Click to Visit
Rock - Tokaji Fesztival
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Wicked Girl 666 e-mail | 2005-03-09 17:24:42 | 38.
hát igen
ezért büszkék a tokajiak
Tokaj => Rockváros:)


Előzmény: klikli (37.)
klikli e-mail | 2005-03-02 21:14:25 | 37.
Tokaj hangulatos kis város.
Főleg a Hegyalja Feszt idején amikor tele van a város jóarcokkal :) meg nagy bulik, jó borok :))


Előzmény: Wicked Girl 666 (36.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-03-02 17:30:34 | 36.
Tokaj 4ever
Igazi ROCKváros:DD

/me egy büszke tokaji

klikli e-mail | 2005-03-02 14:11:05 | 35.
MÁR CSAK 132 nap!!!
fearzone e-mail | 2003-07-31 21:16:34 | 34.
Legalja is olyan volt még 2001-ben.

Előzmény: (máté)PE (33.)
(máté)PE e-mail | 2003-07-31 14:47:43 | 33.
nekem a tavlyi volt szarabb.Amúgy koncik szempontjából jobbb volt a Kotta fest.Családias légkör,nem tom mér de sokkal barátságosabb számomra mint a többi fest.Jövőre végig leszek mind a 3 napon


Előzmény: jonnYZMOS (32.)
jonnYZMOS e-mail | 2003-07-30 23:55:38 | 32.
én is voltam. de ez szarabb volt mint a tavalyi. jóval szarabb. de legalább már ismertem a jó helyekt Tokajban :)

Előzmény: (máté)PE (31.)
(máté)PE e-mail | 2003-07-30 19:52:26 | 31.
én voltam az,ez a hobbim.

Előzmény: koki (30.)
koki e-mail | 2003-07-30 18:00:44 | 30.
Hi mindenkinek!!!
Láttam 1 csajt a Hegyalja Fesztiválon 13. Szombaton, vagyis az utolsó napon! Fehér nadrág volt rajta és Narancssárga top-ot viselt!!! Vele volt még 2 barátnője is az egyik teljesen fehérbe öltözve! ha valaki netalántán ismeri (vagy magadra ismersz) ezt a narancssárga felsős csajt akkor írj már lécci 1 emilt a kockeey@freemail.hu-ra! Szeretnék beszélni vele! Előre is köszi mindenkinek!!!
császtok!

Grizon e-mail | 2003-05-25 14:46:55 | 29.
Sajna idén nem biztos hogy Hegyaljára megyek, lehet hogy inkább a Voltot fogom jobban kultiválni...Sokkal jobban tetszik a Volt időpontja, hugom is oda fog menni, lesznek Volton külföldi fellépők is(Tito&Tarantula,Kosheen) akiket szeretek nagyon és Hegyalján idén nem lesz Puf,míg Volton igen és minden pufra el kell menni, mert Novemberben feloszlanak...Röviden ennyi, de sajnálom nagyon, mert Hegyalján a feeling az igazi, sokkal családiasabb és meghittebb mint mondjuk a Sziget(vagy Volt, mert már az is nagy fesztiválnak számít...) és ez nagyon komoly szempont,Hegyalja mindig is a legkedvesebb fesztivál lesz szivecskémben...

Előzmény: Máté1 (28.)
Máté1 e-mail | 2003-05-24 09:32:06 | 28.
jó lesz a hegyalja!nézzétek a programokat,új színpad is lesz.A sziget után ez a második legjobban fejlődő és látogatott fesztivál.Gyertek majd,én ott leszek mind a négy nap.

www.hegyaljafestival.hu

Drizzt e-mail | 2002-07-20 18:39:07 | 27.
Nem.

Előzmény: Grizon (26.)
Grizon e-mail | 2002-07-17 18:22:28 | 26.
Nem Bercikének hívják a haverod és C.Corpse-os pólóban feszített állandóan?

Előzmény: Drizzt (23.)
Máté1 e-mail | 2002-07-16 22:25:17 | 25.
pont utcsó nap nem voltam.

Előzmény: Drizzt (23.)
Drizzt e-mail | 2002-07-16 21:00:00 | 24.
Ja, meg persze az elmaradhatatlan szemüveg, ami néha a legdurvább pogo közben is rajtam volt.

Előzmény: Drizzt (23.)
Drizzt e-mail | 2002-07-16 20:56:24 | 23.
Hát, a kurva meleg miatt polo nélkül. De vittem magammal egy Bio polót, de nem került rá alkalom, hogy felvegyem( a Biohazard megint nem jött el...). Amúgy csak az utolsó nap voltál, nem? Meg arról lehetett tán felismerni, hogy 52 kilós vagyok, s egy 85 kilós haverommal mászkáltam mindenfelé, rajta kül. Black metál eggyüttesek, fekete alapon(meglepő módon:)).

Előzmény: Máté1 (20.)
Grizon e-mail | 2002-07-16 15:34:30 | 22.
Jucinak:Ide úgyis benézel!Mielött lecsesznél,nem müxika prímposta ezért nem írtam még neked ímélt,de amint menni fog megdoblak egy szép hosszúval,ok?
Grizon e-mail | 2002-07-16 15:26:53 | 21.
Én is ott voltam,bár én csak ucsó nap,amikor te pont nem voltál...
Szóval oylan 11 körül értünk a vonatállomásra haversráccal,Juci már várt minket,irány a Fest!Fasza minden,kapásból láttunk egy két idiótát(gondolom mindenki látta a szalmakalapos tarhálót nyakába az adjatok pénzt,sörre kell felirattal...adtam is volna neki ha van elég!).SZóval nagyon jó arcok voltak kinnt,rakás lökött,azokat szeressük!Meg persze volt egy csomó divatarc is,de el lehetett őket viselni,nem sok vizet zavartak.
12körül elmentünk inni egy közeli kocsmában,3kor már kész voltam mint a házi feladat,többet nem iszok ilyen melegben és ilyen korán q:-))))))
De szerencsére a koncertekre pont kijózanodtam,bár a Sugarloafot szerencsésen kihagytam,összeszedtem valami Alvinos csajt(kemény 10 percre,utána le is léptem),azzsal voltam el...De legalább láttam őket,mellettem fociztak a Publo Honey után!
De a Publo HOney-ra kiértem...hát érdekes volt,kb 4en voltunk a nagyszínpadnál akik ugráltunk,páran ültek a közelben,vicces volt q.-))))
Aztán HS7-en már sokan voltak,nagyon jó koncert volt,ott volt Livius is egy szám erejéig a Quimbyből!
Hja,elötte meg Trambulinon voltam,közbe meg Depresszión,vagy ki tudja...mind1,azok is jók voltak,Trambulin miatt húztam a szájam hogy Bon Jovi feldolgozások meg minden,de nem is voltak olyan rosszak...Depressziót meg nagyon-nagyon szeretem,bár elég szar koncert volt,kevesen voltunk,nem ment túl nagy pógó,de az legalább durva volt...
Na de vissza az elejére!Hs7 után Kispál!!!!Wow!Nem tudom,sokan mondják hogy szar koncert volt,meg hogy sokat bénáztak mert be voltka rúgva mint az állat(igaz,de volt már valaki olyan Kispálon ahol nem volt berúgva a zenekar összes tagja?).Szerintem nagyon jók voltak,jó számokat játszottak(bár nem volt Tesis a Világ+Napos Oldal,amiket nagyon szeretek,de kárpótolt értük az összes többi),nagyon jó közönségük voltunk(Mulató alatt nagyon durvás pógó ment,ott teljesen kikészültem...),szóval sztem nagyon jó kis koncert volt...bár a végén egy kicsit meglepődtem,elkezték a Meghatás-t imnt ucsó számot,aztán az első perc után abbahagyták,Lovassy megköszönte a koncertet és lelépett...azt hittem megsértődött vmin, nem is jötttek vissza egy csomó ideig,pedig még nem voltam olyan Kispálon ahol nem lett volna ráadás szám...de aztán 10 perc után visszajöttek és kiderült hogy csak poén volt az egész lelépés...
Itt már alig vártam hogy vége legyen,mert kb 4 liter vizet vesztettem a koncert alatt,kurva meleg volt,hiába locsoltak minket a secusok,meg nagyon sokan voltunk és persze végig táncoltam az egészet,ráadásul nemis egyszerűen,mindent beleadtam...szóval koncert után rohanok inni,ezuttal a kempingnél lévő mósdóhoz,de meghalom hogy a Bomba sátorból Alvin szűrödik ki,irány változtatás,rohanás Alvinra pógózni...hát a végén majdnem összestem,alig bírtam elvánszorogni a vízhez,legalább 3 litert megittam q:-))))
Aztán összetalcsiztam Juciékkal(Kispálon vesztettük el egymást),ők mentek az india sátorba valami Krisnás nezekar koncertjére...azt az elvont zenét basszus...a szöveg az annyi volt hogy Hare Krisna,Hare Krisna,Hare-hare-hare Krisna,Hare Rama,Hare,Rama,Harehare-hare Rama q:-))))De a zene elég jó volt alatta,nagyon pörgős,kicsit punkos,nekem bejött,bár egyértelmű hogy az egészet csak a propaganda miatt csinálják,de azért nem volt rossz,pláne a bund nélküli basszusgitár tetszett meg az elektromos dob q.-))))


Szóval tetszett Hegyalja,jövőre egész évre menni fogok,valahogy feelingesebb mint a Sziget,nekem jobban tetszett.Szóval jövőre ugyanott!


Előzmény: Máté1 (17.)
Máté1 e-mail | 2002-07-15 22:43:20 | 20.
New world disorder póló,silt a fejemen.
Te milyen cuccba voltál?


Előzmény: Drizzt (19.)
Drizzt e-mail | 2002-07-15 20:35:46 | 19.
Te voltál az a Bio polós gyerek? Mondjuk láttam vagy 2-t, New World Disorder poló volt? Mert akkor sztem láttalak. Örülhecc, mert 16 évesen tudom, mi az az Agnostic Front, s a Biohazard!
Amúgy a CDT nagyon király volt. De mondjuk kezdés előtt kellet várni, vagy 1 órát, mert beszart a 2 hangfal.


Előzmény: Máté1 (17.)
hd e-mail | 2002-07-14 10:45:27 | 18.
Én most jöttem haza Hegyaljáról
Szerintem Replika és az Iron Maidnem volt a legjobb csak az India szinpad nagyon kicsi volt a Replikához! a Kispál szar volt Lovasi elég sokszor elrontotta a szöveget mert részeg volt
a Junkies koncerten Riki Church ott sem volt!!!!
A Freshfabrik tavaj sokkal jobb volt!A Tankcsapda viszont meglepően jó volt végig az első sorban voltam még az volt a szerencse hogy locsoltak minket slaggal meg osztogattak vizet mert nagyon meleg volt.Elég sok embert kellett kiszedniük a biztonságiaknak mert majdnem elájultak!Maga a fesztivál pedig nagyon drága volt de én jól éreztem magam és jövőre is ott leszek!

Máté1 e-mail | 2002-07-13 21:43:49 | 17.

Császtok!
Ma jöttem haza Hegyaljáról.
Valahogy a tavalyinak nagyobb feelingje volt,több jó zenekarral(pl.Ektomorf,Abyss),a Mantrát az eső,meg a sár miatt,a Superbutt meg a CDT előtt elaludtam-mert előző nap csak egy órát aludtam- nem tudtam őket megnézni bassza meg)
Sok volt a divatköcsög,mindenhol junkies,'ploited,
meg csapdás-pólós söpredék volt,ezen nem csak én kaptam fel a vizet.Valaki kimegy egy Biohazard vagy Agnostic Front pólóba,azt se tudják miaz.Inkább beszoltak páran hogy mért van a pólómon amerikai zászló,ezt poénnak vettem.(mindenesetre 2 arc jött oda dícsérni a Bio-pólómat,mondjuk azok is 20 év körül voltak,ez is szép dolog)
Az Insane-t most láttam először,elég jók voltak,bár kicsit lehetnének változatosabb számaik.
Volt még jónéhány konci amit láttam,ezek közül
a 'Fabrik emelkedik ki.A tavalyinál sokkal jobb koncertet adtak,kibaszott jó volt.Az új album számai elég Linkin Parkosak lettek de készültek keményebb számok is.Az volt a szar hogy nem locsolták fel a koncihelyet így kurva nagy por volt ugrálás közben,mondjuk Pityeszék rendesek voltak mert az ásványvizüket locsolták be közénk hogy jobb legyen a helyzet.A másik szar az volt,hogy vagy 8-10 hülyegyerek eltévesztette a házszámot és elkezdtek pogózni,ráadásul rapelés alatt,elrontva ezzel mások szórakozását,jött is miadtuk a kurvanagy porfelhő csak úgy nyeltük szart.Hálistennek egy pár beszólás után elkotródtak.
Elég nagy volt a por,meg a homok
szinte fűcsomót se látni a színpadok környékén,ja és nagyon sok szemét volt mindenütt már az első napon.A Greenpeacesek meg a környezetvédők pofázás helyett felszedhették volna szemetet.

A pénteki eső és annak következménye(sár,átázott sátor) elég sok mindenkinek betett,jópáran indultak haza hetijegyesek is,köztük én is.(az utcsó napi zenekarok amúgyse érdekeltek,legfeljebb a Sugarloaf,szóljon aki látta)
Ki volt még rajtam kívül Tokajon?


Grizon e-mail | 2002-06-12 13:59:22 | 16.
Perszehogy!Elöször itt bulizunk Pesten, aztán lemegyünk a Hegyaljára!q;-)))
KALAND AZ ÉLET


Előzmény: judit1020 (12.)
judit1020 e-mail | 2002-06-12 03:17:27 | 15.
ja!majd csenalok egy FORUM-os polot,es hirdetem magam:DDD

Előzmény: Máté1 (13.)
judit1020 e-mail | 2002-06-12 03:16:33 | 14.
okes!majd lassuk egymast!..hehh,persze nem tom honnan fogjuk tudni,ki-ki..hehh

Előzmény: Máté1 (13.)
Máté1 e-mail | 2002-06-11 19:41:53 | 13.
Tokajon én ott leszek.

Előzmény: judit1020 (10.)
judit1020 e-mail | 2002-06-11 16:56:47 | 12.
whaaaaaaaa:)
de most mar nem menekulhetsz,mert szavadon foglak!
:)


Előzmény: Grizon (11.)
Grizon e-mail | 2002-06-11 13:06:03 | 11.
Én!

Előzmény: judit1020 (10.)
judit1020 e-mail | 2002-06-11 03:10:11 | 10.
Ki fog jonni?
judit1020 e-mail | 2002-05-07 22:12:42 | 9.
hey!hehehe!!!!elloptak a kocsit?ugy kell neki!lol
egyebkent meg nekem is suru a programom..haha!!najo..nem itt kell megbeszelni az ilyeneket,de ne haragudj,miben hasonlitunk mi???lol..talan tul nagy hatassal voltam rad!;-)))))))
ja!az utvonal ugyan az,ha a kiindulopont is..
szio!meg 3 rohadt het a sulibol!!!!!!!!!!!!!!
juc'


Előzmény: pablo25 (8.)
pablo25 e-mail | 2002-05-06 00:39:21 | 8.
Hi Judit!Latom szervezed a nyari programodat... Mi a helyzet? En nemreg ertem haza Chicagobol, es tkp. "feel like crep." Tok jo volt az egesz, igaz annyit gyalogoltunk, hogy majd leszakadt a labam. nem tudom ismered-e Natashat, o is velunk volt, es ma reggelre elloptak a szalloda parkolojabol az autojat... Egyebkent tenyleg tok jol ereztem magam, Sohival es Adammal is egy csomot beszelgettem, es szerintem tok jo fejek. Neha te is szoba kerultel, es Sohi azt allapitotta meg, hogy hasonlitunk... Figyi, ha valaki megvaltoztatja a hazarepules datumat, biztos, hogy ugyanaz az utvonal marad, amin utazik? All right, I'm quitting, talk to ya later! Orsi
judit1020 e-mail | 2002-05-05 22:21:33 | 7.
hmm..ahha...nekem is be kellene szerezni egy ilyen havert..lol..mondjuk lesz ra par het meg azelott,Tokaj meg kozel.-)
JA!tegnap ahogy bongesztem a kepek kozott,egyszer csak raismertem egy csomo haveromra..hupp..meghatodtam..aaaaa..:-))))


Előzmény: Máté1 (6.)
Máté1 e-mail | 2002-05-05 17:07:10 | 6.
havernak az apja

Előzmény: judit1020 (4.)
Grizon e-mail | 2002-05-05 14:51:18 | 5.
Hát lehet ennek ellenállni?q;-)

Előzmény: judit1020 (4.)
judit1020 e-mail | 2002-05-05 14:04:37 | 4.
koszke..egyebkent engem is erdekelne az ingyenbeugro..khm,naaaaa,aruld el lecci:-)


Előzmény: Máté1 (2.)
Grizon e-mail | 2002-05-05 11:49:49 | 3.
Hogy mentél be ingyért?q;-)

Előzmény: Máté1 (2.)
Máté1 e-mail | 2002-05-04 17:36:09 | 2.
alkoholt,fél liternél nagyobb flakont nem vihetsz be(különben elkobozzák).Készülj fel hogy órákat fogsz várni hogy bejuss az elején.Én 5 órát vártam kint tavaly...a legjobb hely ahol olcsó a bor és sör no meg tömény van a Bor-Bár.
Ez egy kultúrált hely,ráadásul még szarni is lehet-a wc-k rendbe vannak.Mehetsz a kempingterületre sátorozni vagy bérelhetsz faházat.A beugró tavaly elővételben 3600, helyszínen 4500 azt hiszem.(ingyen mentem be,most is úgy lesz:)
-4 napos
Bővebb információ:www.hegyaljafestival.hu


Előzmény: judit1020 (1.)
judit1020 e-mail | 2002-05-04 16:10:13 | 1.
hey,ha vki tud vmi infot rola,ossza mar meg!
koszi!
juc'


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.