Click to Visit
Rock - Eszterlövészek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

encsyeszti e-mail | 2013-01-02 23:24:50 | 33.
tudom. ezer éves a téma én mégis most kattintottam.tíz éve írtál ide...furi de nem tudom magamban tartani.
nagyon szerettem ezt a zenekart, nyilván a név is kötelez. :-)lelkesen követtem a zenekar sorsát elég sokáig. tudom, hogy voltak benne változások, összeveszések, félreértések. nyilván nem látok bele én csak rajongó voltam, de azt azért egyértelműen leszögezném, hogy az ősfelállás volt a szívemnek legkedvesebb! nagyon szerettem!főleg a kezdetekkor. és azt sem tudom magamban tartani, hogy a barátnőd az a pethes ági vagy ki, (alacsony lófejű csaj, kappan hanggal.) na az volt az egyik ok, amiért nem mentem többet. és ezt komolyan mondom!!! rémes volt.zéró hang, zéró kisugárzás (én amúgy klasszikus fuvolát végeztem a konzin szóval azért hallok.) az eredeti formáció széthullása is fájt. mégis ma is szívesen hallgatom a felvételeket. mert mindörökké Nokedli!!!

eszti



Előzmény: Grizon (11.)
nypee e-mail | 2011-10-04 14:01:41 | 32.
Én párszor hallottam őket a Crazy Caféban (1999-ben?)
Most megtaláltam az életérzés c. albumot az mp3-aim között. Örömmel hallom újra!


Előzmény: kakapanna (31.)
kakapanna e-mail | 2007-04-01 17:49:01 | 31.
le is vágám a faszomat

Előzmény: Einherjar (30.)
Einherjar e-mail | 2007-04-01 17:42:59 | 30.
te már megtetted előttem


Előzmény: kakapanna (29.)
kakapanna e-mail | 2007-04-01 06:37:49 | 29.
bazd meg a büdös anyádat

Előzmény: Einherjar (28.)
Einherjar e-mail | 2007-03-31 21:41:51 | 28.
Azért is előhozok egy ilyen régi szar topicot, hogy ezzel basszam az agyatokat

Wirág e-mail | 2002-04-24 19:25:34 | 27.
Halló!
Szia Tamás! Örülök, hogy hallatod a hangod (igazán minden cinizmus nélkül mondom).
Hagy reagáljak mindarra, amit írtál. Most utoljára, ígérem.
1. Soha nem volt a nevünk Hasonlesők.
2. Nemcsak egy koncertünk volt, és soha nem buktunk meg. Másfelé sodort minket az élet.
3. Nem öten, hanem hatan, mert jött hozzánk egy új gitáros...
4. Nem akartunk kirúgni a zenekarodból, hanem otthagytunk téged.
5. Soha nem akartunk Eszterlövészek néven játszani, hiszen úgy állapodtunk meg a "válás" után, hogy EGYIKÜNK sem használja többet ezt a nevet. Erre a megállapodásra csupán te emlékszel másként (furcsa mód te is eleinte B-Terv néven futottál...)
6.Nem mentünk a süllyesztőbe, és nem játszottuk a te dalaidat (hiszen ez így korrekt). Két dalt játszottunk, amelyeket mindenkor "az egykori Eszterlövészek száma"-ként mutattunk be, nem sajátként.
7.Valóban nem írtam dalokat, de ezt nem is állítottam soha. Viszont nekem is, csakúgy, mint a többieknek jelentős részünk volt abban, hogy megjelenjen életed első lemeze. Sajnálatos, hogy ez lassan a feledés homályába merül.

Mindezek alapján csúnya rágalomnak tűnik, hogy el akartam lopni a munkádat, a nevet és a dalokat.

Semmi probléma nincs, nem lettem énekesnő, de nem is ez volt életem legfőbb célja. Mindössze egy idő előtt befejezett fejezet volt az életemben. Én ettől még egy nagyon boldog ember vagyok.

Továbbra is higyj abban, amit csinálsz, sok sikert hozzá, és ne velem foglalkozz, kérlek.

Üdvözlettel

Váczi Virág

(cz-vel, ha már ennyire tudod, ki is vagyok én:))


Előzmény: Eszterlövész (25.)
Grizon e-mail | 2002-04-21 11:44:33 | 26.
Tomi te vagy az?Hát ez királyos, áruld már el, hogy hol lehetne beszerezni kazit vagy cd-t tőletek!q:-)))

Előzmény: Eszterlövész (25.)
Eszterlövész e-mail | 2002-04-18 00:58:04 | 25.
Kedves Virág. Tényleg elmentetek öten,hogy nagy eggyetértésben egy koncert után Hasonlesők néven megbukjatok.Azt mért nem írod le,hogy öten.a Te vezetéseddel kiakartaok rúgni a saját bandámból, játszani az ÉN dalaimat,Eszterlövészek néven játszani? Ezt MIÉRT nem írod le? Miért nem zenéltek együtt? -Volt egy azaz egy koncertetek! Hol a többi? Az én dalaim nélkül mentetek a süllyesztőbe.Te hány dalt írtál? Nem veszed észre hogy ez a nagy "összetartozunk" egy nagy f..ság? Elakartad lopni több éves munkámat. Elakartad lopni a nevet,a dalokat,mindent. Ha valaki kétségbe vonja az állításaimat,nyugodtan keressen meg,felhomályosítom ki is az a Váci Virág.
Nem én kezdtem mocskolódni. Valóban volt egy megállapodás,hogy ha 2000.március 1-ig nem jelenik meg a lemez,feloszlik a banda,és nem lesz Eszterlövészek. DE! TI ÖTEN JANUÁR MÁSODIKÁN, MIUTÁN SIKERTELENÜL AKARTÁTOK ELVENNI A NEVET KILÉPTETEK,ÉS HASONLESŐK NÉVEN BUKTATOK MEG EGY KONCERT UTÁN. MIÉRT FÁJ,HOGY AZ 1996-ÓTA HASZNÁLT ESZTERLÖVÉSZEK NEVET MEGTARTOTTAM? TI.TI ÖTEN ÁRULTATOK EL,MENTETEK EL! Mi a probléma? Hogy nem lettél ÉNEKESNŐ? A kopasz gitáros voltam,aki írja a dalokat,jól-rosszul,aki hisz ebben az egészben, és nem csak túrista ebben a világban.


Előzmény: Wirág (20.)
Grizon e-mail | 2002-04-02 17:22:32 | 24.
Tegnap voltam a Crazy Cafe-ban Eszterlövészek koncerten.Hát valami fantasztikus bulit nyomtak ismét...csak azt sajnáltam hogy nem lehetett rendesen táncolni, mert ugye a Crazy-be nincs hely...Viszont beszéltem koncert után a Kopasszal, ha mond ez valakinek valamit...q:-)

Előzmény: Grizon (23.)
Grizon e-mail | 2002-02-21 20:32:17 | 23.
Tavaly volt egy bulitok a Simon's Music Pub-ba, még a régi felállással és az Ingyen Cirkusz volt az előzenekarotok.Akkor ezek szerint utána törpént a változás, bár ezt most nem vágom...akkor ezek szerint feloszlott a banda...de én azóta nem is egy Esztilövész koncin voltam...és a szóló-gitáros srác ugyanaz volt, az addig oké.De szerintem az énekes/(rapper?q:-)) srác (Csabi?) is ott énekelgetett.Meg persze az Ági, az új vokalista.De igazából tök 8.Lényeg hogy nagyon jó zenéket írtatok és az "új banda" sem szentségteleníti meg az Eszterlövészek nevet."És a Zenekar játszik tovább"

Előzmény: Wirág (20.)
Quimby e-mail | 2002-02-21 20:14:13 | 22.
Szia Virág! Nem tom, hogy mond-e neked vmit az-e, hogy Endrődi Attila. Én már négy éve ismerlek, persze nem sokat beszélünk, néha-néha "Zamárdiban", vagy egyéb színjátszós helyeken, ahol feltűnsz. Na mind1 tutkó nem emlészel, én emlékszem és tarom a kijelentésem jó fej vagy! Ja, gondolom NAL-tól esetleg hallottad, hogy nem nagy az esély arra, hogy idénlegyen Zamárdi! Számomra szörnyű hír :-( . Sacitól vagyis a inkább Tomitól (ő volt a traktor nevü hozzászóló) kölcsön kértem a cd, úgyhogy az megy egész nap, de még mindig a Tojásos Nokedli a kedvencem!

Ui.: Négy éve "tanítottál" engem először Zamárdiban a Történelem könyvből kimaradt-ban, és tavaj mi "ettük" meg a Bálintot, aszem Tomi, Áron, meg én.


Előzmény: Wirág (21.)
Wirág e-mail | 2002-02-21 09:43:37 | 21.
Még valami, ha a fénykorból akartok jó kis Eszterloveszek muzsikáat hallgatni, javaslom az mp3.index.hu oldalt (www nélkül!), ahol az "alternativ" kategoriában meghallgatható az Eleterzes c. album.

Én egyébként nem voltam már több mint egy éve Eszterloveszek koncerten, kiváncsi lennék, milyenek most, főleg a lemezhez képest, úgyhogy örömmel veszem, ha írtok róluk.

üdv.

Az Ex-lövész


Előzmény: Wirág (20.)
Wirág e-mail | 2002-02-21 09:39:12 | 20.
Helló! Le van esve az állam. Én vagyok az a bizonyos alant említett Virág. Sajna tisztáznunk kell néhány dolgot:
1. Ketten voltunk énekesek, Varga Csabival, korábban pedig Pötyivel, aki most ismét a banda énekese.

2. Nem rúgtak ki, hanem 5-en, azaz öten felálltunk a hat tagú zenekarból, miután megjelent az első, Életérzés című lemezünk. (Hagy ne részletezzem, miért.)

3. Akkor békésen váltunk el, és megbeszéltünk, hogy senki soha többet nem fogja használni az Eszterlövészek nevet....

a többit a fantáziátokra bízom. Annyi biztos, hogy nem "Mi" vagyunk azok.

Egyébként nagyon örülök, hogy - ha poszthumusz is - de fórum nyílt rólunk.

Ki vagy te, Quimby, aki ismersz már négy éve?

üdv mindenkinek

V.Virág


Előzmény: Quimby (19.)
Quimby e-mail | 2002-01-20 20:13:17 | 19.
Ellenben úgy volt, hogy nem Eszterlövészek a nevök, mert meg kellet (volna) változtatni egy-két ok miat
Grizon e-mail | 2002-01-19 21:57:42 | 18.
Aszem az ági is kiszált a bandából, de ez nem tuti, már rég nem beszéltem vele...

Előzmény: Grizon (11.)
Quimby e-mail | 2002-01-18 22:19:56 | 17.
Ja ja ja
Grizon e-mail | 2002-01-18 15:25:04 | 16.
FEne!Pont nem érek rá...de látom beszereztél egy Pesti Estet q:-)))))))

Előzmény: Quimby (15.)
Quimby e-mail | 2002-01-17 17:49:36 | 15.
Eszterlövészek koncert: 23-án Crazy!
Quimby e-mail | 2002-01-15 16:23:00 | 14.
Traktor te tudtad?
Grizon e-mail | 2002-01-15 14:58:56 | 13.
Nyáron még a Virággal is zenéltek...legutolsó Eszterlövészek koncert amin voltam az Dec 29-én volt...

Előzmény: Quimby (12.)
Quimby e-mail | 2002-01-14 16:52:58 | 12.
Nyáron még a Virággal láttam öket musickolni.
Grizon e-mail | 2002-01-14 15:54:03 | 11.
Nem.A Virágot rúgták ki, vagy elment a bandából, má nem tudom...most a Pethes Ági az énekesnő és én őt ismerem.

Előzmény: Quimby (6.)
Quimby e-mail | 2002-01-13 14:23:06 | 10.
A traktort én név szerint ismerem, a legjobb frendem.

Előzmény: Valaki (9.)
Valaki e-mail | 2002-01-13 14:21:22 | 9.
'családi' összejövetel :)
Traktor e-mail | 2002-01-13 14:16:39 | 8.
Én má vagy 10 éve ismerem a virágot
Quimby e-mail | 2002-01-12 20:07:25 | 7.
Én ismerem a Virágot nagyon jó fej. (huhh már több mint négy éve ismerem)
Quimby e-mail | 2002-01-12 19:47:32 | 6.
Ki a Barátnőd? Váci Virág?

Előzmény: Grizon (5.)
Grizon e-mail | 2002-01-12 12:27:29 | 5.
Hogy honnan ismerem őket?Haveromék bandája 1x volt az előzenekaruk a Soűimon's Music Pub-ba és akkor voltam elöször Esztilövész koncin.Aztán miután kirúgták a régi énekesnő-t, az egyik barátnőmet vették fel a helyére q:-)))És kegyetlen jó fej zenekar, tök közvetlenek és a szóló gitárosnak van lenines pólója!!!!q:-)))))))))))))))))))))))

Előzmény: Quimby (4.)
Quimby e-mail | 2002-01-10 18:41:08 | 4.
Honnan ismered őket? én ismerem Tojásos nokedli uborka saláta...


Előzmény: Grizon (1.)
judit1020 e-mail | 2002-01-04 19:32:59 | 3.
cegeny...en is igy jartam a Radioheaddal..ez van..majd en kolcsonadom neked az enyeimet,te meg azokat es akkor mar 2 ember fogja oket ismerni;-p

Előzmény: Grizon (2.)
Grizon e-mail | 2001-12-31 12:49:06 | 2.
Ok látom, nem sokan...kár

Előzmény: Grizon (1.)
Grizon e-mail | 2001-12-30 14:55:23 | 1.
Ki ismeri őket?

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.