Click to Visit
Rock - Skunk Anansie-Skin
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Se'Ga' e-mail | 2006-02-13 17:01:45 | 9.
Szia appa,
hát fantasztikus, hogy ide még irt valaki:DCsk úgy heccből följöttem megnézni mi a helyzet errefelé, meg megnézem már hogy állnak a topicok, erre itt egy beírás, vagy örülök Neked...dobbant egyet a topic szíve:D
Mivel csak nagyon ritka esetben pártolom a zeneletöltést, ezért azt javaslom, inkább vedd meg az albumot, néhány honapja még olyan 1500forintért láttam a Pólus Centerben lévő Media Marktban az első szólólemezt(úgy tudom azóta már kijött a második is, de annak még semmilyen szele nem csapott meg engem, max ha egy klippet ugy ahogy láttam vagy mi)-persze amennyiben pesti vagy ez akkor nem tárgytalan.Szóval asszem ez nem egy hatalmas összeg, ahhoz képest, hogy én annó vagy 5ért vettem a lemezt.
De végülis akármilyen módon sikerül, de hallgasd jó egészséggel és főleg élvezettel a számokat:)
Remélem látlak még erre, akkor én is gyakrabban befogok nézni.
Üdv: Se'Ga'


Előzmény: appa (8.)
appa e-mail | 2006-02-08 20:32:47 | 8.
Szia mostanságCreedet hallgatok.Skunk vagy Skin számokat szeretnék letölteni,demég elég béna vagyok a neten, sőt a géppel is.Három,négy Skunk és két,három Skin számot ismerek.De imádom a csaj hangját!Sajna régen hallottam roluk.

Előzmény: Se'Ga' (5.)
Se'Ga' e-mail | 2004-04-06 18:20:27 | 7.
Szia Grizon,
igen Skinnek baromi sirály hangja van..szerintem nyilvánvaló hogy erre rásegit a morbid arcberendezése is szal istenadta tehetség.Szerintem is lehetett Faithless előtt..bár ami miatt kurvára téptem a hajam az az volt mikor Robbie Williams koncert volt és egy nappal előtte rádió1-en hallom "Ja igen ne felejtsük el bár hogy is lehetne holnap az Isteni Robbie lép fel a BS-ben, de előtte Skin húzza a talpalá valót"-hát nem akarom nagyon kifejteni,hogy milyen szinten idegbeteg lettem és a mai napig nem bocsájtom meg magamnak, hogy akkor nem voltam ott..ugyanis pont pár nappal azelött gondoltam hogy basszus de jó lenne ha jönne...erre..na hát látszik mekkora lúzer vagyok.Amúgy egy barátnőm hívott Skin közben és akkor éppen az új lemezéről az egyik favoritom a Faithfullness ment..baromira magasan belesikoltott..illetve énekelt a mikrofonba és a telefonos fülemre nem hallottam vagy negyen óráig..szal cool volt.
Nah hát mára ennyi..remélem lesznek még rajtam kívül aktív tagok.annyira nagyon jó lenne..menjetek terjesszétek az igét és csődítsétek a népet.Van néhány topic ami tök jól működik,jó lenne ha ez is menne.
Nah hát akkor ismételten mára ennyi nehogy tú máccs legyek itt a végén:)
Hella mindenkinek


Előzmény: Grizon (6.)
Grizon e-mail | 2004-04-04 09:34:38 | 6.
Minkettő elég ütős muzsika, Skinnek kurvajó hangja van, ő azt hiszem már volt is itt Mo-n Faithless előtt...
Se'Ga' e-mail | 2004-04-03 12:22:39 | 5.
Hello,
elkell hogy mondjam, minden várakozásomat felülmúlta hogy egy nap alatt egyből 3 új beírás születik.nos igen a Skunk Anasie eg rock banda és az énekesnő pedig Skin aki nem olyan régen adta ki Fleshwounds című szólóalbumát ami szerintem vagyon jól sikerült bár kissé egyhangúan lapos lett...de kellemes nótákkal.
skunk Anansienak nekem egészen egy albuma sincs meg..igazából nem is nagyon hiányzik mert a legjobb számokat kiírtam magamnak..és tényleg csak a legjobbak vannak meg.Kissebb koromban nagyon szerettem őket mikor még "pályakezdők" voltak illetve mikor kezdtek följönni.Aztán nem tudom mi lett.
Asszem talán 1 vagy másfél éve lettem újra fan, amikor is bármilyen furcsán hangzik de egy Pavarotti and Friends for the children of Cambodia and Tibet elnevezésű jotákonysági koncerten hallottam őket.ez egy 2000es koncert ,de olyan másfél év múlva adták az m1en.De lehet hogy késöbb.
Egyébként remélem eltekintve az ilyen egy soros beírásoktól normális kis topic közösséget tudunk kialakítani.
Egyébként ki milyen zenéket-együtteseket hallgat még?

dead soul e-mail | 2004-04-02 22:28:05 | 4.
csak egykét számot hallottam eddig, de azok tetszenek nagyon. most oszlottak föl, vagy legalábbis a Skin vált ki, ha jól tudom.

Előzmény: Se'Ga' (1.)
haska e-mail | 2004-04-02 21:14:39 | 3.
a szkánk enenzí egy hardrock banda, skin pedig a zénekkesnő asszem

Előzmény: Nikkelbolha (2.)
Nikkelbolha e-mail | 2004-04-02 17:07:01 | 2.
kifejtenéd hogy mi aza skunk és skin? vagyis ki aza skunk és skin rajongó??
Se'Ga' e-mail | 2004-04-02 10:57:25 | 1.
Hello,
a topic azért jött létre mert nagzon úgy veszem észre, hogz nem sok Skunk illetve Skin rajongó van ebben a koszos kis országban.
Várok sok szeretettel mindenkit, aki ismeri és szereti a bandát.


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.