Click to Visit
Rock - zenész kerestetik
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  

Any89 e-mail | 2011-07-02 02:16:18 | 1123.
Sziasztok!
Budapesti punk rock zenekar keresi 18 és 22éves közötti dobosát. zenekarok amik hatással vannak ránk: blink 182, green day, sum 41, pennywise stb. Ezek közül játszanánk néhány feldolgozást és alkotnánk sajátot is.
Néhány fellépést már a hátunk mögött tudhatunk. További fellépések pedig Vörös Yukban és egyéb Budapesti klubbokban valamint Százhalombattán várhatóak. A próbák Próbazónába lennének ami Kossuth Lajos tértől van néhány percre.
várjuk jelentkezésed!

Godon e-mail | 2011-06-22 14:55:45 | 1122.
Sziasztok!

Tapasztalt, markáns stílussal rendelkező DOBOST keresünk a budapesti Renegát rockzenekarba. Hallgasd meg a demónkat, és ha tetszik, írj a godon@freemail.hu e-mail címre! A többit telefonon vagy személyesen.

www.myspace.com/renegatband

Ravenspike e-mail | 2011-06-22 12:34:03 | 1121.
Sziasztok!

Újpesti zongorista keres maga mellé zenészeket örömzenélés céljából. Elsősorban gitárost keresek, mivel hordozható hangszer hiányában a lakásban lenne a zenélés. Hangszert nem kell hoznod, gitárt tudok adni, ha ragaszkodsz a sajáthoz, akkor az sem baj persze (VAMP multieffekten fogsz szólni, mivel minden gépre kötött :)) A cél a közös imprózgatás, megfelelő inspirációval saját számok írása. 20 éves vagyok 10 év nem folyamatos zongora múltal. Kérlek, hogy csak akkor jelentkezz, ha youtube-os backing trackekre tudsz improvizálni, bonyolultabbat imprózni nem fogunk :). Fő zenei irányvonalam a progresszív metál és a nagyívű zenék,(vonósok, nagy gitár és szintiszólók stb.) kedvenceim: Dream Theater, Pain of Salvation, de a keményebb irányok (Strapping Young Lad, Opeth) is beleférnek :).

Végezetül egy videó egy improvizációmról, amennyiben élveznéd az ilyen hangulatú zenét, és a gitárod is rááll, akkor jelentkezz!

http://www.youtube.com/watch?v=YFcLwclwNV0&feature=channel_video_title

elérhetőség: ravenspike@citromail.hu , vagy ugyanez freemail fiókkal.

Math87 e-mail | 2011-06-21 08:43:21 | 1120.
Szegedi zenekar keresi skatepunk zenekarba dobosát.
Érd.: 06304708038 v. math87@freemail.hu

oscar1994 e-mail | 2011-06-16 21:40:59 | 1119.
Hello
Szeretnék alapítani egy új bandát mert a régi feloszlott. Főként System of a Down , Scars on Broadway számokat szeretnék játszani de a nu-metal Linkin Park, Limp Bizkit , Korn is jöhet. Miután összeszoktunk természetesen saját dalokat írnánk:)
egy basszeros , egy dobos, és egy énekes jelentkezését várom. A próbák Debrecenben lennének egyezetetett időpontokon.

e-mail:oscar44@hotmail.com
vagy taroscar@hotmail.com

Manoly e-mail | 2011-06-15 14:22:35 | 1118.
A TATAI ANKH ZENEKAR SZINTETIZÁTOROST KERES!

Stílus: progressive-melodic death metal.
A próbákat Tatán tartjuk, iskolaidőben hétvégente 1-2 alkalommal, nyáron többször. A tagok életkora: 17-20 év. Fontos tudnivaló, hogy július elején fogunk stúdióba vonulni, a jelenlegi felvételeinket itt hallgathatjátok meg: http://www.myspace.com/ankhmusic
Nemrégiben készült velünk egy interjú is: http://www.passzio.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=23243
További információkat találhattok rólunk itt: https://www.facebook.com/pages/Ankh-zenekar/127872193898164

Jelentkezni az ankhtata@gmail.com e-mail címen lehet. Amit feltétlenül írj bele a levélbe: Hol és mennyi ideig tanultál szintetizátorozni. Milyen hangszerrel rendelkezel.

Üdv: Ankh-ék

Jymbo e-mail | 2011-06-11 09:29:12 | 1117.
Esztergom-i zenekar keres, 17-23 közötti férfi énekest. Rendszeres hétvégi próbáink, és folyamatosan bővülő repertoárunk van, amiben Metallica és Hardcore Superstar számok szerepelnek, valamint saját szerzeményeink. Ha van kedved énekelni, akár csak egy próba erejéig, hogy kipróbáld magad, hívj, vagy írj.

Nagy Ervin

Tel.: 06/30 518-39-53
e-mail.: nagy.ervin.92@gmail.com

yelyah e-mail | 2011-06-09 17:34:49 | 1116.
Sziasztok! 21 éves kialföldi lány keres olyan zenekarokat, ahol énekes hiány van. Főként az amerikai punk zene érdekel (pl.: Paramore, Avril, Sum41, stb.), de bizonyos kereten belül szóba jöhet más stílus is ;)
Elérhetőségem: yelyah@indamail.hu

Ui: Van zenei tapasztalatom, és több hangszert is meg tudok szólaltatni :)

Tornádó_87,6 e-mail | 2011-06-08 11:33:17 | 1115.
Lelkes feltörekvő zenészek, együttesek figyelem!

Hamarosan elindul a Kontakt Rádióban saját műsorom Tornádó címmel!

A Tornádó egy laza szórakoztató kis műsor lesz, ahol mindig a vendég a téma.
Lelkes feltörekvő, vagy pedig már befutott zenészekkel, együtteseket látok majd vendégül, akik karrierjükről, terveikről beszélgetek cseppet sem kis humorral fűszerezve.

Amennyiben Te is tiszteletedet tennéd a műsoromban jelentkezz a tkvassai0224@freemail.hu címen! A levélhez kérlek csatolj demo anyagot is!

A műsor minden csütörtökönként 15:00-16:00-ig fut a Kontakt Rádión 87,6 MHz!

Vigyázat minden héten Tornádó! :-)


Előzmény: Remig (1114.)
Remig e-mail | 2011-06-02 22:14:11 | 1114.
Sziasztok!

Somogyi Remig vagyok, 12 éves szólógitáros. Zenei múltam dobolással kezdődött lassan négy éve (ami most is hobbiszerűen megmaradt), előtte már kicsit pötyögtem a zongorán, és 2 éve megtaláltam az igazi hangszerem, a gitárt. Tanulok klasszikust zenesuliban gitár tanszakon, és más tanároktól minden más stílusban. (ebből az egyik tanárom Mo. egyik leghíresebb és legjobb gitárosa) Pár hónapja megnyertem egy tehetségkutatót, és azóta Benkő László a mentorom. Sok fellépésem van, de csak mint szólógitáros egyedül, zenei alappal. Két felnőtt együttessel szoktam fellépni gitárosként, de itt a nyár és nagyon szeretnék hasonló korúakkal zenélgetni. Rendszeresen járok fellépni (szinte minden hétvégén meghívást kapok valahova), és egy rádiós műsorban is műsorvezető partner vagyok, a tv-ben volt pár riport velem, és egy stúdió is támogat, ezért ha sikerül összejönnünk és elég jók leszünk, akkor már van egy út amin Én már elindultam, csak ki kell taposni. Játszom jelenleg mindenfélét, latint, bluest, rockot, metált …..ha kell még swinget is, de a klasszikus rockot, a bluest és a rock and rollt szeretem a legjobban. Játszom sokmindent, de leginkább saját számokat akarok.
Szóval……könyörgöm……ha nem vagy még 18 éves és tudod hogy hogy nyúlj hozzá a hangszeredhez ( már az is jó ha a dobütőket nem fordítva fogod meg, és nem suttogsz a mikrofonba éneklés címen, és tudod hogy a basszusgitáron hány húr van és hogy a zongorán vagy a szintin mik azok a kis fekete-fehér micsodák amiket ha lenyomsz hangot adnak ki), akkor jelentkezz! Elsősorban fiúk jelentkezését várom. Budapesti vagyok. Próbára van hely, dob van, zongora van, erősítők vannak.
Írj a sozo@enternet.hu e-mail címre.

Referenciaként ha gondolod üsd be a nevem a youtoubon és kiad pár videót.

Üdv.: Somogyi Remig


Gabor85 e-mail | 2011-05-30 10:12:17 | 1113.
Sziasztok!
Dobost keresünk egy viszonylag összeszokott bandába hard rock / grunge stílus nagyjából az irányadó. A zenekar sok éve létezik, eddig feldolgozásokat játszottunk, most készülnek a sajátok, 6-8 dal jelenleg, ezek demóként (vázlatosan :) ) fel lettek játszva, ezeken kívül néhány feldolgozás még van. Van saját próbahely, a próbák általában 2-3 hétvégente vannak, Bács-Kiskun megyében, BP-től kb. 60-70 km, vonattal is könnyen megközelíthető, autóval pláne. :) A próbahelyen van dobcucc. Próba mindig hétvégén van, tehát fontos, hogy otthon tudj gyakorolni.
20-25ös korosztály előnyben!
gabor@diemond.hu

Dénó e-mail | 2011-05-26 18:49:09 | 1112.
Ha nem e-maileznél: 0630/2319202

Előzmény: Dénó (1111.)
Dénó e-mail | 2011-05-26 18:48:01 | 1111.
Rock zenekar tapasztalt gitárost keres. Életkor: 30+. Amatőrök, tinik, világmegváltók kíméljenek. Irányzat rockon belül majdnem mindegy.
Demo:
http://www.youtube.com/watch?v=bteV18f0YEg&feature=youtube_gdata

standupnscream e-mail | 2011-05-24 19:20:01 | 1110.
Tiszteletem tehetséges zenészek!

Haladó dobost, gitárost és basszusgitárost keresünk punkrock bandánkba. Felszerelésed és saját gyakorlási lehetőséged legyen. Hetente legalább 1 próba, eleinte feldolgozások(sum41, blink 182, green day, good charlotte, simple plan és társai). Korhatár nincs, bárki jelentkezhet aki úgyérzi megfelelően tökös és benne lenne minden hülyeségben és mindenben amiben kell, és persze azért tudd is használni a kütyüdet :)

elérhetőség: bulint0324@gmail.com

Mityu e-mail | 2011-05-24 19:07:10 | 1109.
Hali, rendszeresen koncertező és normális gázsit fizető együttesbe csatlakoznék szólógitárosként.
Elsősorban blues és rock műfajban, de tanulékony vagyok.

06-20-318 7842

Szólógitár e-mail | 2011-05-22 22:41:49 | 1108.
21 éves szólógitárosként csatlakoznék rendszeres fellépésekkel rendelkező budapesti zenekarhoz. Főleg a hard rock és a progressive metal műfajok érdekelnek, de szívesen játszom ezekhez hasonló, igényes zenét is. Kérésre tudok referencia-anyagot küldeni és ilyet az engem megkeresőktől is kérek. 7 éve gitározom, rendelkezem színpadképes felszereléssel és stúdióztam is már. Kérlek Titeket, ha nincs anyagotok, vagy új zenekarról van szó, illetve ha hörgés található zenétekben, ne keressetek meg. Érdeklődjetek itt: szologitar kukac hotmail pont com
Kiyumi e-mail | 2011-05-07 18:00:54 | 1107.
Halihó!:)

Bandát alapítanék és a következő posztokra keresek embereket:

Basszus gitár
Gitár
Dob
Gitár

Én jó magam énekelek.Legtöbbet Evanescence , The Rasmus és Hoobastank dalokat.Ha tudsz a fent említett hangszerek valamelyikén játszani és ráadásul győri is vagy , vagy Győr közelében lakasz feltétlenül írj a nikol56@freemail.hu e-mail címre.Várom a jelentkezőket.E-mail-ben azt is írd meg ha kérhetem hogy milyen hangszeren játszol és hány éve!Én 20 éves vagyok és 18-25 év körüli korosztályból várom a jelentkezőket.

Előre is köszönöm!
Üdv:Niki (gondoltam ide is írok! Msn címem-en is lehet jelentkezni ami ugyanaz mint az e-mail: Nikol56@freemail.hu)

ziir e-mail | 2011-05-07 15:14:40 | 1106.
Hy.Miskolci dobos vagyok.Már meglévő zenekarba szeretnék játszani.pop-rock-metal.Cuccom van
hardcoredani@hotmail.com.msn ugyanez!

fattee e-mail | 2011-05-07 11:39:06 | 1105.
Szolnoki, próbahellyel, felszereléssel és tapasztalattal bíró zenekar énekesnőt keres.

Elvárásaink: önálló ötletek, a munkában való aktív részvétel, és némi frontemberi tevékenység egészséges exhibicionizmus formájában.

Szolnoki, vagy ehhez közeli lakhellyel rendelkező, hétvégén próbán megjelenni tudó, 20 év körüli hölgy az ideális jelölt. (Ennek oka a munkatempó, tehát az érettségire, felvételire való felkészülés visszafogná mindkét felet sorry!!) Lehetetlent nem kérünk, légy ambíciózus, akarj zenélni, és értsd a viccet.
Magyar és angol nyelvű saját dalaink vannak, mely komplett koncertprogramnyi anyagot jelentenek. (Ez most 13 komplett és kb 3-4 alakuló dal.) Ám terveinkben magyar nyelvű dalok írása szerepel ezután.

Studió felvételeinket, összes saját szerzeményünk kottáját, komplett anyagát jelentkezésed komolysága után rendelkezésedre bocsátjuk. Irányvonal, hangsúlyozva hogy NEM ezt játsszuk csak hogy mégis behatárolhasd: Evanesence, Within Temptation, Delain.
Júliusban KONCERT!! Tehát a tempo adott!!!

71fattee@gmail.com
06 71 570 1192

Dekron e-mail | 2011-05-04 11:51:22 | 1104.
Sziasztok!
21 éves, a zenében jártas srác vagyok és kb fél éve kezdtem el dobolni nagyon lelkesen (13 éve zenélek,zongoráztam ill. gitároztam, szóval ritmusérzékkel nincs gond) és arra gondoltam,hogy írok ide, hátha van a környéken egy banda, ahova esetleg beférnék (Gyálon lakom). Folyamatosan járok tanárhoz, és fejlődöm ezerrel:) Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését azt kérem írjon nekem!!:)

email:hanrykt@gmail.com

További szép napot mindenkinek!!


Bial e-mail | 2011-05-02 16:20:32 | 1103.
Üdv!

Tatabányai metál zenekarba keresünk kreatív és
megbízható tagokat a következő posztokra:
-dob
-bassgitár
-gitár
-szintetizátor

Ha van legalább 2 év tapasztalatod és
elmúltál 16 éves akkor jelentkezz:
email/msn: heidta@freemail.hu
tel: 06/30 532 5553

norse enter e-mail | 2011-04-27 22:47:53 | 1102.
Üdv!

Screamo/post-rock banda létrehozásához keresnék gitárost, jómagam basszusgitáron játszom. Email: norseenter@gmail.com

Pacsi!

hardmetal e-mail | 2011-03-28 20:04:40 | 1101.
Üdv
Zenekar alapításához keresek tagokat Pestem , vagy környékén.Eddig 2-en vagyunk 2 gitáros .
zenei stílus irányzat hard rock , heavey metal között található . Ezekre a posztokra:
-bassz gitár
-dob
-ének
bárki jelentkezhet aki tud játszani a hangszerén és lehetőleg ne csak akarjon játszani...:D
ide jelentkezhettek:
hardmetal@citromail.hu

iNk143 e-mail | 2011-03-25 22:17:55 | 1100.
Szóló gitárost keresünk!

Elsősorban szeresd a viking metált és legyél mindenre elszánt.
Másik fontos dolog hogy a heti 1xeri próbára ráérj és készülni is tudj.
Mivel nem próba teremben hanem saját helységben tartjuk a próbákat, ezért egy jobb fajta erősítővel rendelkezz,
amit el is tudsz hozni a próbákra értelemszerűen:D
Előny ha kreatív vagy, akár szöveg akár zene írásban, illetve ha tudsz énekelni is,
vokál jól jönne.
Budapestiek vagyunk,a próbák Budaörsön vannak.
Saját számokat szeretnénk játszani, de ha belefér akkor simán mehet a feldolgozás is.
Irányvonal: Ensiferum és más vikinges téma.
Ha esetleg felkeltettük az érdeklődésedet akkor itt tudsz minket elérni:

Skype felhasználónév: ink___2
MSN: punkpeter@jakuza.hu
e-mail cím: ink143@hotmail.com

Folkerek e-mail | 2011-03-08 18:30:27 | 1099.
Sziasztok!

Budapesti folk metál zenekar keresi komoly hozzáállású billentyűsét. Elvárások: 20-30 év, zenekari tapasztalat előny. Jelentkezni lehet a folkerek@gmail.com on.


zene01 e-mail | 2011-03-02 15:59:54 | 1098.
Kreatív dobost, basszerost keresünk, pesti zenekarunkba.
Stilús: szimfónikus elemekkel ötvözött, dallamos, húzós metal.
Heti 1 hétvégi próba.
Olyan zenészek jelentkezését várjuk, aki nem csak a próbatermi zenélésben élné ki magát.
E-mail: zene01@indamail.hu

tommorello e-mail | 2011-02-23 12:35:15 | 1097.
Szia!

Budapesti modern rock/metal- zenekar új DOBOST keres.
Saját fullextrás próbaterem a Dürer-kert fölött a „Blokk”-ban.
Jó kapcsolatok zenei körökben, gyakori, bejáratott koncertezés, fesztiválokon, klubokban....stb
Több éve összeszokott csapat vagyunk, komoly felszereléssel, nagyon jó baráti viszonyban, aminek természetesen te is részese lennél :)
Hívj bátran!
tel: 70 3644327

ElectroCore e-mail | 2011-02-23 10:28:46 | 1096.
Hali!

Keresünk sürgősen normális, cuccal rendelkező társzenekart Pesten, IV. kerület Fóti úti termünkbe. A terem 20 nm,
ingyenes parkoló, portaszolgálat, mosdó, a terem pincehelyíségbe van, de gondoltunk mindenre,
hogy a legjobbat hozzuk ki belőle (hangszigetelő szivacs, páraelszívó stb) és a terem felett van egy büfé/étkezde is.
1 hónapra, heti 4-5 alkalommal reggel 7-24ig 10.000 Ft-ért kiadó. Nem megéri? :)
Feltétel:
Legyen ének cuccotok, mert az sajna nekünk nincs + a gitár alapotokat használhatnánk az elején, természetesen
ezért +ba fizetnénk, vagy annyival olcsóbb lenne a bérlésetek.
Ha érdekel, írjatok a kövi mail címre:

the.hebuhna@gmail.com

Béke!

SaveAndDelete e-mail | 2011-02-19 19:26:48 | 1095.
GITÁROS KERESTETIK!
Budapest környékén tevékenykedő, jól összeszokott, de nemrégiben megcsonkult zenekar szólógitárost keres.
Sok saját dalunk van, feldolgozásokat nem is nagyon szoktunk játszani.
Ha érdekel a világmegváltás, akkor írj nekünk a saveanddelete@gmail.com címre.
ments és törölj
Ha a stílusra vagy kíváncsi, az számunkra meghatározhatatlan, de íme egy felvétel az előző felállástól:
http://www.youtube.com/watch?v=4kM2-vztTfo

cruiselinejobs e-mail | 2011-02-19 18:41:54 | 1094.
Cruise Line Jobs for Artists
is continually seeking the following artists for Cruise Ship contracts.

Variety Acts: Comedians, Jugglers, Magicians
Male and Female Outstanding Singers: with experience
Excellent Allrounders : with first class singing and excellent dancing skills
Dancers : production show dancers
Bands: Trios, piano entertainers, guitar singles, Quartets, Party-Bands
Musicians: Ship Orchestra positions (trumpet, trombone, drums, piano, bass, sax)

All Artists apply by submitting the following:
Demo DVD (should show about 12 short samples of songs in various styles of music.
You can even send us the link to the site instead of mailing out a hard copy)
Biographies of all individuals involved
Band pictures and headshots
Repertoire list (if musical performer)
Contact information

Please remove your contact information from DVD /Pictures before sending!!
All promotional materials sent becomes the property of Cruise Line Jobs for Artists.

Please send your application via email to: artists@cruiselinejobsforartists.com

Singer Needed e-mail | 2011-02-09 07:36:34 | 1093.
Komoly kilátásokkal rendelkező (rádiós sugárzás, fesztiválok), rutinos tagokból álló alakuló zenekar keres énekest és ritmusgitárost hard-rock műfajban, Budapesten. Az érdeklődök a singerneeded2011@hotmail.com címre írhatnak "énekes" vagy "gitáros" tárggyal.
Grindair e-mail | 2011-02-04 13:17:56 | 1092.
Crust/Grind bandát alapítanék Budapest és környékéről! 25 éves vagyok, 9 éve dobolok, 3 év alatt végeztem el egy sulit magántanárnál. Van színpadi rutinom jó pár koncertet toltam előző zenekaraimmal. Komoly hozzáállású embereket szeretnék találni! Ez azt jelenti hogy heti 1 próba minimum legyen. Ja és bírd a kurvagyors tempót ;) na szevasz

goregrind@vipmail.hu

Rob93 e-mail | 2011-01-31 11:29:13 | 1091.
Sziasztok!!
Egy egri 17 éves Gitáros srác vagyok 4 éve gitározom, bármit meg tudok tanulni. Banda alapítási szándékaim vannak, vagy szívesen társulnék olyan bandákhoz akik gitárost keresnek eger környékén. Stílusomat tekintve a metálon, rockon belül bármit eljátszom, dalokat, dalszövegeket írok. Saját cuccal rendelkezem. Ha gitárost kerestek itt az emberetek. Bandám már volt,a színpaddal jó viszonyban vagyok, nem vagyok lámpalázas izgulós. fellépési lehetőséget tudok szervezni és stúdiót is.

E-mail cím: Robin93@index.hu

mmbv e-mail | 2011-01-30 13:27:18 | 1090.
Üdv!

Bpesti zenekar keresi elhivatott és kreatív dobosát. Irányvonal: alap a szimfonikus metal, ez összekeverve bármivel, ami jó - amolyan Therionos-Kamelotos-és-minden-ami-belefér dolog. Játszunk feldolgozásokat is, de a jövőben a saját számoké lesz a főszerep. Próbák hétvégente, Pesten. Abszolút kezdők és linkek kíméljenek!
Ha érdekel, egyéb részletek e-mailben: mmbv11@gmail.com

Daemona e-mail | 2011-01-28 13:04:37 | 1089.
Hell!


Az Edge Of Heaven zenekar géppuska kezű DOBOST és white fülű SZINTIST/SAMPLEREST keres!
Fontos, hogy jól érezzük magunkat, de a szándékaink komolyak, így tőled is elvárjuk a megfelelő hozzáállást. A próbáink hétvégén, Pesten vannak, stílusunkat tekintve dallamos goth-metalt játszanánk, mint pl. Flowing Tears – Sistersun, vagy Beautiful Sin – Spark Of Ignation.
Ha felkeltettük érdeklődésedet, akkor várom emailed a daemona91@gmail.com ra vagy rám írhatsz MSN-en is: vi-ki@freemail.hu

Üdv:
Daemona

Ancsee e-mail | 2011-01-25 15:20:39 | 1088.
http://smileemusic.blogspot.com/ új mixek az oldalamon még mindig szerkesztőt keresek aki akar az jelentkezzenamugy ha tetszik az oldalam akkor lájkoljatok gyertek csevegjünk és alakítsunk egy jó közösséget :)

társsoldalakat is szívesen várook:)

koppi e-mail | 2011-01-12 17:44:37 | 1087.
Sziasztok !

Énekest keresünk zenekarunkba, Budapesten.
Csak komoly hozzáállású emberek jelentkezését várjuk
( csak énekelni tudók jelentkezzenek és NEM ÉNEKELNI VÁGYÓK !! )
A stílus, igazából vegyes nagyon. pop- rock- blues.
Deák Bill, KISS, Deep Purple, Ákos,LGT, Doobie Brothers, The Doors, És a többi klasszikus örökzöldek :):)
Életkor 17 - egészen ameddig gondoljátok.
Mi 19-20 évesek vagyunk.
Eddigi felállás : Dob,gitár,basszus,zongora.

Jelentkezéseteket várjuk a : koppi14@freemail.hu címen vagy 0630/640-1150

Attila987 e-mail | 2011-01-07 23:42:36 | 1086.
Üdvözlök mindenki én egy Tiszafüredi srác vagyok tudom nem éppen nagy város de pár éve dobolok és én úgy érzem hogy már egy zenekarba be illenék akit érdekel nyugodtan küldhet egy emailt erre berkesszilvi@freemil.hu ezt anyumtól kaptam félreértés ne történnyiké nah mind1 qkit érdekel az nyugodtan küldhet emailt sziasztok
Attila987 e-mail | 2011-01-07 23:36:28 | 1085.
szia éppen el olvastam amit írtál és azért érdekelne engem én amúgy dobos vagyok egy jó pár éve dobolok és szabad megkérdeznem hogy pontosan hol laksz??? mert én Tiszafüredi vagyok csak ezért kérdeztem szia

Előzmény: Seeder (1079.)
georgea e-mail | 2011-01-07 09:13:21 | 1084.
Alakuló beat zenekar basszusgitárost, dobost és szólógitáros keres.
irányvonal: beat, rock, alternatív
Kor: 28-36

saját dalok: http://www.goodday.hu/
Tel: 06 20 3975308

Szabobakter e-mail | 2011-01-05 21:01:06 | 1083.
Az Electric Eyes zenekar metal-gitárost keres!

A maglódi székhelyű metál banda tapasztalt és komoly szándékú ritmus/szóló gitárost keres. Feldolgozásokat (In Flames, Sepultura, Arh Enemy, Iced Earth, Cradle Of Filth, stb) és saját számokat is játszunk, a demónk készítése folyamatban. Egy kis ízelítő:

http://www.youtube.com/watch?v=qWRIfdwNwPs&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=I1y04jmaYik&feature=mfu_in_order&list=UL

szantai.sanyi@gmail.com
tel: 0620-808-4006

Daemona e-mail | 2011-01-05 12:12:17 | 1082.
Hell!

Keressük zenekarunk 20-35 év közötti GITÁROSÁT, BILLENTYŰSÉT és/vagy SAMPLERESÉT! Goth-metál zenét játszanánk, amint lehet saját számokkal, egy pár pl: Lullacry:

http://www.youtube.com/watch?v=wsjqrbpGwX4
Beautiful Sin:

http://www.youtube.com/watch?v=dd5TmX5SgoY
Basszer, dob és ének már van.
Fontos, hogy jól érezzük magunkat a próbákon, de azért elvárjuk a pontosságot és a komoly hozzáállást! :) Saját számok már készülőben, illetve tervezünk egy Christina Aguilera feldolgozást.
A próbák PESTEN vannak, úgyhogy budapestiek, illetve Pest környékiek jelentkezését várjuk!
E-mail: daemona91@gmail.com
MSN: vi-ki@freemail.hu

LexIcon e-mail | 2011-01-03 22:53:52 | 1081.
Sziasztok!

Bp.-i EPIKUS FOLK METÁL banda keresi tanult, elszánt BILLENTYŰSÉT!
2008-as demo lemezünket itt tudjátok meghallgatni: www.virradat.com

Jelentkezéseiteket itt várjuk: metsatoll1 (kukac) gmail (pont) com

ElectroCore e-mail | 2011-01-02 22:58:40 | 1080.
Üdv!
Budapesti elecro metalcore banda énekest keres. Januárba stúdió munkák, myspace oldal stb egyéb nyalánkságok. Átlag életkor 21.
Ha úgy érzed, jól tudsz üvölteni/orbákolni/screamozni +énekelni (tisztán), időd és kedved is lenne hozzá, írj a kövi mail címre:

the.hebuhna@gmail.com

1-2 kedvenc:
Enter Shikari
Bring Me The Horison
Attack Attack!
A Day To Remember

Seeder e-mail | 2011-01-01 09:23:31 | 1079.
Sziasztok! 15 éves kezdő gitáros vagyok keresek kezdő zenekart vagy zenésztársakat rock hardrock metal stb...stílusban
olaszka e-mail | 2010-12-29 23:24:31 | 1078.
sziasztok regiztráljatok ide be ingyenes minden letöltés , minenap uj feltöltések kerölnek fel az oldalra,
www.olaszka-forum.tk
roma zenék filmek mesék játékok, disko zenék , minden amicsak kell. és ez mind ingyen
2010 feltöltések mind
www.olaszka-forum.tk
roma zenék 2010-ek


Előzmény: mjanos10 (1077.)
mjanos10 e-mail | 2010-12-29 13:57:56 | 1077.
Sziasztok!
SZEGEDI progresszív rock, prog. metál zenekar keres szólógitárost. Legyél improvizatív, ötletes, és mindenféleképpen legyen cuccod (legalább gitár + pedál).

Magunkról: 19-23 éves szegedi egyetemisták vagyunk, és korban nagyjából hozzánk illő emberkét keresünk. Jelenlegi tagok: 3 énekes (ebből 2 srác, az egyik ez mellett a ritmusgitáros + 1 lány), szinti, basszer, dob. Próbahelyünk és már saját számaink is vannak.
Irányadó zenekarok: Pain of Salvation, Porcupine Tree, Pink Floyd.
Jelentkezni e-mailben: mjanos10@gmail.com

MMAdam e-mail | 2010-12-28 21:09:28 | 1076.
Bocs és 16-20 év között ha lehet :)

Előzmény: MMAdam (1075.)
MMAdam e-mail | 2010-12-28 21:07:51 | 1075.
Helló!
Karcag-Kunmadaras környékére keresünk zenekarba énekest. A stílusunk nincs véglegesítve. Akkor lesz ha teljes lesz a banda, hogy mindenben egyetértsünk.(Szívem szerint Linkin Park-tól pár számot aztán sajátokat, de a dobos magyar számokhoz ragaszkodik :))
Fellépésekre lehet számítani. :-)
Eddigi tagok:
-Szólógitár
-Dob
-Basszusgitár

Itt jelentkezz ha érintett lehetsz ebben:
badboys007@freemail.hu

logver e-mail | 2010-12-27 13:11:49 | 1074.
hello!

Billentyűsként eredeti, progresszív rockzenekart keresek/alapítanék. bővebb info emailben.


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.