Click to Visit
Rock - zakó.tépett haj.szakadt farmer..brit stílus
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-05-02 12:12:05 | 11.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions

KlaFw e-mail | 2007-01-18 21:44:08 | 10.
:) még 2004es a bejegyzésed ...lett haj????? :) asszem új vagyok itt meg ilyenek.... ***LOSTPROPHETS***

Előzmény: Tommer (6.)
kakapanna e-mail | 2006-11-25 11:09:22 | 9.
menj te is az ázsia centerbe,ez a sok köcsög oda jár

Előzmény: Jim Morrison (8.)
Jim Morrison e-mail | 2006-11-23 05:10:55 | 8.
Bazki én ilyen gönbcökben járok csak nem tépett a hajam. Akkor én most ilyen britpopos gyereknek számitok?! :D Hát ez kurva jó. Lehet inkább trapéz gatyát kéne beszerezni XD
leni e-mail | 2004-11-27 17:17:28 | 7.
hmm.. semmi ötlet.. én meg le akarom vágni.. de nem csak simán levágni, hanem megcsinálni olyan jó kis craig nicholls-osra :D
Tommer e-mail | 2004-11-27 11:57:53 | 6.
Csumesz!
Figyu skacok nem tudtok nekem segíteni? Hol a pikulában csinálnak nekem jó tépett hajat?:) Már fél éve Lostprophets mániában tombolok és muszály olyan hajat hordanom mert marhára megteccett!! Ha van tippetek valami extrémfodrászról akkor szóljatok:)


Előzmény: leni (5.)
leni e-mail | 2004-11-14 20:16:46 | 5.
hmm.. már csak tépett haj kéne :))mondjuk nem a farmerem a szakadt, és nem mondom magam hűdebritesnek.. de zakót azt hordok.. azt szeretem.. tépett hajam meg akkor lesz, ha végre rászánom magam :)
Puregirl e-mail | 2004-08-29 20:06:34 | 4.
Csá!
Nem sokára találkozunk. Viszont. Valóban kár hogy kevés embernek van ilyen (legalább)old school (féle) stílusa Magyaro.-n. Szerintem 10-ből egy embernek van manapság pl.:MTV2. De majd... Ja! Van egy jó hírem. Az ,hogy megvettük a napszemüveget. Kurva jl néz ki(rajtam).
Elfeltettem szólni, hogy a CD-t EL NE FELEJTSD el hozni szerdán. Sík ideg vok , hogy egy magyar oldalon se találtam placebo klippet.Főleg a Taste in men kell. De ugye már kész. Lassan 3 hónapja. A DVD nagyon jó. Már vagy 4 szer megnéztem. Na szia

pure morning e-mail | 2004-08-28 18:46:15 | 3.
Szia! tök j hogy írtál köszi.hát igen...szóval eza stílus elég félreértett...itt Magyarországon félreértették sajnos ez az egész úgy van hogy itthon az old school-t a drum and bass zenére értik.amikor az nem igazán úgy van.van a new old school ami londonból jön..ezek az Indie alter rock zenék amiket sajnos itt nem ismernek mert 1.nincs olyan rádió2.kevés embernek van brit zenecsatornája(mtv2) és nem forgalmazzák azokat a cd-ket stb stb.azért nyitottam ezta topicot hogy esetlg minél több ilyen embert találjak velük lenne közös témám.igaz hogy lány vagyok én nem ugy nézek ki mint ők...csak simán szakadt farmer zakó..lényeg hogy ilyen fazonokat keresek hogy tudjak velük dumálni!!

(bocs ha elírtam valamit csak sietek)

Puregirl e-mail | 2004-08-26 20:36:52 | 2.
Hello!
...szal bejön a stílus de én azért inkább még maradok a zakó-farmer összeállításnál. Bár a brit stílus komcsira cool egyenlőre másnak hagyom. Láttam a Westend-be multkor egy alakot neki találták ki.Mármint érted zakó-tépett haj stb. Kurva jól nézett ki és jól álltak neki a cuccok. Remélem minél többen írtok ebbe témába. csá

Puregirl e-mail | 2004-08-26 20:36:09 | 1.
Hello!
...szal bejön a stílus de én azért inkább még maradok a zakó-farmer összeállításnál. Bár a brit stílus komcsira cool egyenlőre másnak hagyom. Láttam a Westend-be multkor egy alakot neki találták ki.Mármint érted zakó-tépett haj stb. Kurva jól nézett ki és jól álltak neki a cuccok. Remélem minél többen írtok ebbe témába. csá


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.