Click to Visit
Rock - új tehetség
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

locotus e-mail | 2006-04-26 06:56:25 | 28.
Sziasztok csak egy zenekart szeretnék ajánlani :)
http://www.diaksziget.com/hotdogshit
3 szám letölthető :D

mariann666 e-mail | 2005-10-13 07:17:55 | 27.
Meghallgattam mindet, a Nincs igazság nagyon tetszik. Szerintem ez a legjobb azok közül amik fennt vannak

Előzmény: mariann666 (26.)
mariann666 e-mail | 2005-10-13 07:00:17 | 26.
Szióka!

Én chekkoltam:) nem rossz, így elsőre, de a kis hazám nem az én világom. Mondjuk a minden egész jó. Igaz csak egyszer hallgattam végig. A másik 3-mat még majd most hallgatom...
A nickneved miért pont BoEk? Emlékeztet valakire...


Előzmény: BoEk (25.)
BoEk e-mail | 2005-10-07 14:13:58 | 25.
Üdv!

Csekkdisz: http://www.m-lek.hu
A honlapon találtok 3 dalt, illetve még két link, 2 újabb dalhoz:

http://mlek.uw.hu/kishazam.mp3
http://mlek.uw.hu/minden.mp3

Koncerthelyszíneket ajánlom figyelmetekbe!;)


Előzmény: mariann666 (24.)
mariann666 e-mail | 2005-10-04 05:44:41 | 24.
:)))
Most kicsit hanyagolom a leveledet, ha nem baj. Kikaptuk a tételeket és úgy veszem észre csak én veszem valamilyen szinten komolyan az egészet:(( Tegnap egész este azzal vacakoltam, meg tök feleslegesen halálra aggódtam magam Jox miatt. Kis dilis, reggel felhívtam fülkéből és ott sajnáltatta magát, hogy ő annyira beteg meg nem is megy be dolgozni... Én itt aggódok érte, este felhívom anyuéról erre mit csinált nagyoko!?!?! Bement dolgozni, mert már semmi baja. Én mér nem gyógyulok meg ilyen hamar ha a suliról van szó??


Előzmény: Nightqueen (22.)
Sziquinho e-mail | 2005-10-03 22:22:18 | 23.
Na, örülöük hogy tetszett, mondjuk amennyire "megismertem" ezen a fórumon olvasva a zenei ízlésedet, gondoltam hogy be fog jönni, vagy legalábbis remélem. Hát szerintem teljes albumuk még nincsen (valamilyen szinten ezek miatt is bosszant hogy amcsiban 17 évesen szerződése lehet a srácoknak...) de októberben lesz két koncertjük is, ott meghallgathatod őket. Az egyik Gyöngyösön, a másik Budapesten lesz. Nemtom hova valósi vagy, de ha tudok pontos időpontokat és helyszíneket, akkor majd megírom. Szerintem a pesti (de utálom ezt a szót, mer' budai vagyok vazze :D) koncerten ott leszek én is... :)

Előzmény: stanleykubrick (18.)
Nightqueen e-mail | 2005-10-03 14:35:28 | 22.
:))))
Nem tudom, mit szól hozzá, eddig csak a fórumról tud róla.
De szerintem nem lesz ellene kifogása. :)


Előzmény: mariann666 (13.)
Nightqueen e-mail | 2005-10-03 14:35:19 | 21.
:))))
Nem tudom, mit szól hozzá, eddig csak a fórumról tud róla.
De szerintem nem lesz ellene kifogása. :)


Előzmény: mariann666 (13.)
Nightqueen e-mail | 2005-10-03 14:31:55 | 20.
:))))
Nem tudom, mit szól hozzá, eddig csak a fórumról tud róla.
De szerintem nem lesz ellene kifogása. :)


Előzmény: mariann666 (13.)
Sicky e-mail | 2005-10-03 13:41:22 | 19.
http://sickstars.uw.hu
Kíváncsian várjuk a véleményeket a számokkal kapcsolatban!

stanleykubrick e-mail | 2005-10-02 22:05:57 | 18.
Na, meghalgattam mind a három számot a következőt véltem felfedezni:
Orangeblue - lightos kis szám, valahogy a Flaming lips -re emlékeztetett (ez nálam nagyon jó dolog)
Lady island - nah ez érdekes mert ez pont egy picit a Fall of troyra emlékeztet, van egy számuk aminek szinte ugyanilyen a harmoniája.
Confuse me - Hát a régi szép idők, mikor még Sonic Youthot halgattam egész nap.
Összeségében nem rossz, kiváncsivá tett, meghalgatnék egy egész albumot is tőlük.


Előzmény: Sziquinho (17.)
Sziquinho e-mail | 2005-09-30 21:13:17 | 17.
Ja és itt van a Half Past Red három száma:

http://www.diaksziget.com/main/keres.php?band=Half+Past+Red

Szerintem nagyon jók, bár nem biztos hogy a sok egyszerű zenét kedvelőnek tetszeni fog (-> stanley, remélem neked igen :)).

Sziquinho e-mail | 2005-09-30 20:59:13 | 16.
Jól van na, stanley mester, talán kissé túloztam a gúdsárlottal. többedszerre meghallgatva már nem volt annyira vészes, bár azt továbbra sem mondanám, hogy tetszett :P, vagy hogy bármi újat tudna hozni. Persze már meg is írtam (erre a fórumra is, asszem a Franz Ferdinand témába) hogy az egész mai rockzene egy nagy csőd, olyan értelemben, hogy semmi újat nem tudnak mutatni, de sokszor még a régieket sem tudják más megvilágításba helyezni. Ettől függetlenül vannak jobbak is, akik abszolút nem követik a hagyományos kliséket, és próbálnak más alapokra helyezve zenét írni (pl. Radiohead). Szóval ahhoz hogy nekem tettszen egy zene, elég formabontónak kell lennie, mert a klisés sz@roktól már hányingert kapok...

Előzmény: stanleykubrick (15.)
stanleykubrick e-mail | 2005-09-30 12:07:02 | 15.
Hát azért a Good sárlotthoz azért nem hasonlítanám. Az oldalon amúgy a leglightossabb számot rakták fel, de nekem ez is tetszik. Hogy nem forradalmi valami az oké, de 17 évesektől ezt valahogy el se várom.
Amúgy a Lujo recordsnál vannak ami egy eléggi kicsi kiadó, ahol főleg ilyen Underground hardcore zenekerok vannak (Alexisonfire, Bear vs Shark stb.), szóval nem hinném, hogy valamiféle casting lenne a dologban.
Különben hivatalosan is megjelent a Doppelganger című albumuk és a kritikák(nem a Bravó) és az eladási számok magukért beszélnek.
Amúgy nincs baj vele, hogy valakinek nem tetszik, de azért a gúdszarlotthoz ne hasonlítsuk.


Előzmény: Sziquinho (14.)
Sziquinho e-mail | 2005-09-29 23:29:12 | 14.
Na ha nem bánják a lehánykák akkor én visszakanyarodnék az eredeti témához, szóval:

#1: nem akarlak megbántani, de szerintem sem annyira nagy szám ez a Hajni. végülis egy kellemes külsejű lány, nincs rossz hangja de semmi xtra... bár nekem a nyú jorkon kívül nem is volt erőm mást meghallgatni, mert az még régi szám, és jobban kell hozzá tudni énekelni, mint egy sramlihoz...

#3: nekem ez a Fall of Troy se jött be igazán... kicsit olvastam róluk, hatalmas nagy az arcuk, és nagyon milliomosok lehetnek hogyha 17 évesen már szerződésük volt, meg hogy full ismeretlen banda de rendelj pólót... hááát... de magáról a zenéről: szerintem nem egy forradalmi nagy valami; az ének olyan nyálas mint a gúdsárlottban, volt egy rész ami tetszett, ami nyomokban emlékeztetett a Mars Voltára, de inkább olyan benyomást keltett mintha tényleg egy ilyen castingolt divatzenekarnak (~good charlotte és a többi...) megmondanák, hogy próbáljanak meg progresszív zenét írni...

persze egy számból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni...

jah és hogy én is ajánljak valakit: egy kedves cimborám a HALF PAST RED (azért írtam így hogy ki legyen emelve) nevű hááát nem tom milyen műfajú, mondjuk alternatív zenekarban basszerozik, tőlük asszem a diaksziget.hu-n lehet letölteni pár számot, na szerintem nagyon jók. ha megtalálom a pontos linket, bevágom ide. de nézzétek meg mert tényleg jó!

mariann666 e-mail | 2005-09-29 10:17:15 | 13.
Okés:) Küldjél képet!
Hehe, szegénykém már nem lepődik meg rajta. Nyáron is azzal húzta az agyamat, hogy 1 hét is kevés lenne, hogy mindent megbeszéljünk:) Tehát nyáron legalább 2 hétre gyertek fel, mert hát egy hét kevés lesz:)))
Csabi mit szól hozzá? Gondolom ő is meglepődött először:))


Előzmény: Nightqueen (12.)
Nightqueen e-mail | 2005-09-29 09:44:16 | 12.
Pénzem az nekem sincs sok. :(((( Jó, akkor legkésőbb nyáron, de azt már nem úszod meg!
Ok, majd jövő héten küldök képet!
Ja, az én levelem lett kb. 40 oldal, a tiéd 26-nál tart, naponta kb. 2 e-mailt írunk egymásnak, és dumálunk a fórumon... Na, ehhez Joxi mit szól? :)))
44????? De jó neked... Azt hittem, azért 50 körül vagy, de úgy néz ki, rosszul emlékeztem.
Ja, a díszpintyet én is sajnálom. Miért nem lehet normálisan válaszolni a kérdéseinkre???


Előzmény: mariann666 (9.)
Nightqueen e-mail | 2005-09-29 09:37:47 | 11.
Tegyem meg? Dicsekedhetek? :)))
Én azért félek a kiscsajoktól, de ha beindulok, akkor nem maradnak egyben, azt garantálom!
Két véglet lehet:
1. megőrülök szépen csendben
2. elbánok velük.
A 2. valószínűbb...
Annak örülök, ha feltaláljátok magatokat, mert Mariann és én külön-külön is elég sokat beszélünk, nem ám akkor ha összeeresztenek minket! :)


Előzmény: Samu02 (8.)
mariann666 e-mail | 2005-09-29 06:04:22 | 10.
Szió, végre téged is megismerlek:)
Nagyon nagy szerencséd van ezzel a csajjal:) tessék rá nagyon vigyázni!
Akkor magvagyok nyugodva, hogy nem unatkoztok majd mellettünk a nyáron, bár barátommal szerintem tök jól ellesztek majd:), van olyan "hülye", mint én úgyhogy baj nem lehet.
Szerintem nyugodtan beírhatjátok a honlap címét. Max mindenki rendel majd pólót róla:) tök jók lettek a tervek, ha meg az egyik csajszi rád lesz itt kattanva majd jól leoltjuk Nikivel, a kis rózsaszín díszpintyünk úgyis kirepült a kalitkából:(...


Előzmény: Samu02 (8.)
mariann666 e-mail | 2005-09-29 05:44:11 | 9.
Szerintem most nagyon nem lesz pénzem Pestre, ahogy látom, de nyártól akár egész évben bármikor talizhatunkn:)))
Még közös képet nem mutattál, tessék nekem küldeni:) Kíváncsi vagyok rátok együtt is:) A levéllel egész jól haladok. Most tartok asszem a 26. oldalnál. Joxim teljesen kivan akadva, h tudunk ennyit írni. Asszem ha neki 2-nél többet írnák elfelejtené elolvasni:))
Most vagyok 44 kg, de még akarok hízni, csak nem a combomra:((


Előzmény: Nightqueen (7.)
Samu02 e-mail | 2005-09-28 14:43:05 | 8.
Sziasztok!

Na írok végre ide, sokak örömére:)
Én vagyok Nightqueen Csabikája, és ennek nagyon örülök!!!:)
Én sem írom le az együttes címét, mert majd megteszi helyettem valaki.
Én nem félek attól, hogy "sokat" fogunk koncertezni:), attól meg főleg nem hogy a sok kiscsaj rámkattan.
Feltaláljuk magunkat majd a talin, ne izguljatok:)

Nightqueen e-mail | 2005-09-28 11:13:31 | 7.
Akkor meg főleg nem írom be a címet! Nem, nem, nem! Az összeset kiütöm, ha rákattannak! (Na, jó, nem vagyok agresszív, csak úgy tűnik...:)))) Ebbe még belegondolni is rossz, bár előbb-utóbb, ha sokat koncerteznek, tutira elkerülhetetlen lesz. Előre félek! De hát nem tehetek semmit...
Közös képet nem mutattam? Majd küldök akkor!
A talival talán nem muszáj jövő nyárig várni! Ha leszel fent Pesten, talán megoldható előbb is.
Én is rengeteget rohantam, meg melóztunk is, így érthető!
2 kg? Gratulálok! Akkor most mennyi vagy? (Írd meg levélben, ha nem akarod, hogy ország-világ tudja!) :)))) Csabi meg leadott megint 2-t...


Előzmény: mariann666 (6.)
mariann666 e-mail | 2005-09-28 09:20:29 | 6.
Szerintem írd be nyugottan a címet, max az a veszély fenyegeti Csabidat és téged, hogy sok kiccsaj jól rá lesz kattanva:)
Tök helyesek lehettek együtt!
Tényleg, nyáron nemfogod megúszni a talit, te elrángatod Csabidat én meg Zolimat:))) Bár lehet kicsit unatkozni fognak majd egy darabig mellettünk, mert ahogy ismerem magunkat tuti jó sok megbeszélnivalónk lesz majd akkorra. Hátha nyugisabb nyarunk lesz, mint az idei. Csak a rohanásból álltam ki. Mióta meg hazajöttem semmit sem csinálok, csak pihizek, meg segítek otthol (máramikor kell). Már felszedtem kb 2 kg-ot ami nagyon nemárt:)


Előzmény: Nightqueen (4.)
mariann666 e-mail | 2005-09-28 07:30:19 | 5.
Na, beírok én is egy címet és csak jót tessék róluk mondani, mert nagyon megharagszom!!!
www.seedband.hu Ez egy Csepeli együttes, Nightqueen, neked már meséltem róluk, ez Viktor bandája, majd levélben olvashatod a koncertet elemzésemet, bár rövid lett kicsit:) kivételesen.
Én nagyon szeretem őket hallgatni, szerintem jó a zenéjük és az énekes (Vik) is tök jó fej. Gyorsan le is töltöttem MP3-jaikat, már úgy hiányoztak:(
Hallgass bele te is, szerintem tetszeni fog, bár néhány számnál az eredeti változat jobban tetszett, de ezek se rosszak.
A kezdő énekesnőről megcsak annyit, hogy szerintem nem olyan rossz, bár ízlések és pofonok. Nekem tetszik. Majd a koncertek megteszik a hatásukat és javul még a hangja:)

Nightqueen e-mail | 2005-09-19 15:01:00 | 4.
Először gondoltam, leírom a barátom punk zenekarának a címét, de miután jól le lett fikázva az a kezdő énekesnő, inkább nem teszem meg.

Pedig mifelénk eléggé szeretik őket!
Hát még én mennyire szeretem! :)

stanleykubrick e-mail | 2005-08-30 22:52:20 | 3.
Miután lefikáztam szlala felfedezettjét én is rakok be egy szerintem nagyon tehetséges együttest. Zenei stílusuk alapján talán a mars volta és a blood brothers közé lehetne rakni őket.
Véleményeket kérek szépen, amúgy amcsik.
http://www.thefalloftroy.com


stanleykubrick e-mail | 2005-08-21 19:14:42 | 2.
Nem akarlak megbántani,de nem látom mitől lenne akkora tehetség. Elég semmitmondó a hangja, a zene meg egyszerűen szörnyű. Sramliénekesnek elmehet azért, azzal is lehet pénzt keresni.

Előzmény: szlala (1.)
szlala e-mail | 2005-08-19 18:12:27 | 1.
Kedvencem egy kezdő énekesnő, ki szereintem nagy tehetség..
A dalait megtalálhatoak a www.hajni-h.freeweb.hu oldalon.
Üdv lala


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.