Click to Visit
Rock - Lakjatok velem!!! (jól)
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

rebel losers e-mail | 2004-03-05 17:07:57 | 7.
én mindjárt megzabálom:)de várom már anyarat!/ez csak ugy jött/:)
dead soul e-mail | 2004-03-04 17:04:46 | 6.
köszönöm a roppant lekezelö és sértett hangú reakciót, én arra céloztam, hogy azt nem írtad, hogy Budapesten, Berettyóújfalván vagy New Yorkban akarsz lakni?
de majd úgyis 'kiválasszátok' a lakást együtt:)


Előzmény: DrBubó (5.)
DrBubó e-mail | 2004-03-03 20:06:50 | 5.
Köszönöm a roppant hasznos és intellektuális jellegű hozzászólást, felhívnám kedves figyelmét a "lakást majd együtt megnézzük" (értsd. kiválasszuk) mondatra. Köszönöm.

Előzmény: dead soul (4.)
dead soul e-mail | 2004-03-03 14:55:33 | 4.
rám ugyan nem számíthatsz, de csak szólok, hogy épp azt nem írtad le, hol akarsz lakni...

Előzmény: DrBubó (2.)
DrBubó e-mail | 2004-03-03 14:14:23 | 3.
ja, emailem: dr.bubo@jamaicans.com

köszi

DrBubó e-mail | 2004-03-03 14:07:36 | 2.
Helo-haló!!!

Itt dr. Bubó beszélek. Kb. pár hónap múlva költöznék és olyan merész és mindenre elszánt jelentkezőket várok, akik be mernék vállalni, hogy együtt lakjanak Bubóval, a háziorvossal. Egyéb specializációk: szenvedélybetegségek, ideggyógyáaszat, mizantrópia, flash. Erre legyél felkészülve: Nem leszek otthon sűrű vendég, mert leginkább nappal alszom, este dolgozok. Viszont zenére, nagyon hangos zenére ébredek, mesztelenül rohangálok fel-alá a házban és közben trágár szavakat üvöltözöm. Szombaton viszont party!-akkor otthon vagyok. Amúgy álatalában jókedvű, elnéző és toleráns vagyok, tehát nem egy nehéz ember.-mondjuk. Te legyél: yo arc, yo fej, yonő, na yo, és ne szólj semmiképp, hogy kupi van, csak, ha már nem tudsz mozdulni a szartól. Na jó. nem. A lakást majd együtt megnézzük! (kb. 30-ba lenne rezsivel együtt, de lehet, h kevesebb!)Jelentkezz mielőbb, lazulós, elsősorban hímnemű lény, a többit bővebben, ha írtál! 3 fő jelentkezését várom.

Aeternus e-mail | 2004-03-03 14:00:19 | 1.
ok, lakok veled

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.