Click to Visit
Rock - Nirvana vagy Pearl Jam?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Gonosz Manó e-mail | 2004-07-23 11:58:51 | 8.
Sztem a Nirvana grunge (bár ez a szó sztem sokaknak - kicsit nekem is - nem teljesen tiszta), PearlJamet nem nagyon hallottam, de amit hallottam, az elég lájtos volt és egyhangú, ezalapján semmi közük a grungehoz (mondom, kb 4 szám). A Hole meg nekem tetszik, sztem Courtney elég gusztustalan dolgokat művel(t), de jó a hangja. 1ébként (úgy tudom) nem a Nirvana kezdte ezt a grunge dolgot Seattleben, hanem mmár előttük voltak kisebb bandák (Melvins), de csak a Nirvana lett közülük világhrű. A számaik nem egysíkúak, és komoly tartalmuk van, de nehezen emészthetőek. Hallgasd meg 3-4X!
naillight e-mail | 2004-07-20 08:57:36 | 7.
szerintem a pearl jam soha életében nem nyult nirvanas elemekhez és nem lovagol meg semmiféle grounge elemet...ugyanis a pearl jamnek a vilagon semmi koze nincs a groundge-hoz. akkormár a hole. azt legalább utálom. na AZ nirvana kopi...vajon mér...CL
Stradlin e-mail | 2004-07-14 06:23:58 | 6.
Nem azt mondtam, h hasonlítsd össze, csak, h ki melyikről mit gondol, melyiket tartja jobbnak...ennyi....
A "Nirvana-utálat-divatot" pedig én is csak hallottam, nem tom, h igaz-e, v így van-e...
szerintem is teljes mások, de mind2 a grunge műfajba tartozik...ez van...

Stradlin e-mail | 2004-07-14 06:23:08 | 5.
Nem azt mondtam, h hasonlítsd össze, csak, h ki melyikről mit gondol, melyiket tartja jobbnak...ennyi....
A "Nirvana-utálat-divatot" pedig én is csak hallottam, nem tom, h igaz-e, v így van-e...
szerintem is teljes mások, de mind2 a grunge műfajba tartozik...ez van...

jay e-mail | 2004-07-13 18:18:41 | 4.
nem értem hogyan lehetne őket összehasonlítani, teljesen mások

Előzmény: Stradlin (2.)
Végletgyerek e-mail | 2004-07-13 10:41:55 | 3.
Én nem szavatok (mert NIRVANA FOREVER), nem ismerem a Perl Jam-et.
De tényleg divatos a Nirvanat utálni? Én inkább azt vettem észre, hogy egyre divatosabb lesz anélkül, hogy az illető valamit tudna róla. :P

Stradlin e-mail | 2004-07-12 15:01:47 | 2.
Azt még hozzátenném, h olyanok szavazzanak, ha lehet, akik mind2 bandát ismerik...és nem vmi fanatikusak, közben meg a másikról fogalmuk nincs....
Hallottam amúgy, h most divatos a Nirvanat utálni.... Én nem utálom, soha nem szerettem igazán, nekem egyformák a számaik és nem nyújtanak semmi extrát...de ennyi...

Stradlin e-mail | 2004-07-12 14:59:11 | 1.
Nos, igazából azért hoztam létre ezt a témát, h végezzek 1 csöpp közvélemény-kutatást...
sokan azt mondják, h a Pearl Jam nem tudott újat alkotni, csak a Nirvana által teremtett grunge hullámot lovagolták meg...Viszont azt hozzá kell tennem, h a Nirvana is úgy teremtett grunge hullámot, h felkarolta őket a TV és divatossá tette zenéjüket...Ráadásul zeneileg nem éppen hasonlóak...szerintem a grungehoz sokkal inkább közelebb áll a Pearl Jam, Alice in Chains, Soundgarden...mint pl a Nirvana....
Szóval én azt mondom...Pearl jam...


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.