Click to Visit
Rock - rock zenét kedvelő csaj írhat(na)
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2021-01-18 15:38:03 | 20.
Szép napot!

Az alábbikkal állok rendelkezésedre:
Videózás: zenei videóklip, rövidfilm, rendezvény felvétele és videós utómunkák elvégzése
slideshow készítése képekől, intrók-outrók tervezése, forgatókönyvírás
Fotózás: modell, család, rendezvény, étel, ital, tárgy, épület
Képszerkesztés: kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés
Zene: egyedi beatek igény szerint stílustól függetlenül
reklám anyag, intrók-outrók, hanganyag promóhoz
külföldi és hazai dalok instrumentáljának elkészítése
karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra
zenei utómunka elvégzése (mixing/mastering)
Dalszövegírás: énekesek, rapperek számára
magyar és angol nyelven
Logótervezés: cégek és magánszemélyek számára
szöveges, absztrakt, emblematikus
Social media kezelés és tartalomgyártás magányszemélyek és cégek számára. Reklámok, kampányok létrehozása.
Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető, elérhető áron! Gyors reakció és munkavégzés! Több száz elégedett megrendelő!
Amennyiben bármire szükséged lenne a felsoroltak közül, keress bátran az alábbi elérhetőségen:
cekiproductions @ freemail.hu

@cekireklam
https://soundcloud.com/cekiproductions

I_love_A&K&D e-mail | 2006-10-07 12:03:16 | 19.
sziasztok! én szeretem a nirvanat, soad-ot, kispált, soul asylumot, és még sok mást xD na pá :)

Előzmény: RockerMazsi (18.)
RockerMazsi e-mail | 2006-09-07 18:37:59 | 18.
igaz h a Maiden metal :P
de örülök neked:))))


Előzmény: Anarchista baby (17.)
Anarchista baby e-mail | 2006-09-07 15:32:49 | 17.
Hallihó!
Én non xeretem a ROCKot!Főleg az Iron Maident+a régibbeket!
Pácska

joeybaby e-mail | 2006-09-02 15:21:37 | 16.
én szeretem... a kedvencem a metal, meg a rock, de a punk is elmegy... a slipknot a kedvencem, megmég kb 50000 együttes :PP
RockerMazsi e-mail | 2006-09-01 13:17:19 | 15.
ezen még nem gondolkodtam XD

Előzmény: Dalymar (14.)
Dalymar e-mail | 2006-08-31 15:20:39 | 14.
Olyan nincs, hogy valaki csak zenét hallgat, és nem filozofál közben? :P
RockerMazsi e-mail | 2006-08-31 15:12:55 | 13.
jah, valóban vannak punk-rockerek.
viszont akk sem látom be h egy ember h élhet "2 műfaj" közt... mármint ha 1x rocker vagy, mért hallgatsz punk zenét? csak azért mert jó a dallama?lehet h jó, viszont a szöveget sem kéne hanyagolni.


Előzmény: Lucre (12.)
Lucre e-mail | 2006-08-31 12:29:16 | 12.
érdekes,nagyon sok rocker szereti a punk-ot is. meg a punk-rock-ot is,ami szintén tök jó.

Előzmény: RockerMazsi (9.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-30 18:28:08 | 11.
most olyat írtál amivel egyetértek:D
lehet azt kéne akk h a zenét lehessen élvezni, h halandzs nyelven kéne énekelni XD
akk biztos mki élvezné a sokfajta zenét XDDD


Előzmény: Freak (10.)
Freak e-mail | 2006-08-30 18:24:58 | 10.
Hehe,ilyenen még nem gondolkoztam:) Talán igen,ha ezt az egész anarchista-antianarchista dolgot nem veszi annyira komolyan...végülis a zene lényege a művészet,és a művészet mindenkié.Ha innen nézem a dolgot,kicsit haragszok azokra,akik bármiféle politikai vagy más hovatartozást képviselnek a zenéjükkel,ill. inkább a szövegeikkel.Persze ennek megvan az oka:a jó zene sokmindenre képes,érzelmeket befolyásol,így tömegeket mozgat meg-ezért úgy gondolom,a zenébe nem a legjobb dolog belevenni a politikát,mert kockázatos,a legszebb célok megvalósítását is nagyon el lehet így b*szni.

Előzmény: RockerMazsi (8.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-30 17:00:17 | 9.
szeretni lehet, de sztem akk is ellentmondásos... nem naon hallgatok oat amivel nem értek 1et.

Előzmény: Lucre (7.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-30 16:59:27 | 8.
OK, lehet igazad van, de szted pl egy antianarchista hallgathat anarchista zenét cs mert az fogja érinti meg?

Előzmény: Freak (6.)
Lucre e-mail | 2006-08-30 11:09:06 | 7.
tudod vannak,akik mind 2 zenét szeretik. én is ilyen vagyok,mondjuk a punk együttesekből csak a Tirpunk-ot,meg az Alvint szeretem.

Előzmény: RockerMazsi (5.)
Freak e-mail | 2006-08-28 21:14:12 | 6.
Hát,öö,figyelj...nem mindenkit érdekel az eszmeiség.Csak megfogja egy dallam,egy ritmus.És tudod mi van,ahogy a stílusok össze-vissza keverednek...A zene elsősorban művészet,és a művészet az érzelmekben gyökerezik,nem feltétel semmilyen hovatartozás ahhoz,hogy tetsszen egy szám.Ha belül(anélkül,hogy tudnád) fogékony vagy rá,megérint.És akit többminden is megérint,az büszke lehet rá,mert ez érzékenységet és toleranciát jelent.

Előzmény: RockerMazsi (5.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-28 20:07:55 | 5.
Vki azt írta h szereti a rockot, de apunkot is meghallgatja.
Nem gondoljátok h et enyhén ellentmondásos?
A két zenei stílus merőben eltérő eszmeiséget képvisel!!!

fearzone1 e-mail | 2004-04-29 22:38:37 | 4.
:DDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Peaceflower (3.)
Peaceflower e-mail | 2004-04-29 19:07:44 | 3.
Ez szentem köbö egy oly téma itt mintha megkérdeznéd egy kiskocsmába hogy ki szereti a nagyfröccsöt.................. De sebaj, nem basztatom a teftvérkéim, PEACE&LOVE, CHÓK MINDENYHOVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!..........................:)))))))))))))))))))))))))))))
mariann666 e-mail | 2004-04-28 10:22:14 | 2.
Én is szeretem a rock és a metal zenét, bár a punkot is meghallgatom:)
Kedvenceim: Depresszió, Junkies, KoRn, Nirvana, Arch Enemy, Lacuna Coil, Oomph, Guano Apes, Slipknot.........

Moonsorrowgirl e-mail | 2004-04-27 17:53:05 | 1.
hell!!na én 1 rock zenét kedveloő csaj vok!:)
Kedvenceim:HIM TCS DEPRESSZIO; nightwish moonsorrow ektomorf slayer;RHCP stb........
Neked??A moonsorrowot ismered?,nekem bejön
na szia


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.