Click to Visit
Rock - Lenny Kravitz
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Se'Ga' e-mail | 2004-07-11 22:58:56 | 1.
Hello,
nos mivel én egy Lenny-fan vagyok gondoltam mivel ugy vettem észre még nincs ilyen nevü topic létrehozok egyet a "rock-miniszter"-nek.
szerintem ő egy olyan rendkivüli adottságokkal, hanggal és zenei tudással megáldott egyéniség aki mellett nem lehet egykönnyen elmenni, mert utálni és imádni lehet. Bevallom egy ideig én is tartoztam az előbbi táborba is viszont évek óta ez már nem igy van.rengeteg kedvenc számom van tőle, viszont nekem is vannak olyan számaim tőle, amit végig sem birok hallgatni.Én 17 éves vagyok és azthiszem 11éves lehettem amikor először találkoztam a zenéjével, vagy talán még előbb.
Nagyon sok szeretettel várok minden Lenny-kedvelőt és fant, viszont a mocskolódásokat én most itt ilyen formában kikerülném, ha van erre egy mód, amit én még nagyon hiányolok az egy szép és rendesen megszerkesztett magyar fanpage.
szóval akkor üdv a leendő csatlakozóknak és kérek mindenkit hogy irjon magáról pár sort csak hogy hány éves meg ilyesmi.


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.