Click to Visit
Rock - Blackpop/Falseblack
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Celt e-mail | 2006-10-05 23:36:08 | 7.
de sajnos ez a lényeg

Előzmény: mogul (5.)
Burzum e-mail | 2004-01-03 13:15:56 | 6.
jah , bár az uj méjhem(Grand declaration of war) az nagyon üt, és az egy kurvajo album,, lehet, hogy nem az a ... dom sathanas-os irány, de akkoris black! a hangulata , a mondanivalója miatt...

Előzmény: mogul (5.)
mogul e-mail | 2004-01-02 21:35:47 | 5.
Felhívnám a tisztelt ifjúság figyelmét, hogy a Cradle és Dimmu féle bandáknak már azóta nincs
köze az igazi black metalhoz, hogy nagy kiadóhoz szerződtek, profi stáb áll mögöttük, megtervezett fotókat készítenek és óriási büdzsé támogatja meg az aktuális alkotásaikat. Aki igazi black metalt akar hallgatni, az keresgéljen a fanzine-okban és az undergroundban. Egyébként a Mayhem sem az igazi már, de még most sem érhet a nyomába a fentebb nevezett két bnada. Amúgy valóban jó zenészek, profik és minden bizonnyal eladnak annyi lemezt, hogy meg is éljenek belőle. Na most, szerintem nem azért kezd el valaki black metalt játszani, hogy egyszer megéljen belőle. Itt az üzenet, vagy a harc a kereszténység ellen a lényeg, s nem az, hogy minél több kiba...ott lemezt adjunk el és a kislánykák kitűzzék a poszterünket a justin timberlake és akárkik mellé!


Előzmény: zotyo91 (4.)
zotyo91 e-mail | 2003-12-31 20:59:21 | 4.
na én beszólok. a dimmu és cradle nem falseblack, nem blackpop, nem is black. egyik se. de főleg nem true black. nem kell őket b*sztatni, jó zenekarok, annak ellenére, hogy mindenki blacknek tartja őket, kivéve, aki még ért valamit a metalhoz. és a cradle of filth csak azért nevetséges SZERINTEM, mert black metalnak tök gáz lenne. amúgy nagyon jók SZERINTEM, bár többször kéne hörögjön, mint ott visítozzon, bár a visítozásai engem nem zavarnak, de akkor is jobban csípen a hörgéseit.
Burzum e-mail | 2003-11-20 19:52:35 | 3.
ide irjátok azokat a szövegeket: mint pl: a méjhem nem black, hanem szar, de a dimmu meg a krédlőffilsz az trublakk meg a menzon is..

mondjuk:)


és ne a black metal toicot szarozzátok össze az ilyenekkel

dead soul e-mail | 2003-11-19 22:21:06 | 2.
nájtvis az blekpop? vagy operametál inkább?
bár mindegy, utálom...


Előzmény: Burzum (1.)
Burzum e-mail | 2003-11-19 19:55:37 | 1.
nos ezt a szobát azért nyitottam, hogy azok akik eddig a black metalba irkáltak hülyeségeket, azok most ide irkáljanak hülyeségeket..

hm...


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.