Click to Visit
Rock - amorphis
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2021-01-18 15:33:54 | 21.
Szép napot!

Az alábbikkal állok rendelkezésedre:
Videózás: zenei videóklip, rövidfilm, rendezvény felvétele és videós utómunkák elvégzése
slideshow készítése képekől, intrók-outrók tervezése, forgatókönyvírás
Fotózás: modell, család, rendezvény, étel, ital, tárgy, épület
Képszerkesztés: kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés
Zene: egyedi beatek igény szerint stílustól függetlenül
reklám anyag, intrók-outrók, hanganyag promóhoz
külföldi és hazai dalok instrumentáljának elkészítése
karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra
zenei utómunka elvégzése (mixing/mastering)
Dalszövegírás: énekesek, rapperek számára
magyar és angol nyelven
Logótervezés: cégek és magánszemélyek számára
szöveges, absztrakt, emblematikus
Social media kezelés és tartalomgyártás magányszemélyek és cégek számára. Reklámok, kampányok létrehozása.
Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető, elérhető áron! Gyors reakció és munkavégzés! Több száz elégedett megrendelő!
Amennyiben bármire szükséged lenne a felsoroltak közül, keress bátran az alábbi elérhetőségen:
cekiproductions @ freemail.hu

@cekireklam
https://soundcloud.com/cekiproductions

cucka e-mail | 2003-12-19 01:50:34 | 20.
a far from the sun inkább az am universumhoz hasonlít, de még dallamosabb, és valahogy más a hangulata. sok köze nincs a tales-hez meg az elegy-hez, ha az új amorphisok nem tetszettek akkor ez se fog.

Előzmény: amorphis (19.)
amorphis e-mail | 2003-12-18 18:56:08 | 19.
Én lehet lemaradtam valamiről...de úgy veszem ki 1-2 ember szavából, hogy az új amorphisban nincs annyi "durvulat", mint pl az Elegyben vagy a Talesben? Hát kicsit szomorú vagyok-életem zenéje az amorphis és valahogy egyre kevésbé vagyok lelkes...szeretem a Tuonelat is de már az Am Universumnem nem volt olyan igazi amorphisos és most az új sem fog annyira felpörgetni, mint az Elegy??? Pedig látatlanban is képes lettem volna megvenni, de ezek után...oszlassátok el kételyeimet!!!
haska e-mail | 2003-11-05 16:10:10 | 18.
igen, én is hiányolom kirk bácsi szólóit, mert nagyon nagyokat tekert...
a régi albumaik az eléjétől a végéig tetszenek, az újak között is vannak jó számok. csak pofátlanság volt metalika név alatt kiadni őket. de ez a szentegör egy "érdekes" album lett...
a frentiktiktiktoktoktik nekem is felb.ssza eléggé az agyam, szar megoldás...
lars pedig elfelejtette hogy charlie benante már megelőzta az adidas cipővel
megadeth? mustaine is egy szarházi mostanság. nem bírom az arcot.


Előzmény: cucka (15.)
cucka e-mail | 2003-11-05 14:25:36 | 17.
sztem meg a stanger önmagában is egy rakás fos. ha nem a metallica adta volna ki, akkor a kutya se beszélne róla.

nemtom mennyire érzelemdús a death. a tiszta death metal nem nagyon (lásd morbid angel, nile, stb.) a dt és az opeth valóban érzelemdús, viszont ők nem szimpla death metalt nyomnak, vannak ott más hatások is.
a thrashben kettő gondolat szokott megfogalmazódni - gyűlölet, agresszió. ennyi pont elég az olyan zenékhez.

ha meg tényleg érzelemdús, elgondolkodtató zenét akarsz, akkor ajánlom a porcupine tree-t vagy a katatoniát. egyik sem zúzós, de attól még nagyon jók.


Előzmény: AMDFan (16.)
AMDFan e-mail | 2003-11-05 05:00:50 | 16.
Slayer... hát igen. De milyen hülyén nézne ki haAraya kiállna aztán valami érzelmes, belassulós dalocskát énekelne. :)
Nálam valahogy a thrash nem erről szól, inkább valami általános jó kis zúzás...
Közel áll a thrash és a death, ennek ellenére úgy gondolom, hogy a legérzelemdúsabb műfaj a death, és talán ezért is fogadom el pl a DT-től a lassab számokat is...

St. Anger-höz annyit, hogy nekem nincs gondom vele de ennek a Metallica-nak semmi köze a régihez. Amikor Jason elment nálam ott vége volt a Metallica együttesnek. Ez a majom Trujillo egyáltalán nem illik bele a képbe...
James meg nem hagyja kibontakozni Kirk-öt. Pedig nagy hülye mert a világ egyik legjobb gitárosa szóló meg sehol...
De mint album nekem szimpi a St Anger...


Előzmény: cucka (13.)
cucka e-mail | 2003-11-04 23:46:51 | 15.
jah a 'talicska az más tészta. sztem az utolsó rendes albumuk a justice, azóta csak a nagy tömegeknek próbálnak zenét csinálni. amikor a grunge ment kiadták a nyugis load/reloadot, most amikor a dühös zene a divat, kiadták ezt a szentengörnek nevezett trágyát.
asszondták hogy vissza a gyökerekhez. milyen gyökerek? mikor volt a metallica garázs rock banda? a dalok tök egyformák, baromi hosszúak és teljesen ötlettelenek. jamez elfelejtett énekelni, kirk meg gitározni? jah és a szövegek : rövidek és primitívek, de legalább sokat ismétlik őket :). frantic-tic-tic-tic-toc - miafasz ez, ingyom bingyom?
óóóh és az a garázs-sound. szerintem ha már szar zenét írnak, akkor szóljon jól.

szal a metallica már rég nem szól a fejlődésről. inkább pénzért csinálják az egészet. vajon mennyit kap lars hogy adidas csukában dobol? persze a kamera is sokat mutatja a lábát, hadd lássa a nép, mi a menő sportcipő.
sztem a metallica mostani dolgaira a legjobb szó a degeneráció. a kezdeti erőt és lelkesedést felváltotta a pénzszerzés. pot úgy mint a megadethnél, csak mustainéknak annyi sikerült, hogy szar is lett a zenéjük meg pénzt se sokat kerestek vele.

ja és bocs hogy egy kicsit off topic lett ez az egész.


Előzmény: haska (14.)
haska e-mail | 2003-11-04 15:26:54 | 14.
jó, de nézd meg a metalikát, akik szintén hasonló korúak és összedobták ezt a szentengört, amivel igazából nem tudok mit kezdeni.
idővel a legtöbb csapatnak tisztul a hangzása és rendesen visszavesznek. dehogy miért van? elmúlik a kezdeti düh:))


Előzmény: cucka (13.)
cucka e-mail | 2003-11-04 12:14:52 | 13.
nem minden zenésznél van ez így. hallgasd csak meg a slayertől a god hates us allt. az az album rendesen odabasz ezeknek a keménynek mondott numetál szarságoknak. jah és kerryék ugye már 40 fölött vannak.

Előzmény: AMDFan (12.)
AMDFan e-mail | 2003-11-04 05:15:28 | 12.
Rossz környéken élsz.
Egyébként meg szerintem ők is emberek. Élik az életüket. Idősebbek lesznek, megfontoltabbak.
Pl. Dark Tranquillity vagy az Amorphis nálam ugyanolyan jó ha pörgős számot csinál és akkor is ha nem. Akkora zenészek játszanak ezekben a bandákban, hogy szinte képtelenek rossz zenét csinálni...


Előzmény: Iscaryah (11.)
Iscaryah e-mail | 2003-11-03 19:20:21 | 11.
Így megy ez, de miért teszi ezt mindenki?pl. Katatonia, Tiamat, Paradise Lost.

A másik dolog, amit nem értek, hogy lehet hogy nálunk ilyen szinten ismeretlenek az itt felsorolt csapatok? Vagy csak én élek rossz környéken?

haska e-mail | 2003-11-03 16:17:50 | 10.
jah, ez eléggé törvényszerű, hogy visszavesznek a tempóból meg a keménységből, de ezek a bandák a minőségből sosem.
cucka e-mail | 2003-11-03 12:30:23 | 9.
az elegyt mindenképp szerezd meg, kurva jó album, tökéletes keveréke a régi és az új amorphisnak.

egyébként szerintem az általad említett bandák nem vettek vissza a lendületből, sőt.
az opeth ugye a damnation-ra csak lágy számokat tett fel, de hallgasd csak meg az album párját, a deliverance-t. az aztán elég durva lett, bár a zene nagyon jó rajta.
a dark tranquillitynek voltak lazább pillanatai (pl. haven) az új albumon (damage done) megint bekeményedtek. persze a mind's i-t soha nem fogják felülmúlni, az egy akkora album. a hedon c. szám pedig mestermű, ritkán fog meg ennyire egy zenének a hangulata.


Előzmény: AMDFan (8.)
AMDFan e-mail | 2003-11-03 05:32:28 | 8.
Hű az az album nincs meg.
Imádom a folkos elemeket.
Meg az Amorphis is nagyon nagy banda.

Egyébként jellemző az együttesekre, hogy az idő múlásával visszavesznek a lendületből... (Opeth, Dark Tranquillity) ... és ez nem is baj.


Előzmény: haska (6.)
Marque e-mail | 2003-11-03 00:47:18 | 7.
jajjdejó...1ik kedvencem kapott témát!
köszi haskanagyi!

haska e-mail | 2003-11-02 20:50:38 | 6.
való igaz ezek nagyon jó cuccok, de én az újakat is nagyon szeretem. teljesen eredeti amit csinálnak és hitelesek is. amorphis rule!
az elegy-n beszarás milyen jó folkos témáik voltak


Előzmény: Iscaryah (4.)
cucka e-mail | 2003-11-02 19:44:32 | 5.
sztem meg az am universum-far from the sun dalaiba a hörgés nagyon nem illene bele. egyszerűen úgy jók, ahogy vannak. persze azért nekem is tetszenek a régi dolgaik (in the beginning - basszus mekkora dal, most azt hallgatom)

Előzmény: Iscaryah (4.)
Iscaryah e-mail | 2003-11-02 19:30:52 | 4.
Kéne valami tartalmat is elhelyezni, nem gondoljátok?
Szerintem az Amorphis legjobb albuma az 'Elegy' volt, meg a 'Tales from the thousand lakes' persze. Ez természetesem nem jelenti azt hogy most veszettül meg akarnék szabadulni a többitől.
Az új is fasza persze, de én nagyon hiányolom a hörgést. fejlődés ide vagy oda, az én kedvemért felvehettek volna egy-két durvulatot:)!

naillight e-mail | 2003-11-02 18:27:11 | 3.
majd kesöbb nagyiiiii ;)))

Előzmény: haska (1.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-11-02 17:50:37 | 2.
één is szeretem:)

Előzmény: haska (1.)
haska e-mail | 2003-11-02 17:23:59 | 1.
amorphis
nagy kedvenc
remélem nem csak nekem
írkáljatok, haska nagyi ne legyne szomorú:)


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.