Click to Visit
Rock - Devildriver
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

stevie e-mail | 2004-02-04 14:35:55 | 9.
Én sem. Milyen jellegű zene?

Előzmény: haska (2.)
Rolchi e-mail | 2004-02-04 09:46:31 | 8.
Áhhh..végre van topic: )
Én még Freddy vs Jason soundtracken találkoztam a Devildriverrel,aztán sokadik hallgatás után leesett,hogy ez Dez Fafara..és anno Coal Chambert nagyon kedveltem,úh egyenes út vezetett odáig,hogy a netrekerülése a napján már meglegyen az album:)).És egészen megtetszett ez a dolog,amit most Dez csinál..iszonyat jó a zene+Dez is..sokkal jobban bejön,mint a Cola Chamberes dolgok.

dbandris e-mail | 2004-01-31 19:48:34 | 7.
szerintem nem mert ha megnézed egy FF klippben a dobost egy pötty felesleg van rajta ha jól tudom, de a Devildriver klippjében egy cingár felnyírtfejű srác zúzza az ütőket

Előzmény: dead soul (6.)
dead soul e-mail | 2004-01-29 22:42:22 | 6.
ebbe a factory dobos dobol?

Előzmény: dbandris (1.)
haska e-mail | 2004-01-29 20:34:11 | 5.
hát nemtom emlékszel-e én még olvastam vmikor a hammerban (rég nem veszem egyébként), hogy az egyik koncerten meegs fejbevágta dezt a gitárjával a jagermeister turnén. jól össze is vesztek, de aztán kibékültek. viszont sztem fafara egy kissé akarnok lehet, mert rayna (ő a régi bassercsaj?) férje a sevendust dobosa szerint egy geci. gondolom nem kamul, mert az új sevendust albumon az "enemy" c dal dezről szól.
a dark days-szel sztem buktáztak egyet, a kritikák se voltak jók róla(nekem spec tetszett), és nem is fogyott olyan nagy számban. remélem folytatják, de sztem dez nem véletlenül alapította meg a devildrivert.


Előzmény: dbandris (4.)
dbandris e-mail | 2004-01-29 18:09:05 | 4.

szerintem nincs a Coal Chamber szétbaszkodva csak egy kicsit leálltak. abban viszont egyetértek hogy elég izzadságszaga van a Give the devil his due-nak mert ha jól tudom tele van régi demókkal meg mixekkel (még nem hallottam). egyébként Grizon én ezt a három progit mondtam volna de a décét emelném ki mert ott egész albumokat is lehet szedni id taggel meg mindennel együtt. de hogyha csak 1 számot hallgatnál meg ajánlom a Cry Me For Sky címűt. vigyázat, lehet utána az egész album kelleni fog

Grizon e-mail | 2004-01-29 17:25:51 | 3.
Nem...honnét lehetne letölteni?CSak ne azt mondjátok, hogy Kazaa vagy Winmx vagy Dc++++++++...
haska e-mail | 2004-01-28 21:32:30 | 2.
szerintem is frankó lett a debüt devildriver, viszont remélem ezt a bandát nem fafara baromsága meg hülye viselkedése fogja szétkúrni. kólcsémbör már lényegében nincs is sztem, vagy nemtom mi lesz belőlük. mindenesetre a giving the devil kiadvány eléggé időhúzó dolognak tűnik a számomra.
új fear factory is megmozgassa a fantáziám:))

egyébként az a gyanúm, hogy a fórumon nem sok ember ismeri a devildrivert. sajnos.


Előzmény: dbandris (1.)
dbandris e-mail | 2004-01-28 20:38:08 | 1.
nah! azt hittem már létezik egy ilyen topic de mégsem. szerintem biztos feltűnt nektek Dez Fafara sideproject-je. érdemes beszerezni vagy letölteni a Devildriver debut albumát mert a Coal Chamber vokálosa egy egészen új témával rukkol elő megjegyzem kifejezetten gusztusos albumot hoztak össze. kiváncsi vagyok a véleményetekre

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.