Click to Visit
Rock - GNR
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Axl Rosee e-mail | 2006-08-25 06:58:40 | 43.
ááá utálom a VR-t főleg a kis buzi (de sztem tényleg meleg) énekese miatt..benne van a wan2-be azt ott fikázza az axlt a kurva annyát!!!mit képzel ez a kis pöcs?axl sokkal jobb mindenbe legalább neki van hangja(axlnek)!!!!

Előzmény: misamaci (42.)
misamaci e-mail | 2006-08-16 13:09:45 | 42.
Akkor biztos jól szórakoztak anyudék...
Én úgy tudom, nem lépett ki, sőt, megerősítette, hogy ez az új formáció remek, és esze ágában sincs Axllal együttműködni a továbbiakban. Sajnos. Nekd tetszik a VR? nekm nemigazán, csak pár számuk.
Azért én örülnék, ha megint összeállna a régi GNR, mert hiszen az, hogy idősebbek lettek, meg változtak egy kicsit / bár ez a "kicsit" inkább csak Slashre jellemző, a többiek eléggé /, az még nem jelent semmit. Más együttes tagjai és öregszenek, de attól még ők maradnak. De ez csak álom, én megőrzöm róluk a szép emlékeimet.



Előzmény: Axl Rosee (41.)
Axl Rosee e-mail | 2006-08-12 19:19:12 | 41.
anyámék voltak:DD amugy a slash nem lépett ki a VR-böl??mer ugy volt..amugy meg már semmi nem a régi szal az se lenne jo ha ujbol összeállnának mer nem ugy néznek ki meg szal ök is csomot változtak..:(

Előzmény: misamaci (40.)
misamaci e-mail | 2006-08-12 13:27:02 | 40.
Az 1992-es koncerten volt valaki? Amikor még együtt volt a nagy csapat, amely már nem fog többet összeállni a jelek szerint, mert már ugye ott a Velvet Revolver, és Slashék ott érzik jól magukat. Nekem az a banda nemigen tetszik. Nagyon hiányzik a régi GNR, szerettem.
misamaci e-mail | 2006-08-11 15:31:37 | 39.
Én nem voltam, pedig szívesen megnéztem volna Axlt élőben. Az 1992-es koncerjükre nem mentem el, pedig apám elvitt volna, akkor voltam 15, és én kis hülye majom, vonakodtam...meg is bántam, százszor is.
A mostanit azért annyira nem bántam meg, mert elég rossz visszajelzéseket hallottam a koncertről, meg hogy így, csonkán ez már nem is GNr, hiszen Slash és Duff nélkül ez már nem az igazi, ez inkább már csak Axl Roses. Meg az is, hogy ennyit várakoztatta Axl a rajongóit, elég nagy bunkóság. Sztem sokan csalódtak benne.

Axl Rosee e-mail | 2006-08-05 11:06:27 | 38.
aha te már csak tudod..több csaja volt mint neked.. te kis buzifejü

Előzmény: 888888 (37.)
888888 e-mail | 2006-08-03 13:16:38 | 37.
áxelróz egy kis homokos pöcs
Axl Rosee e-mail | 2006-07-31 17:40:45 | 36.
ja és sajnálom h nem mentél:( szegényke:( nekem az a szerencsém h pesttöl 20 percre lakom (vonattal) aztán igy mehettem
Axl Rosee e-mail | 2006-07-31 17:36:23 | 35.
bocs h eddig nem írtam csak elfelejtettem h írtam ide:D na szal nagggyon jo volt az elején mikor megláttam axlt elbőgtem magam de ez komoly egy kicsit hülye vagyok de nekem axl a mindenem és most láttam és ez számomra felfoghatalan h most igy néz ki és nem ug ymitn régen és nem ugy öltözik meg nem ugy viselkedik meg szoval semmi!!!ami maradt a régi axlböl az a tetkoi:( huh..a koncertröl: tele volt rockerekkel mind olyan helyes volt :D:D meg voltak axlnek(régi) öltözve tök jol néztek ki:P ott volt tóth gabi..pff..:D nekem teccett megvan mp3 ba ha gondolod vegyél fel msnre és elküldök néhány számot itt az msn címem:deadsoul@citromail.hu ja amugy itt is van asszem de nem biztos a pesti konci:www.newgnr.com ha nincs akkor bocs de legalább ot megnézheted h h néz ki most a kis drágám ja meg ott van egy kép róla ahogy smacizik egy rohadt ribanccal:):D na akarsz vegyél fel ha nem nem:D pá
vízöntő e-mail | 2006-07-06 14:44:30 | 34.
mesélj ám róla!!!!!!!!!!!!!!!!
vízöntő e-mail | 2006-07-06 14:44:06 | 33.
Jó neked!!!!!!!!!!!!!!!
nekem a barátnőm volt,és úgy volt h én is megyek!!!!!!!!!!!!!!!Legalábbis!!!!!
A barátnőmnek lemondta az egyik barátnője a koncertet,mert a sdzülei nem engedték el.
És megkérdezett engem.
És engem se engedtek el.
Mi volt a kifogás?
ennyi idősen bp-re koncertre menni.(15 vok)
és ráadásul a barátnőmmel együtt meg az apukájával mentem volna!!!!!!!:((((((((((
Nem értették me g,h milyen fontos ez nekem.
De annyit eltudtam érni náluk,hogyha nagyon jól tanulok majd a gimiben,akkor eljutattnak Guns N' Roses koncertrem,akár külföldre is!!!!!!!!!!!
Sztem anyáék úgy gondolják,h majd kifogom nőni a Gn'R rajongásomat.Nem hiszem,ha nyolc éves koróom óta nemnöttem ki,akko sos fogom!!!!:))))))))))))))))))))))))


Előzmény: Axl Rosee (32.)
Axl Rosee e-mail | 2006-06-29 18:08:05 | 32.
én voltam:)
misamaci e-mail | 2006-06-07 09:32:51 | 31.
Volt valaki a koncerten?
Locust e-mail | 2005-06-28 18:49:44 | 30.
:) Hát igen,én mindig a régebbi zenéket szerettem.De hagyjuk a Skid Row-t,a topik neve GNR. ;)

Előzmény: stevie (29.)
stevie e-mail | 2005-06-27 17:23:58 | 29.
Én is bírom a Skid Row-t. Az 18&life meg az I remember you csodás számok. De a Ratllesnake shake is állati.

Azért jó látni, hogy még ma is vannak a fiatalabbak közt is olyanok, akik ismerik a rockzene talán utolsó igazi mohikánjait.


Előzmény: Locust (16.)
Depeche Mode e-mail | 2005-06-21 12:54:10 | 28.
valaki mondjon nekem egy honlapot,ahol letölthető Gun's N' Roses klipp és képek az 1üttesről!!

Rolchi e-mail | 2005-06-20 17:59:15 | 27.
Sziasztok!


Van 2 db jegyem a szerdai Velvet Revolver koncertre.Darabja 6e ft! Ha érdekel írj emailt!

Locust e-mail | 2005-05-10 11:56:34 | 26.
Hello!
A jegy 8900 Ft!
Nem semmi!De azthiszem,megéri. ;-)


Előzmény: J.Hendrix (25.)
J.Hendrix e-mail | 2005-05-10 08:36:23 | 25.
Hy!Megint én lennék.Csak azt szeretném megtudni,hogy mennyibe kerül a VR-koncertre a jegy?Ne kíméljetek!Majd csak összehozom valahogy!Előre is köszi!

Előzmény: Stradlin (15.)
J.Hendrix e-mail | 2005-05-10 08:32:13 | 24.
Csá! A Rocket Queen egy nagyon odab*szós szám,nekem is tetszik,az Estranged meg úgy jó az egész Illusion 1-2 albummal,ahogy van!

Előzmény: Locust (23.)
Locust e-mail | 2005-05-08 11:03:53 | 23.
Üdv!
Kétségkívül nagyon jó szám a You Could Be Mine.Meg a többi kedvenced is.Bár nálam a Rocket Queen és az Estranged viszi a pálmát.
Nekem nagyon rég ótam megvan videón a Terminátor 2. és mindig figyeltem benne,ki játszhatja ezt a jó zenét.Aztán leesett,hogy hát persze!A Guns n' Roses!


Előzmény: J.Hendrix (22.)
J.Hendrix e-mail | 2005-05-07 09:58:17 | 22.
Csá mindenkinek! Én mióta megláttam a Terminátor 2-t,azóta szeretem őket.
Azóta is You could be mine a kedvencem,de belezúgtam a Nightrain-be és a Paradise City szólójába is.Nem olyan régen(2004.december) kezdtem el gitározni,és az első,amit megtanultam,a Knockin' on heavens dorr akkordjai voltak.
Ők az Istenek!Ja, és üdvözlet minden Guns-hívőnek!

Locust e-mail | 2005-04-12 15:05:27 | 21.
Én is így gondolom... :(((

Előzmény: Stradlin (20.)
Stradlin e-mail | 2005-04-11 18:01:52 | 20.
Jujjj, de kár érte! Bach nagyon ütött volna...:((( Óóóóó

Előzmény: Locust (19.)
Locust e-mail | 2005-04-11 15:35:49 | 19.
Hallottam a koncertről,de én sem voltam.Mondjuk,alig ismerem őket.Csak a nevüket ismertem még pár hónapja,aztán valamelyik oldalon találtam tőlük mp3-akat,aztán megtetszettek,és egy barátom másolta a 1989-t,a Subhuman Race-t meg antikváriumban vettem.
Tényleg nagyon jó Sebastian hangja,valahol azt olvastam,hogy mikor Duff és Slash énekest kerestek a Velvet Revolvernek,akkor ő szeretett volna lenni,de Duff Scott-ot választotta...


Előzmény: Stradlin (18.)
Stradlin e-mail | 2005-04-10 18:46:09 | 18.
Óóóó, az jó:) kevés ember ismeri Magyarországon..ill. én nem sokkal találkoztam. Nekem asszem a Subhuman race van meg+a Best of...de mp3ak, szal pontosan nemtom.Az a pasi eszméletlen hanggal rendelkezik..Sajnos a mostani koncertre nem jutottam ki..képesek voltak és keddre rakták...grrrr:((

Előzmény: Locust (17.)
Locust e-mail | 2005-04-10 15:19:21 | 17.
Ja,bocs,én vagyok az,Rose89!
A Locust a másik nevem... ;-))


Előzmény: Locust (16.)
Locust e-mail | 2005-04-10 15:16:29 | 16.
Szereted Skid Row-t?De jó,én is. :)
Igaz,csak 2 albumuk van meg,a 1989 és a Subhuman Race.


Előzmény: Stradlin (15.)
Stradlin e-mail | 2005-04-10 09:58:55 | 15.
nekem is megvan a VR jegyem, bekeretezve a szobám falán, nehogy elveszítsem...képes lennék:)))
Olyat nem tudok írni, h kedenc szám, de a My world igen furcsára sikeredett...:))))
Jah, kedvenc Izzy, de erre nem lehetett nehéz rájönni... GN'Ren kívül pedig: Skid row, Peal jam, Deák Bill Gyula&Hobó, Hiperkarma, Lassúkéz Clapton:)...szóval tág ízlésem van...


Előzmény: Rose89 (14.)
Rose89 e-mail | 2005-03-31 18:42:00 | 14.
Sziasztok!!

Hú,örülök nagyon ennek a fórumnak!
Bemutatkoznék:Orsi vagyok,16 éves,és imááádom a Guns n' Roses-t.Kedvenc számamim tőlük:Estranged,Think About You,Rocket Queen,You Ain't The First.De az összes számukat szeretem.A Guns-on kívül szeretem még a Velvet Revolvert,és már a budapesti koncertre megvan a jegyem,ki nem hagynám!!!Nagy kedvencem még a HIM és az Apocalyptica.A kedvenc tagom a Guns-ból Duff.Utána jön Slash,majd Axl.Szeretem Duff lazaságát.A Guns-t régóta ismerem,és szeretem,de nem rég óta vagyok ilyen nagy rajongójuk.Meg van már az összes albumuk,és DVD-jük,plusz a kiegészítők.(medál,ki
tűző,póló,kulcstartó,poszter,cikkek,fordítások...) :)
Üdv mindenkinek!

stevie e-mail | 2005-03-31 14:30:40 | 13.
Én mondjuk már 8 évesen, amikor megláttam az MTV-n a You could be mine klippjét, paff voltam. Azóta szeretem őket.

Előzmény: Fanni0808 (10.)
Marsall e-mail | 2005-03-30 13:43:44 | 12.
Figyelem!

MARSALL zkr. koncertje

GUNS'N ROSES számokkal!!!
+Ac/Dc bon jovi ..


Április 4. hétfő 20 h (300Ft)



Pécs, IH-Billentyű

Dark Lord e-mail | 2005-03-17 15:00:46 | 11.
rem mindenki tudja h a Velvet Revolver jön Moba már a pecsa honlapján is fent van!!!rem tudjátok h a velvetben van a maradék gnr-es!!
Fanni0808 e-mail | 2005-03-17 09:37:07 | 10.
Csak nem én vagyok itt a legfiatalabb???:)Nagyon el van hanyagolva ez a fórum.Kb.1hónapja senki nem szólt hozzá ehhez a témához.Kicsit nagyobb aktivitást emberek!!!!!!:)
stevie e-mail | 2005-03-16 10:53:55 | 9.
Mikor? Esetleg én is elnéznék ha ráérek lesz kedvem meg társ(ak) is...

A Guns tényleg csúcs volt. Nagyon nagy kár értük. (Én hellyel-közzel azon nőttem fel.)


Előzmény: Stradlin (8.)
Stradlin e-mail | 2005-03-05 17:30:53 | 8.
hát szia Fanni:) Öhmmm...hadd mondjak egy nagyon elcsépelt és nagyon bölcs tanácsot: Sohasem késő;)
Én a znét imádom, szavakkal nem kifejezhető, h mennyire. Épp ezért 3 hangszeren tanulok:) És imádom mind. A zene egy olyan dolog, ami akkora örömet tud okozni,h hajjaj. (tom, nagyon megfogalmaztam, de sztem érted).
Visszatérve a Gunsra, évekig tudnám ecsetelni, h melyik dal miért is jó, de inkább megkímélek mindenkit, és csak annyit mondok, megéri meghallgatni.
Úgy hír...:
JÖN A VELVET REVOLVER MAGYARORSZÁGRA!!!!!!!!
Nem merem elhinni. A hivatalos oldalon is fennvan, és olyan képtelenségnek tűnik. Ahhh, első sorban a helyem! Slash, Matt, Duff, Scott...jajjj:)


Előzmény: Fanni0808 (7.)
Fanni0808 e-mail | 2005-01-20 09:08:40 | 7.
Itt sorvadok infó órán.Sasolok itt a fórumon, de elég kihalt ahogy elnézem.Amugy bemutatkoznék.Fanni vagyok egy nyírbátori 16 éves rockercsaj.Szeretem a zenét,imádok rajzolni,és elcsesztem az életem ott hogy nem müv.suliba járok:)Röviden ennyit.

Előzmény: Csavar80 (5.)
Fanni0808 e-mail | 2005-01-20 08:52:31 | 6.
Teljesen egyet értek Veled.A Don't Cry egy igazi rockballada.Az egyik kedvenc számom.A Guns úgy ahogy van TÖKÉLETES.:)A klippjeiben van vmi egyedi.De nagyon királyak!!!!!!!!!!:)

Előzmény: Csavar80 (3.)
Csavar80 e-mail | 2005-01-19 13:31:36 | 5.
Bocsi, az előző hozzászólásomban nem jól írtam a leírás helyét, most javítom:

http://www.zene.net/forum/index.php?k=3&t=15&oldal=23
Bizkorn hozzászólása

Na, ez a helyes link :)

"Forever Guns n' Roses!"


Előzmény: Csavar80 (4.)
Csavar80 e-mail | 2005-01-18 14:54:06 | 4.
Elfelejtettem egy dolgot:

Kis leírás a Gun's és egyéb nagysikerű együttesekről, pont ma találkoztam vele. Nagyon elmés megközelítésben tárja fel a nevesebb rockbrigádok életútját, a leírás itt olvasható a zene.net-en, a Rock / Linkin Park alatt a 15. oldalon... Ha van egy szabad negyed órád, akkor érdemes rászánni ;-))

Csavar80 e-mail | 2005-01-18 14:48:19 | 3.
Hát most már van :)
És köszönöm Stradlinnak, hogy megnyitotta. Bár, ha nem tette volna meg, hát én követem el ezt hirtelen felindulásból :))

November Rain? A lírikus rockzene Himnusza :) Első alkalommal egy zajos étteremben, egy vita közben hallottam a "radio edit" verziót, így nem nagyon tudtam odafigyelni rá, csak a vége fogott meg... (ebben a verzióban nincs az elején a bevezető zongora, és a végéről is lecsippentették a befejező gitárszólót ): ) Érdekes módon már a szám közepe felé lehiggadtak a kedélyek... Hogy ez a November Rain megnyugtató akkordjainak, vagy a vita értelmetlenségének volt köszönhető, azt már nem tudom eldönteni, de van egy tippem ;-)
Másodjára a rádióban hallottam, ismét csak a "radio edit" verziót. Mondtam magamban: Ez a zene nekem kell! Így végül a haveromtól kölcsönkapott, nemrégiben kiadott GnR Greatest Hits albumról grabbeltem le a teljes, long verzióját a zenének... Egyszerűen beleszerettem ebbe a számba :)

A Don't Cry is egy valóságos műalkotás: figyeld csak a második strófa legvégén bekapcsolódó Slash-t, aki szinte beledöngöl a székbe a gitárjával... :)))))
Az az ipse egyszerűen hihetetlen dolgokat tud művelni a gitárral, gondolok itt a 92-es Tokiói fellépésükre, ahol egy frenetikus, csuklórohasztó szóló után képes csont nélkül elmuzsikálni némi kísérettel a Keresztapa főcímzenéjét, és az egészet megfejeli egy irgalmatlanul megcifrázott befejezéssel...

Nah, elég volt az áradozásból :-D

Szal számomra Axelék a lírikus rockzene királyai, eddig (legalábbis szerintem) senki nem volt képes őket felülmúlni.
Ha akarsz még bazi jó érzelmes zenéket hallgatni tőlük, akkor melegen ajánlom az Estranged, Knockin' on Heavens Door, Since I Don't Have You c. számokat :))


Előzmény: Fanni0808 (2.)
Fanni0808 e-mail | 2005-01-18 09:18:06 | 2.
Szióka.Hát én még új vagyok itt de én se nagyon találtam Guns-os "részleget".Itt az ideje hogy beinduljon:).
!!!!November rain,Don't Cry!!!!


Előzmény: Stradlin (1.)
Stradlin e-mail | 2004-12-31 11:32:32 | 1.
Itt van egy 'zene' fórum és egy szó sem esik a GNRről?? Abban az esetben, ha elkerülte volna figyelmemet, elnézést!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.