Click to Visit
Rock - BODOM - Igazi???
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

St.Jimmy e-mail | 2008-05-22 17:11:32 | 7.
ez tök hülyeség szintetizátoron sem sokkal könnyebb eljátszani mint gitáron x), szóval tök mindegy.
Én mind a két hangszeren játszom, szal tudom.
ÉS ALexi a világ egyik legnagyobb gitárosa, hihetetlenül tehetséges gitáros.


Előzmény: Cheguevara (3.)
AMDFan e-mail | 2004-08-25 00:33:12 | 6.
Hogy érted azt, hogy szintivel csinálják?
Egy rakás együttes van ahol szintin írják meg a számokat, de koncerten azt a szólót el kell ám játszani.
És Alexi eljátszotta ezt láthattuk a Szigeten :)

Most hirtelen a Nightwish jut eszembe ahol ugye a billentyűs Tuomas írja a számokat, és ő mindent szintetizátoron csinál. Nem értem mi a probléma.

Marque e-mail | 2004-08-25 00:10:33 | 5.
jó mind1 hagyjuk.

kockafej rulez!


Előzmény: Cheguevara (3.)
Cheguevara e-mail | 2004-08-24 17:14:30 | 4.
Ha belegondolsz, ha neked lenne bandád és esetleg felraknád a kottáidat a netre, nyilván a saját, hivatalos oldaladra raknád. Namost a hivatalos oldalakon általában nem sok kottát találsz.

Előzmény: Marque (2.)
Cheguevara e-mail | 2004-08-24 17:12:35 | 3.
Tudom hogy akárhonnan lehet szedni tabokat, de ezeket többnyire fanok csinálják hallás alapján. De legalábbis ritka az eredeti tab, mint a fehér kóla.
Az emberekben az a kép él, hogy a Bodom szólóit gitárral csinálják, és ha meghallgatod, ahhoz azért nem akármilyen tudás kell => minőségi zene. Szintivel bárki csinál szólót, de gitárral nem, így aztán felnéznek a gitárosokra, és egy világ dőlne össze a CoB-fanokban, ha kiderülne hogy amit hallanak, azt bárki más megcsinálja, mert még csak gitár se kell hozzá. Nem tudom hogy sikerült-e világosan felvázolnom a probléma jellegét. Engem például lesújtana.


Előzmény: Marque (2.)
Marque e-mail | 2004-08-23 22:08:03 | 2.
a tabok szvsz hüylerség amit írtál, bárhonnan lehet szedni, nem kerül semmibe, a fanoldalak úgy is szeretik az ilyesmit, a net tele van az erre specializálódott helyekkel...persze azok nem biztosan 100% originálok...


amúgy, az miért baj, ha esetleg szintetizátorral csinálják?


Előzmény: Cheguevara (1.)
Cheguevara e-mail | 2004-08-23 20:38:11 | 1.
Hello arcok!!!

Megszállott Bodom rajongó vagyok, mint szerintem mindenki aki hallgatja.
Nos, nem kerülgetem a forró kását... Arról lenne szó, hogy egy ideje néhány haverom elkezdett azzal baszogatni, hogy a Bodom szólóinak nagy részét szintetizátorral csinálják. Ezt ők azzal vélték alátámasztani, hogy töltöttek le néhány tabulatúrát, illetve látták a Downfall klippben ahogy a billentyűs zúz.
Szerény véleményem szerint HITELES (nem utánhallás útján a rajongók által készített) tabulatúrát nem találhattak, hiszen nincs az a hülye aki felrakná a kottáit, még a legprimitívebb bandákénak az ára is tízezer Ft. felett van; ráadásul ha a hivatalos oldalon (www.cobhc.com) nincsenek tabok, akkor a többi rajongók által gyártott lapon honnan vannak??? Másrészt ha a füledre hallgatsz, érzékelni lehet azt az alig észrevehető sercegő hangot, amikor a pengető a húrhoz ér, továbbá billentyűn kissé macerás lenne áthajlásokat csinálni. A videóhoz annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy a gitárszólót gyakran kíséri billentyű.
Ha esetleg tévednék, vagy a tények az én érveimet támasztanák alá, szóljatok!!! Én akkor is hiszek a precizitásban!!!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.