Click to Visit
Rock - Ki volt a Deep Purple koncerten?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

stevie e-mail | 2003-12-01 16:10:51 | 16.
Anyám szerint állat volt a koncert, a gitáros profin nyomta (meg a többiek is, gondolom). De a Hooligansra azt mondta, hogy nagyon fárasztó (nála ez egyenlő a nem jó-val).
Faterom szerint is jó volt, bár ő rossz helyen ült egyedül egy féloldalas szektorban.

acdc: Én is jobban örültem volna, ha a 70-es, de még inkább, ha a 80-as években vagyok fiatal!!! (Rock forever!!! /Judas Priest/)


Előzmény: haska (7.)
stevie e-mail | 2003-12-01 16:10:50 | 15.
Anyám szerint állat volt a koncert, a gitáros profin nyomta (meg a többiek is, gondolom). De a Hooligansra azt mondta, hogy nagyon fárasztó (nála ez egyenlő a nem jó-val).
Faterom szerint is jó volt, bár ő rossz helyen ült egyedül egy féloldalas szektorban.

acdc: Én is jobban örültem volna, ha a 70-es, de még inkább, ha a 80-as években vagyok fiatal!!! (Rock forever!!! /Judas Priest/)


Előzmény: haska (7.)
acdc e-mail | 2003-11-30 21:01:57 | 14.
Azért nincs semmi híre, mert a DP nem olyan király, mint egy robi viliemsz! az a buzi itt volt 25 rongy volt egy jegy, minden ujság +TV nyomatta orba szájba, a Deepről meg csak egy ujsághirdetést láttam a metroban. meg persze a plakátok. amugy aki lemaradt, annak szólok, hogy most december elején lesz ujra Deep Purple, Debrecenben!!! csak gondoltam szólok.

Előzmény: MacPhisto (8.)
naillight e-mail | 2003-11-23 16:16:43 | 13.
én vltam, és a hooliganz olyan szinten verte szet az alaphanglatot, h má nemvot kedvem ottmaradni..aztan persze levonultak es elsö sorba tomboltuk vegig a koncertet :))


szulei meg ulohely, hehe :)))

Razorbladekiss e-mail | 2003-11-23 10:18:29 | 12.
de elnemtudom képzelni hogy kinek jutott eszébe hogy a huligenszt rakja előzenekarnak..meglehet a véleményük a magyar zenekarokról.
blackdingostar e-mail | 2003-11-22 18:27:59 | 11.
tudnak a csávók
(a hang egy kicsit vízhangzott,olyan kongó volt,de ez senkit nem érdekelt)
a szólóik nagyok voltak


Előzmény: blackdingostar (10.)
blackdingostar e-mail | 2003-11-22 18:24:37 | 10.
Hooligans sajnos,de szép fújolást kaptak:
-menjetek haza!
-elég volt!köszönjük!
-nem kell ráadás! stb....
(két ember élvezte az egész stadionból)

elég messze voltam a színpadtól sajnos,de nem lehetett kihagyni


Előzmény: Razorbladekiss (9.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-11-21 13:00:47 | 9.
köszi a beszámolókat,és sajnos nem tudtam kimenni-----pénz....
de télleg akkor kivolt az előzenekar?!?


Előzmény: acdc (6.)
MacPhisto e-mail | 2003-11-21 12:31:34 | 8.
Én is voltam, és nagyon jó volt az egész. Nincs valamilyen hivatalos beszámoló erről sehol a neten? Megvolt és kész? Ennyi?
Nincs korrekt setlist a fejemben, csak amik eszembe jutnak, hogy játszották: Highway Star, Strange kind of woman, Hush, Knocking at your back door, Black Night, Smoke on the water, az újról meg a Bananas (azt hiszem), House of Pain, Doing it tonight, I've got your number, Contact Lost.... több nem jut eszembe kapásból. A sorrend persze nem ez volt.

haska e-mail | 2003-11-20 21:30:43 | 7.
tényleg a huligenysz volt az előzenekar? mert akkor valóban siralmas lehetett az első blokk.
acdc e-mail | 2003-11-20 21:08:50 | 6.
Csá. Én voltam a harmadik sorban. Picsajó volt. Szerintem az új album a Bananas ugyanolyan jó (sőt!), mint a korábbiak. Nagyon jó koncertet adtak a fiúk. Először azt hittem, hogy Blackmoore nélkül nem ér semmit az egész, de ez a Stevie Morse úgy gitározik, mint egy állat. Gecire tud a csávó.
Amúgy nekem gyerekkorom óta azért sírt a szám, hogy miért nem a 70es években éltem, mert úgy kimentem volna egy Deep Purple, Black Sabbath, Led Zep, vagy AC/DC koncertre. Erre most tessék jött a DP. Ennél már csak az AC/DCnek örülnék jobban.
Remélem ez elég élménybeszámoló volt. Amúgy Te kint voltál?


Előzmény: Razorbladekiss (1.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-11-20 16:29:33 | 5.
köszi,várom.

Előzmény: stevie (4.)
stevie e-mail | 2003-11-19 18:56:18 | 4.
Legkorábban jövő héten tudok nyilatkozni. Anyámék voltak, de csak csütörtökön megyek haza, otthon meg nincs net, sajna.

Előzmény: Razorbladekiss (3.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-11-19 18:27:36 | 3.
naigen.
és holmarad a koncertbeszámoló?!?


Előzmény: Marque (2.)
Marque e-mail | 2003-11-19 16:58:10 | 2.
voltam.
Razorbladekiss e-mail | 2003-11-19 16:30:50 | 1.
Lécci aki volt az írjon 1 konci beszámolót vagyvalami hasonlót!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.