Click to Visit
Rock - Lostprophets
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

kisceki e-mail | 2015-02-28 11:27:13 | 38.
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!


Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!


Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!


Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Heart2 e-mail | 2007-01-24 17:02:09 | 37.
hát én hozzá tudok jutni asszem

Előzmény: czombika (1.)
Heart2 e-mail | 2007-01-24 16:59:11 | 36.
jaja hát igen ez tényleg így van olyan izéség nem????:(:(:(

Előzmény: Máté1 (24.)
KlaFw e-mail | 2007-01-18 21:53:42 | 35.
MI?!MI?!MIIII?! voltál koncerten rock am ring?????hát te aztán szerencsés embernek mondhatod magad!!énn...asszem irigyellek!!!
te jojég


Előzmény: Menyus (11.)
KlaFw e-mail | 2007-01-18 21:50:07 | 34.
olyan jo ilyet olvasniiii!..mi lett itt?!2004???!!
2007 van gyerteeek,már itt vaok én is...beszégetni akarok,szeretnék: LOSTPROPHETS


Előzmény: X DeeN (31.)
X DeeN e-mail | 2004-02-26 18:59:33 | 33.
majd teszek be a bandáról képlinkeket!!
zenx e-mail | 2004-02-25 03:41:45 | 32.
hölgyek urak, második gitárost keresünk, ajánljatok valakit légyszi
glassjaw/poison the well/deftones/refused...

itt megtaláltok mindent: http://www.velvetstab.com

pénteken pedig koncert:

2004. február 27. (péntek)
pontos kezdés: 19:00
Budapest - Marco Polo

JULITH KRISHUN (D) - német metalcore
BURIED BY TIME - szentendrei dallamos metalcore
VELVET STAB - http://www.velvetstab.com

beugró: 800 Ft

http://www.freeweb.hu/thesixcuts/konci/0227banner.gif

X DeeN e-mail | 2004-02-21 18:11:48 | 31.
Jázusom!!!!!!!!!!!!!!!!!!TÖBB MINT EGY ÉVE ITT KALLÓDIK EZ A ROHATTJÓ EGYÜTTES(mármint a témája)ÉS NEM ÍR BELE SENKI!ÉN IMÁÁÁDOM!MOST IS ÉPP AZ ÚJ ALBUMUKAT A START SOMETHINGET HALLGATOM ÉS VMI KIBA JÓ!!!!!kár hogy még nem adták ki az albumuk magyar országon!de remélem meglesz!
X DeeN e-mail | 2003-01-13 19:43:31 | 30.
Kircsók
Micike1 e-mail | 2003-01-12 02:03:54 | 29.
Végre egy pozitív hozzászólás. Köszke :)
Gurhu e-mail | 2003-01-11 17:33:06 | 28.
Lostprophets rulez! élőben persze kicsit más, mint lemezen, de király...nem értek egyet azzal, hogy a Refused hatással lehetett a bandára.A Faith no more annál inkább (főként az énekesre.eléggé Mike Patton-os).jó ez a zenekar...csók
Micike1 e-mail | 2002-12-17 23:21:02 | 27.
Hali!
Szerintem nagyon jó zenét nyomnak, bár én is csak egyszeri hallgatás után ítélek.. Na mind1. A The Fakes Sound Progress nagyon jóra sikeredett!! Gratula!

Grizon e-mail | 2002-09-01 10:35:34 | 26.
Leszeded mp3ba a netről és átgrabbeled.

Előzmény: Menyus (25.)
Menyus e-mail | 2002-08-31 18:51:20 | 25.
Félre értettél.Nem azzal van a gond,hogy már nincs semmi olyan új/régi album,ami nekem nem kéne.Hanem,hogy azokat egyszerűen nem tudom honnan beszerezni.Úgy nehéz cd-t másolni,hogy nincs miről.Nálam ez a probléma.
Vagy nálad az a 200-300 cd,mind csak másolásra vár?Mert ha igen,akkor érdekelne,hogy honnan jutsz hozzájuk.


Előzmény: Grizon (23.)
Máté1 e-mail | 2002-08-26 21:03:50 | 24.
Nekem is ez az egy album van meg.Elég jó.Az előzőeket lehetetlen letölteni.

Előzmény: lzsolt (22.)
Grizon e-mail | 2002-08-26 19:49:24 | 23.
Huh,pedig én meg sem tudom számolni hogy hány album kéne...olyan 200-300 körüli szám jönne ki...

Előzmény: Menyus (19.)
lzsolt e-mail | 2002-08-26 08:28:29 | 22.
Hát tény, hogy vannak hatások, de nekem akkor is nagyon bejön, nem tehetek róla:) Amúgy Refused-tól melyik a legjobb album szerinted? Mert nekem csak a The Shape Of Punk To Come van meg.

Előzmény: Máté1 (21.)
Máté1 e-mail | 2002-08-25 19:37:55 | 21.
amúgy bocs,de nem egy nagy cucc a banda-Refused,Incubus hatások,a refrének sem túl változatosak.(nekem megvan az album,és vagy 10x-eri végighallgatás után mondom a véleményem)

Előzmény: lzsolt (15.)
Roachgirl e-mail | 2002-08-25 17:53:36 | 20.
tudom, én néha egy klipp alapján ítélek meg egy bandát; de abban is teljesen biztos vagyok, hogy ti meg engem 1 rohadt mondat alapján ítéltek meg...bocsánat ha vkit megsértettem! húzok is el! és nem, nem vagyok cinikus...csak ugye -mint tudjuk- hülye tahó...

Előzmény: Menyus (18.)
Menyus e-mail | 2002-08-25 17:42:06 | 19.
Félévente 1 cd,még tényleg belefér.Mondjuk,ha nincs íród,úgy nehezebb a dolog.Nálam általában az a probléma,hogy nincs mit átírni:) Nagyon ritkán jutok olyan zenéhez,ami nekem tetszik.

Előzmény: Grizon (14.)
Menyus e-mail | 2002-08-25 17:36:21 | 18.
Szerintem az ilyenekkel(Roachgirl)egyszerűen nem kell foglalkozni.Neki biztos nagy élvezet,hogy azt a zenét szapulja,ami nem tetszik neki. Amúgy ha megfigyelted,tegnap minden témába beszólogatott,nem csak a Lost Prophets-et tüntette ki figyelmével.

Előzmény: lzsolt (15.)
X DeeN e-mail | 2002-08-25 16:18:31 | 17.
Nekem bejön ez a banda.
Roachgirl e-mail | 2002-08-25 10:44:09 | 16.
általában.

Előzmény: lzsolt (15.)
lzsolt e-mail | 2002-08-24 20:18:13 | 15.
Melyik klipjüket láttad? Már megbocsáss, de ilyen névvel tényleg nagy zenefan lehetsz... 1 klip alapján hogy ítéled meg, hogy milyen 1 együttes zenéje??

Előzmény: Roachgirl (13.)
Grizon e-mail | 2002-08-24 19:14:23 | 14.
Na, én is csak fél évente szánom rá magam egyszer hogy vegyek egy cd-t...Most megvettem a legújabb Quimby-t,egy ideig nem is megyek cd bolt közelébe!Az a baj hogy íróm sincs,ergó kicsit nehezeben jutok hozzá zenéhez,bár én inkább mp3ba tárolom a zenéim nagy részét...

Előzmény: Menyus (12.)
Roachgirl e-mail | 2002-08-24 14:05:27 | 13.
láttam a klipjüket az mtv-n...átértékelődött bennem a dolog: nem az 'A' a legborzalmasabb zene, amit idáig hallottam...
Menyus e-mail | 2002-08-23 07:35:29 | 12.
Ja,es a Plazaban nem gaz vasarolni:) Annak, aki megteheti...
Nekem szinte csak masolt cd-im vannak,es nem banom. Nem lenne szivem annyi penzt kiadni erte(foleg,ha mar megvan masoltan!),meg akkor sem,ha veletlenul lenne ra keret.Vegulis a masolt is eleg jol szol,a cd borito meg annyira nem erdekel.

Menyus e-mail | 2002-08-23 07:30:01 | 11.
Nekem is megvan az album es nagyon szivesen atirom neked,ha kell.Fenykepeim is vannak a becsi koncertjukrol,ha erdekel.1-2 egesz jo lett,elso sorbol csinaltam.

Előzmény: czombika (5.)
Grizon e-mail | 2002-08-20 11:15:54 | 10.
Sztem nem gáz,én is néha a Westendben vásárlok cd-t,it könnyen,különösebb utána járás nélkül is tudsz néha kincseket szerezni.

Előzmény: zixtess (9.)
zixtess e-mail | 2002-08-09 15:58:24 | 9.
na jó, ez a plaza dolog lehet, hogy furán hangzik, de előtte rengeteg helyen kerestem, és végső elkeseredésemben mentem. meg eleve a "virgin"-t ajánlották máshol. végülis ilyenkor érdemes akárhová betérni...
zixtess e-mail | 2002-08-09 15:55:30 | 8.
nekem megvan az album. úgy februárban sikerült letöltenem az egészet, de néhány héttel később meg is vettem. a dunaplaza-ban a fotexben, ami régen virgin volt. 5300-ért. de a folio cd postán meg lehet rendelni, netről is...
én imádom, szerintem nagyon jók.

Máté1 e-mail | 2002-08-05 09:52:17 | 7.
Ian Watkins(ének)legtöbbet hallgatott albumai 2001-ben:

01 - N.E.R.D. - "In Search Of"
02 - CIV - "Thirteen Day Getaway"
03 - Shihad - "Shihad"
04 - Chimaira - "Pass Out Of Existence"
05 - Adam F - "Kaos"
06 - Dilated Peoples - "Expansion Team"
07 - Earthtone9 - "Arc'tan'gent"
08 - Megadeth - "Rust In Peace"
09 - Duran Duran - "Rio"
10 - Gonzales - "Take Me To Broadway"
11 - Amazing Device - "Demos"

Grizon e-mail | 2002-02-02 17:14:21 | 6.
Civesen

Előzmény: czombika (5.)
czombika e-mail | 2002-01-31 19:09:28 | 5.
köszike...

Előzmény: Grizon (4.)
Grizon e-mail | 2002-01-31 17:04:10 | 4.
www.e-chat.hu
1es szoba és kérdezd meg ott van e Pillangócska, nem mindig ezen a néven van...


Előzmény: czombika (3.)
czombika e-mail | 2002-01-28 19:27:50 | 3.
Oda,hogy jutok?Grizon, igazán kössz!

Előzmény: Grizon (2.)
Grizon e-mail | 2002-01-28 16:43:15 | 2.
Nagyon király, bár még csak egy számukat hallottam...de keresd meg az e-chaten Pillangócskát, neki megvan az album

Előzmény: czombika (1.)
czombika e-mail | 2002-01-26 19:57:42 | 1.
Ez egy új banda(na jó annyira nem frissek) 1 albummal.Kérem azokat akik ismerik és esetleg hozzá tudnak jutni az albumhoz írjanak!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.