerintem nem 6 év alatt írták, hanem ahogy James kijött az elvonókúráról, úgy rántottak fel valami szart, ami éppen jött belőlük. A hangzás pedig nem nyers, hanem szándékosan elcseszett, és az nagyon gáz. Meg lehet hallgatni pl. az új Destruction lemezt, amit mindenféle utóigazítás és stúdiótrükk nélkül vettek fel - nyersen, erőteljesen, ugyanakkor teljesen hallgathatóan szól.


Előzmény: Razoxane (32.)
cucka e-mail | 2003-10-08 01:40:10 | 34.
hát igen, kreator-destruction-sodom. sztem ezt a vendettát nem lehet egy lapon említeni velük, előbbiek nem csak nagyobb nevek, de a zenéjük is sokkal kiforrottabb, egyszerűen jobb.
jah és a metallica. nem értem, miért kell ezt a garázsrock fílinget erőltetni. számomra a 'tallica soha nem játszott garázsrockot, szóval ezt a vissza a gyökerekhez dumát nem tudom, hova tenni. nem értem továbbá, hogy minek kellett 6-8 perces számokat írni. egyszerűen unalomba fullad az album, vannak ugyan nagyon jó témák, de kevés, ehhez képest a 75 perc nagyon sok. miért nem tudtak kiadni egy 40 perces lemezt, amit jó hallgatni?
sztem a stanger a metallica eddigi legszarabb lemeze. ilyen szempontból eddig a listát nálam a black vezette. load-reload? kérem szépen, valóban nem hasonlít a régi dolgaikra, de a zene ezeken a lemezeken elsőosztályú. valahogy nagyon elkapták ezt a bluesos-hard rockos fílinget.
nem értem továbbá, hogy hová tűntek a gitárszólók?
természetesen kedvencem továbbra is a master-justice ketőős, de szívesen vettem volna egy nyugisabb, loados albumot jameséktől, amin legalább rendesen megírt számok vannak.
a hangzás pedig tényleg érdekes, mondjuk ezért tisztelem őket, hiszen merész húzás volt ilyen nyersen kiadni egy lemezt. persze kicsit túlzásba estek, ilyen szinten ez már az élvezhetőség rovására megy, egyszerűen bántja a fület. a dobhangzás viszi a prímet ilyen szempontbó (kong de legalább hangos), a gitárok pedig egy nagy zajos masszává állnak össze.
na és a kedvencem - a szövegek - ilyen mélyre eddig nem süllyedtek, habár soha nem a szövegekért szerettük őket. az egész nagyon primitív, a mondanivaló konvergál a 0-hoz.
nekem nagyon kevés ez a stanger, jamezék szégyellhetik magukat.


Előzmény: Razoxane (32.)
cucka e-mail | 2003-10-08 01:16:39 | 33.
nem tudom, nekem nem igazán jött be az a thrdendal szóló album. kicsit olyan érzésem van, mintha egy készülő meshuggah album otthon felvett kezdetleges vázlatait hallanám. fredrik barátunk stílusát nagyon szeretem, de nem értem, miért kellett azon a szólóalbumon évekig dolgozni.

Előzmény: haska (31.)
Razoxane e-mail | 2003-10-07 20:34:01 | 32.
Szerintem a Vendetta nagyon jó zenét játszik, néhány nótájukat letőltöttem a honlapjukról. Jó kis csapat. Bár a Kreator sokkal nagyobb név náluk. (vagy a Destruction + Tankard + Holy Moses + Sodom)
Mi a véleményetek az új Metallicáról? Szerintem a St Anger nagyon nem jó. Nem tudom, hogy 6 év alatt miért írtak ilyen kópia dalokat... A dobhangzás pedig egyenesen katasztrofális. Komolyan mondom, hogy a Load-on sokkal jobb nóták vannak.

haska e-mail | 2003-10-07 19:16:53 | 31.
cucka: space-thrash:))
a meshuggah über zene. egyedi, nem nyúlja senki, sokszor humor is van benne és iszonyat technikás, komplex. főleg az ablaktörlő hangjához hasonlító szólóik ütnek:))
na mind1, lényeg hallagassátok meg fredrik thordendal szólóalbumát. lelövöm a poént, u.olyan mint ameshuggah, csak ez fredrik tesó műve.


Előzmény: cucka (30.)
cucka e-mail | 2003-10-07 15:18:41 | 30.
meghallgattam pár számukat, és nem igazán tetszenek, elég középszerű a zene, a szövegek meg egyenesen borzalmasak.
sztem a meshuggah a legkirályabb prog. thrash zenekar (vagy techno thrash, nekem mindegy). teljesen egyedi, különleges a zenéjük és emelett még technikás is.


Előzmény: stevie (29.)
stevie e-mail | 2003-10-07 13:33:05 | 29.
Azt olvastam techno-thrashban az egyik legjobb a Vendetta.

Előzmény: lélek (24.)
lélek e-mail | 2003-10-06 07:10:18 | 28.
A Détente valóban csoda volt, hallottam olyasmiket, hogy a Recognize No Authority lemez nem is mutatja valós erejében a bandát. Ahogy a Fear of God második albuma is örökre kiadatlan marad (a Toxic Voodoo ui. a harmadik, amúgy az nem is valami jó) Viszont Dawn varázsa miatt lett ekkora ez a két zenekar, Ő egyike volt a legnagyobbaknak.

Előzmény: Razoxane (26.)
banderas76 e-mail | 2003-10-06 06:54:39 | 27.
A hétvégén volt szerencsém látni / hallani a romániai Altar zenekar egy (valószínűleg jó pár évvel ezelőtti) klipjét, nem volt semmi! Intenzív thrash, hörgős ének, helyenként blastbeatekkel... a Dew-Scented pont ilyesmi zenével kezd most befutni...
Razoxane e-mail | 2003-10-05 07:58:25 | 26.
Ismeritek a Détente nevű csodát? Dawn Crosby énekelt a csapatban, ha jól tudom, akkor Ő énekelt a Fear Of God nevű zenekarban is. Szerintem óriási hangja van! Kár, hogy meghalt...
R. I. P.


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.