Click to Visit
Rock - Anti-Rasmus fanok fóruma
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

jemo69 e-mail | 2006-09-02 05:43:11 | 17.
a blinket azér ne soroljuk oda...
BoGyóka:) e-mail | 2006-08-31 20:25:55 | 16.
Hm... ezek igaz, hogy már állati régi hozzászólások, de... áhh.. nem is írok semmit, mert csak mosolyogtam rajtuk. Akik írták, nem nagyon tudnak semmit az együttesről, szóval elnézem nekik ezeket, amiket itt összehordtak... Nem is szólok semmit, mert én a téma címe szerint egyáltalán nem ide tartozom:) Heh, még jó!
Ashtray whore e-mail | 2004-12-12 23:31:42 | 15.
jaja,már van egy játékboltból való,fantasztikus akusztikus vagy elektronikus gitárom,szal most már csak a banda kell,meg valami jó kis név,aztán irány a világhirnév:))na azon a csajon még mindig ki vok akadva...na hell
Sziquinho e-mail | 2004-12-09 22:55:18 | 14.
Azt lefelejtettem az elözö végéröl, hogy annyi különbség lenne köztem és a Rasmusék között pl., hogy én se venném komolyan magam, viszont remélhetöleg a lemezeimet vennék komolyan, ugyanis az emberek hihetetlenül hülyék, és erre mindig lehet építeni... :)
Sziquinho e-mail | 2004-12-09 22:52:58 | 13.
Hát, az a vicc, hogy nagyjából igazad van... Ezeket a bandákat, mióta az mtv és a kiadók, meg a tököm tudja ki szponzorálja a rock - vagy annak hívott zenét, azóta tényleg így müködhet a dolog. Elmegy rengeteg lúzer (mint amilyen a Linkim Fark mondjuk) egy ilyen castingra, és azt gondolja:" most majd engem fognak imádni a tini p*csák". És a leggázabb az, hogy tényleg így lesz! :) Ezeken a "zenéken", mint pl. Blink 1-8-2, LP, Avril, Rasmus stb. csak nevetni tudok :D.
Amúgy már gondoltam erre, márminthogy alapítok egy ilyen bandát, zenélni nem tudok, de ha sok pénzt akarnék összehozni kevés munkával, akkor hajrá! :)


Előzmény: Ashtray whore (12.)
Ashtray whore e-mail | 2004-12-09 20:50:32 | 12.
áááá,emberek,ma láttam egy édi szöszke kb.12 év körüli csajt,kezén gyönyürü felirat hirdette:the rasmus...hát ez a dö rázmusz-izé teljesen kikezdi az idegeimet...ezek után asszem alapitok egy bandát,és lemosom laurát a szinpadról.egy átlag szellemifogyisnak is van annyi hangja,mint ennek a gennygombócnak,szal ha semmi érzéketek a zenéhez(ha van akkor meg pláne),asse tudjátok melyik végén kell fogni a gitárt,viszont szeretnétek hiresek és szerencsétlen hujek példaképei lenni...hát azt mondom,ne habozzatok,csak kövessétek a példaképeket.na hell
ArG e-mail | 2004-12-09 18:57:19 | 11.
Olvastam ám hozzám szólásod (pontosabban hozzám ordibálásod:) a "normális" rasmusos topicban, csak úgy gondoltam nem fogok oda válaszolni Neked, mert az a hely nem érdemel meg engem! Na, nem kell minndjárt azt gondolni, hogy egy önimádó, egoista picsa vagyok, elég ha egy anti-rasmusos picsának tartasz, (már ha ez picsaság). Akkor is fenntartom a véleményem, hogy nem rock és nem érdekel a "divat-szakma" véleménye a dologról. Tudom, hogy téged meg az nem érdekel, hogy engem nem érdekel, de nem érdekel, hogy téged nem érdekel, hogy engem nem érdekel. Remélem belezavarodtál, de ha előről, szépen tagoltan elolvasod, hidd el sikerüni fog!
Nah, és miután ezt elolvastad közlöm veled, hogy Neked ugyanúgy nincs jogod ide bepofátlankodni, mint nekem oda a rasmusos, idillikus környezetetekbe, de ti kezdtétek előbb...gondoltam nekem is szabad!!!HAHAHAHAHAHA
Remélem, még arra az időre benéztél, hogy ezt elolvasd, mert Neked írtam...érezd magad megtisztelve!>:)--->ilyen smiley nincs is, de olyan rock se, mint a rasmus


Előzmény: Funnygirl (7.)
who?? e-mail | 2004-12-09 15:31:07 | 10.
a HIM az ellentétben a rászmusszal jó, rock, és valo drága nem vonyítgat a mikrofonba.ja és tudja melyik a mikrofon a sok állvány közül.
egy szerencsétlen britnimajmoló újságban azt írták, hogy az egyik tag smárolt a tollassal.na és?ismeri valaki a placebot?már lassan az a furcsak ha molko nővel van.meg h laura dugott egyet egy rajogójával.és most nem túlzok, kimentem a mosdóba és kijött a reggeli.ha fogyni akartok vegyetek bravot meg popcornt, ez aztán a dömper!

Sziquinho e-mail | 2004-12-08 00:14:23 | 9.
Hali!

Ehhez az anti-rasmushoz én is csatlakoznék! :) Iszonyat béna ez a banda! Mosolyogtatóak...

Egyébként ezeket az együtteseket (föleg nu-metal) már ugyanúgy hozzák össze a producerek meg a kiadók, mint anno a nyálbojz-csapatokat (n-sanyik, bsb, stb.) vagyis castingolják öket, válogatásokon. Tehát innen van az, hogy "eltévesztették a stílust", amit többen is írtatok.

Na csak ezt akartam, peace & love! :)

Ashtray whore e-mail | 2004-12-06 20:05:18 | 8.
á,cseppet sincsenek elszállva maguktól. szentem elléggé érthetö a szöveg,és nem vmi nagy kaliberü.az egy dolog,h mondjuk te nem érted,de nem kell másokról is ezt feltételezned. az is ellégé poénos hogy,tök véletlenül ugyanazokat a kliséket használják,amit a HIM,csak mondjuk ők egy kicsit régebb óta vannak a pályán.a dalaik semmitmondóak,üresek,és az énekesnek semmi hangja.elnézést,vmi nyávogással elegyitett üvöltést télleg tud produkálni.hát gratulálunk hozzá.egyébként szar érzés,hogy már utálni se lehet vkit nyugodtan,te nyugodtan látogassad a razmusz-fórumot,mi vunk olyan figyelmesek,és nem oda fikázunk,szal te is megtehetnéd,h nem szólsz bele.
Funnygirl e-mail | 2004-12-03 14:10:52 | 7.
Sz.tem meg pont ők nincsennek elszállva meguktól! Attól, mert nem értitek a szöveget még nem kéne őket fikázni!
Ashtray whore e-mail | 2004-12-02 21:21:10 | 6.
én egyre jobban hányok tölük...már le se tom,irni,h miert,mert télleg hányni fogok...na hell
NagyRokker e-mail | 2004-11-02 21:01:32 | 5.
Uu-uu-uu-uu-amikor felcsendül a kettébaszott tévébe a főRaszmuszfiú nyekergése, én hátast dobok.Diszkóba vagyunk, vagy mi a fasz??Na jó, annyira nem lenne szar maga a zene, de a nyekergés,a varnyútollas sztájl, meg azok a fejek...

Jasmine. e-mail | 2004-11-01 13:34:28 | 4.
hello! szerintem az az alapvető probléma,hogy eltévesztették a stílust. azért,mert valaki fekete ruhában zenél attól még nem lesz dark (mint ahogy azt állítani merészelik magukról).

ArG e-mail | 2004-11-01 10:16:41 | 3.
Tehetségtelen, nyálas köcsögök mindenütt rohangálnak....divatot csinálni, meg minden szarból lehet. Ők szerinetm csak SZTÁRNAK képzelik magukat. A nyálköcsögség sztárjai...:D

Előzmény: mrsmolko (1.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-10-30 22:46:38 | 2.
nemtom de nincs sok jövőjük :ĐĐĐĐĐ
a zene tűrhető (hatalmas jóindulattal) de a tagok...pffffff

mrsmolko e-mail | 2004-10-29 11:23:54 | 1.
Gyerekek! Szerintetek ezek mi a F.SZNAK képzelik magukat? Ennyi tehetségtelen nyálas köcsögöt honnan szedtek?

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.