Click to Visit
Rock - Basszusgitárost és billentyűst keresünk!! Minél h
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

mrbizsu e-mail | 2010-01-27 15:14:59 | 30.
BASSZUSGITÁROST ÉS BILLENTYŰST KERESÜNK
PSYCHEDELIKUS/ELEKTRONIKUS/D&B/FUNK/ROCK stílusú bandába keresünk (dob és perka) komoly hozzáállású, hozzáértéssel/hangszerrel/erősítővel/rutinnal rendelkező basszusgitárost és billentyűst. A zenekar most alakul, új, saját szerzeményeket szeretnénk írni, amihez a Te segítségedet és ötleteidet is várjuk! Saját próbateremmel rendelkezünk! Ha érdekel a dolog, írj mailt a mrbizsu@gmail.com –ra, és/vagy hívd a +36 30 2987 995 –ös számot bátran!
Város: Budapest
Átlagéletkor: 26 év
„Irányvonal”: Shpongle, Ozric Tentacles, Colorstar, Korai Öröm, stb.
Videók itt: http://www.youtube.com/user/mrbizsu

polN e-mail | 2010-01-24 21:31:08 | 29.
Billentyűst keresünk sürgősen!!!!

Stílus: rock, dallamos metál (Stratovarius, Sonata Arctica, Hammerfall, Helloween, Bon Jovi, Europe, Malmsteen, valamint saját számok)
A zenekar felállása: ének, gitár, bassz, dob, szintetizátor. Korban 25-32 év közöttiek vagyun ...tovább »k.
Nem kell csúcsprofinak lenned, de kellő komolysággal állj a zenéléshez, biztos alapokkal rendelkezz és ne riadj meg a billentyű szólóktól sem. Heti 2 próbánk szokott lenni általában, saját próbatermünk a Lágymányosi hídnál van (Vágóhíd ipartelep). Rendszeresen járunk koncertezni budapesti és vidéki klubokba.
A legközelebbi koncert 2010.03.19 Wigwam, ahol a Kalapács és az EGO Project előtt játszunk.

Ha kicsit is magadra ismertél vagy tudsz olyat akit érdekelne a dolog, kérlek segíts nekünk!
Bővebb info:
http://www.enginemusic.hu
Tom
70-218-3506

jarppi e-mail | 2010-01-09 22:41:50 | 28.
jarppi válasz erre | e-mail | 2010-01-09 22:34:43 | 231.
Üdvözlök mindenkit! m/

Egy budapesti Metal banda keresné megbízható Dobosát, ill. Bass-gitárosát... Nem számít mennyi ideje játszol, itt a hangsúly a pontosságon, megbízhatóságon, valamint hozzáálláson van. Először is: Hobby zenekarnak indultunk, de már komolyabban gondoljuk a zenélést. Ami itt a lényeg: Egy barátságos, emellett profi zenei légkör megteremtése, vagyis ne csak egy próbából álljon a banda, hanem teszem azt, egy jó sörözésből, vagy programokból. Remélem értitek, miről beszélek! Ha esetleg magadra ismertél és megfelelő hozzáállással, valamint képességekkel rendelkezel, szereted a rock, ill. metal zenét és nem vagy egy visszahúzódó típus, feltétlenül írj nekünk!!! A felállás a következő: Barátnőm, mint énekes, egy Solo-gitáros barátunk, valamint Én, mint ritmus-gitáros... Az irányvonalunk eléggé tág: Elvileg Melodic-Metal... Pár feldolgozást már játszottunk, de hogy mégis tudjátok mire gondoltunk: Epica, Lacuna Coil, Battlelore, Darkwell, ilyesmik :) De inkább saját számokat alkotnánk, de mondom, bármit meg lehet valósítani. Egy remek kis próbaterembe járunk, ami korszerű, bemért, mind akusztikailag, mind teljesítmény szempontjából kielégítő, jól megközelíthető tömegközlekedéssel, nah és egy kocsma is van felette, hogy lehessen szívet erősíteni :P Nem utolsó dolog, hogy ingyenesen lehet egy remek PC-Konfigurációval demot, akár teljes anyagot rögzíteni MP3 formátumba :) Ha egyéb kérdésed lenne, írj, írj és írj! Más egyebet nem tudok felsorolni. Talán még annyit, hogy rengeteg negatív tapasztalatot sikerült begyűjtenünk tagok terén. Rengeteg tagcsere volt, legtöbbször dobosok terén. Talán ezért volt ennyire kemény a levél XD De nem kell félni, dobjatok egy mail-t és minden kiderül :) Metaal legyen veletek!!!

Üdv: SOC banda

Elérhetőségek: stormofcandle@gmail.com
06-20/201-7372
06-20/502-5156
MSN: mazsi146@freemail.hu
arpi.89@hotmail.com
Remélem ennyivel beéritek :)

koppi e-mail | 2009-10-18 18:57:18 | 27.
Sziasztok.

Egy most induló zenekarhoz keresek Énekest , dobost és szintist ( szintiseket )
A fő dolog a zene lenne, irányvonal olyasmi mint Ákos zenéje, ezekkel a dalokkal is kezdenénk később sajátokat szeretnénk írni.
A lényeg a szöveg és a kidolgozott zene, a zene felépítése lenne benne gitár ( 2db ) baszus, dob , szinti ( efektek ) és külön zongora is ( vagy egy ember csinálja a 2 őt ) dob és az ének is nagyon fontos lenne hogy jó legyen.
18 év az átlag kor zenekarunkban.
Ha érdekel a dolog akkor írj levelet a koppi14@freemail.hu ra
Feltétel : LEGYEN SAJÁT CUCCOD ( énekesnek nem kell hogy hangfalai legyenek :D:D )
Próbák Pesten lennének.


hardy3 e-mail | 2009-10-18 10:39:06 | 26.
Jay Turser JTB 402 BK basszusgitár eladó!!!

Ára 39000FT!
Gyönyörű, hibátlan állapotban van!
Hangja nagyon szép.
Alig volt használva.
Ez eredeti (boltban kaptam hozzá) tokot tudom hozzá adni!
Budapest III. kerületben lehet kipróbálni, sajnos csak gitárerősítőn tudom megmutatni, de ha tudsz mondani egy próbatermet akkor elvihetem oda és ott kipróbálhatod.
(Telefont csak délután tudok fogadni kb 14:00-tól)
Itt megnézheted:
http://gitarshop.hu/index.php?tart=apro_hirdetesek_rapattanok&erdekel=65884

Imijoe e-mail | 2009-09-29 16:36:50 | 25.
Hello!

Friss, ropogós metal zenekar keres zúzós metal zenéhez Basszert és második gitárost, elsősorban Győr környékéről.
Másodsorban Göd, Vác, Bp. miegyéb...
20-30 év közöttiek vagyunk, saját számokat játszunk, bár próbákon azért felcsendül egy-két Pantera és Damageplan...
Komoly hozzáállás, sörimádat elengedhetetlen.


Érdeklődni a theimijoe@yahoo.com címen...
Ne csak "szoba gitáros" legyél bazz....

ladydiana e-mail | 2009-09-26 10:52:23 | 24.
Miskolci rock banda keres basszert. Irányvonalunk az iron maidenes-saxonos stílus, de félreértés ne essék saját számokat játszunk! Saját próbateremmel rendelkezünk, neked csak a cuccot kell hozni. Érdeklődni : 06-70-560-29-29
rockangyal 1981 e-mail | 2009-09-21 22:04:46 | 23.
Sziasztok!
Szombathelyi ESTON zenekar keres BILLENTYŰST,és BASSZUSGITÁROST!Ne legyél kezdő,és 18 év feletti legyél!
Érdeklődni:rock.angyal@citromail.hu

ihavegibson e-mail | 2009-09-20 15:19:31 | 22.
Sziasztok! Tatabányai basszusgitáros vagyok, és keresem zenekaromat! 2 éve basszerozom, több zenekart is megjártam már, és színpadi tapasztalattal rendelkezem. Felszerelésem: Ibanez GSR 200, Laney RBW100 kombó.

Mindenféleképpen egy célratörő, haladásra képes, a hangszerükhöz tényleg értő embereket tartalmazó csapatot keresek. Mindenképp lemez készítés és koncertezés a célom, nem pedig öröm zenélés.

Szivesen játszok metált, hard rockot, rockot, punkot. Tatabányától olyan max 60 kilométerig megoldható számomra az utazás.

Ha basszeros kell írj ;) :
E-mail:ihavegibson@indamail.hu

Msn: dudvarecki00@vipmail.hu

Daemona e-mail | 2009-06-11 13:49:03 | 21.
Hell!

Komoly szándékkal alakuló budapesti zenekar (dobos, ritmusgitáros, szólógitáros, basszeros és énekes) BILLENTYŰST, SAMPLEREST keres.
Az irányvonal: industrial-, goth-, dark-metal némi elektronikus zenei és dark ambient hatással. Pl: Marilyn Manson, Gathering, Malice Mizer, Deathstars,stb...
e-mail: daemona91@gmail.com
Msn: vi-ki@freemail.hu

ihavegibson e-mail | 2009-05-06 18:52:59 | 20.
Sziasztok! Basszusgitáros vagyok, és zenekart keresek! Lassan 2 éve basszusgitározom, színpadi tapasztalattal rendelkezem (11 koncert után), szorgalmas vagyok, gyorsan tanulok, saját cuccal rendelkezem. Mindenféleképpen koncertezés, és hírnév szintre szeretném vinni a dolgot. Érdekel a rock, punk-rock és a metál egyes ágazatai. Tatabányai vagyok! Ha a bandádba kell egy basszeros, lehet hogy én vagyok, akit keresel ;) Keress ezen a e-mail címen: ihavegibson@indamail.hu
rastathing e-mail | 2009-04-27 20:22:14 | 19.
Basszusgitáros zenekart keres!

Üdv!

23 éves vagyok, budapesti. 6 éve játszom basszusgitáron és a meglévő zenekarom mellé (talán helyett) egy másik zenekart keresek. Rendelkezem saját, koncertképes motyóval és gitárral. Eléggé slap - tap centrikus vagyok (azért nem esem túlzásba :) ). Van stúdiótapasztalatom és több országos turnén vagyok túl.
Aktívan működő és koncertező, sajátos stílusú zenekart keresek. Közel állnak hozzám zeneileg: Tool, RATM, Drowning Pool, Marcus Miller stb. :)
Kérlek ide írjatok, mert csak mailt olvasok:
ras_zoli@freemail.hu

Zoli

Us e-mail | 2009-03-17 19:38:29 | 18.
Sziasztok,

Gitárost és basszusgitárost keresünk alakuló pop-rock bandánkhoz.
Dobos, énekes(lány) van, 22-28 évesek közül szeretnénk ha jelentkeznétek.
A próbák Budapesten vagy Solymáron lesznek.
Elsősorban saját dalok gyártását szeretnénk szorgalmazni, tehát mindenkinek
Meg kellene írnia a részét. Nem probléma ha nem saját vagy vérprofi a lényeg hogy
Tudj improvizálni, legyél kretív, gondold komolyan, ne linkelj és nézz ki jól :)
Vagy ha nem is nézel ki jól akkor nézz ki nagyon csúnyán, de azt stílusosan.
Irányvonal: Paramore, No Doubt, Guano Apes, Katy Perry,


Demót, linkeket, fotót(!), CVt, küldjétek a : adorockable@gmail.com címre.


Előzmény: zuzu75 (17.)
zuzu75 e-mail | 2009-03-04 21:38:06 | 17.
Alakukó symphony rock/metál zenekarhoz keresek gitárost,basszerost,dobost,énekest(lehetőleg női).Legalább középszintű zenei tudás szükséges,dobosnak takk-gépes dobolás alap.Próbahely van,teljes cuccal.Elsősorban szegediek jelentkezését várom,de közeli vidék nem gond.Én billentyűs vagyok,komplett cuccal.Stílus:Xandria,Sirenia,Nightwish,Whitin Temptation. E-mil: m_zuzu@yahoo.com Személyi zaklató: 30-5-61-61-71
Daemona e-mail | 2009-02-22 14:08:31 | 16.
Hell!

Komoly szándékkal alakuló budapesti zenekar (dobos, ritmusgitáros és énekes) BASSZEROST, BILLENTYŰST, SZÓLÓGITÁROST keres.
Az irányvonal: industrial-, goth-, dark-metal némi elektronikus zenei és dark ambient hatással. Pl: Marilyn Manson, Gathering, Malice Mizer, Deathstars,stb...
e-mail: daemona91@gmail.com
Msn: vi-ki@freemail.hu

Daemona e-mail | 2008-10-19 16:58:49 | 15.
Basszerosok, billentyűsök figyelem!
Most alakuló, budapesti, dark-goth-industrial-metal banda keresi basszerosát és billentyűsét!
további info:
msn: vi-ki@freemail.hu
e-mail: daemona91@gmail.com

theiszus e-mail | 2008-10-06 08:46:07 | 14.
Basszusgitárost keresünk!!!!!



Egy budapesti alternatív rock banda keresi basszusgitárosát. A tagok: egy dobos és egy gitáros- énekes, a kor 20 és 22 év. Kb. ilyen korú illetőt keresünk, a basszustudásnak nem kell égbemenőnek lennie nincs is szükség rá. Csak ütembe legyen és egy kis kreativitásra is szükség lenne, + basszgitárra és egy basszerősítőre. A zenénk se nem zúzda igazán se nem olyan langyos, olyan kellemes köztes (CSAK SAJÁT), de majd lejössz és meghallgatod, mert van próbatermünk is (XX. Kerület). Koncertünk nincs, de szeretnénk, ha összeállnánk lehetőség lenne rá. A cél elsősorban a jó zenélés és koncertek, felvétel ilyenek, ha megy a szekér…

Elérhetőség: papircsonak@gmail.com

The Jay Freak e-mail | 2008-10-04 10:31:36 | 13.
Sziasztok

Lány basszusgitárost keresünk a bandánkba Székesfehérvár-Velence-Budapest környékén
elérhetőség:0630/845-0630

sicituradastra e-mail | 2008-10-02 11:45:02 | 12.
A Sicitur Adastra zenekar zongoristát / szintist keres.

Zenénk alapvetően északi vonalas metál. Főbb hatások: death, black, extrem, power and progressive metál. A jelenlegi felállás szóló gitár, ritmus gitár, basszus, dob, ének. Ebbe a csapatba van szükség egy olyan zenészre, aki a stílus főbb jegyeit ismeri, kreatív és szívesen hoz saját témákat. Próbahely, felszerelés van (hangszered legyen azért). A zenekar Dunaújvárosban (Bp-től 70 km) próbál, de ha neked vállalható az utazás, akkor messzebbről is jöhetsz (a banda két tagja pl Bp.-i). Az első EP után jelenleg lemezre készülünk, utána aktív koncertezés a terv.

Elvárásaink:

* a fent említett zenei stílushoz tartozó játéktechnikád és kreativitásod meglegyen
* nagyobb színpadon és stúdióban is vállalható hangszered legyen
* amennyi időt csak tudsz, szánj rá a zenélésre és a zenekarra



Ha érdekel a dolog, keresd Feltóti Pétert a 06-20-5589541 –es számon, vagy írj egy mailt az info@sicituradastra.hu címre.

Zenénk meghallgatható a http://www.myspace.com/insomniamusichungary linken.
Szeretnénk mindenkit mekérni, hogy segítsen nekünk, és a lehető legtöbb helyre jutassák el ezt a hirdetést. Ha ismertek valakit, aki alkalmas lenne a feladatra, vagy ti magatok érzitek úgy, hogy beszállnátok hozzánk, akkor nosza jelentkezni.

SultanSmith e-mail | 2008-08-30 02:02:50 | 11.
Szia kitsiviki!
Nyugodtan szólhattál volna, ha már nem akarod tovább vinni az NWO-t. Nem azzal van a baj, hogy nem szóltál, hanem azzal, hogy mint tudod építettünk egy gyöngyösi fellépést, ami lehetséges, hogy rajtad fog elúszni. Nem gond. Kár hogy így kellett megtudni.Akkor most keresünk másik énekest. Sok szerencsét az új bandádhoz.
Ui.: a demot, ami felvettünk azért elküldhetnéd.

Kitsiviki e-mail | 2008-08-24 20:34:12 | 10.
Budapesti, alakuló együttes industrial,-goth,- dark,- metal irányvonallal BASSZEROST és BILLENYTŰST keres! Érdeklődni a majomdemon@yahoo.co.uk msn és egyben email címen keresztül lehet!
kakapanna e-mail | 2008-03-12 09:31:22 | 9.
54 évesen lehet jelentkezni?

Előzmény: georgea (8.)
georgea e-mail | 2008-02-29 15:51:02 | 8.
Billentyűst keresünk újonnan alakuló zenekarunkba!!
Írány: Ötletes, "igényes" rockzene, funky-s, blues-os beütéssel,...
Jelenlegi tagok kor eloszlása: 26-tól 31-ig!
Jelentkezés:
e-mail:
tandras1977@yahoo.co.uk
tel.:
06 20 3975308

Dávid -FaF e-mail | 2008-02-27 13:02:20 | 7.
Dobost és basszusgitárost keresünk!


A Fejjel a Falnak nevű egri zenekar dobost és basszusgitárost keres!
próbahely adott Egerbaktán! Lényeg hogy legyen koncertképes cuccod!
ha kiváncsi vagy ránk, katt ide -> http://www.myspace.com/fejjelafalnaksound

skap87@freemail.hu

Ayrton01 e-mail | 2008-02-27 08:09:29 | 6.
Hello Pécsi Igényes rock zenét játszó együttesbe basszeros szoló és dobos kerestetik kezdő-haladó szintűzenészeket keresünk keresünk
Érd.: msn:fightersoftruth@freemail.hu
email:fightersoftruth@freemail.hu

georgea e-mail | 2008-02-03 11:58:27 | 5.
Billentyűst keresünk újonnan alakuló zenekarunkba!!
Írány: Ötletes, "igényes" rockzene, funky-s, blues-os beütéssel,...
Jelenlegi tagok kor eloszlása: 24-től 31-ig!
Jelentkezés:
e-mail:
tandras1977@yahoo.co.uk
tel.:
06 20 3975308

Stradlin e-mail | 2005-03-11 17:55:27 | 4.
Gondoltam nem nyitok új témát. Szóval...mi dobost és baszgitárost keresnénk. Azt leszögezem, h ezek első szárnypróbálgatások, csak játszunk a gondolattal, de valahol el kell kezdeni:) Zenei stílus elég tág: a GNRtől kezdve Hiperkarma, meg Beatles és Bob Marley, na meg coldplay...jah, és pest környéki (az a környék olyn 20 km:)) emberek jelentkezését várjuk. Jah, és a korosztályunk 16, és mind lányok vagyunk.Azt leszögezem, h elengedhetetlen a zene határtalan szeretete, és lelkesedés!Ha vkit érdekelne: envagyokmivan@freemail.hu Várunk minden érdeklődőt!
Sultan e-mail | 2005-03-04 11:30:03 | 3.
Hella!
Billentyűs valék, és ha nagyon akarjátok, csatlakozok. Újszászi vagyok, az azt jelenti, hogy Szolnok mellett vaok, és az annyit tesz, hogy szóltok, és maxima 2 órán belül ott tudnék lenni.
Érdeklősdésről meg annyit, hogy én meg a gótikus zenéket szeretem, de biztos meg tudunk egyezni.
Elképzeléseim vannak, saját dalok vannak, szerkó mondjuk hiányos, de azt is meg tudom oldani.
9 éve szintizem, ebből 4 évet komolyabban.
Eddig 2 saját zenekarom volt.
Tel: 0670 561-46-25
Ui.: Utálom Pestet, meg Budát is. :)
Jah, és csak akkor megyek, ha jó a hangulat... (merhogy az is számít...:)
17 vaok, ha számít, rövid barna hajú, és két lábam van. :)

ZOL82 e-mail | 2005-03-03 13:39:02 | 2.
A Gallows Pole zenekar keresi megbízható, nem kezdő, de nem is profi basszusgitárosát valamint kreatív billentyűsét Budapestről vagy környékéről. A zenekar jelenleg 3 tagú, gitáros, dobos és énekes(-billentyűs) alkotja. Az irányvonal főleg a Led Zeppelin, emellett Deep Purple, Black Sabbath, Dire Straits, Pink Floyd, AC/DC, GNR, Nirvana, valamint Aerosmith, RHCP, Van Halen, Eric Clapton dalok is szerepet kapnak. Vannak saját dalszövegeink is zenei elképzelésekkel, ezeket is szeretnénk összetenni a jövőben. Próbaterem teljes felszereléssel adott, a Gyömrői úton. Próbák heti 2-szer, esetenként 3-szor. Fellépési lehetőség lesz bőven. :) Várjuk jelentkezésedet a gallowspolezenekar@yahoo.com címre!
ZOL82 e-mail | 2005-03-03 13:35:35 | 1.
Basszusgitárost és billentyűst keresünk minél hamarabb!!:)

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.