Click to Visit
Rock - Pearl Jam rajongóknak
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Celt e-mail | 2007-12-22 15:42:17 | 48.
Sok PJ-t ettél.
Csatlakozz inkäbb a shoot for help emosegitö mozgalomhoz.


Előzmény: PJOrsi (47.)
PJOrsi e-mail | 2007-12-22 14:57:40 | 47.
Van egy tök jó hírem! A PJ rajongói az egész világból most összefognak, hogy egy ajándékot készítsenek a bandának a 2008-as karácsonyra:D (Az ideihez kicsit későn kezdtek szervezkedni:D). Az ötlet az, hogy egy bazinagy fotómozaikot csinálnak a rajongók fotóiból, amiről még nem derült ki, hogy mit fog ábrázolni, de nem baj, mert még nagyon az elején, csak a képgyűjtésnél jár az akció. Ha szeretnéd megköszönni a bandának, amit adtak neked, akkor itt a lehetőség! Küldj a PJ-mel kapcsolatos fotót magadról, barátaidról (PJ-et hallgatva, rájuk gondolva, a dalaikat játszva, a koncertjükről, stb. stb.), de ezt négyzet alakúra kell igazítani! A képformátum majdnem mindegy, de valami gyakrabban használt legyen:D Több fotót is küldhetsz, annál jobb, mert nem kell majd a képeket ismételgetni:) Tehát a cím, amire küldhetitek: xmaspresenttense@gmail.com , de lehet, hogy nem hagyja, hogy ezt beírjam, szóval kódolva: xmaspresenttense kukac gmail pont com. Azért megpróbálok egy linket is beilleszteni, hogy több információt gyűjthessetek: http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=266936 . Köszi, hogy elolvastad:D

Előzmény: PJOrsi (46.)
PJOrsi e-mail | 2007-07-19 10:12:59 | 46.
Lásd az előző hozzászólást!:)

Előzmény: PJOrsi (45.)
PJOrsi e-mail | 2007-06-27 21:01:25 | 45.
Sziasztok!

Nézzétek meg a Pearl Jam honlapot a www.gportal.hu/pearljamfan címen, még kezdeti stádiumban van eléggé, de folyamatosan melózok rajta:D

A Wikipedián is találhattok már PJ-es tartalmat, azt is bővítem még!:)

Köszi, és remélem, tetszeni fognak...


Előzmény: PJ Orsi (44.)
PJ Orsi e-mail | 2007-01-28 13:09:44 | 44.
de itt ritka sok van belőlük:D
És akkor módosítom:
AKI NEM IS SZERETI A BANDÁT, AZ IS ALÁÍRHATJA!:D


Előzmény: joggy* (43.)
joggy* e-mail | 2007-01-28 12:34:26 | 43.
ha jól emléxem azt irtad hogy irja alá aki szereti, én nem ismerem, és nem adom a nevemet olyanhoz amit nem ismerek
amugy ezzel hogy tettem neked keresztbe?
sehogy
ha keresztbe akarnék tenni neked, akkor sirva rohannál el a gép elől
és nem csak magyarországo vannak szemét emberek ..



Előzmény: PJ Orsi (42.)
PJ Orsi e-mail | 2007-01-28 12:29:09 | 42.
De miért olyan nagyon nehéz valamit megtenni, amiből hátrányod nem származik, másnak viszont nagy örömére szolgálnál vele? ezt nem tudom megérteni, hogy miért ilyen a magyar ember, hogy a másikat ott akadályozza, ott tesz neki keresztbe, ahol csak tud/ja, és ha a kisujját kellene a segítsége érdekében megmozdítania, az már hatalmas áldozat, és maximum fizetség ellenében teszi meg... Hát, őszintén: szar ez a világ, ha ilyen emberek rohangásznak benne többségben, mint ti, kedves nem-segítek-mert-még-a-végén-jól-éreznéd-magad emberek!
Köszi:D
Kicsit ki vagyok borulva, na:D Kicsit naivan azt hittem, vannak segítőkész emberek...


Előzmény: joggy* (41.)
joggy* e-mail | 2007-01-28 07:09:56 | 41.
én sem..


Előzmény: kakapanna (38.)
PJ Orsi e-mail | 2007-01-27 23:19:31 | 40.
http://www.peticio.hu?module=6&pdid=5551

Itt lehet aláírni, légyszi, aki szereti a bandát, terjessze:D (Inkább ezt, mint por állagú dolgokat:P)

PJ Orsi e-mail | 2007-01-27 12:54:06 | 39.
leszarom:D A te aláírásod akkor se kéne, ha csak egy aláíráson múlna az egész...


Előzmény: kakapanna (38.)
kakapanna e-mail | 2007-01-26 22:39:34 | 38.
én nem írom alá

Előzmény: PJ Orsi (37.)
PJ Orsi e-mail | 2007-01-26 22:13:53 | 37.
Halláj emberek!

KEzdjünk aláírásgyűjtésbe, hogy jöjjenek el hozzánk is!!! az ausztráloknak összejött 2006-ban egy ilyen akció, pedig egyébként is játszottak volna ott vagy 5 koncertet, de így megkapta egy kisebb város is a kontinens 6. koncertjét (vagy valahogy úgy:)). Mi miért nem teszünk semmit az ügy érdekében? Akkor csak magunkra vethetünk... Egy próbát megérne...
Aki kedvet érez magában egy Pearl Jam-mozgalom beindítására, az jelentkezhet nálam az ötleteivel a pindurci kukac fríímél pont hun.:) Köszi szépen

Lukin e-mail | 2006-07-29 19:42:20 | 36.
valóban nem lenne 1 rossz ötlet élöben látni öket de hogy jönnének a szigetre jövöre annak az esélye szerintem 0 és az 1 között valahol.sajna
de ha már novarockra elmennének az fasza lenne!!


Előzmény: Barnucka (35.)
Barnucka e-mail | 2006-07-24 15:42:13 | 35.
Én nem tudom, hogy vagytok vele,de az új albom bizonyítja a PJ zenei érettségét.(szerintem) A WAN2-ban volt az új lemez kapcsán egy rövidke cikk. Kiváncsi vagyok, hogy ki olvasta el és ha elolvasta, akkor mi a véleménye? Nagyon reálisan értékelnek velük kapcsolatban.Sajnos csak a TV-ben láthattam eddig Őket, de remélem újra ellátogatnak szerény Hazánkba.Jó lenne velük tombolni... Talán a jövő szigetfeszten. Ti mit szóltok???
hoattis e-mail | 2006-07-04 08:31:18 | 34.
Megy valaki Bécsbe, Prágába vagy Zágrábba a szeptemberi turnén?
Vigyen el magával...

PJOrsi e-mail | 2006-02-11 23:11:48 | 33.
WAZZEEEE. bocs, szóval csak a szerencsétlenségemre irányuló nem-tetszésemet szerettem volna ilyenképp közölni a nagyvilággal, illetve a fórum közönségével...Ugyanis a most látható esélyem százalékban arra, hogy valaha is látni fogom a PJ-et élő koncerten, kb 0 és 0,5 között mozog... WHY,WHY,WHY CAN'T IT BE,WHY CANT'T IT BE MINE?
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
most szenvedek...olyan ez, mint egy beteljesületlen szerelem...utálom..az érzést...meg magamat, amiért ilyen szerencsétlen és tehetetlen vagyok! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ


Előzmény: bandika24 (32.)
bandika24 e-mail | 2005-11-28 18:28:33 | 32.
barátom tök igazad van most voltam egy koncertjükön durva volt amit lenyomtak

Előzmény: dead soul (11.)
traveller e-mail | 2004-03-26 18:36:39 | 31.
Emlékszem.Én is mentem volna a Pecsába,de én-ahogy még sokan-csak a helyszínen tudtam meg,hogy nem lesz.Volt ott egy szegedi srác,aki teljesen ki volt borulva,hogy ezért utazott 200 kilométert.Hát igen,nem éri meg Eddiéknek ide jönni,(a 96-os buliról meg lecsúsztam),de legalább Bécsig,vagy Zágrábig jöjjenek el,esküszöm,kimegyek megnézni őket.Ha a Szigetre meghívnák őket...de hát ez csak álom.A Limp Bizkit,meg a sok szemét meg persze jön.Hiába,a tinik jelentik a vásárlóerőt.
Teneira e-mail | 2004-03-21 11:56:12 | 30.
Tényleg jó a Peral jam, de nem nevezhető old rock bandának, ez kicsit vicces meghatározás lenne rájuk nézve.Egyik nagy élményem a Pearl jam-el kapcsolatban az amikor azt hiszem 2000-ben volt úgy hogy lejönnek Magyarországra egy turné alkalmával, és már megvolt a jegyem, két héttel a koncert előtt pedig kiderült, hogy elmarad.Ugyanis nem éri meg nekik lejönni Magyarországra, mivel Lengyelországban kétszer is meg tudják tölteni ugyanazta sportcsarnokot.Mostanában már kevesebb Pearl jam-et hallgatok:)
traveller e-mail | 2004-03-20 09:54:38 | 29.
Nos,lehet,hogy én vagyok már öreg,de ezen,hogy a Jam old rock-banda,rendesen meghökkentem.És akkor egy 60-as,70-es évekbeli banda mi?Őskövület?Vagy,hogy egy ma is működő zenekart mondjak,a Maiden?
Az tény,hogy Eddiék ma már visszafogottabb zenét játszanak,de írod,hogy csak egy válogatáslemezed van tőlük.Ajánlom figyelmedbe az első két albumot(Ten,Vs.)Azokon kemény zene hallható.Egyébként a Pearl Jam is volt tinikedvenc zenekar 92-ben.A Tenre boldog-boldogtalan rácsattant(ld.Nirvana:Nevermind), a sok kis hülyegyerek nyáladzott az Alivera,meg a Jeremyre,de Stonék úgy döntöttek,hogy nekik nincs szükségük a felhajtásra,úgyhogy abbahagyták a videoklipkészítést,alig adtak interjúkat.Így megszűnt az őrjöngés körülöttük,az új generáció ráharapott a Green Dayre,Offspringre és csend lett.Azóta nyugodtan dolgozhatnak,nincs körülöttük balhé,de sikeresek.Lám egy bizonyíték arra nézve,hogy nem kell botrányt csinálni azért,hogy sikered legyen.
Amit a zenekarokkal kapcsolatban írtál,maximálisan értem és egyetértek veled.Példákat csak azért nem írok,mert a mélyen tisztelt rajongók támadásnak vennék és lélekszakadva rohannának megvédeni az édes kis kedvencüket,a topik pedig anyázásba fulladna,amihez semmi kedvem.

Dark Lord e-mail | 2004-03-13 16:22:37 | 28.
ja van benne valami!!!:)
de most nem azért de szerintem ha megvan a "rendes" banda a Pearl Jemre is elég jól lehet tombolni......:) de a Jam elsődlegesen nem a tombolós müfalyt jépviseli.......... mondjuk nekem csak egy ilyen válogatás van meg meg egy szerintem elég új album.........:( de biztos tetstene ay régi albumok is!!!!!
Igen mostanában rengeteg banda elmegy a szar átlAGOS SZÁMOKHOZ MINT PL: AZ iRON mAIDEN ÚJ ALBUMA BORZASZTÓ A RÉGIEKKHEZ KÉPEST!!!!!!!!!!!! na de mindegy ez van!!!!! (meg az én Topicom Manson de most nézd meg az új albumát....:(((((( borzadvány a többihez képest!!!!!!!!!!!!! hjátt de ez van ő is öregszik vagy a pénz felé m,egy.....:??? reménykedjünk h nem!!!!!!!! majd a következő..........
a tibni rock: szeintem az k.rva gáz mikor 30 éves zenekarok olyan számokat énekelnek amik a suliról szolnak.... ez gáz!!! Meg mikor ilyen 12 évesek mennek olyan koncertekre amiket 30 évesek énekelnek...szal remélem érted mire célzok mert elég bonyolultan irtam le már én sem nagyon értem!!!!!:) ja a Pink FLoyd jó de amoket felsoroltál azokat szégyen szemre nem ismerem!!!:(( na te jösssz!!:)


Előzmény: traveller (27.)
traveller e-mail | 2004-03-10 18:22:05 | 27.
Kedves Dark Lord!
Nagyon örülök,hogy szereted a Zepet,Satrianit stb...,de a példa nem jó.A Zep,Purple a maga idejében azt a pólusát képvislte a rocknak,mint most a Slayer.Az akkori visszafogott rockot olyan bandák fémjelezték,mint pl. a Procol Harum, Jethro Tull,Pink Floyd,Soft Machine etc...
A visszafogott zenék alatt én nem ezeket értem,hanem pl. Simon and Garfunkel,Neil Young(a Jam többször is dolgozott vele,lemezt is vettek fel közösen).
A hozzászólásomban azt akartam elmondani,hogy kamaszkoromban én is olyan zenékre buktam,amelyeknek a zenéjére lehet tombolni.Ma már nem igazán ilyen zenékben utazok és a Jamben azt szeretem,hogy felvállalják a korukat,nem akarják eljátszani,hogy még ma is azok,akik 91-ben voltak,nem ismétlik meg a Tent,pedig egy csomóan ezt szeretnék.
Megjegyezném,hogy az idősebb korosztályok elfordulása a rocktól annak is "köszönhető",hogy nincsenek olyan bandák Mo.-n,amelyek olyan zenét játszanának,amelyet egy 30-35 éves is élvezni tud.Annyi idősen az embernek már nincs kedve tombolni és nem lázad.A hetvenes években voltak olyan zenekarok(pl.Pink Floyd),amelyeknek lehetett hallgatni nyugodtan hallgatni a zenéjét koncerten,nem az őrjöngés ment.És ez az,ami engem bosszant,hogy manapság minden zenekar a tiniknek játszik,mintha csak ők akarnának zenét hallgatni.Na most ennyi,a többit legközelebb.

jeremy e-mail | 2004-03-10 11:53:31 | 26.
ja, még annyi van,hogy szerintem a rajongótáboruk elég széles skálán mozog.Én csak 16 leszek, és 8 éves korom óta halgatom Őket.Sőt nem csak a srácok,hanem a lányok is.Saját példa!!!!
jeremy e-mail | 2004-03-03 11:45:06 | 25.
szóval nem tudom Ti hohy vagytok vele, de a Jam a legjobb old rock zenekar.Nem sok ilyen szintű zenekar létezik.Főleg a mai szarok.De én az undergroundot is szeretem!!!TI????

Dark Lord e-mail | 2003-12-31 20:30:21 | 24.
"Az,hogy egy tizenöt-tizenhét évesnek a mostani PJ nem jön be annyira,azt nem csodálom,annyi idősen én is a zúzást bírtam"- AZÉRT NE ÁLTALÁNOSITS MINDEN 15-17 évest!!! én ugyanúgy szeretem a kemény zenét (manson (régi albumok) slayer stb....) de ugyanúgy szeretem az old rockot!! Például hatalmas Led Zeppelin rajongó is vagyok, és szeretem még Jimi Hendrixet is Deep Purple-t is, és nem tom ismeritek-e Joe Satriani-t..........stb.......???????

Előzmény: traveller (21.)
Dark Lord e-mail | 2003-12-31 19:59:23 | 23.
Nem ismerték a nirvánát?????
Ja tényleg a Led Zeppelinnek mekkora rajongótábort saccolsz??(szal tudom most nem ez a téma de.....)


számok:alive,Once,Deep,!!!
amúgy kurva jó a Pearl Jam, a gitár isteni benne!!!!


Előzmény: traveller (19.)
dead soul e-mail | 2003-12-31 18:26:05 | 22.
na, bele vagyok írva a marginális értelmiségi hozzászólásába, öhöh. jó lesz a szilveszterestém, itthon egy dupla Mother Love Bone cédével:)

Előzmény: traveller (21.)
traveller e-mail | 2003-12-30 16:26:17 | 21.
Örülök, hogy ilyen gyorsan jött reakció a beírásomra.Nézd,Grizon,nem tudom,pontosan,hány éves vagy,de ha jól emlékszem arra,amit dead soul mondott akkor,amikor az itteni emberekről beszélgettünk,olyan 17-18 körül lehetsz,ergo nem hinném, hogy 92-94 között már rockzenét hallgattál volna,tehát nem igazán ismerheted azt az időszakot.(Nem az akkori zenékre gondolok,hanem annak az időszaknak az atmoszférájára.)
Amit írtam,azt nyugodtan leellenőrizheted,ha felütöd a korabeli Hammereket.92 közepéig még hír szintjén sem foglalkoztak a seattlei zenével és utána is csak addig ,amíg megérte piaci szempontból.A nem ismert bandákat abszolút mellőzték,(pl. Screaming Trees),a Jamet pedig 96 óta szinte csak fikázzák.Ld.:Alternatívok,cipőbámulók(csak tudnám,ki volt az az idióta,aki ezt a jelzőt kitalálta),művészkedő,kávéházi rockerek stb. ...Hát már elnézést,de nem mindenkinek a Pantera-színvonal a mércéje.(ld. az interjúikat.)Sajnos vannak emberek,akik nem ragadnak le a hőzöngő hülyegyerek-szinten.Tudom,hogy ez roppantul fájdalmas dolog egyesek számára,de ez van.
Az,hogy egy tizenöt-tizenhét évesnek a mostani PJ nem jön be annyira,azt nem csodálom,annyi idősen én is a zúzást bírtam.
Hogy meg tudná tölteni a banda a BS-t?Hát, szívből kívánom,hogy legyen igazad,de ezt kétlem.A három évvel ezelőtti buli lemondásának tudomásom szerint az is oka volt,hogy a jegyek nem igazán fogytak...és hát a Pecsa sokkalta kisebb hely.
A Nirvana meg teljesen más sztori. Addig,amíg a zenekar működött, nálunk nem túl sok embernek jött be a zenéjük,nem igazán volt táboruk.Nem mondom,hogy nem ismerték az emberek a Nirvanát,de az az imádat,ami még most is körülveszi őket,az Cobain halálának(amit az üzletemberek úgy kihasználtak,ahogy azt kell-ld.pólóbiznisz) és az Unpluggednak "köszönhető."Ha nekem nem hiszel,nyugodtan kédezd meg e-mailben azt a srácot,aki a Nirvana-the musical freedom honlapot csinálta(ő is 1979-ben született),tanusíthatja,amit leírtam.

Grizon e-mail | 2003-12-30 14:23:03 | 20.
Szia!
Szerintem nincs igazad, mert tény, hogy nem volt Magyarországon akkora Grunge hullám, mint ami tőlünk nyugatabra végig söpört a világon, de azért a Nirvana-t elég sokan ismerik itthon is.
És hidd el, hogy undergroundabb arcok, akik nem ragadnak meg a feszínen(Nirvana), azok ismerik a Pearl Jam-et, Soundgarden-t, Soul Asylum-ot, Stone Temple Pilots-ot, Alice in Chains-t, stb.(és ezek még mindig a kommerszebb, ismertebb seattle-i bandák...).Szóval itthon is vannak ezeknek a zenekaroknak rajongótábora, nem is kicsi(egy Pearl Jam pl sztem meg tudná tölteni a Budapest Arénát...).
Az meg, hogy Eddie-ék lehiggadtak...tény, hogy nekem személy szerint a Ten a kedvenc albumom tőlük, szerintem azaz egyetlen olyan hanghordozójuk, amin nincsenek töltelék számok, mindennek ott a helye ahol van, egyszerűen tökéletes...A többiél akad néhány szám nálam, amikben nem jött le ez a katarzis...De ízlések és pofonok, szeressük a Yieldet is q:-))


Előzmény: traveller (19.)
traveller e-mail | 2003-12-30 13:55:25 | 19.
Szevasztok!
Sokáig gondolkodtam,hozzászóljak-e a témához,mert korom alapján(24 éves vagyok)eléggé kilógok innen,lehet,hogy lesz is valaki,aki levénfaszoz és elküld a jó édesbe.Mivel azonban a seattlei zenék nagyon sokat jelentenek számomra,végül is az írás mellett döntöttem.
Az,hogy az emberek nem nagyon ismerik a Pearl Jamet,nem véletlen.Nálunk a seattlei zenékkel sohasem foglalkozott túlzottan a zenei sajtó.Igazából a mai napig rejtély számomra,mi késztette a Pecsa szervezőit 89-ben arra,hogy elhívják a Nirvanát játszani,hiszen abszolút nem ismerte őket senki nálunk.Az érdektelenséget jól jelzi,hogy a Soundgarden ekkor már multinál volt,de a Hammer 92-ig,amikor elindult a Seattle-őrület,semmit nem írt a zenekarokról.Emellett a média villámgyorsan kifacsarta és tönkretette a színteret.Aztán a sajtó 94-ben kijelentette,hogy a grunge halott,azóta meg alig lehet olvasni valamit a zenekarokról.Pl.mikor közölt az MHH Mudhoney-interjút?A közönyben ők is "ludasak",ugyanis amióta nem szeretni divat a seattlei zenét,orrba-szájba fikázzák a bandákat,elsősorban a Jamet.Hát ezért állunk így.Ezt-más hibák felrovása mellett-meg is írtam az igen tisztelt szerkesztőségnek,természetesen basztak leközölni.Persze megértem,hiszen így nem fért volna be a 650000-ik anyázó levél,az pedig világméretű kataklizmához vezetett volna.
Azért örülök annak,hogy a mostani tizenévesek között is vannak olyanok,akik szeretik Stonékat.Az elfáradtak dologról annyit,hogy én nagyívben elkerülném őket,ha még mindig ott tartanának(vagy azt próbálnák beadni),mint 92-ben.Eltelt egy évtized,természetes,hogy lehiggadtak.Egyébként manapság már sokkal többre értékelem az akusztikus dolgokat,márcsak azért is,mert visszafogott zenével jóval nehezebb hatást elérni,megmozgatni valamit az emberben.És a Jam dalai ilyenek.Főleg a Yield dalai.
Hát egyelőre ennyi.Bocs,ha hosszú voltam és remélem,reagáltok.
Üdv.

jeremy e-mail | 2003-12-08 10:58:25 | 18.
Az új albumuk mikor jelenik meg?
Az igen jó lesz!

dead soul e-mail | 2003-11-24 16:09:01 | 17.
jeermy is qva jó, na meg az alive, az i am mine-t is láttam, de nem hatott meg. az ismeretlen számból írj vmi szöveget, és akkor gondolkozunk rajta.
do the evolution-höz egy szvsz nagyon jó, de brutális rajzfilmet csináltak, amiben az evolúciót egy koponya-fejü csaj testesíti meg, és az emberiség történetét/jövöjét ill. annak fonákságait mutatja be. profi, elmesélni nem tudom, meg kell szerezned és megnézned!


Előzmény: jeremy (13.)
dead soul e-mail | 2003-11-24 16:04:54 | 16.
ja igen emlékszem rá, ö kérte a demókazit töülünk, hehe:) az még odébb van, de nem adjuk fel.

Előzmény: aght (12.)
dead soul e-mail | 2003-11-24 16:03:35 | 15.
naná:) river of deceit - mindig kiba. meghatódom rajta:)) x-ray mind is jó.

Előzmény: jeremy (14.)
jeremy e-mail | 2003-11-24 09:40:04 | 14.
Király csapatok még: Alice in chains
Radiohead
Mad Season
Ismeritek a Mad-et?

jeremy e-mail | 2003-11-24 09:37:52 | 13.
Milyen a Do the evolutions klippje?
Én még csak 3 rendes klippet láttam tőlük:Jeremy
Iam mine és Love boat captain+egy csomó clubfelvételt.
Ja ha tudtok segítsetek!
van egy régi koncertfelvételem,és van rajta egy ismeretlen szám.
Seholsem talátam meg:(((
A felvétel kb. '92-es. Szóval az első album körül van

aght e-mail | 2003-11-22 12:16:45 | 12.
Meg a Radiohead (Regina a testvérem, valami 6 meg molnár a neve, és elvileg emlékezned kéne rá), és még volt valami együttes, amire nem emlékszem hogy melyik volt :), és még a müvészetit is te találtad ki, szóval mindíg a szemem elé kerül a neved :) na ezt is értelmesen megfogalmaztam... :)

Előzmény: dead soul (11.)
dead soul e-mail | 2003-11-21 20:19:25 | 11.
hát ha a kispálésaborz és a pearl jam minden létezö együttesnek számít, akkor igen: meglehetösen tájékozott avgyok:) nem tudom, miket szeretsz, de nálam ez a kettö éppen (föleg kispál) nagy kedvenc.

Előzmény: aght (10.)
aght e-mail | 2003-11-21 17:01:40 | 10.
Te vagy minden létező együttest szeretsz/ismersz (erre nagyobb az esély) vagy azokat szereted amiket én.

Előzmény: dead soul (9.)
dead soul e-mail | 2003-11-20 22:23:52 | 9.
do the evolution-nek- vicces a klipje:) láttad?

Előzmény: SethFeeder (8.)
SethFeeder e-mail | 2003-11-20 21:54:11 | 8.
Hi!

Nagy Pearl Jam fan vagyok, szinte minden lemezük megvan. Kár hogy itthon nem ismerik annyira őket.
Pedig szerintem ha a grunge-ot megemlítjük, akkor a Nirvana mellett velük is kéne foglalkozni...szerintem nekik volt a legtöbb közük a grunge megteremtéséhez (mármint Eddie-ékenk).
Kedvenceim:
Black, Alive, Off He Goes, Do The Evolution, Jeremy, Wishlist...és az összes többi szám.

Amúgy a napokban jelent meg a Lost Dogs c. 2 lemezes B-side és kiadatlan felvételek válogatás album. Az egyik ismerősöm megvette és azt mondta, hogy nagyon király. Majd én is megveszem.
Jó lenne ha kiépítenénk valami magyarországi fan clubbot.

Grizon e-mail | 2003-11-15 12:19:31 | 7.
Bazeg,a világon nincs ennyi cd q:-))

Előzmény: Marque (6.)
Marque e-mail | 2003-11-15 02:13:06 | 6.
jó.
akkor az(ta)t is átirod...
:)


Előzmény: Grizon (5.)
Grizon e-mail | 2003-11-14 16:33:00 | 5.
Legjobb albumuk a Ten, de az összes többi is nagyon rulez(pont most kaptam meg egy haveromtól a Pearl Jam diszkográfiát, úgyhogy plafonon vagyok boldogságomban...)!Legjobb számok szerintem a Black,Last Kiss, Porch, Jeremy...

Előzmény: jeremy (1.)
Linkin 16 e-mail | 2003-11-14 06:57:42 | 4.
csak szerinted,én mindig hallom a tesomtól.a legjobb számuk a Jeremy.meg is van a klippje.
aght e-mail | 2003-10-31 16:14:33 | 3.
Hát igen... ott nincs túl nagy mozgás, háromévente ír valaki valamit..... Az emberek alig ismerik a Pearl Jam-et, pedig annyira jó.
dead soul e-mail | 2003-10-27 15:39:25 | 2.
úgy emlékszem, már van egy Pearl Jam topic, de mindegy, legalább nem Good Charlotte-ból van újabb. nekem a kedvenc albumom az elsö kettö természetesen, legjobb számok: Alive, Jeremy, Release, Elderly Woman, Rearview Mirror, Daughter, meg a Vs utolsó száma is qva jó, csak épp nem jut eszembe a címe. ehh
jeremy e-mail | 2003-10-27 13:34:07 | 1.
pearl jam rajongók, figyelem!
HA van hozzászólásotok,kérdéseték,TÉMÁTOK, akkor ÍRJATOK!!!
Kedvenc számotok?


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.