Click to Visit
Rock - Creed
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

nihilfeeling e-mail | 2003-07-19 16:39:44 | 8.
A mostani számaik nem igazán tetszenek,igaz csak a klippes nótákat ismerem.Viszont a With arms wide opent(ú remélem így kell leírni)nagyon szerettem,csak már nagyon-nagyon régen hallottam,pedig az jó
Thomas e-mail | 2003-07-18 23:02:24 | 7.
...á inkább nem, ez túl durva lett volna...

Előzmény: judit1020 (5.)
angelus e-mail | 2003-07-18 18:53:37 | 6.
nagyon szeretem a zenéjüket, csak az a gáz, hogy eddig csak a weathered-et hallottam. még annyira nem ismerem öket. :(
judit1020 e-mail | 2002-06-11 17:11:13 | 5.
ma lattam egy interjut Scott-tal,az enekessel..kikialtottak oket az elso igazan kereszteny uzenetet hordozo rock bandava..nagyon szigoru gyerekkora volt,es a szulei nagyon maximalistak voltak vele,templomba kellett jarnia hetente 4x meg minden,amikor pl-ul nem mosta eleg jol meg a fogat,akkor ugy buntettek meg,hogy a Bibliat kellett masolnia es olvasnia az apja elott..aztan fosulin megkapta a szabadsagat,ivott,nozott es drogokba kezdett,de otthon meg mindig a szofogado kisfiu volt,mire egyszer nem ment haza ejjel es kitagadtak..a baratjanal elt egy kolis ruhas-szekrenyben, elbujva,de aztan eszrevettek es kitiltottak..persze le a lejton..kemeny drogok,meg minden..de egy ejjel rajott vmi es zenet kezdett irni,dalszovegeket,es raebredt,hogy ez az elete..es hogy Istennel bocsanatot talal(amit az embereknel nem,mert amikor egyetemen elkaptak,akkor o bevallotta hogy szivott a szunetekben,abban remenykedve hogy megbocsatanak neki-mert azt tanulta otthon,hogy ha bocsanatot kersz,akkor megkapod-de kirugtak)..szoval azt nyilatkozta,hogy a szamai szemelyes erzsesek es kerdesek..bizonytalansaganak tukorkepei,es az Isten irant erzett szenvedelyenek megtestesitese..

Bennem eleg jo benyomast keltett mindenesetre.

üvegmalac e-mail | 2002-03-14 17:56:57 | 4.
Szerintem is!!

Előzmény: Anne (3.)
Anne e-mail | 2002-02-28 19:07:28 | 3.
az uj számuk klipestöl,mindenestöl jooo
Kucika e-mail | 2002-02-07 11:27:29 | 2.
Szerintem az egész jó,
judit1020 e-mail | 2002-01-26 20:02:34 | 1.
na,hamar vki megcsinalta irhatott is volna bele...khm,mindegy..a Weather-en(csak azt ismerem;-p) van egypar nem rossz szamuk szerintem..pl-ul az elso,az eleg jo:)

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.