Click to Visit
Rock - AVRIL
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-05-02 11:56:31 | 11.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions

Awie e-mail | 2009-02-21 18:02:48 | 10.
Sziasztok!!! lécci olvassátok el!!
Avril Lavigne a kedvenc énekesnőm és a mindenem!!
bocsi nem tom hova kell leirni de nagyon szeretnék éneks lenni és Avril számokban énekelni hiszen deszkás vagyok én is. minden nap próbálok és jó hangom van..tehetséges vagyok...május végén kapok gitárt és már most naggyából tudok gitározni...

e-mail cimem: avrilfanever@citromail.hu

perg beácska e-mail | 2009-02-14 23:05:35 | 9.
joni kúsóly!!!!!!!!fógd már be!!!!!!!!

Előzmény: Joohny (6.)
phoenix_2 e-mail | 2005-04-24 19:01:56 | 8.
Ha valakit jobban érdekel Avril, akkor jöjjön erre a fórumra. www.balko.hu ezen rengeteg mindent tudhatsz meg mind Avrilről, mind a bandáról. Szóval ha valaki jön akkor ott találkozunk. Phoenix
friends e-mail | 2005-04-21 17:29:48 | 7.
Szeva minden Avril rajongó!!:))
Van 2db 7900ftos jegyem a júnisus5.-i Avril Lavigne koncertre. Nem kéne vkinek??? Mert szívesen odaadom.
Amúgy én is imádom Avrilt, és el is megyek a koncertjére, de tombolni akarok rajta, úgyh állójegyet akarok venni, de csak akkor tudok, ha vki megveszi tőlem ezt a 2 jegyet. Remélem lesz jelentkező! Légyszi! Nagyon fontos lenne, mihamarabb szóljatok! Köszi!

Joohny e-mail | 2005-04-04 13:55:41 | 6.
Tök jo hogynyitotátok ezt a topikot téleg kellemes a hangja, szinte az eddigi összes száma nagyon tetszik... Meg mellesleg rohatyó csay... , sztem fölösleges emailezgetni max megadhatom az msn címemet meg ti is.. Egyébként gondolom tudjátok hogy
Koncertezik a nyáron, itthon... :)

Ildy1990 e-mail | 2005-04-04 09:18:03 | 5.
Imádom Avrilt. Ő a legjobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha meg akartok ismerni írjatok: ildy90@citromail.hu


Előzmény: bÁTORY LIVIA (1.)
swat3 e-mail | 2005-03-15 17:16:18 | 4.
Nakker te kerülöd az súlidat,vafy ilyen hülye vagy ?


Előzmény: Fawry (2.)
swat3 e-mail | 2005-03-15 17:12:32 | 3.
Csász! Én is birom Avrilt és nem is kicsit.Amelyik fiú nem birja Avril az megrohadhat , mert vagy vak vagy peddig nagyon hülye!

Előzmény: bÁTORY LIVIA (1.)
Fawry e-mail | 2004-11-27 20:47:29 | 2.
utálom avrilt, a zenéjét, a fejét meg mindent, de lehet h csak azért van mert egy együtest sem szeretek túlságosan amiben lány énekel.
szóval utálom. és te is túl fogod élni, nyugi


Előzmény: bÁTORY LIVIA (1.)
bÁTORY LIVIA e-mail | 2004-09-28 07:40:05 | 1.
IMÁDOM AVRIL!!!! TI?
Aki ugyanigy szereti és van olyan vagány mint én akkor írjatok erre:li-vi@freemail.hu
na pusz


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.