Click to Visit
Rock - k's Choice
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

blackeyed e-mail | 2006-01-12 00:11:37 | 10.
Syastok!

Aki tudja, h honnan le7 leszedni a zenekar számait, albumait, az kérem írjon má 1@t!!!De van msnM is, ha átküldené vki őket, annak is naon örülnék!!!
Lőre is kösy!!!

edm e-mail | 2003-11-18 12:41:12 | 9.
Sziasztok!
Én is ismerem őket! Jó régen hallottam róluk legelőször, amikor az MCM-en láttam a Not An Addict klipjét. 2 és fél éve kattantam rájuk, most van egy csomó számuk (két cd-t teleírtam velük), sajnos azóta nem igazán jelent meg semmi új, asszem csak néhány koncertalbum, meg most az énekesnő testvérének egy saját albuma. nagyon jók, kár hogy nem hoznak ki már valami újat. Ja, és sokan, amikor hallják őket nálam, megkérdezik, mi ez, mert nagyon jó. De senki sem ismeri őket az ismeretségi körömből, sajna.

nihilfeeling e-mail | 2003-11-02 15:47:45 | 8.
Egyszer hallottam egy albumukat,és nagyon tetszett,2 szám van meg tőlük,az a 2 tetszett legjobban,de ennyit tudok róluk,meg én is láttam egy klipjüket
almosthappy e-mail | 2003-11-01 21:09:38 | 7.
Hát, én egy német barátomtól szereztem be az összes ritkaságukat,de albumaikat itthon is meg lehet venni.Ha szerencsés vagy. Ha komolyan gondolod, én is segíthetek. :o) A Sziget nagyon jó volt,remélem nem az volt az utsó, hogy láttam őket.
Üdv

black-eyed e-mail | 2003-10-29 07:15:20 | 6.
Én kb 3 éve ismertem + őket,mármint hallottam tőlük 4-5 számot,amik nagyon bejöttek!
Még a Szigetre is fel akartam menni,+nézni a zenekart,de vhogy lemaradtam róla!
Kár,h ilyen kevesen ismerik a nevüket!Hát igen,ez Mo!
Honnan lehet letölteni számokat?

dead soul e-mail | 2003-10-28 21:16:53 | 5.
hja az jó kis szám tényleg, asszem meg is van vhol, majd elöszedem.

Előzmény: almosthappy (4.)
almosthappy e-mail | 2003-10-28 20:38:14 | 4.
Aha, jól gondolod.Az az Everything For Free.Azt a videót láttam tőlük először.Emlékszem, azt gondoltam "Mi ez a dilis video...hmm...és milyen jó kis dal....hú, és milyen ari ez a csaj!" Hehe.

dead soul e-mail | 2003-10-28 15:50:23 | 3.
huh ma sem sziporkázik a kommunikáziós készségem, na midegy, azért érted, mit akarok írni


Előzmény: dead soul (2.)
dead soul e-mail | 2003-10-28 15:44:04 | 2.
ez az a banda, amiben egy csaj az énekes, és van egy olyan klipje, ami egy fickórók szól, aki azt hiszi, hoyg megőrült, mert körülötte mindenki hülyén viselkedik (utcán táncolnak, bácsi szétszórja a pénzét, csaj odaszíjazza magát a lámpaoszlophoz stb), szóval a pasi elmegy pszichiáterhez, aki az énekesnö? na? ez K's choice? ugye?

Előzmény: almosthappy (1.)
almosthappy e-mail | 2003-10-27 22:20:49 | 1.
Helló! Bocsi, de mondjátok, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki szereti a k's Choice nevű bandát! Gondolom,itt Mo-n nem túl ismerek, de azért jó lenne valakivel megosztani a gondolataimat róluk...
Ha meg nem ismered őket és szereted a dallamos,néha ütős rockzenét,jó szövegeket szerezz valamit tőlük, mert tetszeni fog!
Üdv,
almosthappy


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.