Click to Visit
Rock - Az élet szar
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Marque e-mail | 2004-05-06 22:59:12 | 9.
van.

Előzmény: P.mesternő (7.)
Peaceflower e-mail | 2004-05-04 13:52:28 | 8.
Szentem attó függ hogy vesszük................ Szentem vagyon, szentem azt tapasztaltam, őt, más nem lehetett, vagy van csak baszik rád, nem kell mindig őt nyűni, vagy van és nem baszik rád, csak te nem veszed észre......................:)))))))))))))))))))))
CHÓK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....................:))))))))))))))))))))))))))))))))))


Előzmény: P.mesternő (7.)
P.mesternő e-mail | 2004-05-01 18:08:40 | 7.
Az élet szerintem szar is meg nem is. És Isten nincs.
stevie e-mail | 2004-04-30 11:09:37 | 6.
Az élet a legjobb dolog - már csak azért is, mert eddig jobbat még senki sem talált ki.

A halál nem tudom jobb-e - de amíg még senki sem éledt fel azután hogy meghalt addig nem mondhatja el senki sem, milyen volt.

Amúgy meg annyi minden érdekes van a világban - (pl. fizika) ha szarul érzed magad foglad el magad ilyenekkel, vagy olvass el egy jó könyvet (pl. Madárka), vagy menj el a haverokkal barmolni dumálni, panaszkodi. Ez mind segít(het), hidd el.

Peaceflower e-mail | 2004-04-30 11:02:32 | 5.
First: szeretni kell mindenkit, ezt visszakapod, iftenyi érdzés és erőt ad....................:)))))))))))))) (Azér utálni lehet bárkit bármennyire, nem egyenlő a gyűlölettel, tehát nem a szeretet ellentéte..................:DDDDDDDDDDDDDDD)
Másodszor: optimizmus, életkedv, lásd mindenben a szépet, tudj újra-és-újra rácsodálkozni a világra!!!!!!!!!!!!!!!!!!..............................:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Harmadszor: leld meg a Egyetlen Neked Teremtettet!!!!!!!!!!!!!!!!!.............................:)))))))))))))))))))))))))) (Tudok segíteni, hippi-papnő-sámán vagyok, midenki hoddzám forgyul...................:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD)
És legvégül: tudd hogy az élet szar de lehet élvedznyi if, csak tőled függ és csak te tudsz tennyi érte...................:)))))))))))))))))))))))))))))))))
CHÓKCHÓKCHÓK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............................:)))))))))))))))))))))))))))))))

Peaceflower


Előzmény: nnaomiblu (2.)
Lenina e-mail | 2004-03-02 15:13:53 | 4.
Egész egyszerűen úgy: szard le :)
De komolyan. Hidd el, tudom, milyen a szar élet. Nekem is az volt. Aztán egyszer csak úgy döntöttem, hogy nem érdekel, hogy milyen, annak örülök, ami van. Van két lábam, két kezem stb. Nem mindenkinek van ám! :(

A konkrét receptem kb. ennyi: eltervezem előre, hogy miket szeretnék véghezvinni az életemben. Dolgozom keményen, hogy mindent megvalósítsak (ez legfőképpen érvényes a legfontosabb célomra, mert sztem. igazából kell, hogy legyen az ember életében egy legfontosabb cél, aminek minden egyéb alá van rendelve). Ezek után következik a mókuskerék, amit természetesen megpróbálok némi szórakozással tarkítani (ha lehet ...). És végül félévente, évente szépen visszapillantok, hogy mennyit értem el, ill. mennyit léptem előre.
Ez valahogy mindig erőt ad a továbblépésre.

Az viszont igaz, hogy ez a recept csak azóta műxik, amióta már nem élek az apámékkal (kb. 7 éve).

Ha konkrétabban leírnád, hogy mitől "szar" az életed, akkor konkrétabban tudnánk válaszolni sztem.


Előzmény: nnaomiblu (2.)
Nikkelbolha e-mail | 2004-03-02 14:18:07 | 3.
ezt a topicot pár nappal ezelőtt nyitod meg, együtt siránkozhatnánk. de majd benézek legközelebb
nnaomiblu e-mail | 2004-03-02 14:11:16 | 2.
A múlt héten írtam a bioszteremben a padra, h. utálok élni. Vki visszaírt: "akkor hülye vagy". Erre megmagyaráztam neki, h. nem én vagyok a hülye, hanem az élet szar. Tegnap válaszolt, hogy tulajdonképpen igazam van, neki is volt olyan időszaka, ami még most is fáj.
Ha valaki rájön hogyan lehet ezt a szar életet boldogan élni, az mondja el nekem is...

nnaomiblu e-mail | 2004-03-02 14:10:09 | 1.
A múlt héten írtam a bioszteremben a padra, h. utálok élni. Vki visszaírt: "akkor hülye vagy". Erre megmagyaráztam neki, h. nem én vagyok a hülye, hanem az élet szar. Tegnap válaszolt, hogy tulajdonképpen igazam van, neki is volt olyan időszaka, ami még most is fáj.
Ha valaki rájön hogyan lehet ezt a szar életet boldogan élni, az mondja el nekem is...


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.