Click to Visit
Rock - zenész kerestetik
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  

Hanna e-mail | 2006-01-19 20:18:39 | 173.
A today című számot a Red hot chilli pappers énekli????mert foggalmam nincs és annyira jo az a zsám de nem tom h ki(k) énekli(k). vagy h egyáltalán today e a szám címe, de ugy kezdödik h
Today it's gona be the day...
ha valaki tudja írjon választ!!!! Köszi!

Hanna e-mail | 2006-01-19 20:18:31 | 172.
A today című számot a Red hot chilli pappers énekli????mert foggalmam nincs és annyira jo az a zsám de nem tom h ki(k) énekli(k). vagy h egyáltalán today e a szám címe, de ugy kezdödik h
Today it's gona be the day...
ha valaki tudja írjon választ!!!! Köszi!

Sisinyi e-mail | 2006-01-18 22:26:42 | 171.
Sziasztok!(megint)

A legfontosabbat elfelejtettem mondani...azaz lehet, ha nem mondom több érdeklődő lesz...szal csaj vok.:)
Nah...már hátránnyal indítok..:(
17 éves vagyok és korombeli, vagy idősebb zenésztársakat keresek.
Köszi puszi pá

Sisinyi e-mail | 2006-01-17 18:06:28 | 170.
Sziasztok!

Több mint egy éve dobolok, 2 együttesem volt, de eddig egyikbe se találtam meg önmagam, h szépen fejezzem ki magam..
Nem nagyon egyezetek az elképzeléseink a jó zenével kapcsolatban...
Szóval én egy olyan együtteset keresek, akik komolyan gondolják az egészet és fontosnak tartjéj és persze szeretik csinálni.
Akiktől szeretnék játszani:Anouk, Guano Apes, No doubt és más igényes zenekarok..
kb 20 számot tudok, de abba minden van...Tankcspdától kezdve, Greenday-en át, Bikiniig...
Amiket szeretek Guano Apes:Lord's of the Bords, RHCP:Californication ami még fontos, szeretek mindent úgy megtanulni, ahogy az igazi van..nem szoktam egyszerűsíteni..
Ha vki(k)nek felkeltettem az érdeklődését írjon mail-t:bpleandgee@gmail.com-ra, vagy vegyen fel MSN-en:bpleandgee@freemail.hu Köszi, h elolvastad, további jó estét:D:D Pusza

HDlimit e-mail | 2006-01-10 12:14:47 | 169.
Budapesti, hard-rock (csak saját szerzeményeket játszunk!) zenekar keresi megbízható, ambiciózus, felszereléssel rendelkező dobosát. A zenekar felállása: 2gitár/ének, basszus, billentyű/vokál. Demo, állandó próbahely van. Jelentkezz!!! Tel.: 20/357-77-80, 20/828-01-31; e-mail: lazar.gabor@gmail.com, hegedus.denes@gmail.com
varjasb2 e-mail | 2005-11-21 15:36:44 | 168.

Budapesti zenekar(eddig két ember, dobos és gitáros) keres bassus gitárost és solo gitárost, mai modern Metal zenéhez (Machine Head, Depresszió gyorsabb számai, stb-...) ,persze saját számokat nyomnánk és ha az egyikőtök tud énekeleni az sem baj

légyszíves írjatok, próbaterem van

életkor 15-18 év ÉNEKES IS JELENTKEZEHET, AKI NEM JÁTSZIK HANGSZEREN AZ IS

slipknot@mail.datanet.hu

06-70-234-6222

stevie e-mail | 2005-11-21 10:56:31 | 167.
miért nem szegediek vagy félegyháziak vagytok...

beszarás hogy mindenkinek basszeros kell, én meg pont rossz helyen vagyok. meg így harmadéven azért nem is annyira érek rá, pedig jó lehetne.


Előzmény: SultanSmith (164.)
Gabblack e-mail | 2005-11-19 12:48:19 | 166.
Hahó!
Olyan embereket keresek, akik szeretik a jó zenét ( Anathema, Sentenced, De Facto, Katatonia)és hasonló stílusban alapítanának amatőr zenekart. Jómagam ritmusgitáros (és énekes) vagyok, egy-két saját számmal doom/death rock műfajban. Leginkább budapesti (vagy környéki) kezdők jelentkezését várom, hogy együtt gyűjthessünk tapasztalatokat.
E-mail: gabblack@chello.hu

hoattis e-mail | 2005-11-18 13:12:35 | 165.
Hi! Szolnoki ritmusgitáros vagyok. A metálban nem vagyok járatos, de szívesen kipróbálnám magam. Ha gondoljátok, szóljatok.
ludwiig@freemail.hu


Előzmény: SultanSmith (164.)
SultanSmith e-mail | 2005-11-09 13:11:53 | 164.
Hella!

SZolnok környéki zenekar keres bőgőst, és énekest. Irányvonal: háááát... az az igazság, hogy nem lehet igazán behatárolni, ez mindenképp valami új, mert minden tag zenei ízlése különbözik. Valami metál, rapszodikus betétekkel, néhol finom hangzások, megtörve állati riffekkel, néhol Dream Theateres ütembontás, fülnek szokatlan, de szép harmóniák.
Főleg sajátot játszunk, már vagy legalább 10 szám van kész, de mindig eszünkbe jut valami, amit belerakunk.
Te is légy kreatív, és tudj játszani a hangszereken.
Fontos: ne nyúzd... játssz rajta!

Eddig van:
Dobos, billentyűs, szólógitáros. Hogy kell-e ritmus, majd eldöntjük közösen.

A basszerosok kiélhetik magukat, ne féljenek.
Az énekes(nő) tudjon énekelni, és lehetőleg sokat próbált legyen. Hangszíne: végülis mindegy, ha bejön...

Petyat e-mail | 2005-11-07 00:44:40 | 163.
Szovegiro enekest keresek rockzenekarba.
reszletek: www.suncoachcityline.hu
Peter 20 440 56 07 rockquartett@freemail.hu

Virus e-mail | 2005-11-05 21:04:11 | 162.
Szintén Basszgitárost keres, egy Budapesti zenekar.Saját stílusunk, egyre jobban kezd kikerekedni, csak szeretnénk színesíteni egykis dörmögő basszgitárral.Megelhetősen jól összeszokott, rutinos, de még tanulásra ítélt banda vagyunk.Ketten volnánk, egy szológitáros és egy dobos.Mindketten az "idősebb" kategória tagjai vagyunk.Közös kedvencenik közé tartozik a Staind, Kispál és a Borz, Perfect Circle, Mudvayne,30y, de mindenre nyitottak vagyunk. A feldolgozásokkal már rég leálltunk, sokkal nagyobb hangsúlyt fektetünk a saját dalok tökéletesítésére.Sajnos nagyon nem tudom meghatározni magunkat,Alternatív szöveg, ritmusos, lendületes, élvezhető zenék.Ha érdekel gyere és hallgass meg minket.Írj a virsli@freemail.hu címre.
További sikeres keresgélést!

stevie e-mail | 2005-11-03 11:08:53 | 161.
basszeros vagyok, de Szegeden tanulok és félegyházi vagyok - úgyhogy sajnos kilőve. pedig a Megadeth...ó ne is fájdítsd a szívem

Előzmény: papirfecni (157.)
Mike000 e-mail | 2005-10-30 20:42:14 | 160.
Sziasztok!

Valami nem túl profi inkább amatőrebb zenekart keresek Pakson vagy környékén. Rock metal esetleg punk stílusban. 1 éve gitározok még csak de lelkesedésem az van hozzá (meg azért némi tudás is:) de nem olyan nagyon sok... )

Elérhetőségem: mike000@vipmail.hu

hoogeer e-mail | 2005-10-25 12:28:57 | 159.
Budapesti székhellyel rendelkező alakuló ska banda tagokat keres! Eddig talán 3an vagyunk. Ketten tuti. Basszeros kéne főleg meg fuvósok!
Ha esetleg érdekelne akkor írj!
Amikhez hasonlókat akarnánk: Kemuri, Catch 22, Real Big Fish, Save Ferris... stb.

Címem: csakugymail18@freemail.hu

diaboly e-mail | 2005-10-24 15:39:32 | 158.
Szegedi dark zenekar keres énekest és szintist!
(Lehetsz lány is, csak akard csinálni!)
Lehetőleg huszonévesek jelentkezzenek!
Szinti van,úgyhogy a saját hangszer sem feltétel.
Saját zenét játszunk elsősorban, de lehet, hogy lesz néhány feldolgozás is.
Próbahely van!Irányvonal:The Cure, Sisters of Mercy, The Mission, Siouxie stb.
Ha kedvet éreznél hozzá,ne tétovázz megkeresni!!!
Tel:06-20 983-26-89
E-mail:enthrall77@freemail.hu

papirfecni e-mail | 2005-10-22 18:49:58 | 157.
Sziasztok,

budapesti zenekar basszert keres - fellépési lehetőség, olcsóbb demozás, kapcsolatok adottak. Eddig feldolgozásokat játszunk a következőktől: Nightwish, Nevermore, Megadeth, Dream Theater. Hamarosan szeretnénk végre elkezdeni a saját számok gyakorlását is.
Legyél ambíciózus, szeresd és tudd használni a hangszered, és a fenti zenéket is kedveld, valamint legyél jól szocializált... :o)
Elérhetőség: papirfecni@yahoo.com

kicsy e-mail | 2005-10-17 16:52:28 | 156.
Dobost és énekest,esetleg basszeros énekest, keresünk egy alakuló rock-metal zenekarhoz. Teljesen kezdők vagyunk. Irányzat(Metallica, GunsNRoses). Ha Mezőhegyes környéki vagy akkor írj a kicsy1988@gmail.com email címre.
hoogeer e-mail | 2005-10-16 18:09:21 | 155.
Sziasztok!

Tapasztalattal rendelkező, budapesti énekes leányzó zenekart keresne. Stílus irányzat igazán nem fontos, csak dallamos rock féleség legyen.
Ha esetleg pont ilyen énekest keresnétek akkor írjatok nekem! hollosieszter@freemail.hu

Köszönettel!

stevie e-mail | 2005-10-11 16:00:08 | 154.
itt minden stimmel: basszeros is vagyok, szeretem is az ilyen zenéket...

csakhogy nem vagyok pesti, nem is oda járok suliba, szóval megoldhatatlan :(

pedig tényleg szeretném...


Előzmény: ZOL82 (153.)
ZOL82 e-mail | 2005-10-10 14:06:31 | 153.
BASSZUSGITÁROSOK FIGYELEM!!! Budapesti zenekar [gitáros; dobos; énekes(-billentyűs)] keres megbízható, nem teljesen kezdő, de nem is profi BASSZUSGITÁROSt! Irányvonal: Led Zeppelin, emellett néhány Deep Purple, Jimi Hendrix, Dire Straits, ACDC, Nirvana, Pink Floyd, RHCP, Van Halen, Eric Clapton, stb... dalok is, illetve folyamatosan dolgozunk már saját zenéken is.:) Csak TE hiányzol! Állandó próbatermet közösen bérelünk egy másik zenekarral[Ezüstös aranyér]. Próbák heti 2x-3x. Teljes felszerelésünk van!
További infók a zenekarról:
http://gportal.hu/gallowspole
Érdeklődni a gallowspolezenekar@yahoo.com címen vagy a 30-291-7959 telefonszámon tudsz!:)
Várjuk jelentkezésedet!:)
Üdv: Fazekas Zoltán

kornlorant e-mail | 2005-10-02 14:40:44 | 152.
sziasztok ha valaki veletlenul ere az oldalra teved es romaniabaol valo az olvasa el hogy: enekes egyutes alapitasahoz tagokat keres romanibaol ha van ijen az irjon n3way@freemail.hu

stilus iron maiden slipknot

kossz mindenkinek hello

Gonosz Manó e-mail | 2005-09-22 13:50:14 | 151.
Dél-Budapesti, poraiból főnixként feltámadó zkr keres dobodt. Dobcuccod nagggyon jó lenne, ha lenne!!!
Irány: még kicsit bizonytalan, vhol a G N'R és a Stoner Metál, az alternatív (értsd pl John Frusciante), a blues és a skatepunk között, majd kialakul alapon. ELeinte feldolgozások, de már van pár 90%-ban kész, saját szám.

Vállalkozószellemű énekesek/gitárosok is jöhetnek!!!

nia e-mail | 2005-09-21 17:36:01 | 150.
íme az érdeklődő, részleteket tudsz mondani? olvashattad előző beírásomat, de tény, hogy szeretnék az eddigiektől kissé különböző dolgokat is csinálni. és nagyon szívesen nyomnék vokált, lehet, hogy ez most jobban is érdekelne. képzetség, tapasztalat adott.
nos?


Előzmény: Petyat (121.)
nia e-mail | 2005-09-21 17:32:01 | 149.
helló!
engem is érdekelne a téma, ugyanúgy,hogy énekesnő is megfelelne-e, mert személyemben azt ajánlhatom, plusz főként hogy a most nemrég feloszlott zenekaromban is ilyesmi számokat játszottunk, a gondom csak az, hogy én a guns halálosan unom már!
12évig tanultam zenét, énekelek, gityózok, és billentyűzök, másfél évig futott ez a zenekar, mindezt csináltam is benne, bár főleg énekes-dalszerzőként voltam számon tartva. lenny-t (are you gonna...), ledzeppelin-t(stairway), deeppurple-t(smoke) már énekeltem is. saját számaim is vannak tehát. vokálképes vagyok abszolút, úgyh ha énekes van, szívesen ajánlanám ahhoz is a hangom, így is színesíthető a banda. demónk is készült, egy-két számban én énekelek, megmutathatom.
esetleg mail-emre küldtök még pár infot ha érdekellek titeket? korotok, mióta nyomjátok, koncertlehetőség,célok(ha nem hangzik ez így hülyén..;), ilyesmi.


Előzmény: perge (127.)
Vimana e-mail | 2005-09-21 12:09:10 | 148.
Megújul a Vimana Driverz.
Keresnénk SZINTIST, (ill. gépcuccost) ÉS DOBOST.
Modern elemekkel ötvözött, keleti hangzásvilágú zenéhez (indiai, izraeli, arab,)
Eddigi hangszerek: Szitár, Ének

kizárólag komoly szándékúak hívjanakanak.
06 30 210 17 57
06 70 238 38 86
u.i.: egyéb hangszeren játszó zenészek hívását is várjuk, ha magukénak érzik ezt a műfajt.


diana_pandzarisz@yahoo.com

aleister e-mail | 2005-09-13 20:39:15 | 147.
Budapesti gothic bandába keresek basszusgitárost. A repertoár Moonspell, Tiamat, Theatre of Tragedy, Paradise Lost, 69 eyes és társai. Énekeslány, billentyűslány, dob, és két gitár már van ... már csak Te hiányzol.
aleister@freemail.hu
20/212-0337

pongesz e-mail | 2005-08-31 16:37:15 | 146.
DEBRECENI EXTRÉM DEAT METÁL (Slayer, Silpknot, stb) zenekar keres BGITÁROST és ÉNEKEST. Kezdők kíméljenek (min 2 éves tapasztalat). Jelentkezésed várjuk kortól (min 15 év), nemtől függetlenül.

Ugyanitt a "NONSENS" FUNKY-ROCK, zenekar ÉNEKEST keres.

Nem gond ha a két énekes egy személyre korlátozódik.

e-mail: pongitheone@hotmail.com
tel: 06205731007

mcclain e-mail | 2005-08-31 10:03:54 | 145.
Megfelelő énekes kersése folyamatban! Igaz hogy már régóta de mi akkor sem adjuk fel amíg meg nem találjuk azt a belevaló énekest, aki egy izgalmas rockzenét játszó tapasztalat zenekar élére állna.Akit érdekelne a dolog: flickerfree@citromail.hu (Ja, Budapest vagy környéke)
cenobite e-mail | 2005-08-06 18:51:05 | 144.
Budapesti zenekar bassgitárost keres,lassú/középtempós,atomsúlyos,deathdoom stílusú zenéhez.
Saját próbatermünk van,ezért létkérdés,hogy legyen cuccod.20 év feletti,elszánt példányt keresünk,
nemtől függetlenül.
Mail : web@cenobite.hu
Tel : 06/70-619-4696 (18 óra után)

Mourner e-mail | 2005-08-03 14:51:30 | 143.
enekes zenekart keres ojat amekben egyutvan az Iron Maiden es a Slipknot amekel keterepesztjuk a vilagot porgos gyors zuzos heavy-hardcore bandat szeretnenek
mar volt egy kiserleti banda de egyeb okok miat meg szunt

dalszovegek gitar dobb temak vanak
thounderdale@yahoo.com
kosz

kekgab e-mail | 2005-08-03 13:45:18 | 142.
sziasztok!!! Pécsi zenekar Pink Floyd - Dark Side of The Moon lemezéhez szaxofonost, és vokáloslányokat keres! Ha benne vagy, irj mailt: kekgab@gmail.com
johny. e-mail | 2005-07-21 20:20:08 | 141.
Sziasztok!
Olyan énekest (kb 25-35 év) keresünk, aki szeretne AC/DC-t énekelni. Próbahely a XVI. kerületben.
Sürgős lenne!
sapphiro@freemail.hu

Morfus e-mail | 2005-06-27 16:50:22 | 140.
Csa, black/grind zenekarba kéne dobos meg basszeros.Feltétel:haladó szintű tudás+cucc+komoly hozzáállás+18 év feletti legyél.számok, lehetőségek vannak.tel:06-70/576-0095(csak hívás) email:napalmdeath@freemail.hu
stevie e-mail | 2005-06-17 10:23:50 | 139.
Nem akadékoskodni akarok de tudod kik voltak az a Dark Angel? (Segítek: Darkness descends). Nem egy Nightwish amúgy, azt elhiheted.


Előzmény: darkangel (124.)
tommorello e-mail | 2005-06-16 09:28:35 | 138.
Sziasztok!

Éneklés céljából, nagyon komoly hozzáállással keresek olyan bandát, akik "mai" metálzenét játszanak(nának), nem kezdők, saját számokkal nyomulnának, hasonlóan elhivatottak, és szükségük van 1 jó énekesre.
Zúzós,erőteljes, ritmusos, néhol dallamos, változatos zenére gondoltam, itt-ott dallamosabb énekkel, de kisebb rap-betétek, elvétve pár üvöltés is jól jöhet ki akár....:)
Tul. képpen a heavymetálos-operaénekelős és folyton hörgős-üvöltözős dolgokon kívül szinte minden érdekelne, ami ZENE.

Éneklek már 1 ideje, nagy hangterjedelmem van, nagyjából a középtartományban(fent kb.G#-ig kényelmesen,de akár felette is, ha kell) INCUBUST, FAITH NO MORE-t, ILL NINO-t, DROWNING POOL-t, SYSTEM OF A DOWN-t, MONSTERMAGNET-ET, PUDDLE OF MUDD...stbstb énekeltem eddig, ezek elég jól fexenek, és a hangszínem is ezekhez passzol legjobban. De persze RAGE AGAINST T.M., KORN, MACHINE HEAD is nagy kedvencek.......... még a Numetál se áll tőlem messze, főleg ha nem a nyálas fajta:)
A szám/szövegírás nem gond.
Hangképzésre jártam, járok.

A lényeg, hogy egy elszánt csapattal valami sajátot,újat,egyénit alkossunk, és akarjuk azt megmutatni/előadni akár jó sok embernek is.
A fellépésekhez(itthon/külföldön) megvannak a kapcsolatok.
Csak csinálni kell szívvel-lélekkel(izomból:), és megy az magától.
Na, kicsit hosszú lett......dehát a sok info ugye......:)

csa'ko',
tom_morello@freemail.hu

stubborn e-mail | 2005-06-02 10:43:34 | 137.
Sziasztok!
Dobos kerestetik,stílusunk vhol a numetal fele van,saját számokon kívül még játszunk deftones-t és rage against the machine számokat is.
Érd.: 06204949934 vagy 06303326936 vagy billie_joe@hotmail.com

freestate e-mail | 2005-06-01 12:30:26 | 136.
Üdv Emberek!

Most induló dark/gothic bandánkba keresünk gitárost, basszerost, és billentyűst.
Zenei hatásaink: The Cure, NIN, HIM, To/Die/For, Fields of the Nephilim, The Mission, The Cult, Danzig, Placebo, stb... Dallamos, romantikus, de ugyanakkor elszállásoktól, őrült megoldásoktól sem mentes zenét szeretnénk játszani!

Jelentkezz, ha ambíciózus, megszállott, elhívatott vagy, és nem okozna gondot heti 2-3 próba Pesten!

Ha érdekel a dolog, akkor a köv. címre dobj egy levelet: lastwill@freemail.hu

spstudio e-mail | 2005-05-27 12:36:16 | 135.
Próbahelyet tudunk biztosítani ólcsón kedvezménnyel. S.P. STÚDIÓ ÉS PRÓBAHELY, közel az Őrs vezér térhez. Teljes felszereléssel 65 négyzetméteren. Cím: 1165. Bp. Táncsics u. 9. Telefon: 407-2550, 06/30-6317-560, 06/20-914-8984
A többit a web. axelero.hu/spstudio honlapon megnéuhetitek.


Előzmény: mazsola (132.)
aleister e-mail | 2004-11-08 16:13:45 | 134.
Sziasztok!

Veszprémi gothic együttes keres a beugró dobos helyett állandó tagot.
Zenei hatások: Therion, Nightwish, Theatre of Tragedy, 69 eyes, Paradise Lost, H.I.M.

Tessék csak nyugodtan hívni! :)
20/212-0337
aleister@freemail.hu

mazsola e-mail | 2004-10-29 10:34:00 | 133.
Ja és budapestiek vagyunk.
mazsola e-mail | 2004-10-29 10:33:00 | 132.
Sziasztok!

Egy alakulgató zenekarba keresünk szólógitárost, és billentyűst. Basszusgitáros, nagyon jó dobos, fuvolista, csellista-fagottos, énekesnő és énekes van, sőt akad kórus is. Klasszikus zenei alapokon nyugvó zenét játszanánk, bár még a stílus nincs behatárolva rendesen.

Az alapötlet Nightwishon, Within Temptationön alapul. Az énekesnő (én) erőteljes szoprán, de tud mezzot, altot is, az énekes bariton, a kórusban van egy kontratenor srác is... Kész van már egy albumnyi szöveg, a zene készülget hozzá, csak komolyan kéne gitáros és billentyűs. Plíz!!! Ja és próbahely sem ártana. (Mármint nem fizetős... Fizetőst tudunk egy csomót, de egyelőre csak gyakorolni kéne...)

E-maileket várom ide: papirfecni@yahoo.com

Köszi,
mazsola

zsofy_mano e-mail | 2004-10-21 11:57:29 | 131.
Sziasztok! Van ennek az ajánlatnak nemi megkötése? Vagy mindegy, hogy fiú, vagy lány, csak tudjon énekelni? Erre nagyon kíváncsi lennék, mert nagyon érdekelne egy ilyen lehetőség.
Képzett hang, meg saját számok, minimális gitár, és egész kiforott zongoratudás... (ha ez jelent valamit ez esetben)
Megtennétek, hogy írtok a kyss_zsofy@wiw.hu-ra?
Nagyon köszi!


Előzmény: perge (127.)
Lau e-mail | 2004-10-21 10:53:42 | 130.
Szia Mindenki!

A bp-i Nepenthes zenekar dobost keres.
A műfaj rock/metal dallamos énekkel, vokálokkal!
Volt már pár bulink, ahol kb. 1 órát toltunk.
2 feldolgink van, Ozzy és Bon Jovi!
Ha érdekel nézz fel a www.nepenthes.hu -ra.
Van fenn pár dal is, igaz csak garázs felvétel, de nagyjából képbe tesz a zenét illetően!

Várunk!

Viharlovas e-mail | 2004-10-12 10:09:22 | 129.
Szervusztok

Budapest legprofibb zenészeinek várom az emiljeit.
Én magam 3 éves korom óta dobolok, heavy metalt játszom. Leginkább vérprofi énekest keresek.

robertk@intermail.hu

gitáros e-mail | 2004-10-05 13:10:48 | 128.
Sziasztok!

ÉNEKEST KERESÜNK!

Férfi énekes, erőteljes és magas hangfekvésű!Szeresse pl: guns'n roses
Nekünk mindegy hol lakik, csak el tudjon jönni hétvégenként a próbákra.
A zenekarunk egy Veszprém melletti városban próbál, vagy helyünk, cuccunk. Nem baj ha nincs mikrofon, nekünk az is van.

Vagy ha ismersz ilyet a közelben, írj!

Balatonfűzfő
valentix@freemail.hu
30/4083784

perge e-mail | 2004-09-26 21:31:15 | 127.
Sziasztok!
Keresünk 1 darab énekest, mert kellene valaki aki elénekel egy-két Guns N Roses, Lenny Kravitz, Cult, Slash's Snakepit Led Zeppelin, Deep Purple stb nótát. Ha ezek mennek lehetne szöveget is írni, mert van sok zenénk amik még nem kiforrottak, de lehet belőlük valami ha összerakjuk együtt. Mindehhez van saját próbahelyünk, fellépési lehetőségünk. Ha nincsen cuccod nem gond mert ideiglenesen meg tudjuk oldani. Nem vagyunk 7 platinalemezes banda, amit alátámaszt, hogy konkrét nevünk sincs. Ezt is együtt Veled kellene kitalálni. A próbahely a II. kerületben van, közel a Budagyöngyéhez. Ha van kedved kipróbálni magad, hívj, vagy írj, és megnézzük, hogy mit hozunk össze.
Balázs: 0620-384-34-72 perge@primposta.hu

Néró e-mail | 2004-09-23 19:50:41 | 126.
Sziasztok!

Mi egy Metallica tribute bandába keresünk komoly hozzáállásaal, és tudással rendelkező Szóló gityóst, és basszert!
Cucc nemárt,jobb, ha van.Élj,halj a metallicáért.
Ha érdekel, lécci írj nekem,a többit ott megtudod.

Üdv:Néró

Leon e-mail | 2004-09-21 08:38:24 | 125.
Sziasztok!
Nem lenne kedve valakinek alpítani egy jó kis csapatot.
Kings of leon,The Coral,Strokes...stílusban

E-mail:daniel.sivo@ge.com

darkangel e-mail | 2004-09-04 14:27:15 | 124.
Hali mindenki. Én egy 17 éves Győri énekesnek készülő emberke vagyok. Szívesen belépnék v.milyen (rock)bandába. Fellépéseket tudnék szervezni. Ja és egy kis info rólam: NightWish-en nőttem fel, de el tudok énekelni mindenféle zenét. Több éve énekeltem, de nem alakítottunk együttest és úgy döntöttem belépnék v.hova tagnak.

Tel.számom: 0630/564-84-52
E-Mail: rolispagetti@freemail.hu


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.