Click to Visit
Rock - Sheryl Crow infót keresek segítsetek!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

mini-manson e-mail | 2004-05-05 19:35:07 | 5.
pedig eskű így volt leírva, még képem is van a filmből.

Előzmény: Pók (4.)
Pók e-mail | 2004-05-05 05:19:29 | 4.
A holló 2 főszereplője pedig Vincent Perez volt, hogy Sheryl Crow-nak mi köze az egészhez (azon kívül, hogy a crow hollót jelent) továbbra sem tudom.

Előzmény: mini-manson (3.)
mini-manson e-mail | 2004-05-04 19:58:54 | 3.
bármíly hihetetlenül is hangzik de nem!
valóban úgy volt erdetileg, de időközben a mini Bruce Lee meghalt értelsüléseim szerint. Nos, erre az énekesnőre nem tudok, mit mondani, mindenesetre a weboldalon így volt írva. :/ épp csak sokat nem értettem belőle. elsősorban ez a problémám.
én jártam egyszer úgy, hogy megakaratam venni a Marilyn és Én c. MANSONRÓL szóló könyvet és kiderült, hogy van egy azonos című Marilyn ?Monroeról szóló könyv, amit a régi szeretője írt. :/
minden esetre a "nevét" apám is alátámasztotta. az biztos, hogy ő a Holló! a halála is garantált. :/


Előzmény: Pók (2.)
Pók e-mail | 2004-05-04 06:01:59 | 2.
Lehet, hogy én mondok hülyeséget, de Sheryl Crow egy igen jó egészségnek örvendő énekesnő, míg a Holló főszereplője Brandon Lee volt.

Előzmény: mini-manson (1.)
mini-manson e-mail | 2004-05-03 19:59:46 | 1.
Helló mindenkinek!
Sheryl Crow avagy a Holló. valaha híres rock zenész, majd később a Holló 1-2 főszereplője. már elhunyt.
ennyit sikerült róla megtudnom, meg, hogy hogyan néz ki.
segítsetek légyszives! minden infó jól jönne.
előre is köszi!
Let the Force be with You! :)


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.