Click to Visit
Rock - Sziget 2004
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

joggy* e-mail | 2006-08-04 19:49:10 | 32.
nahm megprobálkozom újra:P mivel nem enged uj topicot nyitni... mi lenne ha sziget 2004-et kikiáltanánk sziget 2006-nak? :P
ki mikor megy ki? :)


Előzmény: joggy* (31.)
joggy* e-mail | 2006-07-16 15:07:05 | 31.
most egy 2004-es hozzá szóláshoz irtál, szerintem n reménykedj benne h választ is kapsz:DDD
de ezt a sziget 2004et felhasználhatnánk sziget 2006nak :P


Előzmény: pepinho (30.)
pepinho e-mail | 2006-07-16 12:26:47 | 30.
Mond má meg honnan tok letölteni Superbuttot. Egyik rohadt kereső sem ismeri.

Előzmény: AMDFan (6.)
kope0001 e-mail | 2004-12-12 03:13:50 | 29.
Prieger Zsolt interjú olvasható itt:
http://www.freeweb.hu/antropos/index.php?megnyitando=ajanlo/arcok/031_anima/anima.html

Németh Juci interjú olvasható itt:
http://www.freeweb.hu/antropos/index.php?megnyitando=ajanlo/arcok/026_juci/juci.html


Előzmény: AMDFan (7.)
dead soul e-mail | 2004-08-30 11:02:42 | 28.
hjajj, most legyek nagylelkü? na ok, küldök.

Előzmény: Wildchild (27.)
Wildchild e-mail | 2004-08-19 11:32:08 | 27.
Hail

ha valakinek van szigetről Bodomos, vagy In Flames képe, vagy valamije, azt léccives küldje el nekem ide: wildchild@estmail.hu

cserébe mondjuk meg kaphatja az új CoB EP-t! :)

na várom a levelek áradatát

bye

Amorf e-mail | 2004-08-08 16:54:41 | 26.
Szióztok! Valakinek van képe a szigetes Black-Out koncertről??????? Megköszönném, ha elküldené, mert az enyémek nem a legjobb minőségűek! :(
Magyarock e-mail | 2004-08-01 14:45:18 | 25.
Sajna nem, pedig már ígérték, nem egyszer. De a Blink nem szeret Európában koncertezni, ezt már nyíltan ki is mondták. A Sumról nem hallottam hogy valaha is akart-e jönni Mo.-ra de ami késik nem múlik...

De addig is Itt van nekünk a Bloodhound Gang, de ami ennél is fontosabb Kispálék 4ever!!!! :)


Előzmény: BLINKfan (18.)
fearzone1 e-mail | 2004-07-31 22:57:40 | 24.
Rég jártam erre, dejazé reagálok:)
Szal Mezőtúr azért lett volna jobb -nem voltam:(((-, mert jobban össze vannak szervezve a koncik, mint Szigeten. Persze értem én az érdeket ...mennyé ki minden nap, h lásd azt a napi 2-3 zenekart ami érdekel.
Hja és a hangulat, nekem bejön a Mezőtúr feeling:) sorry:)


Előzmény: AMDFan (6.)
AMDFan e-mail | 2004-07-31 22:47:21 | 23.
Mi??
Valamit félreolvastál vagy értelmeztél.
Én kiállok mellette, hogy az utóbbi évek legerősebb "mezőnye" van a HammerWorld színpadon.
A NSZ-on pedig lesz metal mutatóban.
Két óriási zenekar fogja lemosni az aljazenét.
Ja és itt nem a Rasmus, Tankcsapda párosra gondoltam. :)))


Előzmény: Dark Lord (17.)
Marque e-mail | 2004-07-31 20:59:29 | 22.
Szeressük ám, amikor ilyen kis aranyos tágszemléletű jókisfiú vagy, de most akkor szépen tedd az ujjad a szádba, pizsi fel, és augusztus 4.-től 11.-ig alcsi a macikáddal!

["Lyuk-lyuk, zene-zene, igénytelen? Ha nem ittál eleget... :) ]


PostScriptum_No1:
...Nem mintha nem értek veled egyet abban a kérdésben, hogy Buffalloo, Bank!, Roxy és egyéb "keretműsor-különítmények" miért kellenek oda.

PostScriptum_No2:
Kapolcs nagyon szép hely és egyben egy érdekes kínálatú fesztivál a magyar kínálatban.
Ha nem tetszik, legalább ne fikázd. A világzenei színpadot aztán meg főleg ne, mert ott legalább lehet némi igényes muzsikát hallani (mert ám a 'metyáááál'on kívül is létezik Zene...)




APROPÓÓÓÓÓÓÓÓÓ: új nine inch nails album idén nyár végén! yeeeeeahhhhhh!!!!!!


Előzmény: stevie (20.)
Magyarock e-mail | 2004-07-31 16:58:00 | 21.
Ha szeretitek a magyar rock zenét, látogassatok el újjonan indult hírportálunkra!
HTTP://MAGYAROCK.SW.HU

stevie e-mail | 2004-07-23 13:05:07 | 20.
Igaz. Szerintem szomorú, hogy valaha "diáksziget" meg ha jól emlékszem "Rocksziget" volt. Ehhez képest már van Belga, Uhrin Benedek meg világzene is - ez utóbbiak miért nem mennek Kapolcsra?
Egyáltalán miért kellett így elnyomniuk a rock és metal bandákat, meg családi programot csinálniuk az egészből?

De szerintem Anthrax-re megyek!


Előzmény: AMDFan (5.)
fugger e-mail | 2004-07-23 12:23:30 | 19.
Hi!!

MIND THE GAP koncert lesz a SZIGETEN augusztus 9.-én.

Helyszín: Pesti Est színpad

bővebben:

WWW.MINDTHEGAP.HU

BLINKfan e-mail | 2004-07-01 11:49:59 | 18.
Blink 182, vagy Sum 41 nem jön a SZIGETRE???????
BLINKfan e-mail | 2004-07-01 11:49:58 | 18.
Blink 182, vagy Sum 41 nem jön a SZIGETRE???????
Dark Lord e-mail | 2004-06-29 11:17:11 | 17.
legelőször asztmondod jó aztán mikor mások lefikázták már szar.........:)állj ki magad mellett!!!
tavaly jobb volt a sziget!
ja a children od boddomot az 50 éves angol tanárom imádja...:)))))él hal érte...:))))vicces!!


Előzmény: AMDFan (5.)
Thomas e-mail | 2004-06-28 16:43:13 | 16.
Anthrax is lesz a nagyszínpadon. Végre valami!
http://www.sziget.hu/fesztival/hirek/54038.html

sorg e-mail | 2004-06-22 19:12:09 | 15.
aug.7en lesz in flames a nagyszinpadon...eljeeeeen.naon kivancsi leszek ra..jah..amd:lattam a klippet(the quiet place)-kicsit tobb penzt szantak most ra mint a tobbire,nem lett gyenge.sot-lenyomtak fomusoridobe...nemar.meg a vegen beallitjak divatzenenek,mert pont az a szam nem lett olyan kemeny.plusz egyre tobb 13 eves ficsurt latok in flames-es poloban,el is kap az ideg hamar.azt es tudjak h mirol enekelnek de kemenyek mint az allat.huh.

Előzmény: AMDFan (1.)
haska e-mail | 2004-06-13 07:53:02 | 14.
az óriási hiba lenne ha egybe tennék az amorfaszt az inflémsszel. mindkettő igen jó banda én pedig igen kíváncsi vagyok rájuk.

a bládháund genget kihagytad...


Előzmény: AMDFan (12.)
dead soul e-mail | 2004-06-09 06:29:05 | 13.
ízl&pof., abban igazad van, úgyhogy meg is mondom neked, tavaly miért volt jobb a sziget: Massive Attack, Lamb, Morcheeba - hát ezek miatt. persze te metálember lévén nem értékeled az ilyen zenét, én viszont pont fordítva, úgyhoyg most gondolkozhatok, hogy megéri-e nekem egyáltalán a tizenhat ropit ez a rengeteg sírásó banda; ami mindegy, de még a him se jön idén (pedig nélkülök szinte elképzelhetlenül sivár és érzelem nélküli a sziget zenei kínálata:)

deviszont. megyek egy napra ingyér 'mezöt túrni':))


Előzmény: AMDFan (10.)
AMDFan e-mail | 2004-06-09 00:56:05 | 12.
ez igaz, de szerencsére a bodomnak azért nincs annyi béna rajongója mint a nightwishnak (gondolok itt a "jajjalexideszépaszemed" szintű csajokra).
a corpse tényleg paraszt egy banda, de akkor is death alap és nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit tudnak produkálni...

A Grave Diggerrel úgy vagyok, hogy ált. nem szeretem a heavy bandákat (pl. a Hammerfallt kifejezetten utálom a Manowarral együtt), de valahogy elsőre jobban megfogott mint a többi. Nem szimpla heavy amit nyomtak azon az albumon (ne kérdezd melyik, véletlenül SHIFTDEL áldozata lett)
Saxont nem ismerem, de sok jót még nem hallotam róluk. Szerintem nem fogom megnézni.

Összeségében akiket megnézek az 1 hét alatt a Hammer színapdon:
Cannibal Corpse
CoB
Gathering
Amorphis (ha nem esik egybe az In Flames-szel)
Grave Digger
My Dying Bride
és a magyarok:
Casketgarden
Depresszió
Sear Bliss
Christian Epidemic
talán Árnyak
de úgy érzem ez nagyban a haverok függvénye lesz.

meg a Nagyszínpadon lesz Seeed, Faithless, IF, meg a Rasmus!! Tuti, hogy megnézem őket.
Ennyire primitív zenekart ritkán lát az ember, és legalább utána fikázhatom őket (és most nem az In Flames-re gondoltam) :)))


Előzmény: haska (11.)
haska e-mail | 2004-06-08 23:20:39 | 11.
nem az a baj, hanem h a bodomnak van egy rakás pózer rajongója és nájtvis szinten mozognak. a zenéjük viszont valóban nem rossz.

a korpsz egy paraszt fos, én is megnézem őket, de csak azért h egy jót röhögjek. szánalmas szar. nem ők az alap, hanem a black sabbath.

grave digger? nos pl ezért. az európai hevimetál a reneszánszát éli egy rakat szar banda van, valakit meg kell hívni. mondjuk a grave digger már régi, de akkor is szar. a saxon is. menjenek nyugdíjba.


Előzmény: AMDFan (10.)
AMDFan e-mail | 2004-06-08 22:29:06 | 10.
Hát srácok, ízlések és pofonok!
De ha megkérhetlek dead soul ne bántsd a Bodomot, mert nagyon jó együttes.
Érdekes, hogy miért van tele az emberek töke a skandinávokkal, nekem a kedvenceim mind azok...

Cannibal Corpse pedig alapbanda, bár nem vagyok egy CC Fan, de meg fogom nézni őket, mint ahogy a Slayert is megnéztem tavaly.

De ezek mellett persze én is meglesem majd a Jazz színpadot.
Furcsa, hogy tavalyhoz képest szarnak ítélitek meg. Tavaly miért volt jobb pl.?
nekem egy CoB, My Dying Bride, Amorphis, Gathering, Grave Digger ötösfogatnál nem kell jobb...
Persze jöhetne még Dark Tranquillity pl. de hát nem én szervezem...

dead soul e-mail | 2004-06-08 22:05:34 | 9.
az még hagyján, de a Dystopiát is kihagytad...

a sziget gyenge felhozatala (gondolok itt a korpszéra meg a csildren of tököm szerü xarságokra) engem se vonz túlságosan, de még mindig abban a naiv álomban ringatom Magam, hogy az utolsó pillanatban sikerül még beütemezni a nagyszínpadra egy Toolt. a reményhalmeg utoljára (ért be a halak gyorsulási versenyében, ugye)
csatlakozok a haskához, de ha sikerül kijutnom szigetre, akkor az idömet fele-fele arányban osztom me ga világzenei s a jazz színpad között vlsz.


Előzmény: AMDFan (7.)
haska e-mail | 2004-06-08 18:47:27 | 8.
ez számomra inkább azért lesz fontos, mert sziget ürügyén sok jóismerőst elengednek otthonról, akár egy hétre is, és minden bizonnyal jó lesz a társaság. az más kérdés, h milyen koncertek lesznek, mert a tavalyinál is szarabbnak tűnik a felhozatal, ettől függetlenül megyek. mezőtúr pedig sokkal olcsóbb, a death angel, tiamat, ignite meg magában is megéri a belépti díjat oda.

Előzmény: AMDFan (6.)
AMDFan e-mail | 2004-06-07 23:57:07 | 7.
oppá bocs.
Kihagytam az Anima Sound System-et.
komoly együttes :)


Előzmény: AMDFan (6.)
AMDFan e-mail | 2004-06-07 23:54:50 | 6.
Hmmm...
Úgy érzem egyik mondatoddal brutálisan lemészároltad a másikat :)
Mezőtúr:
Akela (Sziget)
Depresszió (Sziget)
Black Out (Sziget)
Kispál és a Borz
Ignite
Sun Workshop (Sziget)
Argies (ARG)(ezt ki ismeri?)
Junkies (Sziget)
Tankcsapda (Sziget)
Tiamat
Csakazértis
Kowa Mega Vega (Sziget)
Iron majdnem (Sziget)
Superbutt (Sziget)
Death Angel

a 15 fellépő közül 9 a szigeten is lesz.
A fennamradó 6 közül csak a Death Angel és a Tiamat nagy név (az Ignite nekem annyira nem jön be).
A Szigeten ellenben lesz Cannibal Corpse és Amorphis a többi már említett zenekarról nem is beszélve.
Szóval mér' is jobb a Wanted?
Tényleg nem értem ezt a nagy szigetellensséget.


Előzmény: fearzone1 (4.)
AMDFan e-mail | 2004-06-07 23:43:57 | 5.
A My Dying Bride és Amorphis tavaly nekem kimaradt, a Gathering pedig sztem elég jó ahhoz, hogy megnézzem még egyszer. Kis lazítás :)
A többi zenekar viszont akkor is ütős.
Mintha mostanában mindenki összefogott volna a sziget ellen.
Konkrétan melyik zenekarral van baj?
A Nagyszínpad tényleg szánalmas de ez nem MetalSziget ezt el kell fogadni...
A Faithlesst azért meglesem majd :)


Előzmény: [aenima] (2.)
fearzone1 e-mail | 2004-06-07 23:00:49 | 4.
Én sztem ki sem megyek, mert szánalmas, lesz a progi....v menjek Rasmusra 1 sorba a 15 éves jányok közé?:))))
Mezőtúr viszont faca lesz sztem, szal inkább oda menek:)


Előzmény: haska (3.)
haska e-mail | 2004-06-07 19:13:53 | 3.
csatlakozom

én inkább asszem a világzenei színpadnál fogok lődörögni


Előzmény: [aenima] (2.)
[aenima] e-mail | 2004-06-07 09:05:02 | 2.
lehetne jobb is,Gathering már volt ebben az évben,My Dying Bride tavaly volt a Szigeten,Amorphis is volt már,a nagyszínpad meg egyszerűen szánalmas

Előzmény: AMDFan (1.)
AMDFan e-mail | 2004-06-06 23:14:02 | 1.
Sziasztok!
A nagyszínpad kivételével gyakorlatilag megvan a teljes program. Ki mit szól hozzá?
Szerintem marha jó együtteseket hoztak, csak néhány név:
magyar:
Casketgarden
Vale of Tears
Árnyak
TCS :)
Depresszió
Nevergreen
Dying Wish
külföld:
Cannibal Corpse
Children of Bodom
The Gathering
Amorphis
Grave Digger
Saxon
My Dying Bride
és ami a sziget fénypontja lehet!
IN FLAMES A NAGYSZÍNPADON
de ha a szervezők berakják őket délutánra akkor kikelek magamból!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.