Click to Visit
Rock - Ektomorf és Replika
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

kisceki e-mail | 2015-02-28 11:27:36 | 82.
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!


Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!


Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!


Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

kakapanna e-mail | 2007-06-18 17:36:09 | 81.
cigánymajomgecik
Arunson e-mail | 2007-06-10 22:01:19 | 80.
ha valami jó és divat lesz belőle azért még jó marad de ez fos

Előzmény: Dodus (78.)
kakapanna e-mail | 2007-06-10 16:19:12 | 79.
szar

Előzmény: Dodus (78.)
Dodus e-mail | 2007-06-08 10:25:59 | 78.
sztem jó csak már túl nagy divat lett

Előzmény: zdlr (75.)
Arunson e-mail | 2007-06-07 21:06:51 | 77.
unicum+rum...jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
akkóóóó máááááá
ser+uncsi+rum...az úgy jó de az ekto meg a repli szerintem fostalicska.


Előzmény: borila (74.)
Arunson e-mail | 2007-06-07 21:05:27 | 76.
hááááát dolliroll szerintem kacat.

Előzmény: Killerdoll (73.)
zdlr e-mail | 2007-06-07 20:39:30 | 75.
nekem meg is van a tiszta erőből, és akárhogyan erölködnek, szar. mondanivalója? tiniknek szóló közhelyekről beszélünk?

Előzmény: borila (70.)
borila e-mail | 2007-06-07 19:02:28 | 74.
Szíved joga...a lényeg,h az unicum + a rum mindkettőnknek bejön,báraz igazi gyengémaza tarpai szilva!!!!

Előzmény: Arunson (72.)
Killerdoll e-mail | 2007-06-07 18:05:54 | 73.
hát, hová szarjak? én meg szeretem, főleg a dollirollt.kac-kac

Előzmény: Arunson (72.)
Arunson e-mail | 2007-06-07 08:55:43 | 72.
én utálom a replikát és dolliroll-t is

Előzmény: borila (70.)
Killerdoll e-mail | 2007-06-07 07:00:35 | 71.
ja, vazz, naon jó a replika. én is bírom őket.

Előzmény: borila (70.)
borila e-mail | 2007-01-11 10:17:00 | 70.
A Replika szerintem is nagyon jó zenét játszik, főleg akusztikailag,az ének már más lapra tartozik. A Depresszió zenéjével mi is a baj? Lehet, hogy ritmikájában hasonlít a Tankcsapdára, bár szerintem sokkal metálosabb.A mondanivalója pedig igenis figyelemre méltó. Hallgasd meg a Tiszta erőből, vagy az Ébredés útján albumokat! Lehet, hogy változni fog a véleményed.
venenatecherubim e-mail | 2007-01-11 09:43:39 | 69.
na jó, nem akarok inkább senkit sem meggyőzni az én elméleteimről.Végülis mindenki más, én pl.: szeretem az ektomorfot!ez van...

Előzmény: Pajtás (64.)
babyfan e-mail | 2006-12-23 10:54:47 | 68.
www.babylonmusic.hu

http://www.babylonmusic.hu/download/egyebmp3/elindulok.mp3

Freak e-mail | 2006-12-15 23:11:02 | 67.
A Degresszió?Ők?Tudják,mi az,hogy jó zene??

Előzmény: Roach41 (56.)
Pajtás e-mail | 2006-12-13 08:26:38 | 66.
Persze, csak olyan kedves volt, és aranyos, és nem bírtam ki, hogy értékes soraira ne reagáljak.... :)

Előzmény: Celt (65.)
Celt e-mail | 2006-12-13 02:23:46 | 65.
Ne eröltesd.
Szánalmas embereknek írni szánalmas dolog.
csak akkor nem tudom ő miért teszi.


Előzmény: Pajtás (64.)
Pajtás e-mail | 2006-12-07 15:10:37 | 64.
Heh.. igazából nem értem... :):)

"persze gondoltam hogy senki nem tud majd így már jó sok idő elteltével sem visszaírni nekem egy hasonló hangvételű hozzászólást!na ennyit rólatok!SZÁNALMAS!"

Én eme hszedre reagáltam azzal.... És most felteszem a költői kérdést: én vegyek vissza az arcomból?


Előzmény: venenatecherubim (63.)
venenatecherubim e-mail | 2006-12-07 14:29:35 | 63.
aham, hát te tudod, hogy így élsz tök bután és primitíven s majd ha egyszer lesz egy debil gyermeked akkor az aztán sokat tanulhat majd tőled.ugyanilyen esetlen lesz, aki nem tud normálisan reagálni véleményekre, s makacsul a saját érve mellett áll, ami nem is tudom sajnos hogy mi?Néha szálljak le?te meg vegyél vissza az arcodból!szánalmas vagy!

Előzmény: Pajtás (62.)
Pajtás e-mail | 2006-11-13 12:03:14 | 62.
Néha azért ess vissza a földre...

Előzmény: venenatecherubim (60.)
joggy* e-mail | 2006-11-13 04:11:02 | 61.
nem ér meg annyit h hozzászoljunk..;>

Előzmény: venenatecherubim (60.)
venenatecherubim e-mail | 2006-11-12 20:55:58 | 60.
persze gondoltam hogy senki nem tud majd így már jó sok idő elteltével sem visszaírni nekem egy hasonló hangvételű hozzászólást!na ennyit rólatok!SZÁNALMAS!
venenatecherubim e-mail | 2006-10-05 19:23:06 | 59.
nos, szerintem krisztyinka felháborodása teljesen jogos.mivel, ha a a primitív, ostoba nácik csúfos megjegyzéseket tesznek vagy akár megverik a cigányokat, az nem vált ki akkora felháborodást mintha egy cigány tenné ezt.mikor lessz már vége ennek az eszeveszett nagy baromságnak?egyetlen egy életed van és azt úgy akarjátok leélni hogy egyes embereket kizártok az életetekből csak mert nem aranyvérű magyar?szánalmas.legtöbb náci csak ki akar tünni, másban nem jeleskedne annyira, csak akkor menő ha csoportostul járja az utakat és hülyeségeket beszél.a te hozzászólásod krisztyinka iránt teljesen jogos.az nem jutott eszedbe hogy esetleg mindezeket a beírásokat esetleg magára vette?lehet hogy ő sem aranyvérű!általánosítotok, emberek.a kivételt nem nézitek, s meg vagytok lepődve hogy egy normálisnak mondott cigány is elfordul tőletek és bunkó lesz.csak nevetni tudok rajtatok.szánalmasak vagytok.ostoba,tanulatlan emberek vagytok nevetséges eszményekkel!

Előzmény: istennyila (58.)
istennyila e-mail | 2006-08-10 10:40:00 | 58.
Kedves Krisztyinka!

Ha problémád van az előítéletekkel(mert látszólag akad), akkor elsősorban ne csak arra gondolj, milyen szemét az illető, aki előítéletekkel él, hanem arra is gondolni kellene, hogy miért alakul ki olyan helyzet, hogy
oka keletkezzen az előítéleteknek.
...mert (függetlenül az egyéb esetleges okoktól) például a te beírásod stílusa az ilyen.
Nem akarok személyeskedni, ahogy te tetted, de aki ilen hozzászólásokat enged el, az ne várjon tiszteletet. Egyébként sajnos kevesen akadnak a cigányok közt (szerintem), akik megérdemlik (pl. viselkedésükkel, hozzáállással, és életstílussal), hogy tiszteljük őket, és a nemzetiségüket. Szerencsére vannak néhányan, például ilyeneknek tartom Az Ektomorf Együttes képviselőit is. De először kellene tenni valamit, csak utánna elvárni. Te például vehetnél magadra némi kultúrát...

...bocs, de ez az igazság...



Előzmény: krisztyinka (57.)
krisztyinka e-mail | 2006-03-02 20:10:40 | 57.
Te mit téped itt a szád te szarrakás!Mióta hallgatsz te rock zenét?Tudod mi az egyeltalán?Vagy te valami aranyvérű köcsög szar magyarnak érzed magad?Felsőbbrendűnek?Dögölj meg te szarrakás!Az ilyeneket, mint fel kéne gyújtani.Kívánom, hogy ugyanígy bánjanak veled is te Roach41LÓFASZT A SEGGEDBE!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Roach41 (56.)
Roach41 e-mail | 2004-12-18 08:34:37 | 56.
Az a helyzet gyerekek, hogy az Ektomorfot elvből nem hallgatok!
Ugyanis semmi kedvem ahhoz hogy a purdékat megismerjem!
A REPLIKA 1000x jobb!
Ezen kívül nagyon szeretem a magyarok közül a DEPRESSZIÓT és a Neck Spraint!Ők tudják, mi az ,hogy jó zene!!!

szpa e-mail | 2004-11-05 19:15:00 | 55.
http://www.rockthenation.at/ektomorf/
adrenaline e-mail | 2004-08-13 22:34:18 | 54.
Probálgasd:-) szarakodik a szerver ma pölö 4 órán kersztül egyetlen freeweb es oldal nem jött be
Jók.
Csak kicsit elfelejtetek magyarul:-(
egyetlen magyar számot nyomtak le.(Nem emlékszem a cimére)
De mondjuk a Testvérdalt MINIMUM! illet volna:-(
ja s az ektomorfnak van még vagy 3 honlapja de mind befuccsolt.
erre van egy érdekes elméletem de kimoderálnánk miatta.


Előzmény: szpa (53.)
szpa e-mail | 2004-08-09 11:21:18 | 53.
Vki tud a honlapról?
karbantartják de má qrvarég

www.ektomorf.net

ez a whitepony nem akar müxni.

Szigeten milyenek voltak?


Előzmény: adrenaline (52.)
adrenaline e-mail | 2004-08-05 03:41:04 | 52.
néhány Ektomorf kép Szigetről : http://whitepony.fw.hu

Előzmény: szpa (51.)
szpa e-mail | 2004-06-03 10:23:05 | 51.
A Fear Factory előzkra lesz az Ektomorf Németo.ban
szpa e-mail | 2004-05-13 04:33:20 | 50.
New Ektomorf clip a neten:

http://www.hdpvidz.com/downloads.html

± Ektomorf
± Destroy
± Ripped By: javis
± Download Here
± Download N. [ 1460d/s]

Közvetlenül a Slipknot - Duality után
:o)

adrenaline e-mail | 2004-04-11 00:09:20 | 49.
jó volt a Soulfly.Rongyosra vertek:-)))


az Ektomorf Hangokjának első kiadásáról lemaradt egy szám, a másodikra pótolták.


Előzmény: szpa (48.)
szpa e-mail | 2004-04-08 18:10:33 | 48.
koncerten volt vki?
rajtam kivül

szpa e-mail | 2004-02-24 17:32:06 | 47.
http://shockmagazin.freeweb.hu/magyar/cd/ektomorf_destroy.htm

kritika a Destroy-ról.

tényleg isten.

johnny e-mail | 2004-02-20 23:34:00 | 46.
Ektomorf+Replika=2 zsák szar!
szpa e-mail | 2004-02-20 07:46:19 | 45.
WWW.EKTOMORF.NET
szpa e-mail | 2004-02-19 15:51:59 | 44.
az osztrák metal hammer e havi számának cd-mellékleten rajta van 1 new Ektomorf - szám a Destroy albumról !!!

alakul ...

szpa e-mail | 2004-02-14 15:41:23 | 43.
Soulfly - március 12.

Helyszín: Petőfi Csarnok Jegyár: 4500 Ft.

nem tanálom a soulfly topikot.

Saild e-mail | 2004-01-21 18:54:28 | 42.
Ja, én tudok valamit az új albumról, mert Joci, a dobos, a legjobb barátnőm bátyja.A lemez még elég nyers állapotban van, még pár hónapot kell rá várnunk, de belehallgattam néhány számba, és azt hiszem, igen zúzósra sikeredett!

Előzmény: szpa (33.)
vikiti e-mail | 2004-01-19 00:02:55 | 41.
lány vagyok ! ha úgy van megegyezhetünk! melyik album nincs meg neked???

Előzmény: Marque (36.)
szpa e-mail | 2004-01-17 19:02:07 | 40.
csak kazettán jelent meg, azt meg 1000 ft-ért utánaddobják.
ha megtalálod.
ha nem, akkor dc++.

warheart e-mail | 2004-01-15 13:06:07 | 39.
Hi mki!
Az Ektomorfot nagyon szeretem, bár a Hangok nincs meg és közvetlen környezetemből nem is tom megszerezni, ezért ha valaki tudna segíteni, akkor....írhatna ide! Előre is köszi!

szpa e-mail | 2004-01-12 20:46:20 | 38.
nekem is +van mind és fiú vagyok.
:o)))

az ektomorfra godoltam csak azt tudom szept. leszerződtette őket a Nuclear Blast.

http://www.nuclearblast.de/band_show.php3?action=news&artist=679


Előzmény: Marque (36.)
stevie e-mail | 2004-01-12 16:08:49 | 37.
A Replika nem olyan rossz, bár mikor először láttam, egyből a Kreator ugrott be az énekes fejéről, meg a zene hangulatáról.
Az Ektomorf nem igazán tetszik, túl primitívnek tartom.

Marque e-mail | 2004-01-12 00:58:33 | 36.
megegyezhetünk, hogy elküldöd nekem?

fiú/lány vagy? :)


Előzmény: vikiti (35.)
vikiti e-mail | 2004-01-12 00:42:52 | 35.
nekem + van az eddigi összes ektomorf album! szerintem naon jó én legalábbis naon szeretem őket!

Marque e-mail | 2004-01-10 23:09:23 | 34.
mármint melyikről?

Előzmény: szpa (33.)
szpa e-mail | 2004-01-10 21:53:05 | 33.
tud vki vmit a new ektomorf lemezről?

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.