Click to Visit
Rock - ALVIN ÉS A MÓKUSOK!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

kisceki e-mail | 2015-02-28 11:28:05 | 40.
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!


Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!


Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!


Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

kakapanna e-mail | 2007-04-20 17:32:59 | 39.
ennyi ökröt
lila120 e-mail | 2007-04-20 10:29:16 | 38.
pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
K.O.S. e-mail | 2007-04-20 06:59:38 | 37.
GUNS N' ROSES FELVARRÓK : 250 Ft/db

http://abee1.uw.hu/guns.jpg

Info: shuky@freemail.hu

bocsi h ide írtam ezt nemtaláltam a megfelelő topicot...

üdv

kakapanna e-mail | 2007-03-15 03:32:10 | 36.
mennyi barom van a Földön

Előzmény: joggy* (35.)
joggy* e-mail | 2007-02-02 20:23:17 | 35.
sráác, nézzél már időpontot, hogy mire válaszolsz ilyen nagy értéküt

Előzmény: központi_egység] (34.)
központi_egység] e-mail | 2007-02-02 10:30:43 | 34.
pfffffffffffffffff
ed89 e-mail | 2004-08-16 10:00:45 | 33.
sziasztok nem tudja vki h SZINen lesz-e Alvin??mert én azt hallottam h igen, de a programban semmi nyoma....pedig naon elmennék :(
Necro e-mail | 2003-11-08 20:45:47 | 32.
először én is Backpackersen voltam Alvinon,de az a 2. volt,kb. 2 éve...az volt az első rock koncert,amin voltam,ráadásul a két kedvencemen, Alvin + Junkies:)...amúgy asszem lesz Alvin megint a Pecsában,febr.14.(de nem biztos)
amúgy eddig hány Alvinon voltál? mer én csak 4en,sose tudom mikor meg hol van koncert...


Előzmény: Chronos (31.)
Chronos e-mail | 2003-11-07 17:03:35 | 31.
...na igen Alvinból, na és abból a hangulatból sosem elég. Nekem utsó emlékem Alvinékról élőben, az még Februárból a Backpackers fesztiválról van (Gödör Klub). Az nagy volt, és istenigazából akkor szerettem meg őket, addig csak "melghallgattam". Nem tudja valaki hogy mikor lesz a BPakers jövőre?

Előzmény: Necro (30.)
Necro e-mail | 2003-11-04 20:01:12 | 30.
na,akkor boldog szülinapot még így utólag!
de,ugye,h jó volt?!mondjuk még pár órát elhallgattam volna...


Előzmény: Marque (29.)
Marque e-mail | 2003-11-03 00:28:44 | 29.
azt mi kezdtük el skandálni a haverommal, bizony ám!

és nekem meg másnap volt a 16. cülinapom!

na!


Előzmény: Necro (27.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-11-02 20:44:24 | 28.
2000 forintért jó szar lehetett

Előzmény: Chronos (26.)
Necro e-mail | 2003-11-02 19:48:37 | 27.
Hát kurva jó volt!a punkpop2-ről asszem csak a Hajnal,az elsőről is csak 1-2 szám volt.majdnem 2 órát játszottak és nagyjából minden "lényeges" szám volt(pl.máshol jársz,de azt asszem pont a Szekeres Andris énekelte,alvinésamókusok,vki dróton rángat+ ilyenek),az emberek és állatokról játszottak elég sokat,ja és persze a végén a kurva élet:) +énekeltünk nekik mi is halász judit boldog születésnapot-ot:)szóval nagyon jó volt a hangulat + minden,+ elötte a Prosectura!,+azér a többi is...de asszem 1 v 2 hét múlva lesz a megawattban is vmi a koncertből(ha jól emlékszem...)

Előzmény: Chronos (26.)
Chronos e-mail | 2003-11-02 15:35:59 | 26.
Tud valaki felvilágosítást adni milyen volt a kopncertjük a PECSÁBAN? Mert sajna ki kellett hagynom, de érdekelne mit alkottak. Gondolom a Punk Pop 2ő ment a legtöbbet, de mégicsak a 10 éves koncertjük volt.
Nikkelbolha e-mail | 2003-10-16 18:12:04 | 25.
:)

Előzmény: Unodare (24.)
Unodare e-mail | 2003-10-16 17:34:31 | 24.
hát ja mongyuk egy Pokolrockot én sem elleneztem volna oan naon :)

Előzmény: Nikkelbolha (23.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-10-12 19:41:47 | 23.
hát szexárdon is majdnem ugyanez volt a helyzet:)
Phaidon fél 7kor kezdett. kalapácsnak nagyon szar volt a hangosítása. tankcsapda qrvasokat játszott,majnem elaludtam már rajta. mondjuk lehet azért tűnt hosszúnak mer vártam a moby dicket. aztán a moby dick fél 2 körül kezdte kb és negyed 3-kor már vége is volt. addigra már alig álltam a lábamon,meg majd szétment a fejem.
muló álommal kib. jól kezdtek. aztán ha jól emléxem körhinta jött. játszották még:Indul a box, Good bye, Kegyetlen évek, Fejfa helyett, Zsibbad az agyam, Ilyen ez a század, Mennyből az angyal (többre nem emléxek) visszatapsra keresztes vitézt. pokolrockot meg legyél jót nagyon hiányoltam. amúgy itt is alig maradtak a végére.
fülem még most is sipol meg alig hallok de sebaj:)


Előzmény: Unodare (20.)
Necro e-mail | 2003-10-12 16:05:32 | 22.
ja,voltam...végülis csak a Depiről maradtam le:(
kb. a tizedik ember bírta elmondani,h hol van a sportcsarnok,aztán mire ott is be lehetett jutni...+amúgyis össze-vissza volt kiírva a kezdés is meg a sorrend is...
de azér elég jó volt,főleg a Pokolgép!sztem a Kalapács is jó volt,mondjuk a Tcs felőlem azt csinál amit akar,úgyis utálom........de amúgy egy kicsit több volt,mint 1 óra
a Depi miatt kicsit szar kedvem volt az elején,de végülis elég jó volt így is!


Előzmény: Unodare (20.)
simson e-mail | 2003-10-11 19:28:26 | 21.
Valaki küldjön e-mailben egy címet (lehetőleg FTPt), ahonnan Alvin és a mókusokat tudok letölteni.
Unodare e-mail | 2003-10-11 19:27:21 | 20.
na baze. fasza volt végülis.
volt vki?
menetrend tök nem az volt amit montak meg mittom meg amit én nyomtam be.
baze eleve fél hétko kezdett az a phaidon , de nem hallottam belole semmit.
aztán depire beestem , azok kb ha fél nyolcig ha nyomták......
aztán kalapácsnak kurva szar volt a hangositása , élvezhetetlen volt bazeg
pokolgép naon fasza volt végigpogztam egészet.
tankcsapdát szintén. bár mig a pkolgép kb 2 orát nyomott , tcs össz ha 1-t....
na mindenestre szarrá pogoztam magam , alig tuttam állni a lábamon , mer kurvára féjt.
moby dicken sem vot tu jo a hangositás , de azé fasza vot. és fél kettöko keztek. fél háromko meg má be is fejezték :((((
bár addigra már alig maradt 200 ember vaze......
de azé enyomták a keresztes vitézt , ugass kutyát, indul a boxot , szal fasza vot.
bnazeg tul hosszu vot ez az este. kihagyták volna esö 3-at naon fasza lett vona.
baze de a legrosszabb az vot h. egy geci sör 250 vot :((((


Nikkelbolha e-mail | 2003-10-10 20:58:02 | 19.
közben már megtudtam, hogy 1-kor játszanak.

Előzmény: Unodare (18.)
Unodare e-mail | 2003-10-09 17:31:39 | 18.
fasz tugya. azt tom h. depi meg a phaidon is 1.5 orát jáccik. mivel 6 banda van , és e esemény 9 orás , gondolom mindenki másfél orát nyom.
magyarán gondolom fél kettötöl 3-ig lesz a moby dick
holnap buláj !!!


Előzmény: Nikkelbolha (17.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-10-08 19:06:26 | 17.
moby dick nemtod mikor lép fel?

Előzmény: Unodare (16.)
Unodare e-mail | 2003-10-08 18:40:00 | 16.
tebaz praksi most elárultad a nevemet !!!
mindenki megtutta h. béla vaok te köcsög !!!!!
a praksi neve egyebkent: Meleg Pista
ezt most azé me elárultad h. béla vaok bazeg !
phaidonrol annyit tok mán h. ök lesznek az elsök , vais a nyito bend !
moby dick mekkora lesz bazeeeeeee
römélem enyomják összes fasza számukat :)
na Meleg Pistukám akkor én most emegyek és megnélem a pokolgép klippet ( metál az éész oooooooooooooooooooo ooooo oooooo ooo :D )
téleg praksi koncira abba a rém szexis citromsárga gatyeszodba gyere má :DDD


Előzmény: praksi (15.)
praksi e-mail | 2003-10-08 18:25:39 | 15.
csá röncsike, látom te is itt vagy :DDD
ah, én kecskeméti vagyok, és ott is leszek a metálfeszten, főleg a Tankcsapda meg a Depresszió miatt (amúgy Alvinékat is imádom).
A Phaidon-ról én se hallottam......
disztorzió: ha a nyálas poppal hasonlítjuk össze, akkor télleg olcsó, viszont aki vidéki (mint én) annak az plusz költség a vonat v. a busz, szal egy ilyen konci kijön kb 3500 pénzből...
akkor sztem most nem megyek, hanem gyűjtök a Szigetre, vagy várok, míg jönnek Kecskemétre...

Nikkelbolha e-mail | 2003-10-05 18:33:35 | 14.
phaidon az nemtommi:) életemben nem hallottam róla...

Előzmény: Unodare (13.)
Unodare e-mail | 2003-10-03 18:04:22 | 13.
engem meg a phaidon vagy mi nj em érdekel.
meg depi se naon
kméten ott/itt leszek

Nikkelbolha e-mail | 2003-10-02 19:13:21 | 12.
hát engem a depresszió ami legkevésbé érdekel:)

Előzmény: Necro (11.)
Necro e-mail | 2003-10-02 18:57:38 | 11.
Én vszinű m1ek Kecskemétre,de csak a Depresszió miatt!a többi nem érdekel...sztem így is simán megéri!

Előzmény: Unodare (9.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-09-30 18:17:01 | 10.
abszolúte egyetértek:)
szekszárdon ott leszek.



Előzmény: Unodare (9.)
Unodare e-mail | 2003-09-30 18:02:06 | 9.
nah baze erre csak annyíit h. :
okt. 10. Kmét , és okt 11. szekszárd
beugro 1990 ft.
pokolgép , kalapács , moby dick!! , tcs , +vmi phaidon , depresszio...
csak a moby dick megérné baze....


Előzmény: disztorzió (7.)
Snoopydodo e-mail | 2003-09-30 16:42:24 | 8.
Hi! Imádom az Alvint! Istenek ha van kedve valakinek e-mail-ezni velem csak írjon bátran: snoopydodo@freemail.hu Na pusza mindenkinek: Snoopy
disztorzió e-mail | 2003-09-30 09:53:56 | 7.
Akinek van jó Alvinos gitárkottája, az küldjön lécci, főleg,ha az újabb dalok vannak meg.
1ébként meg sztem nem sok a 2000.Még többet kérnek a nyávogó fiúbandák, meg iesmik, még többért.Akkor inkább már az Alvin nem? A számaikat meg úgyis letöltjük, vagy elkérjük,nem? Ennyit csak megér egy igazi Alvin rajongónak sztem.. :-))
Na hi all
Aki akar írjon.. mezeizs@enternet.hu

Necro e-mail | 2003-09-29 18:55:48 | 6.
jó,persze lehet utálni az Alvint...de vkinek megéri!
amúgy én inkább az 50ezer forintos M. Jackson koncertjegyen gondolgoznék el...


Előzmény: Nikkelbolha (5.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-09-29 17:52:25 | 5.
2000? ezek jólvannak?? pff..

Előzmény: Necro (4.)
Necro e-mail | 2003-09-24 18:35:49 | 4.
okt. 22. PECSA
10 éves az Alvin és a Mókusok,tuti jó lesz,én már nagyon várom!
asszem a jegy elővételben 1800 ott meg 2000


Előzmény: csaptelep (3.)
csaptelep e-mail | 2003-09-24 17:44:52 | 3.
Mikor lesz koncert Bp-n?
naillight e-mail | 2003-09-23 19:55:30 | 2.
20.alvin topic.eljen.
Toerix e-mail | 2003-09-23 19:52:26 | 1.
Aki szereti a magyar király együttest írjon!!!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.