Click to Visit
Rock - Háté fanZ
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Morrisongirl e-mail | 2006-06-29 11:42:33 | 5.
Én is ezeket hallgatok: Led Zep, Deep Purple, Nazareth, Boston, Gary Moore, Uriah heep, Black Sabbath (de csak ozzyval), Hendrix, Doors, Stones, Animals, újabbak közül Dream theater, Maiden, Steve vai, Malmsteen.....

Előzmény: DrususNero (3.)
Morrisongirl e-mail | 2006-06-29 11:40:41 | 4.
na ezen én is elgondolkodtam így hirtelen. szerintem a Tokio Hotelről lehet szó! de ha nem akkor sorry!! Útálom a tokio gecit!!! :D

Előzmény: DrususNero (3.)
DrususNero e-mail | 2006-06-29 11:38:09 | 3.
Héj Morrisongirl! Ez kurva jó volt! Jimbo büszke lenne Rád! Egyébként mi a a rosseb az a HÁTÉ???
Mert én még olyanelmaradott vagyok, hogy Doorst, Hendrixet, Stonest, stb hallgatok. (-:


Előzmény: Morrisongirl (2.)
Morrisongirl e-mail | 2006-06-29 11:27:02 | 2.
Írjak véleményt baszdmeg?!? Hát tessék, itt van:
a kurvaisten kankós, szifiliszes, tripperes, merevedett lófasza baszná őket kloákán!! Ezek egy rohadt tetves, fostalicska, fingeregető, fitymahúzogató buzik!!! Szakadt volna le aannak a rohadt orvosnak a gecis keze, amikor kiszedte őket az anyjuk lucskos szétbaszott punájából!!!
Ezek a tetves gecik nem rockerek!!! Az énekesük is olyan mint egy szétbaszott ribanc, a buziját először szukának néztem!!! Összegezve az eddigi mondandómat: EGY ROHADT FASZCIMBÁLÓ BUZIK!!!

Kikajoly e-mail | 2004-03-06 11:11:59 | 1.
Csöcssztök! Írjatok véleményt a HÁTÉRÓL! Én is írok: kedvencek kedvence!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.