Click to Visit
Rock - Világ monarchistái egyesüljetek!!!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Ferdydurke e-mail | 2004-09-06 16:17:34 | 19.
Pár fogalmi ellentmondás:

- Az evolúció törvénye inkább passzol a verseny elvén alapuló demokráciához, mint a tekintélyelvű monarchiához. A képviseleti demokrácia voltaképpen a darwinizmus politikai leképezése.

- A demokrácia idestova 2500 éves államforma. Nem hinném, hogy az amerikaiak adták volna a mintát.:P Amcsikat követjük?!... eh eh

- A monarchia nem feltétlenül jelent egységet. Gondolj az Árpád-házi királyok trónviszályaira, a kiskirályokra, Mátyás utáni Magyarországra, stb. Az uralom stabilitása nem államoformától függ, ha csak ezért akarsz királyságot, akkor nagyon elszámítod magad.

- A "széthúzás", azaz a politikai harc addig jó míg szabályok alkotta keretekben folyik. Ne hidd, hogy a királysággal megszűnnek az ellentétek, csak lepleződnek... A szavddal élve: a széthúzás egy természetes állapot, ami Shrek szerint is jobb 'kint', mint 'bent'.:)

Javaslom kicsit olvass utána a dolgoknak mielőtt blőd államelméleti fejtegetésekbe bocsátkozol!


Előzmény: kitiara (10.)
kitiara e-mail | 2004-09-05 16:43:26 | 18.
szerinted most te irányítod a sorsodat? van rá esélyed, hogy valaha is ne a fejed fölött döntsenek?

Előzmény: Gonosz Manó (17.)
Gonosz Manó e-mail | 2004-09-04 20:00:55 | 17.
szerintem nem a királyság az, ami össefogást eredményez. a diktatúra nem célravezető és visszavet a fejlődésben. szerinted mi jobb, ha megmondják mit csinálj és mint egy agyatlan gép élsz, vagy magad irányítod a sorsodat és te jössz rá, hogy neked és a közösségnek mi a jó. sztem ez kell elérni. és törekedni az anarchiára (mégha az nem is több, mint egy szép, naív álom)

Előzmény: kitiara (16.)
kitiara e-mail | 2004-09-02 17:49:33 | 16.
:)
Igen az utóbbi elég rossz vicc volt. Szerintem pedig ennek az országna királyra van szüksége. De nem is próbállak meggyözni. Látom reménytelen, de remélem másokba több belátás szorult.


Előzmény: Marque (15.)
Marque e-mail | 2004-09-01 20:48:17 | 15.
persze, hogy nem.
ez humor lett (volna) :)

de végső soron ez a civilizácíó is: önmagunk kiírtásának idő elötti feltalálása...

...úgyhogy végül is tök mind1, ki van éppen hatalmon, az emberek így is-úgy is +szívják...saját maguk jelleme miatt!


De szvsz királyság akkor sem kell.



Nos, ha pedig megkérdezem, hogy nőt v ffit tisztelhetek becses személyedben, akkor nem kell álnok aknamunkát felfedezni a mondat mögött, csupán szerény érdeklődést.
Egyébként fiú vagyok (legutóbb, amikor WCn voltam, legalábbis úgy tünt*). :)
[*...de rossz vicc volt...]


Előzmény: kitiara (14.)
kitiara e-mail | 2004-09-01 16:58:06 | 14.
Ne áltasd magad! Sose volt és sose lesz a népé a hatalom.
Lány vagyok. Te?


Előzmény: Marque (13.)
Marque e-mail | 2004-08-30 01:22:35 | 13.
Nyugi, nyugi, nem kő' rögtön átmenni a Magyar Jövő Csoport "führerinjének" stílusába...

Csupán annyit kérdeztem, hogy fiú/lány vagy-e?
Erre viszont nem kaptam érthető, pontos választ! :)



Amúgy meg: a népé a hataloooooooooom! :))))


Előzmény: kitiara (12.)
kitiara e-mail | 2004-08-28 17:01:03 | 12.
Jó. Gondold így! Én igenis hiszek a királyság eszméjében, de persze ezt nem várom el másoktól.Aki egyetért velem, v hasonlóan gondolkodik az álljon közénk.
Miköze ennek a nememhez?!
Azért hirdetem rock forumon, mert én ide valónak érzem magam. Nyugi, keresek más helyeket is!


Előzmény: Marque (11.)
Marque e-mail | 2004-08-26 00:55:30 | 11.
nembaj.

én úgy gondolom ahogy leírtam és ezen nem változtatnék.

egyébként meg:
1)
"Aki baszik, azt hiszi, hogy erősebb kutya,
de nem is,
mert a gyengébb is, mer' azt basszák..."

2)
Te lyány vagy? :)


Előzmény: kitiara (10.)
kitiara e-mail | 2004-08-25 09:43:05 | 10.
Hali!
Nem vagyok komolytalan.
Egy ésszerü érv, ami nagyjából az evolúcio törvénye: Erősebb kutya b*ik. Ergo a demokrácia egy totálisan megvalósíthatatlan dolog, sose lesz mindenki egyenlő. Akkor meg minek követjük az Amcsikat?! Nekik történelmük is alig van.
A magyarok nagyon sok mindenre lennének képesek, ha összefognak. A ,,demokrácia" több, mint 10 éve alatt ez egyszer sem sikerült. Elsősorban az a fontos, hogy hazánkban ne legyen akkora széthúz
ás, mint ma van. Az nem állapot, hogy a választások alatt egy baráti sörözést tönkre tehet, hogy valaki azt gondolja, hogy Orbán lop (ami tuti) a másik meg védi a Viki sz*os s*ét.
A nagyapám egy hétig nem szólt hozzánk, mert vagy nem mentünk el szavazni, vagy nem a Fiatal Indulatos Dögkeselyükre. Félre ne értsetek! Nem Orbán-ellenes vagyok. Felfordul a gyomrom az ÖSSZES korrupt politikustól (tisztelet a kivételnek, ha van)
A magyaroknak igenis össze kell fogniuk!!!!!!!!!!!! Ez szerinem a monarchiában lehetséges.

stevie e-mail | 2004-08-17 16:30:13 | 9.
Évszázadokig a burzsujok ugráltak a fejünkön, most is affelé haladunk - te meg még segítenél is nekik?

Előzmény: kitiara (1.)
Gonosz Manó e-mail | 2004-08-16 22:30:19 | 8.
nagy hibám, h. k*va naív vagyok és mindent komolyan veszek. ez van.
én kíváncsi vagyok az okokra. miért lenne jobb a királyság? (mondjuk tudnék mondani 1 okot, de rögtön meg is tudnám cáfolni) ha másért nem, tán azért, mert te lennél a király?


Előzmény: kitiara (1.)
cob_kovi e-mail | 2004-08-16 20:56:37 | 7.
ejnye...ez nagyon csúnya volt...de igazság szaga volt...No,Csubikám, erre mit lépsz, édes szivem?

Előzmény: Marque (6.)
Marque e-mail | 2004-08-04 00:12:18 | 6.
És mondd csak, ha szabad kérdeznem, ki lesz az új rex? Esetleg őfelsége, I. (Oláh) Viktor?
Vagy netalán megkérjük Habsburg Ottó "főhercegexcellenciásnyaldkiuramat", hogy foglalaja el a magyar historikáben neki előre (100-110 éve) lefoglalat helyét - megkésve bár, ugye, de törve nem ?!


És, bocsi, de MIÉRT PONT A ROCK TOPIKBAN KELL EZT KIHIRDETNI??
Küldjél bakker kisdobosokat az utcára és tetesd közhírré...de mehetnél mondjuk egy pol. fórumra...bár onnan ilyen komolytalansággal rögtön kigurítanának.



Bazzeg, agyukra ment egyeseknek a nyári hőségben a mátyás király metál...



Előzmény: kitiara (1.)
Marque e-mail | 2004-08-04 00:04:51 | 5.
"Hajrá agyarország, hajrá tulkok!"
:(



[nem tcs]


cob_kovi e-mail | 2004-08-03 20:46:44 | 4.
Éljen a monarchia! És aki ezt viccnek veszi, az ne tegye, mert halál komoly. :) Hajrá Csubi, hajrá monarchia!
norrsken e-mail | 2004-07-26 13:15:47 | 3.
;DDDDDDDDD
naillight e-mail | 2004-07-26 12:31:04 | 2.
;DDDDDDDDDDDDDD lol lol lol lol
kitiara e-mail | 2004-07-24 12:54:08 | 1.
Heló mindenki!
Egy kis csoport célul tűzte ki, hogy visszaállítja Magyarországon a királyság intézményét,de ehhez támogatókra van szükség. Írj, ha szeretnél csatlakozni hozzánk, vagy ha csak kíváncsi vagy az okokra, kérdéseid vannak. E-mailt is küldhetsz. csubi.zsofi@freemail.hu


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.