Click to Visit
Rock - Sztár imádat-Avagy ti kit szeretek nagyon,és ha eg
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Madden e-mail | 2003-10-27 17:45:54 | 15.
Ok,igazad van:)
De én csak arra akartam utalni,h itt nem pont a Good Charlotte-ről van szó,hanem erről a sztárimádatról.
Eleve sztem ennek a topiknak nincs értelme,mert végülis senki nem az alapkérdésre(kit szeret(t)ek nagyon?) válaszol,hanem arról van szó,hogy milyen baromság ez az olvadozás...
Bocs,ha hülyén fogalmaztam,fáradt vagyok...


Előzmény: naillight (14.)
naillight e-mail | 2003-10-27 15:19:19 | 14.
olvasgatok en mas topicokban is...

Előzmény: Madden (12.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-27 13:53:23 | 13.
jaj a gudsárlott kb. a linkin utódja,akkora divat-szar az egész hogy márfáj.de majdcsak lecseng ez a korszak is remélem...

Előzmény: naillight (11.)
Madden e-mail | 2003-10-27 07:28:58 | 12.
Bocs,de sztem ennek semmi köze ahhoz,h a GC sztár,v nem.
Itt erről a hülye "sztár imádat"-ról van szó.
Nem hinném(sőt biztos,h nem),h pl. minden GC-s azért szereti a GC-t,mert "jaj de cuki a Billy/Benji...stb)!
Szal sztem ezzel a topikkal van inkább gond...


Előzmény: naillight (11.)
naillight e-mail | 2003-10-26 17:50:42 | 11.
már neis haragudj, akkor ezekt a gudsárlttosokat hogyan nevezheted annak? sztárnak? eddig senki nemis hallott roluk(szerencsere8, mosmeg mar ök a vilagsztarok. adok nekik masfel evet, oztan mehetnek avril lavigne meg a limpbizkuit es a többi fantazmagoria mellé a süllyesztőbe.

a sztár, csak úgy lehet sztár, ha azt adja ami a nagytömegnek kell. ha a pénzre, a minél nagyobb rajongótáborra és ennél fogva megint a pénzre megy rá. ez rohadt nagy kéccinűség, a sztárságból hiányik az őszinteség,a tisztaság.

csatlakoznék norrsken hez.


Előzmény: Good Charlotte (7.)
haska e-mail | 2003-10-26 13:33:58 | 10.
azt hiszem mindenki nagyon örülne, ha nem hoznál létre buzi topikokat és csak az egyik gudsárlottba írogatnál
norrsken e-mail | 2003-10-26 13:33:15 | 9.
ez így másként hangzik (és rossz címet választottál), de remélem abban azért egyet értünk, hogy a testi vonzódás nem szeretet v. imádat.

hát szerintem a legtöbb úgymond "sztár" pont az akinek kappan hangja van, qrva sokan ismerik, de hamar eltűnik.



Előzmény: Good Charlotte (7.)
dead soul e-mail | 2003-10-26 13:29:39 | 8.
te hány éves vagy?

Előzmény: Good Charlotte (7.)
Good Charlotte e-mail | 2003-10-26 13:22:22 | 7.
Akkor ugy mondom.Tetszik.Vagy szeretem a mosolyát.
Édesnek tartom a haját.
Gyönyörünek a szemét.
Egy emberre akkor is lehet ilyeneket mondai,ha nme ismered akkor is.


De én sztárnak azt az illetőt gondolom ki nem csak egyszer feljüt a csúcsra aztán eltünik,hanme azt aki évek oóta a legjobbat hozza,és ismerik.Persze ez nem kell hogy sokan ismerjékmde nem árt,mer tkülömben nehezen marad fent aköztüdatban.
És egy sztárnak tehetség is kell,mert anélkül is lehet egy kappan hangú énekes,de ez ugyanugy jön ki mint ahol fent leirtam.
De szerintem egy SZTÁRnak nem szbad hirtelken előrukkolni valami nagyon jóval,mert akkor simán leesik a magas lóról.az a jó,ha van idő hogy kirajzolodjon.

vaalhogy igy:


/----------/és ez igy mehetne tovább
/
/
____----/


Előzmény: norrsken (6.)
norrsken e-mail | 2003-10-26 13:01:08 | 6.
đĐ>#&]ł$ߤ×÷<[\|¸§!!!!!

na, akkor most keresek vmi jófajta nyugtatót......

szóval:
1) "sztár": mégis kit nevezel annak? engem vhogy már ez a kifejezés is taszít. ok, mondjuk legyen az a szár aki, tehetséges és letett vmit az asztalra. de miért nem lehet ő ZENÉSZ? főleg amióta a valótlanságsók szereplőit sztárként emlegetik a szememben ez egy üres és mitöbb kifejezetten negatív jelző. valamint a tehetséges emberek is csak emberek.
2)hogy imádhatsz vkit, úgy hogy nem is ismered? interjúkból, cikkekből nem tudsz senkit MEGISMERNI. amit látsz (vagyis amit szeretsz) csak néhány megnyilvánulása az adott embernek, nem pedig a teljes lénye, személyisége. te ezeket kiszínezed azokkal a tulajdonságokkal, amiket belé álmodsz. de ez csak a képzeletedben létezik és ha valóban találkoznál vele, lehet (nagyon is) hogy keservesen csalódnál.
3)ez a féltékenység dolog meg tényleg a fanatizmus kategóriájába tartozik. meg kell, hogy mondjam, az ilyenek szerintem klinikai esetnek számítanak és a legjobb ha haladéktalanul felkeresik pszichiáterüket, gyógyszerészüket, kötél- ill. borotvapenge szaküzletüket... :DDD


Előzmény: Good Charlotte (1.)
Good Charlotte e-mail | 2003-10-26 12:35:44 | 5.
Igazad van,én pl Tom Feltonért vagyok odáig,de komolyan,nekem szokott olyan érzésem lenni(lehet hogy hülye vagyok vagy csak naiv) hogy van esélyem!Hogy van esélyem találkozni vele,összehaverkodni meg ilyenek.
Lehet hogy ez nagyon hülyén hangzik,de
Megprobálok hinni benne,bár
sajan ugyis tudom,hogyha találkoznánk is
Akkor sem tudnék vele meglenni
beszélni...ha meg összejönnink,paraoinás lennék hogy mikor fog megcsalni.

De szerintem sokan vannak igy emberek,nem csak én vagyok
hülye!


Előzmény: naillight (4.)
naillight e-mail | 2003-10-26 12:29:14 | 4.
éljen a backstreetboyz ;)))))))

komolyan, ha ezt egy harmadikos kiscsaj csinalja az jópofa
de ez viszont ecceruen szanalmas....

ezt hivjak fanatizmusnak.....
nemtom ez annyira de annyira undorito szokas...vááá..
nemtom megfogalmazni bazeee
majd összeszedem a gondolataimat ozt nekifutok megeccer

elöljaroban annyit..

ugy beszélsz(meg még jópáran) x emberről, mintha nemistom somszédok lennétek, és bármiféle közötök lenne egymáshoz, mintha őidők óta ismernétek egymást...
te,ha találkozol véletlenül trent reznorral, monddmámeg hogy üdvözlöm...

(ha vkinek ismerös az uccso bekezde,s elarulom titkom, kivagtam ;)))

Good Charlotte e-mail | 2003-10-26 12:06:20 | 3.
Miért mi bajod van?

Előzmény: (máté)PE (2.)
(máté)PE e-mail | 2003-10-26 12:02:49 | 2.
apám

Előzmény: Good Charlotte (1.)
Good Charlotte e-mail | 2003-10-26 12:00:26 | 1.
Sztár imádat-Avagy ti kit szerettek nagyon nagyon,és ha meglátjátok egy lány/fiú mellett féltékenyek lesztek?

ez a teljes téma,de nem fért ki:((


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.