Click to Visit
Rock - Újra Incubus
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Thomas e-mail | 2004-05-20 14:39:53 | 43.
A 80as évek végén volt egy Incubus nevű death/thrash zenekar, még a Sepulturának a Beneath The Remains borítójában szerepel is a köszönetlistában. Meg is lepődtem, amikor 98-ban megismertem Science-t a másik Incubustól. Szóval a 2 Incubusnak köze nincs egymáshoz.

Előzmény: Eva85 (42.)
Eva85 e-mail | 2004-05-20 14:28:58 | 42.
Gyerekek!!
Olyan albumokat találtam hogy nem vagyok benne biztos hogy ugyanaz az Incubus mint amit mi szeretünk.Sajna, most nem jut eszembe egy album cime sem ( rövidtávú memeória nulla) de olyan durva Death-Metal hogy az egész bivalybőgés még rosszabb mint a Beyond 90-es album.Ha valaki éppen ismeri ezeket az albumokat, attól kérdem hogy ez komoly?? Tényleg ők?? Ez van....Hallgasatok továbbra is jó zenéket!

_amelie e-mail | 2004-05-11 20:43:32 | 41.
jaja,közbe már én is észrevettem.de amugy azon az orosz oldalon mostmár a make yourselfet is le lehet tölteni,már nem csak vip-eseknek van.

Előzmény: madnoz (40.)
madnoz e-mail | 2004-05-11 18:47:15 | 40.
Sőt az is fönt van egészben, csak azok amik az Enjoy Incubuson is fenn vannak, azokat onnan leht letölteni, nem a Fungusról.

Előzmény: madnoz (39.)
madnoz e-mail | 2004-05-10 10:17:11 | 39.
Szívesen, de tegnap találtam jobbat!
1-2 Fungus szám kivételével rajta van minden ha jól láttam.
Le is töltöttem a Versiont meg az Azwethinkweiz-t.
Újabb 2 szám a listámon!:)

http://naujamiescio.jurbarkas.mit.lt/incubus/htm/album.htm


Előzmény: _amelie (38.)
_amelie e-mail | 2004-05-09 20:31:45 | 38.
bizti nagyon jo volt a koncert,de legalább ti ott lehettetek.amugy sztem itt Mo-n is lennénk elegen.ki hagy ki egy ilyen koncertet?:)
ja és mad köszi az infot! cupp mindenkinek

madnoz e-mail | 2004-05-09 18:49:51 | 37.
Én lenni rád nagyon irigy (de pozitív értelemben) örülök h valaki legalább ott lehetett!
Olvastam miket játszottak + h mennyi szóló volt
(+ zongorás Drive is, igaz?)

Wan2-t azt minden hónapban veszek, szal az legalább meglesz.

De nagyon reménykedek h jönnek ide is! (Apukám azt mondta ha Debrecenbe jönnének még akkor is megyünk. Szal ez komoly ígéret és remény)

Na szija Ms. Szerencsés'


Előzmény: Eva85 (35.)
Eva85 e-mail | 2004-05-09 18:19:51 | 36.
Még annyit, hogy a következő Wan2-ban, Metal Hammerben, Rockinformban jelennek meg cikkek és fotók a koncertröl (ha minden igaz,és megtudták csinálni a képeket)
Eva85 e-mail | 2004-05-09 18:16:44 | 35.
ÉN OTT VOLTAM!!!Szerdán (május 5-én) nagy mázlival hozzájutottam egy jegyhez(KÖSZI OLGI)!!Nem tudjátok miből maradtatok ki...annyian voltunk. Játszottak minden albumról..megalmaniac-kal kezdtek és a tömeg teljesen megőrült (egymás kezét kellett fognunk hogy ne essük el)!! Olyan éneklés volt hogy az utolsó számnál nem lehetet hallani Brendon hangját :)Regeteg jammelés volt, nagyon profik voltak, sokat inprovizáltak. Leírhatatlan milyen hangulatot csináltak, csak reménykedem hogy jövőre is eltudok jutni egyre:)) Ja, és hozzá jutottam egy polóhoz is ( ÚJRA KÖSZI OLGI). A lenagyobb a Cetain Shade volt meg az Are u in? volt (mert torkaszakadtából énekelt a stadion).Killmore is szólózot, meg Brendon az új sráccal kongázott vagy 10 percet.Nagyon jó volt és reménykedjünk hogy jövőre talán ide is eljönnek:))Már ezt csak szívszagattásként: kb. 8 méterre a színpadtól álltunk:)) Még mindig nagyon kész és fáradt vagyok a koncertől. Pusz mindenkinek
madnoz e-mail | 2004-05-08 06:57:41 | 34.
Megvan a S.C.I.E.N.C.E.!
Végülis letöltöttem csak 1-2 szám xarul jött le úh azt majd megint...

madnoz e-mail | 2004-04-27 17:21:42 | 33.
Nekem sajna tűzfalam van és mivel 'céges' net ezért nem is tudom/ merem inaktívvá tenni...
De fungus még mindig nincs a boltban!
Meg a S.C.I.E.N.C.E.-t is megveszem, mert találtam 1 helyet ahol 3149-ért + postaköltség meg lehet rendelni.

Tegnap volt Jose szülinapja.
Boldog Szülinapot Neki!

Eva85 e-mail | 2004-04-27 15:22:51 | 32.
Hi!!
Pesze majd e-mailben küld vagy valami.Be van lőve neked a DC++??Onnan szedtem.Ha nem majd megegyezünk.:)))Írd meg majd mid van.Csók a családnak!

Eva85 e-mail | 2004-04-27 15:22:45 | 31.
Hi!!
Pesze majd e-mailben küld vagy valami.Be van lőve neked a DC++??Onnan szedtem.Ha nem majd megegyezünk.:)))Írd meg majd mid van.Csók a családnak!

fimo e-mail | 2004-04-27 13:14:23 | 30.
Hell O!Tudnánk segíteni egymásnak?Nekem csak a Crow a Morning view,meg a Make yourself van meg.Listát tudok küldeni(már amennyi eszembe jutott listaírás közben...)

Előzmény: Eva85 (29.)
Eva85 e-mail | 2004-04-26 14:58:37 | 29.
Végre magvan az összes album, köszi annak aki feltette a netre.Jön az új klipp nem sokára!!!!!!

madnoz e-mail | 2004-04-25 16:46:38 | 28.
Köszi! Drukkolok h találj vkit!!!
:)))))))))))))))))))


Előzmény: Eva85 (27.)
Eva85 e-mail | 2004-04-25 13:00:31 | 27.
Hi!
Nincs egyáltalán DVD íróm,úgyhogy nem ígérem de ha valakivel megtudom íratni majd eljutattom valahogy.Ha meglenne írok e-mailt.Nagyon király a DVD és megakarom szerezni a többit is. Csók mindenkinek!!!!!!!!

madnoz e-mail | 2004-04-19 19:37:58 | 26.
HÁT GYEREKEK!!!
ÉN EGY AKKORA, DE AKKORA LÚZER VAGYOK!!!

Ma a határidő lejárta után 4 nappal vettem észre h lehetett a Wan2ban jegyet nyerni utazással 1ütt!
Hülyeségem extázisában gyorsan leadtam anyumnak a helyzetet mire ő csak ennyit mondott: Jól van lányom.
Majd apukám jegyezte meg hűűűűűű de viccesen h: Úgy is ott a magazinod, hátha találsz még benn 1 fontos lejárt határidőt... (Ha-ha...)

Csak most máshol volt a játék és megkavarodtam.

madnoz e-mail | 2004-04-15 18:22:16 | 25.
Témánál vagyunk!
Nekem ma hozott a nyuszi 1 DVD lejátszót (Fungusszal meg tartozik) és kellenének Incu DVDk...
Meg tudod írni/ íratni??????????????
Nem akarok erőszakos lenni, de az vagyok, mert kell!!!
:)))))))


Előzmény: Eva85 (23.)
török sophie e-mail | 2004-04-13 19:03:11 | 24.
Őőő, sziasztok :)
Én is egy incubus rajongónak mondhatom magam. Nagyon szeretem ezt a fajta zenét, de azt hiszem, ezt itt nem kell magyaráznom :) nagyon sajnálom, hogy nincs már jegy, biztos, hogy csatlakoztam volna... hisz nekem sem lett volna kivel mennem. Egyébként most akkor mégis megy valaki?
További szép estét!
:)


Előzmény: Eva85 (23.)
Eva85 e-mail | 2004-04-13 11:30:40 | 23.
Helloka!
El kell hogy keserítsek, a hír igaz.Egyik ismerősöm mint kiderült a Ticketben dolgozik és mondta hogy 2 hónapja elfogytak.Én már akkor kerestem de akkor azt mondták még Magyarországra nem érkezeik jegy csak később, de akkora már elfogytak:((Úgyhogy ha minden igaz a Tickethez sem érkeztek jegyek.Azért írigylem azokat akiknek jutott.De az boldogít hogy megkaptam az Incubus Volume 2 DVD-t, 2,5óra tömény koncertfelvétel (Systemmmel is), összes klip,making, turné busz felvételek meg még sok minden más amit még nem láttam. BÁr, lehet hogy ezt most nagy hévvel leírtam, nektek meg már 1000 éve megvan:))


Előzmény: madnoz (22.)
madnoz e-mail | 2004-04-05 18:33:09 | 22.
Nem akarok senkit keseríteni, de úgy néz ki h elfogytak a jegyek, de én nem vagyok hivatalos forrás, járjatok utána!
:(((

madnoz e-mail | 2004-03-25 17:50:39 | 21.
Sziasztok!
Most rohadt zabos vagyok, mert be akartam tenni nektek az oldalam amin 1 picit veséztem az Incut és nem jeleníti +! Pedig eddig mindig bejött!

A koncira még mindig nem tudnék kivel menni, valószínüleg kiplakátolom a sulit!


Eva85 e-mail | 2004-03-22 11:52:09 | 20.
Sziasztok!!
Én is szívesebben mennék Bécsbe, ha többen mennénk vagy ott találkoznánk.Szerintem még van jegy mert kérdeztem és azt mondták még korán is kérdezősködök és Pestre csak később érkeznek jegyek.Amúgy én sem reménykedek abban hogy esetleg a White megjelenik magyarul, de nem is bánom, mert nekem angolul kellenne,csak ha megjelenne a DC++-n,de nem hiszem hogy rajta lesz.Ja, és hülyeségenk tartom hogy azt mondták hogy korai jegyet tendelni mert utána meg az lesz hogy elfogyott.Pedig nagyon akarok menni,jó lenne még vizsgaidőszak előtt egy felfrissülés:))Majd lesz valami.És ha valaki megszerezné az albumokat szóljon. Csók!!

madnoz e-mail | 2004-03-21 09:12:01 | 19.
Én is mennék csak van ez a problémám meg az h nincs kivel menni! Olyan jó lenne!

Előzmény: (máté)PE (18.)
(máté)PE e-mail | 2004-03-20 21:48:00 | 18.
Hi!komolyan gondolod a bécsi koncertet?Tudsz németül?Mert én barátnömmel mennék és szívesen vennénk ha csatlakoznál hozzánk,minél többen,annál jobb.Mennyi a jegy egyébként?Van még egyáltalán?

Írok mailt!


Előzmény: Eva85 (15.)
madnoz e-mail | 2004-03-20 10:44:34 | 17.
Azt meg elfelejtettem mondani, hogy a következő maxi a Talk Shows On Mute Lesz.
madnoz e-mail | 2004-03-20 10:42:07 | 16.
Sajna 1ik sem! Mármint h nincs + a S.C.I.E.N.C.E. + a Fungus se, de hamarosan meglesz! Meg a WFC-t se láttam letöltésbe, de azt tudom h lesz 2. kiadása. Magyar fordításban nem is reménykedem...
Hát ilyen nincs! Menni ackarock arra a koncira!


Előzmény: Eva85 (15.)
Eva85 e-mail | 2004-03-17 10:03:40 | 15.
Szia!
Írtam, higy van jegy a Ticket Expressben de most hogy személyesen megkérdeztük azt mondták,nincs...de lehet hogy lesz csak később. Jó,mi? De nem biztos hogy lesz nekik...
Megvan valakinek Dc++ vakinek az összes Incubus album?Mert nekem sajnos csak utolsó 3 album van meg egy csomó koncerfelvétel, és nem udom beszerezni az előzőeket.Ha lenne valaki olyan szíves akkor felhasználónevét megadva, letölthetném! Előre is kössz. Ja, és valaki látta már valaki letöltve valahol a White fluffy clouds-ot?? kellenne:))Pussz

madnoz e-mail | 2004-03-10 12:53:54 | 14.
Nekem se az a gáz, hanem a kijutás módja +, hogy nincs kivel. (Nem csak te lax ám ilyen messze hanem az ÖSSZES Incufan ismerős:(()
Mellesleg elárulom neked h, ha nincs az Incu, akkor valszeg lenne elmeosztály...

Épp ezért kell kijutnom! Tök jó lenne vhogy megoldani!:)

Amikor a Made for TV Movieban az a rész van h:
It goes to neighbourhood
Azt olyan szépen mondja h MUSZÁJ menni!!!
:)


Előzmény: Eva85 (13.)
Eva85 e-mail | 2004-03-10 11:53:00 | 13.
Szia!!!
Véletlenül az ország másik végében lakok..nem ZalaEGERszegen csak simán Egerben:))A Ticket Expressben van jegy de nehogy előlem szedjétek el a jegyet mert....Amúgy nem hinném hogy gond lehet az hogy mozgássérült vagy mert mint tudjuk Ausztria EU-s állam,nem szabad hogy gond legyen.Én álmodozom tovább a koncertről és remélem ott leszel te is,és ha valami fejlemény van az úttervezésről majd megírom és ha tudsz gyere:)))!!!Jó lenne ha lenne kocsi de az nem hiszem hogy lesz..Jó hogy ilyen pozitívan veszed a dolgokat, én ennél sokkal pesszimistább vagyok és csak próbálkozok kijutni Bécsbe.Nem szeretnék csalódni ha nem sikerül:)))


Előzmény: madnoz (12.)
madnoz e-mail | 2004-03-09 18:05:38 | 12.
Én akarok menni, de van egy kis problémám...
Mozgássérült vagyok, de esküszöm ott leszek!!:)
Pozitív hozzáállás!:)
Annyira akarok menni csak nincs kivel...
Mondd csak, nem vagy véletlenül zalaegerszegi????:)))))))


Előzmény: Eva85 (11.)
Eva85 e-mail | 2004-03-04 14:51:57 | 11.
GYerekek!
Május 7.-én Incubus koncert Bécsben!!!!!!!Én biztos ott leszek:))) Holnap rendelem a jegyeket..GYERTEK!!! 5 éve várom hogy jöjjenek!!És most...:)) Bye

madnoz e-mail | 2004-02-28 10:22:24 | 10.
A klip fogadtatása Mo.-n? Hová gondolsz?
Nekem nincs MTV-m úh neten néztem meg, csakúgy mint az összes többit (kiv. Take me to your leader, A Certain Shade Of Green, Are You In?, mert ezeket vmiért nem játsza le a WM:(()

De előtte rohadt sokat nézegettem magyar VIVA-n van e már, de arra aztán várhatunk...
(2x láttam ott a Wish You Were Here-t kb. ennyi a hozzáállás ott a dolgokhoz, bár az unokatesóm azt mondta h 1-2 éve nyáron viszonylag soxor lement a Drive...)


Előzmény: Eva85 (1.)
madnoz e-mail | 2004-02-28 10:14:04 | 9.
Jók is azok!
Nekem a Pistola,a Leech,az Agoraphobia,a SSLW,A Zee Deveel, a Made For TV movie,a Talk shows on Mute, a Here in my room azért picit jobban tetszik a többinél, ja meg persze a Megalomaniac.:)
Talán a Priceless volt ami kicsit megfeküdte a gyomrom elsőre, de mostmár azt is nagyon nagyon szeretem, de azért még mindig máshoz vagyok szokva...

A Megalomaniac elején az a fél perc nem olyan mint a Mézga családban mikor hívják a rokont? Mert szerintem teljesen.

Szerintetek a Leech Dirkről szól? Valaki egy másik fórumon felvetette és elgondolkoztam rajt , h van benne logika.
Látva a borítóban a szöveget + pláne.

Őszintén szólva hiányzik a játéka 1 kicsit sokkal jobb volt mint Ben.:)
De azért ő se véletlenül van a bandában.


Előzmény: dead soul (8.)
dead soul e-mail | 2004-02-28 08:24:14 | 8.
nekem leginkább az Agoraphobia, a Megalomaniac, a Sick Sad Little World, a Pistola meg a Leech tetszik.

Előzmény: madnoz (7.)
madnoz e-mail | 2004-02-27 19:20:42 | 7.
Jó az új album nagyon!
Kedvencek:
a franc... Az összes jó!
:)))

Eva85 e-mail | 2004-02-05 13:09:53 | 6.
Hidd el érdemes meghallgatni,nem olyan kommersz mint a Morning,bár attól hogy kommersz az nem egyenlő a szarral.Ez az új album más hangzású,de nagyon jó!!!!!!!

Előzmény: dead soul (4.)
INCUBUS-Máté e-mail | 2004-02-04 22:35:05 | 5.
a Morningot én is utáltam,de hidd el az új albumot érdmes meghallgatni,söt egyik kedvencem


Előzmény: dead soul (4.)
dead soul e-mail | 2004-02-04 14:14:49 | 4.
why is it have to be this way?
odabasz. meg is hallgatom mindjárt.

incubusról: személy szerint a s.c.i.e.n.c.e. a kedvenc albumom tölük, de a make yourself is nagyon jó. a morning view vagy mi a szentxar címü tinglitangliüntyipüntyi hulladék bennem meglehetösen sötét képet festett a banda jövöjéröl, így is túlságosan tinikedvenc banda (amerikában mondjuk), nem kéne még inkább megcélozni ezt a réteget édeskés dalocskákkal. nem hallottam még az új lemezt, de majd letöltöm, remélem, érdemes.


Előzmény: Marque (2.)
INCUBUS-Máté e-mail | 2004-02-03 23:10:36 | 3.
Hello!Szerintem is jó lett.A Morning view után -ami szerintem szar volt-ez egy nagyon jó album.
Here in my room a legszebb lassú számuk,amit valaha is csináltak.A klip érdekes lett,egyértelmüen a megalomániás Bush-nak szánták.Szokatlan ez a politikai dolog az incubus részéröl.


Előzmény: Eva85 (1.)
Marque e-mail | 2004-02-03 22:09:19 | 2.

(bocs, off lesz)

Én most csak egy számra tudok gondolni:
Alice in Chains - FROGS.
Szörnyű, nyomasztó, depressziós, frusztrált és szomorú, végtelenül szomorú...
Az éjből kibonatkozó árnyak érted jönnek és elvisznek...el...messze...és nem jöhetsz vissza...soha többet...meghalsz, egyedül maradsz, nem marad senkid többé...istenem...sírnék...

még1x elnézést, csak ma abszolute kész vagyok lelkileg...

Eva85 e-mail | 2004-02-03 21:21:06 | 1.
Sziasztok!!!Remélem vkinek már meg van az új album én már szarrá hallgattam az elmúlt két hét alatt! (DC++ RULEZ!).Nagyon jó lett,mindenkinek csak ajánlani tudom,meg persze az új klippet ami szerintem az eddigiek közül a legjobban sikerült.Kiváncsi vagyok milyen lesz a fogadtatása Magyarországon (legalábbis az a maroknyi ember aki ismeri és szereti)!Nekem bejött...bár kicsit elfogult vagyok hiszen 5 éve a kedvenc bandám.Jó zenehallgatást és írjon akinek bármilyen véleménye van a bandáról!!Bye

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.