Click to Visit
Rock - Progira lenne szükségem!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Cali Tee e-mail | 2003-12-14 18:55:11 | 6.
cool edit 2000
Lenina e-mail | 2003-11-27 09:19:31 | 5.
Nem használom igazán azt a mailcímet, helyette ez az aktív: kollat_ivett@szeged.ovsz.hu.
Nagyon köszi előre is!


Előzmény: norrsken (4.)
norrsken e-mail | 2003-11-27 08:58:04 | 4.
hát, sztem átveszi. legalábbis ez nem kéne hogy problémát okozzon, mert elvileg pont arra van, hogy felveszel vmit és azon tovább tudsz dolgozni (ha akarsz)... bár tényleg nem használtam egyiket sem érdemben, de sztem egy próbát megér. :)
az emil címed müxik? akkor majd küldök mailt és megbeszéljük, ok!?


Előzmény: Lenina (3.)
Lenina e-mail | 2003-11-27 08:44:50 | 3.
Köszi, jó lenne.

De szintiről megírt zenét vajon egy az egyben átvesz-e? Mert újra megírni azokat a számokat elég macerás volna (van olyan, amin több, mint 12 órát dolgozott egyhuzamban)...

Node, kipróbálnám.


Előzmény: norrsken (2.)
norrsken e-mail | 2003-11-26 08:10:51 | 2.
ha minden igaz, zeneszerkesztő progival annyit veszel fel, amennyit akarsz... én kettőt ismerek:
BEAT 2000
SOUND FORGE
elvileg ezeket virtuális stúdióként emlegetik, lehet, hogy nektek is bejön. (én sosem használtam komolyan egyiket sem, csak szórakozásból próbálgattam őket) letölteni sztem csak demo verziót lehet, de ha gondolod le tudom másolni.


Előzmény: Lenina (1.)
Lenina e-mail | 2003-11-25 17:15:53 | 1.
A párom Roland D-20-as szintin ír zenét. Szeretné, ha számítógépre át tudná vinni a megírt zenét (esetleg effekteket stb. tehetne hozzá ...). A Windows zenei jellegű programjai nem megfelelőek ehhez (60 mp-ben maximalizálják a felvehető zenét, ill. a minőség borzalmas!).

Olyan programra lenne szükségem (elég nekem, az is, ha leírjátok a nevét, esetleg internetről való letöltési helyét - remélem, hogy van ilyen ...) amivel a szintin írt zenét át tudnánk vinni számítógépre, illetve fel tudnánk írni CD minőségben egy CD-re.

Előre is köszi! Remélem, hogy valaki tud segíteni!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.