Click to Visit
Rock - Aerodrome
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Shamandalie e-mail | 2005-02-19 16:26:19 | 7.
Lesz Papa Roach???? Ááááá!! Remélem, sokat játszanak az új albumról :) /a többit annyira nem szeretem, dehát ez egyéni szoc. problem.. :D /

Előzmény: Metalcore (6.)
Metalcore e-mail | 2005-02-18 12:17:20 | 6.
Hali!

Az eddig biztos fellépők:

RAMMSTEIN- INCUBUS - PRODIGY - THE HIVES - SLIPKNOT - STARSAILOR - PAPA ROACH DOG EAT DOG - TURBONEGRO - WITHIN TEMPTATION - THE SERVANT - THE SECRET MACHINES - MONEYBROTHER - NAKED LUNCH - MONOMANIA - CLAWFINGER - J.B.O. - EKTOMORF - BLIND PETITION - EDO MAAJKA - LES BABACOOLS - PARADISE LOST - STILL REMAINS - 3 INCHES OF BLOOD - TRIVIUM - CLIENT - DOGMA - LOUIE AUSTEN - WAXOLUTIONISTS - SHANTEL & BOCOVINA CLUB - RENNIE PILGREM - RESET CREW feat. MC COPPA - BUNFIRE SQUAD


Előzmény: Shamandalie (5.)
Shamandalie e-mail | 2005-02-07 10:29:48 | 5.
2005-ös Aero fesztről tud valaki valamit, bármit? Mert én keresgéltem a neten, de német nyelvű oldalakon egy ***** szót nem értek, angol site-ot meg nem nagyon találtam.. :P
Vhol olvastam olyat, hogy Ozzy & Sabbath (!!!!!!!!! :))) ) is a fellépők közt lesz, olvastam Velvet Revolvert, Incubust, meg nemtommár miket, szóval ha ennek csak a fele igaz, már az is elég szépséges :) De semmi biztosat nem tudok, mivel egyetlen normális angol nyelvű oldalt nem találtam....... :(
Ha valaki tud vmit, írjon már lécci... thanks :)

:)) e-mail | 2004-08-27 18:08:09 | 4.
Helló!
Én is kint voltam, remek volt.És ami azt illeti nekem sem volt VIP jegyem, mégis bejutottam a szinpad elé:))
Csak korán kellett bemenni.De ez szerintem így jó, mert így legalább nem halnak meg emberek, meg ilyesmi...
Szerintem a Pixies állati jól nyomta, meg Rhcp, természetesen.Állati közel voltam.És aDover sem volt semmi...
a biztonságiak tényleg nagyon lazák voltak...szerencsére

wip e-mail | 2004-07-03 11:51:13 | 3.
Hy!Én is kinn voltam és....... úr isten !!! Egy életre szóló élmény volt az biztos ennyi kurva jo zenekar egy helyen ilyen közel és ha megnézzük kb egy metallica jegy kerül magában ennyibe szóval ahhoz képest nem volt drága a jegy.Egyébként szerintem a static x koncertje volt a legjobb mivel őket szeretem a legjobban ezek közül a zenekarok közül de a red hot chilli a metallica a korn ( természetesen :)) és az h-blockx se volt semmi.Az tényleg elég szar volt ,hogy nem lehetett rendesen odamenni a színpadhoz mivel előre csak a zöld karszalagosok juthattak be.Ez valami vip izé lehetett de honnan tudtak ilyet szerezni?Ja és a sár az igen kellemetlen volt de ilyenkor kit érdekelt?Szóval nagyon örültem , hogy ott lehettem ja és kár , hogy nem találkoztunk össze!:)
szpa e-mail | 2004-06-19 10:43:04 | 2.
miket jáccottak?

isten volt vagy igen?
:o)

mit láttál még?


Előzmény: fearzone1 (1.)
fearzone1 e-mail | 2004-06-13 17:50:04 | 1.
Várok véleményeket azoktól akik még kint voltak.
Kissé car volt, h nem lehetett zuhanyozni normálisan, a nagyszínpadot nem lehetett jól megközelíteni...és az eső (bár erről nem tehet senki).
Viszont állat volt a kivetítés, jókat lehetett bandázni, nem voltak parasztok a szekuritisek sem, jó volt a sör, a zenekarok a KoRn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) (jóvanna elfogult vagyok):)
Az egészet tekintve nekem nagyon bejött.

Hja és a KoRn qrva nagy volt....v mondtam már?:)


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.