Click to Visit
Rock - Újra Incubus
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

madnoz e-mail | 2006-08-24 13:17:02 | 143.
Új számok és köreműködések/együtt zenélések:

Új szám,A Kiss to Send Us Off intro:

http://www.youtube.com/watch?v=r__WrhRKiDw

refrén:

http://www.youtube.com/watch?v=Q-3JoVSlMHQ

Drive w/ Chrissie Hynde:

http://www.youtube.com/watch?v=EGvhF8FuwkQ

Pretenders and Incubus: Message of Love

http://www.youtube.com/watch?v=hhRsW3SbTNI

Anna Molly youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=dU5CQYTp0D0

Anna Molly YouSendIt:

Valaki aki hallotta, volt olyan kedves gitározni belőle egy picit...

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=A5FB4C5B58AA12F1

madnoz e-mail | 2005-08-02 14:34:51 | 142.
Gyere át az origora, ott többen vagyunk, több élet van, talán elő tudom vakarni a linket amin képeket találtam, meg apukám is csinált 4 kemény képet, amiből 3 homályos, de azokat nem tudom feltenni...

Előzmény: Eva85 (141.)
Eva85 e-mail | 2005-05-30 11:02:22 | 141.
Ez is meg volt!!

De mi volt ez a levonulás????? Másfélórásra volt kiirva a koncert de egy órás sem volt.Csak levonultak szó nélkül és mindenki csak lesett hogy mi van. Én azt hittem hogy egy gyors felfrissülésre levonulnak mint a Turbonegro és visszajönnek, de nem így történt. Valami biztos történt mert tavaly teljesen más volt.

Ennek elenére nagyon-nagyon élveztem,(de a tavalyihoz nem lehet hasonlítani) én is egy ideig elől álltam,de annyira leégett a karom hogy a lökdösődést nem bírtam, de még így is nagyon közel voltunk.

Ha valaki talált képeket a fesztiválról az legyenszíves egy linket írjon!!! Köszi!!!

madnoz e-mail | 2005-05-27 09:36:51 | 140.
Tegnap voltam koncerten (1. sor), nagyon jó volt csak rövid... Élménybeszámoló az origon. :))
madnoz e-mail | 2005-03-03 21:45:28 | 139.
Na akkor neked jobban megéri... :)

tényleg gyertek, aztán majd segítünk... :)


Előzmény: hilikus (138.)
hilikus e-mail | 2005-02-26 12:46:25 | 138.
üdv mindenkinek:))

Incubus első nap lesz Aerodrome-on(máj. 26.-28.), a nagyszínpadon, valószínűleg Prodigy előtt/után. Háromnapos bérlet ára 85 euró.

Bárkinek bármilyen infóra szüksége van, jöjjön az origo fórumon lévő incubus-topikba, ott biztosan tudunk segíteni:)

h.sanya e-mail | 2005-02-20 18:01:02 | 137.
Európában lesz INCUBUS?????? Hol?
INCUBUS-sal kapcsolatban irjatok a
h.sanya♥freemail.hu-ra. Köszi szépen...

Shamandalie e-mail | 2005-02-05 18:03:37 | 136.
Áááá, én is a napokban néztem az aero-s honlapot, és látom, hogy: lesz Incu!!! :)))
Csak hát némileg adódhatnak problémák :/
1. hogy meg kéne győzni a szülőket.. :P
2. mani.. mer az se árt egy ilyen fesztiválra >:D

madnoz e-mail | 2005-01-31 21:56:40 | 135.
jönnek aerodomera!:)))
madnoz e-mail | 2004-12-19 22:22:55 | 134.
Nah incuék úgy néz ki, hogy augusztusban épp euróbában lesznek...

Tudom h a kívánsággép nem váltja meg a világotm de...

SZAVAZZATOK!!!

madnoz e-mail | 2004-12-17 15:27:17 | 133.
És meg is van!!! Fantasztikus!!!

Kis beszámoló...

Na akkor mesélek, ha nem gond...
Maga a helyszín már önmagában is megéri, hogy ott legyen az ember... Incubus... Ugyanmár... :D Mert úgy van, hogy az aztán tényleg At Red Rocks, mert a színpad ott a sziklák között... Ki is használták ezt a gyönyörű hátteret színtechnikailag, meg sejtésem szerint az akusztika sem volt utolsó szempont...
Mikeon az a bordó lovas póló, Benen csontvázas pulcsi... (koppintya Flíííít... Nem szép dolog...) Chrisen Tableist felíratú póló...

Ja és borospoharak vannak a színpadon! Néha-néha úgy beleisznak... Vmit mondott Brandon róla, de nem értettem...

A JAP, a HIMR, a Pistola, a SSLW és a The Warmth alatt ilyen animációk vannak (ezeket külön is meg lehet nézni... De nem ez a DVD csúcspontja....:( )

A TSOM elején meg lemeny a közönséghez Brandon, hogy ott danonásszon, két hülye gruppi meg ott ájuldozott + fogta a fejét...

Az Idiot Boxnál meg jót röhögtem, mert semmi sikítás, csak úgy pár mp után aztán utána csak annyit lehet látni h Brandon a földre teszi az ingét... De a hülye gruppik megszívták, mert Brandon a réteges öltözködés híve és volt rajta még egy póló is...

Az olyan aranyos, amikor Mike a HIMR-ban és a Driveban a zongora előtt gitározik, és úgy zongorázik, hogy a szájában van a pengető... Meg olyan is volt, hogy már 'verte' a zongorát, de még ott tekergette a gitárt....

A Vitamin közepén olyan jó a drum jam! (Mint mindig...) és utána EIB!
The Warmth előtt Brandon és Mike koccint....:D
Az ACSOG meg simán Green-nek van írva...
Ott is van ám jammelés...

Az extrák:
-az 5 animáció
-backstage jelentek: Van egy ilyen h hardcore fans és mutatják azt a halom rózsaszínruhás gruppit + 2 csajt 'Brandon Boyd for president' felírattal...
Mutatanak pár srácot: We're the f.ucking hardcore! De ezt így kb 3x egymás után... Meg egy két lökött srácot, meg egy normális csajt...
Hogymondjam... Annyira látszott azon a sok emberen h tökmindegy ki gruppi, ki nem, őket egy dolog érdekli...
Aztán, hangpróbák... + h hogyan rakták össze a felszerelést +a marhulások... (José és Chris összevesznek azon, hogy ki áll nyerésre videojátékban...) Meg van vmi fehér törölköző és olyan Sári-Kati-Mari féleséget imitálnak vele (Vmi roseys névvel persze...)
Aztán Make Yourself Foundation: Az abból állt h mutogatták az autogram kérést + mindenféle marhulást...

Photo Gallery, alatta a Smile Lines megy...


Előzmény: madnoz (132.)
madnoz e-mail | 2004-12-05 21:29:17 | 132.
A DVD 2es kóddal megendelhető a HB-ben! Én már megrendeltem... :)))
madnoz e-mail | 2004-11-27 18:39:04 | 131.
Hú nagyon ki van halva ez a topik! De gyertek origora, mert az a 'tűzfészek' (ezt úgy mondom h sok fórumba járok még... :)) )

Meg oda lehet képeket meg mindent berakni és az gyorsabb is...

Amúgy amióta haldoklik a topik 'csak' annyi történt h véget ért a turné, kijött az új dvd egy pár napja (1es DVD kóddal megrendelhető a www.usacd.hu-ról) és megvolt Brandon bírósági tárgyalása, ahol meg lett bűntetve $ 250-ra, mert véletlenül bent felejtette a táskájában a bicskáját...

madnoz e-mail | 2004-10-10 20:08:30 | 130.
Nahszóval!

2002 júl. 11! (Névnapom...)ez még csak az a nap volt, mikor először hallottam őket, kedves unokatesóm jóvoltából... :))
(Mellékesen megjegyezném, hogy majdnem visszaadtam neki...)

Nem tetszett annyira, fél évig ott pihent a polcomon, aztán mikor meguntam azt a pár cdmet, ami volt akkor...

Nem volt a cdre ráírva semmi... Azt tudtam h Incubus, nade h kell írni? Ezt lelestem vmi német műsorból... (A címével kb egy évvel ezelőttig bajban is voltam...)
Nah ez volt a Make Yourself...

Annyira megragadott és pont jókor h erőt adott, hogy figyelmen kívül hagyjam a piszkálódó osztálytársaimat és teljes energiával koncentráljak a felvételimre. (Az a poén h később a MV-t az 1ik legnagyobb piszkálódótól kaptam...)

Szal jött a MV... Erről már láttam a WYWH klipet korábban.
Pont az olaszo-i nyaralásom előtt kaptam kézhez és oda pont illett abba a nyugiba...
Úgyhogy a sulikezdéshez már hatalmas energiáim voltak és találtam egy srácot aki ismerte őket! ez egy hatalmas dolog volt, mert ugyebár ez 'jó ómen' volt új osztályomat nézve... És ami iagzán nagy dolog volt: Okosabb voltam nála:D Mert azt hitte h a MV az 1etlen albumuk... Én meg kölcsönadtam neki a MY-t... 4 hónapig nem láttam viszont. Szal majdnem mindennap MV-t hallgattam... (Ma már alig veszem elő...)

Aztán intenzíven elkezdtem fórumozgatni, úgyhogy szép lassan kiokosodtam...

Aztán... Mivel tűzfalas netem van, nem tudtam letölteni a Fungust + a S.C.I.E.N.C.E.-t...

A Megalo. és a Pistola szerelem volt első hallásra, a Crow csak kb 5.-re:D

Az ACLOTM-ért 3 hetet futkostam itt Zegen, aztán mentem Pestre és megvettem ott...

Mutattak egy mp3as oldalt, ahol le tudtam tölteni a S.C.I.E.N.C.E.-t a Fungust pedig kértem húsvétra.

Ez olyannyira húsvét lett, hogy egy időben vettem meg egy hónappal ezelőtt, a szülinapi ajándékommal együtt... De akkor megvettem a MY-t is 2400 Ftért és a WIAV2-t is...

De a nyáron sok covert meg kiadatlant + videot töltöttem + megvettem az Enjoy Incubust...:)

Nekem is elsősorban a zene miatt a kedvenceim, de én azért tudok még egyet s mást róluk...:)

Mikor először láttam róluk képet...

Chris állt középen a gyönyörű nézésével... A vállán Brandon láthatólag fáradtan... Mike olyan nagyon röhejes ingben volt, amit néha szokása felvenni... José meg olyan hülye pofát vágott, mint amilyet szokása... Dirk meg csak úgy volt...
(Utána már csak benest láttam, de akkor még csak Mike ragadt meg a fejemben érthető módon... szal különbség nem volt kép és kép között)

Jah most meg kitaláltuk a Mákizmust:

A Mákizmus alapelvei: Főpapnő: Lily,aki kapcsolatban áll istenünkkel és áldozatokat mutat be neki! Vagyunk mi a papnők a 3 Erő birtokában ( gondolatolvasás, jóslás,megérzések), akik fölött áll Lily (de nem rendelkezik fölöttünk). alapszabályunk, hogy nem szabad utálnunk őt azon kiváltságáért, hogy ő személyes kapcsolatban áll istenünkkel. Istenünkön kívül még magunkat is imádjuk! Valamint istenünk isteneit is...: -Björk -Steve Vai -Santana -RHCP -Primus -Metallica ; Szent állatunk: a pulikutya; Szent filmünk: a Hair; Szent ruhadarabunk: a bulgáriai vágottgatya, pici rojtokkal; Szent ételeink: a mákostészta, tökös-mákos rétes, mákos guba, MIKErém; Szent színünk: a kék; Szent virágunk: a Liliom (:D) Himnuszunk: a Rock Odessey; 1 Igaz Érzelmű Mákos Papnő csak Energizer elemet vesz és csak Mák Benzint tölt a kocsija tankjába!; Rituális SZENT gyomorrontásunk menüje a következő: Túrórudira mákostészta, majd egy kis barack + MIKErémes kenyér és BB pezsgő, majd desszertnek egy kis Mókuslekvár!!!; Oltárunk California felé néz!; Ünnepnapunk:minden péntek 13.-a; Megalakulásunk napja:2004.aug.13-péntek

A dolog komolyságáról árulkodik a megalakulás időpontja...

A dolog egyébként onnan jött h egy Rasmus rajongó kis eszement kitalálta a 'Laurizmust' aki úgy imádja A Rasmus énekesét, mint egy istent...

Mi erre azt mondtuk h ez a csaj nem komplett...

És mivel imádunk parodizálni, kitaláltuk ezt...
Azért Mákizmus, mert a 8 éves hugom nem tudta kimondani azt h Mike Einziger és mindig azt mondta h Mák Benzin...
(Egyébként tudja az összes tag nevét, mert ő is 'rajongó')

Szal ennyi... Asszem :D


Előzmény: Eva85 (128.)
hilikus e-mail | 2004-10-09 09:27:25 | 129.
Szintén Drive...:)

Nekünk csak németvivánk van, anno csak viva zwei volt, ami kábé olyan, mint az MTV2, szal jó zenéket adtak mindig (sajna azóta megszűnt...). A Drive-ot láttam minden nap. És szerettem nagyon, meg megjegyeztem az incubus nevet, de különösebben nem érdeklődtem... aztán persze jött a Pardon Me, a WYWH, a NTKY, tetszettek nagyon... Aztán láttam egy koncertet. Méghozzá azt, ami a Morning View Sessions DVDn van... nálam ez volt a fordulat... kérdezgettem ismerőseimet, nem ismerik-e őket, de rajtam kívül senki sem hallott róluk. Aztán bementem egy lemezboltba, és (legnagyobb meglepetésemre) ott volt a MY meg a MV is... hosszas gondolkozás után a MVt vettem meg, és vagy 2 hónapig ki sem vettem a CDlejátszóból (akkor is csak a Nirvana Best of CD miatt...). Volt olyan, hogy egész nap 1-1 szám járt a fejemben folyamatosan. Az első nagy kedvenc a 11am volt, aztán a Just a Phase, az Umbrella, az Aqueous...

Közben barátaimra is ráragadt ez az incu-szeretet, és egyik barátnőm letöltötte nekem a Fungust (ami elég furcsán hangzott először, MV után, de 3-4 hallgatás után nagyon megszerettem), meg a SCIENCE-t.

MYem viszont nem volt... ugyanis vki megvette előlem... Végigjártam egy csomó boltot, de (ismerjük a magyar helyzetet), sehol sem volt, és sehol sem ismerték őket... :(
Aztán tavaly októberben sikerült megvennem Máltán. (Persze a legtöbb számot ismertem előtte is, netről, csak a lemez nem volt meg.)

A tavalyi nyár már nagy incu-lázban telt, a Lollapaloozának köszönhetően... Már júliusban hallottam a Megalót meg a Pistolát, a Bridge School Benefiten októberben a Talk Showst, a Crowt, a Secret Shown az Agorát, a SSLWöt, a Pricelesst, a Here in my Room-ot, a Pantomime-ot... még meg se volt az album, de már ismertem felét...:)
A Crowt végül hosszas utánajárás után, márc. végén, ápr. elején sikerült megszereznem, és azóta sem untam meg:)) Fungus mellett ez a másik nagy kedvenc.

Az idei nyár meg már a bootlegek jegyében telt, és lassan már megint jöhet egy új album...:) (De előbb az odyssey...)

Röviden ennyi:)


Előzmény: Eva85 (128.)
Eva85 e-mail | 2004-10-07 15:19:40 | 128.
Hogy egy kicsit feldobjuk a fórumot, írjátok meg ki hogy kapta el az Incubus-lázat. Mikor, hogyan, melyik volt az a pillanat amikor felfigyletetek rá.

Én személy szerint 1999-ben figyeltem fel rájuk, otthon vagyok a kis szobámban: megy az MTV, én sürgök-forgok,mindent csináltok csak épp nem az MTV-t néztem.Azt vettem észre hogy dúdorászok valami dallamot ami megy az MTV-n. Biztos hallottam már korában...gondoltam. Felnéztem hogy mi megy: egy félmeztelen fullextrás pasi, egy elvont göndör hajú pasi gitárral, egy raszta dj, egy baseball sapkás ember plusz egy spanyolos kinéztű pali, rajzok, vezetékek a földön, egy felturbózott kanapé.Nem is rossz. Innentől kezdeve lestem a tv-t, hátha látom még, mert még a nevüket sem tudtam megjegyezni. Egy-két nap után újra láttam feljegyeztem a nevüket, a szám címet és az album címet. Visszagondolva elég viccesen néztem ki,mert mindenkit kérdeztem hogy ismeri ezt az "Incubust"-ezt így ejtettem fonetikusan mert, fogalmam sem volt hogy kellenne-de nem sok szerencsével.Egy-két hónap után megszereztem-persze nem eredetiben- a Make Yourselfet. Innen már megállítathatatlen voltam. Sajnos elég sok időmbe telet megszerezni az összes albumot, de sikerült azóta is napi renszereséggel hallgatom őket. Nem nevezem magam fannak mert csak a zenéjük érdekel, nem érdekel a magánéletük,sokáig nem is néztem utána kik zenélnek, még a nevüket sem tudtam, annak ellenére hogy a walkmanemben rogyosra szakadt szét a MY.Mára persze már többet tudok de,nem tudnám megmondani ki mikor született,hol, van-e barátnőjük vagy sem. CSAK A ZENE!!!Volt hogy szerettem egy zenekart, mindent tudtam róluk, nem csak a zenéjük érdekelt....vége az lett hogy midegyikre ráuntam.DE erre nem tudok!!!

Pusz. Írjatok!!!

madnoz e-mail | 2004-09-30 18:07:34 | 127.
Hülye vok... bootleg...

Előzmény: madnoz (125.)
hilikus e-mail | 2004-09-24 16:57:02 | 126.
Secret Site?? (Bár az most épp nem működik, vagyis múlt héten nem működött...)
De vmelyik honlapon biztosan fenn van...


Előzmény: Eva85 (123.)
madnoz e-mail | 2004-09-23 19:18:00 | 125.
WIAV2...

Ezt meg tegnap elfelejtettem...

www.beware-incubus.atw.hu

Innen le lehet tölteni a svéd covert... Meg egyébként is frankó oldal...


Előzmény: madnoz (124.)
madnoz e-mail | 2004-09-22 20:40:29 | 124.
Igen már hallottam h jó, bár mi nem jó aminek köze van az Incuhoz?
Mivel lassan már 2 hete én is beszereztem a WIAW2-t, most azon élvezkedem... :))


Előzmény: Eva85 (123.)
Eva85 e-mail | 2004-09-21 11:25:47 | 123.
Hi!!
Valahol a neten még fenn van a teljes (kb.12 szám) Bizarre Fest. teljes avi-ja(régen a passio.hu-n volt de mát nincs). Az IOV-n csak 2 szám van de nem a legjobbak. Aranyos amikor Brandon mikfonja bedöglik és csak áll és röhög magán ahogy tátog a mikrofonba.Ja, és az sem mindegy amikor lejön a színpadról a közönséghez. Érdemes megnézni.

Én abban bízok hogy jövőre ugyan nem lesz turné,de fesztiválra eljönnel egy-kettőre:)

hilikus e-mail | 2004-08-21 20:26:17 | 122.
Azt meg megértem, hogy még mindig a koncert hatása alatt vagy...:))
Én úgy 2 hónapja töltöttem le a wellingtoni koncertet, és akkor tátott szájjal hallgattam végig a másfél órás koncertet, egymás után többször:)
De azóta is... ahányszor elkezdik a jamelést a Vitamin után... koncertre akorok menni, na:))

És képzeld el, milyen lehet egy olyan koncert, ahol még mondjuk játszanak olyat is, hogy Crowded Elevator. Vagy Take Me To Your Leader. Vagy az Umbrella...


Előzmény: Eva85 (119.)
hilikus e-mail | 2004-08-21 20:20:20 | 121.
Szija:))

Én is nagyon szeretnék koncertre menni, de - nem szeretnélek elszomorítani - szerintem nem valószínű, hogy az idei 8 hónapos turné után újra jönnének Európába. Majd 2 év múlva...
De ha mégis jönnének, akkor megyünk:))

Bizzare IOVn volt fenn. (Még lehet, h most is fenn van...) Én videót nem nagyon tudok letölteni, mert lassú a netem, de a WYWH megvan videón, mert viva leadta 2 éve. (De csak ezt az 1 számot, meg utána 1 interjút Mikeyval meg Brandonnal...)

IOVn -ha minden összejön nekik- fognak csinálni egy teljes discographyt. Ez azt jelenti, hogy minden eddig megjelent albumot, bootleget, demót, covert le lehet majd tölteni. Meg megpróbálnak összeszedni minden koncertet, amit sikerült felvenni.
(Idei turnéról eddig már fenn van Wellington + Manchester. Van felvétel, de még nincs fenn: Párizs, Lisszabon, Toronto, LA, meg még 1 USA-koncert, rádiófellépések (tööbek között az a civeres koncert:) ), stb. Úgyhogy érdemes figyelni!! Bár ha jól tudom, még nincs elég nagy tárhelyük, ezért bele fog telni egy kis időbe, mire ez összejön...)


Gyertek origóra, Nozzal írunk oda minden nap. Rengeteg friss hír, képek, minden új setlist... Gyarapítsátok a hozzászólásszámot:)))

http://forum.origo.hu/forum?act=show&fid=63421


Előzmény: Eva85 (119.)
madnoz e-mail | 2004-08-18 10:17:12 | 120.
Akkor én el is kezdem, mert ez olyan 'KELL' pontja az életemnek...

Nekem elég kevés videom van...

Hátha tudok újat mutatni...

www.guernica.atw.hu

(Nem én csinálom)


Előzmény: Eva85 (119.)
Eva85 e-mail | 2004-08-16 16:18:58 | 119.
Sziasztok!!
Visszatértem...Sajnos ahogy nézem semmi újjat nem raknak fel az IOV-n.Ráférne egy frissítés.Látta valaki a Bizarre Festival teljes felvétlét???Szerintem nagyon jó (leginkább a Privilage:)) érthető okokból) Amúgy valahonnan le lehet tölteni csak sajnos olyan régen töltöttem hogy nem tudom megadni a címet.

Tervezem hogy jövőre Incubus koncertre megyek és erre spórolok. Ha minden igaz ha idejében eldöntöm (eldöntjük) hogy hova, a jegyet el tudom intézni. Aki akar jönni kezdje a spórolást mert jöhet!!! Csak közelbe jöjjenek mert az biztosabb (max. Németországig vagy Olaszországik telne a pénz). Szerintem kihagyhatatlan egy ilyen koncert...én még mindig a hatása alatt vagyok a bécsi koncertnek!!!!

hilikus e-mail | 2004-07-27 23:26:02 | 118.
Gondoltam szólok, hogy IOVről a héten nem lehet letölteni, mert átraknak mindent egy jobb szerverre (végre....).

De aug. 1-je után érdemes lesz körülnézni szerintem, hátha raknak fel vmi új koncertet. (A Rock in Rio ugyanis létezik audió meg viseó változatban a neten, csak IOVre még nem rakták fel. Meg volt egy "cover-koncert" az egyik philadelphiai rádióállomás szervezésében... játszottak egy csomó feldolgozást... (de ezt már meséltem, nem??), és vki felvette ezt is. Szóval reménykedjünk, hogy felrakják.)

hilikus e-mail | 2004-07-22 22:41:05 | 117.
Kinagyítottam a képet, de el van mosódva a felirat... szóval még mindig fogalmam sincs, hogy mi lehet ez.

Előzmény: _amelie (116.)
_amelie e-mail | 2004-07-21 20:23:13 | 116.
Tudom, én is olvastam, hogy régebben is volt incu nevü zenekar, meg azt is, hogy epic-esek. Nekem is furcsa volt, mert ezeket a számokat eddig még seholsem láttam, csakhát ott voltak a boriton, ezért gondoltam, hátha ti többet tudtok...

Előzmény: hilikus (115.)
hilikus e-mail | 2004-07-21 18:45:55 | 115.
Hmmm.... megnéztem.
Vmi gyanús nekem ezzel. Pl. nézg meg a kiadót, Chrome Dreams.
A mi incunknak pedig az EPICkel van kizárólagos szerződése.

De elmentettem a képet a borítótól, megpróbálom majd kinagyítani, és elolvasni, mi van ráírva.

De 99%ig biztos vagyok benne, hogy ez vmi átverés.

Esetleg meg kéne próbálni a Google-t....


Előzmény: _amelie (113.)
hilikus e-mail | 2004-07-21 18:40:24 | 114.
Jó... de a mi incubusunkon kívül van (volt) még több incubus nevű zenekar.
Pl. volt egy vmikor a '60as években is, és 2 albumuk is megjelent.

IOV ír erről vhol.


Előzmény: _amelie (113.)
_amelie e-mail | 2004-07-20 21:28:02 | 113.
de, legalábbis nagyon ugy néz ki. nézzétek meg a mymusic.com cimen. ott a keresöben irjátok be h incu, aztán az incubus(rock)-ot kell választani és ott lesz a többi album mellett...

Előzmény: hilikus (112.)
hilikus e-mail | 2004-07-19 18:11:04 | 112.
Az szerintem nem a mi incubusunk.....

Előzmény: _amelie (111.)
_amelie e-mail | 2004-07-18 20:35:38 | 111.
Multkor véletlenül találtam neten egy olyan incu cd-t, aminek Maximum Incubus a cime. Én ezt még sosem láttam... vagy csak én vagyok lemaradva?:)
Ilyen számok vannak rajta pl:
Music is the key
Windows of the world
A new morning
Inside a shell

madnoz e-mail | 2004-07-11 09:31:48 | 110.
Bizony-bizony!:)

Gyertek csak, mert 1-2 hülye elkezdett piszkálódni h nincs ott élet és teljesen szétoffolták a szobát mindenféle sörről + fociról (mind2t rühellem) és utána mi voltunk a hülyék h miért az Incubusról akarunk beszélgetni...
Szóval ha egy D7R nevű szobát láttok azok is mi vagyunk, de megpróbálom őket (a hülyéket) meggyőzni h hagyják abba és akkor sima Incubus szoba lesz...


Előzmény: hilikus (108.)
madnoz e-mail | 2004-07-11 09:26:26 | 109.
Hasonlóképp érzek én is!:)

Ben Kenney? Hú az elején nem szerettem, de nagyon sokat segített a bandán! Olyan kreatív lökést kapott tőle az Incu v nem is tudom...
De szerintem nektek ezt nem is kell magyarázni... :))


Előzmény: are_you_in_ (105.)
hilikus e-mail | 2004-07-10 17:38:02 | 108.
Van incu-chat origón....
http://www.origo.hu/jatszoter/index.html

Itt kattintsatok az Amőbára... regisztrálni nem muszáj.
Este 8 fele szoktunk lenni:)

hilikus e-mail | 2004-07-10 17:28:46 | 107.
Osztjuk lelkesedésedet:))))))

Előzmény: are_you_in_ (105.)
hilikus e-mail | 2004-07-10 17:26:15 | 106.
Hát én februártól jártam hetente a musicdome-ba (a legnagyobb zenebolt errefelé), h van-e új incu... nem volt....

Kb. márciusban meg tudtam venni a Megalomaniac maxit.

Aztán vmikor április elején (március végén?) kérdeztem az eladótól, h van-e már végre incu (februárban még furcsán néztek rám, de 2 hónap alatt azért megtanulták, h az incubus az egy együttes...), mire ő: "Hét elején hoztak, de már elvitték..." Én: '???!!!!!!???????' --> vmi ilyen arcot vághattam, mert a srác mondta, h "De megrendelem, neked, majd telefonálok, ha ideér..."
Aztán vártam-vártam... a srác nem telefonált, így kb. másfél-2 hét múlva megint visszamentem, és akkor ott volt a Crow kirakva a polcra:))))

Egyik barátnőm is ott volt velem, és látva lelkesedésemet, megkért, h vigyek neki vmi incu-t, meghallgatni... A MV a kedvence jelenleg:))


Előzmény: _amelie (104.)
are_you_in_ e-mail | 2004-07-08 21:49:21 | 105.
szupiiiiii,végre egy jo kis topic!!!!!!!!!imádom Incut!!!!!!!bármit,bármit,csak incu legyen!!!!!!oltári,mesés,állati,RETTENETES jo a zenéjük!!!!!!!!!!!!!erőt érzek ebben az együttesben,olyat,amit még eddig egyik meghallgatott bandánál sem éreztem...összeroppantott,igen kész voltam mikor először meghallgattam őket...imádom Brandon hangját!!!félorgazmussss...mike gitárjátékát...chris,hu ő is nagyon ott van...és mit szoltok Ben kenney-hez?...Jose is jol dobol...komolyan mondom ilyen banda mégegy nincs!!!!!!!!!!!!!!!és nem TÖMEG!!!!!!ezt szeretem a legjobban!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh..........................

Előzmény: _amelie (104.)
_amelie e-mail | 2004-07-05 22:13:09 | 104.
Jaja, valoszinü. Miután a Crow-t is ugy kellett megrendelni, mert azt a pár darabot, ami volt, rögtön elvitték.

Multkor mikor hallgattam MY, az jutott eszembe, hogy mekkora nagy felhajtás volt, hogy linkin parkba van dj is. És? Az Incu-ba is van, meg még sok másik jo zenekarban. Hol volt még akkor a LP, amikor Brandonék már rég nyomták. Lehet, hogy "réteg" zene, de akkor is kár, hogy sok ember nem látja bennük a fantáziát. Pedig van!! Nem éppen nevezhetök tipikus rock bandának. Minden lemez teljesen más, mindig van vmi uj, vmi különleges, csak többször meg kell hallgatni.
Ezért kár, hogy viva nem jácca, jegyeket nem lehet kapni a koncertre stb...

Szoval ennyi, de gondolom ezt nektek nem kell mondani:)


Előzmény: hilikus (103.)
hilikus e-mail | 2004-07-02 17:43:40 | 103.
Hja.... csak valószínűleg M.o.-n nem lehet majd megvenni...:(

Előzmény: _amelie (102.)
_amelie e-mail | 2004-07-01 22:27:51 | 102.
Láttátok már a svédországi koncert bootleg-jét??
Hát az naon jo kis koncert lehetett!Egy csomo jo szám, Crowded Elevatort is játszották. Hát szívesen ott lettem volna...

hilikus e-mail | 2004-06-27 11:49:13 | 101.
Ez volt a 100. hozzászólás:))

Előzmény: hilikus (100.)
hilikus e-mail | 2004-06-27 11:46:20 | 100.
Nowhere Fast:))) Azt nagyon szeretem:)
A Versionnak meg szerintem az egész szövege jó.

Húú, én még az albumok között sem nagyon tudok sorrendet felállítani, talán a Crow áll most hozzám a legközelebb. Meg a Fungus/Enjoy.


Előzmény: _amelie (99.)
_amelie e-mail | 2004-06-26 22:55:09 | 99.
Crow-val én is csak kb 3-ik hallgatásra barátkoztam meg,de azota meg imádom,mint a többit:)Talán a MV jön be a legjobban,de hangulatfüggö,hogy épp melyiket hallgatom.

Ja még egy:
"I take a look around
It's evident the scene has changed
And there are times when I feel improved upon the past
Then there are times when I can't seem to understand at all and yes
It seems as though I'm going nowhere... really fucking fast"

Na többet inkább nem irok,h madnek is maradjon:)


Előzmény: madnoz (98.)
madnoz e-mail | 2004-06-26 19:28:27 | 98.
Hát én a MY-ről nem tudnék 10et kiválasztani, nemhogy az összesről...

Nekem a Priceless + a Redefine voltak olyan számok, amiket nem szerettem, most meg imádom!

Nah mostmár télleg összegyűjtöm majd, de most már én ehhez fáradt vok...

Na jó 1 kis Version:

Why should I?
Why should we pay for your mistake?
To carry on.
Why should we carry on you false integrity?
When you've shown us that you can't even keep your nest clean.

hilikus e-mail | 2004-06-26 11:02:09 | 97.
Amikor megvettem a Crowt, hazajöttem, meghallgattam, tetszett, de ennyi volt, semmi más. Aztán meghallgattam még néhányszor, és kb. az 5. hallgatás után éreztem úgy, hogy "húúúú, ez nagyon jó". Azóta meg nem győzőm visszatekerni a számokat:)) (Egyedül a Southern Girl nem tetszik.)
Persze voltak olyan számok, amik már az elejétől fogva tetszettek (Crow, SSLW, Zee Deveeel, Priceless).

De ahogy máshonnan hallom, mindenki valahogy így van az incuval. Valószínűleg azért, mert minden album más stílusú, és az ember nem nagyon tudja, hogy mire számítson...

Out from Undert meg hallgasd sokat, mert (szerintem) az az egyik legjobb szám a MYről:))


Előzmény: _amelie (96.)
_amelie e-mail | 2004-06-25 20:30:55 | 96.
Ezzel én is igy vagyok, nekem is majdnem mindegyik kedvenc. Meg van ugy, h pl egy szám kezdetben nem teccik, aztán egyre többet hallgatom és utána az lesz az uj kedvenc:) Igy voltam nemrég az Out From Under-rel is.

Előzmény: hilikus (95.)
hilikus e-mail | 2004-06-24 16:54:20 | 95.
Tudom már, mit hagytam ki.... A Crow Left of The Murder!!!!!
Nem értem, miért maradt ki.... SSLW után a legjobb a Crow-n, szerintem.

Egyébként úgy vagyok a dalszövegekkel, mint a számokkal. egy csomóan kérdezték már, h mi a kedvenc számom incubustól. Én meg hümmögök, mondok vmit, de igazából még egy-egy albumról sem tudok kedvenc számot mondani, mert annyi kedvencem van!:)
Még top10-et sem tudok összeállítani...


Előzmény: _amelie (94.)
_amelie e-mail | 2004-06-23 18:54:12 | 94.
nekem is van még pár,de asszem azokat is leirtad:)
pardon me,the warmth,pantomime egész.

mad, azért te is irj vmit, hátha van még olyan, amit nem irtunk:)


Előzmény: hilikus (93.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.