Click to Visit
Rock - Hogyan viszonyulsz a más zenei ízlésűek beszólásai
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Freak e-mail | 2006-10-04 22:17:02 | 35.
Nem neked írta..itt is javasolnám az 'Olvasni tanulok' című könyvet;)

Előzmény: Pajtás (34.)
Pajtás e-mail | 2006-10-04 13:28:34 | 34.
Akkor ne nekem írd!!!

Előzmény: Celt (33.)
Celt e-mail | 2006-10-03 21:14:42 | 33.
és pajtás:NEM te vagy tündibündi!!!!!!

Előzmény: Celt (32.)
Celt e-mail | 2006-10-03 21:11:59 | 32.
mééééérrrrrr??????

Előzmény: Pajtás (31.)
Pajtás e-mail | 2006-10-03 08:57:01 | 31.
A művészet, az művészet! Én mindig külön választom az élet más területétől...

(A punkzene nem ideológiákról szól?)

Ezt a tündibündizést lehet abbahagyni!!! :D


Előzmény: Celt (29.)
PunkyRockyCat:) e-mail | 2006-09-30 11:14:49 | 30.
Celt: éppen ezt magyaráztam ha ki szereti a rockot mért ne szerethetné a punkot is... :)
És igen,kell hozzá egy ideológia.Mert pl a punkzenében általában nem a zenén,hanem a szövegen van a hangsúly...tartozik hozzá egy gondolatmenet is.
Mert ha nem így lenne ,akkor a discosok és keverhetnének arról h milyen szar ez a világ a rendszer meg stb...de nem így van,és nem így teszik...mert nekik nem ez a lényeg,nekünk meg nem az h jaj kidobott a jó pasim és most jaj kivel fogok discoba járni.

Celt e-mail | 2006-09-29 13:45:42 | 29.
szívemből szóltál.
PunkyRockyCat:miért ne szerethetné egy rokker pl a punkzenét?kell a zeneszeretetnek is ideológia?
mert ha neked igen akkor gáz van.
ezt ne fikázásnak vedd mer egyébként tök tündibündi kibogár vagy;-D


Előzmény: Pajtás (27.)
PunkyRockyCat:) e-mail | 2006-09-29 13:36:09 | 28.
Hát igen...ismerős szitu...amit te feltűntettél rockerségként,az a divatrockerség.Bár lehet h manapság már ezt jelenti rockernek lenni...
Ebben az esetben viszont csak reménykedni tudok,h egy szép a napon a rocker szó ugyanazt fogja jelenteni,mint mondjuk 10 évvel ezelőtt...


Pajtás...lehet h ez érdekesen fog hangzani,de szimpi vagy nekem.:)teccik h így kiállsz a gondolataidért,jó veled vitatkozni :D


Akkor én a jópár évvel ezelőtti rockerekről beszéltem.Ufff...és megint ugyanoda lyukatdam ki mint minden rockerekrő folytatott beszélgetésemben.H ma már mást jelent ez a szó...na erre nem tudok mit mondani,

Én magamat nem mondom rockernek,olyan nincs h vki rocker és birja a punkzenét is...de én mind2 stílusből egyetértek gondolatokkal de vannak olyanok amelyeket eluatsítok,ezt azért írtam le,mert irta vki h milyen már az h vki punk meg rock zenét hallgat,mikor tiszta más az eszme..:)
Hát h h nem mind1ikkel ért egyet;)

Zsuzsi: neked pedig köszönöm az egyetértést :D

Pajtás e-mail | 2006-09-29 11:08:20 | 27.
Fúúú Bazdmeg! Ez most komoly? Te tényleg azt hiszed, hogy a rockerség a jóért küzd, egy szebb jövőért? Ezt te sem gondolhatod komolyan... Mondok valamit: A rockerség hazugság, ámítás, ugyanolyan, mint a többi stílus. Ugyanolyan reklámja van, ugyanúgy megvan az öltözködési stílus, a szórakozási lehetőség, és ezek mögött ugyanúgy pénz és a kereskedők állnak, akik eladnak, a sok balga ember meg beveszi és megveszi... Ilyen gondolatokkal lehet megvetettni a sok szart, amit a rockerek magukra aggatnak... Jóért? Inkább pénzért...

Még mielőtt itt nagyon megharagszol, azért azt hozzá teszem, hogy az megint más kérdés, hogy Te, tehát nem egy rocker, hanem TE küzdesz-e a jóért! Mert ha igen, az egy dícséretes dolog...

Minden viszonylagos...


Előzmény: PunkyRockyCat:) (25.)
rockerzsuzsi e-mail | 2006-09-27 19:15:46 | 26.
Egyet értek az eddigi hozzászólásaiddal. :)

Előzmény: PunkyRockyCat:) (25.)
PunkyRockyCat:) e-mail | 2006-09-27 16:45:44 | 25.
Neeee forgasd ki amit mondok...na megpróbálom mégegyszer röviden összefoglalni az én véleményem :)


Nem lenyelni kell a negatív beszólásaokat,hanem valami kultúráltabb formában is lehet közölni a beszóló egyénről alkotott véleményedet.Szval nnem kell ugy visszavágni,fölösleges.max egy "oksa,ez is egy vélemény..."-el elkönyveled és ennyi...Sokan azt hiszik,h a rockerséghez 2 dolog kell:
1. bakancs és rockpóló
2.folyamatos káromkodás.

pedig a ruházkodás sztem csak mellékes dolog...a rockerség egy életforma,és igen,ÖSSZETARTÁS van az igazi rockerek között.
És miért tartanak össze? hogy harcoljanak egy jobb,őszintébb világért. és kell h ezeket az embereket,akik már rájöttek h ez a világ nem a legjobb így,vmi összefogja...a rockzene.
Ismerek olyan embert,aki más zenét hallgat,de mégis fullosan rockerlélek...

Az egyik legdurvább élményem...

Haverockal ülünk kinn,egy faszin van egy ilyen fekete hajpánt vagy mi,és tök normális hangvételben megkérdezem tőle,h az miért hordja,mert számomra furcsa volt.válasz:
-mert a szemembe lóg a hajam.gyűlölöm ezt a kib.szott hajam h folyton lóg összevissza.
-akkor mért hordasz hosszú hajat?
-Hát mert rocker vagyok,bazdmeg!!

na azt hiszem abban egyetértünk,h ez az ember a legmesszebb áll a rockerségtől...és nem oltottam le.nem kezdtem vele vitatkozni.Miért? mert semmi értelme nincs.ismerem az ilyen embereket,őrült káromkodás közepette hozta vna tudomásomra,h ő azért is rocker,a kibaszott kurva istenbe...


Na ez jó sok minden lett össze vissza,de szerintem érted az én álláspontomat,és minden mondatom elé odatenném,h SZERINTEM :) ;)




Pajtás e-mail | 2006-09-27 11:58:30 | 24.
Hát kb. ugyanolyan értékes, mint akármelyik másik... A zenét az egyénnel nem lehet összekeverni...

Előzmény: stevie (23.)
stevie e-mail | 2006-09-25 19:20:32 | 23.
Mindjárt gondoltam. De az hogy valaki rocker az szerintem (általában) nem lenézés, hanem egyszerűen annyi hogy ő szinte csak úgy érzi jól magát ha rockzenét hallgathat - mert az egy értékes műfaj az olyan habpatronokkal ellentétben mint a diszkó.

Előzmény: Pajtás (21.)
Pajtás e-mail | 2006-09-22 14:00:40 | 22.
Tehát az igazi rocker az összetartozás, összetartás életformájával éli mindennapjait? Hmm... érdekes... Ilyen a család, a vallási közösségek, a falusi közösségek, sőt egy munkahely, iskola, stb.. Akkor itt most mindenki rocker?

Még egy kérdés: Tehát egy igazhitű rocker lenyeli, ha megsértik a stílusát... vagy nem foglalkozik vele... Akkor itt nagyon sokan nem is igazi rockerek, mert reagálnak 888888 beszólásaira... vagy nem?


Előzmény: PunkyRockyCat:) (20.)
Pajtás e-mail | 2006-09-22 13:52:43 | 21.
Azért sírni nem fogok...

Előzmény: stevie (19.)
PunkyRockyCat:) e-mail | 2006-09-22 12:44:22 | 20.
A bakancsos dologgal arra céloztam,h a rockerség nem ruházkodás kérdése...ez öltözéktől független dolog. A rock egy életforma,összetartozás,összetartás ...Az igazi rocker szerintem elmosolyodik ha szmbe jön vele gey magafajta,és nem agresszívan méreget.
A visszaszólásos dolognak pedig az volt a lényege,h ha vki leolt h Fúúúj buzi rock ,akkor nem dugsz fel a seggébe egy acélbetétest a " takarodj a kurva anyádba rohadt szájonbaszott geci" szöveggel kísérve...

stevie e-mail | 2006-09-21 22:02:56 | 19.
Van némi igazság is ebben, na de azért nem kéne ennyit okoskodnod szerintem. Ezzel nem igazán gyűjtesz szimpátiát, de ezt gondolom te is észrevetted.

Előzmény: Pajtás (18.)
Pajtás e-mail | 2006-09-20 10:51:55 | 18.
Szerintem csak azok dumálnak vissza akik nem biztosak magukban..."
Első felvonás, ezt nem kell ecsetelni (remélem)

"ők biztosak magukban,és nincsen szükségük megerősítésre"
mert egy igazi rocker belevaló, tökös ember, sérthetetlen, Istenség, tehát beképzelt barom...

"Akik visszadumálnak mindenféle trágár hülyeséget,azok már alapból..."
Alapból mi? Bunkó, köcsög, retardált, nem lehet, hogy őszinte, és kiáll a saját álláspontja mellett?

"Nem a nonstop káromkodástól és a bakancstól leszel rocker,punk,stb..."
Nah, szerintem nem ő fogja megmondani, hogy ki az igazi rocker... (márha tényleg létezne...)


Előzmény: RockerMazsi (16.)
Pajtás e-mail | 2006-09-20 10:43:06 | 17.
És anyád úgy van ahogy hagytam?

Előzmény: Celt (15.)
RockerMazsi e-mail | 2006-09-16 23:21:56 | 16.
sztem tök értelmes dolgot mondott, mi bajod van vele? :OOO

Előzmény: Pajtás (14.)
Celt e-mail | 2006-09-16 21:30:03 | 15.
Pajtás te betöltötted már a 13at?

Előzmény: Pajtás (14.)
Pajtás e-mail | 2006-09-15 08:39:16 | 14.
ÚÚÚÚ bazmeg, de iszonyat sötét vagy....

Előzmény: PunkyRockyCat:) (12.)
PunkyRockyCat:) e-mail | 2006-09-14 12:51:56 | 13.
Szval magyarul NEM ÉRDEKELNEK;)

Előzmény: PunkyRockyCat:) (12.)
PunkyRockyCat:) e-mail | 2006-09-14 12:51:16 | 12.
Szerintem csak azok dumálnak vissza akik nem biztosak magukban...az igazi rockerek magasról leszarják a piszkálódást,mert ők biztosak magukban,és nincsen szükségük megerősítésre,Ők tudják,h igen,ez vagyok én,és innentől magasról le vannak szarva ,akik belém kötnek...Akik visszadumálnak mindenféle trágár hülyeséget,azok már alapból....:S Nem a nonstop káromkodástól és a bakancstól leszel rocker,punk,stb...
VadalmácSKA e-mail | 2006-09-14 11:12:12 | 11.
heloo...énn utálom ha fikázzzznak , mámrint az enemyyyy:):):)főleg azért mert rengeteg zenét hallgatokkk:) De senkit nem nézek le...öhhh most hazudtam:) a technot és a house-t blööö nah azt nem szeressem...:)na meg a poop is egy rakás szar...Most a Ska-ra vagyok rákattanva:) dedede akkor is SLipknot forever van jó?:):):)
stevie e-mail | 2006-09-04 14:04:34 | 10.
Viszonylag szarul, mert a legtöbben lenézik a rockereket csak azért mert kemény cuccot tolnak.
Freak e-mail | 2006-09-02 18:05:03 | 9.
Az első reakcióm 'Kapd be a f*szomat'-kezdetű:)
joeybaby e-mail | 2006-09-02 15:11:46 | 8.
mivel választékos szókincsem van...höhö... jó hangosan visszapofázok!!! (meg jó választékosan)
Lucre e-mail | 2006-09-01 18:40:06 | 7.
attól függ,hogy milyen zenét hallgat... ha pop,vagy disco,akkor visszapofázok és jól lealázom őket. rühellem az ilyen balfaszokat!
RockerMazsi e-mail | 2006-08-31 17:48:08 | 6.
és ha érdekel vkit, én jól tűröm őket... kb úgy mint ezekez az értelmes topicokat XDD
Noncs e-mail | 2006-03-15 11:42:34 | 5.
jaja!lehet!
ezektől minden kitellik!
vagy lehet hogy először senki sem jött,és felhozta
beácska az összes rokonát,hogy legalább legyenek!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd


Előzmény: Cs.Kate (4.)
Cs.Kate e-mail | 2006-03-14 15:39:53 | 4.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ez Perg és Láng család fóruma, csak gondolták,hogyha zene.net fórumot írnak, akkor többen regiznek ide.
erről is beácska tehet
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: Noncs (3.)
Noncs e-mail | 2006-03-14 11:31:29 | 3.
a faszom kivan már a beácska rokonaival!!!!!!!!
télleg ezek készítették ezt az egész fórumot!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: Cs.Kate (2.)
Cs.Kate e-mail | 2006-03-14 08:49:11 | 2.
ez is a beácskának az egyik rokona lehet
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Noncs e-mail | 2006-03-13 21:18:46 | 1.
mi a faszért kellett topicot nyitni ezért???
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.