Click to Visit
Rock - Motorosok és Rockerek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

rockerzsuzsi e-mail | 2006-11-18 18:03:47 | 12.
Jah.....faternak most egy Honda CB 900 F Hornet-je van... :P

Előzmény: rockerzsuzsi (11.)
rockerzsuzsi e-mail | 2006-11-18 18:01:36 | 11.
Apám télen is motorozik....
Azt mondja, télen a legjobb. :PPP
És utál talákozókra menni, mert ott nincs más, csak piálás, fikázzák egymás motorját, hogy "Neked csak ennyit tud a géped???", és bömböl a zene, amitől nem hallod mit mond a másik. (Na jó, én azt még elfogadnám, hogy hangosan szól a zene.)
Amúgy az igaz, hogy amikor vki azt mondja "motoros", akkor az emberek többségének a Harley Davidson-os nagydarab, kétajtós ruhásszekrény, hosszúhajú, bőrszerkós "vadállatok" jutnak az eszükbe....
Pedig vannak olyanok, akik tényleg motorosok, nem pedig csak motorozók.
:)


Előzmény: Takker (9.)
rockerzsuzsi e-mail | 2006-11-18 17:55:17 | 10.
Húúúú, de régen írtak már ebbe a topicba!
Na, én most írok....
Apám is motorozik, de nem úgy, hogy ilyen "találkozókra" megy, hanem a barátaival elindulnak délelőtt 8-9 körül, gurulnak kb 500 km-t, és este 8 körül jönnek haza. (Anyu is motorozik apuval...)
Náluk nem abból áll a motorozás, hogy: Na, felpattanok a motorra, végigszáguldok az autópályán 5 km-t 200-zal, aztán garázs....
Normál tempóban (90-110), mennek, ha látnak vmi várromot, egyéb látnivalót, megállnak, megnézik, fényképeznek...stb.
Nem hurrogják le, ha vkinek kisebb a motorja teljesítménye. Náluk az van, hogy mindenki jöhet, akinek van vmilyen 2kerekű járgánya. Jó azért a tempót tudja tartani...
Van amikor elmennek kajálni motorral.....az egész "banda". vagyis inkább úgy mondanám, hogy motorozás közben, ha találnak egy jó éttermet, akkor beülnek....Van amikor kigurulnak Szlovákiába. :PPPP
Itt van egy honlapcím, aki megnézné a bandát...vagyis az AKMT-t. Vagy csak megnézné, hogy kik ők:
http://blue-devil.uw.hu

Amúgy én is szeretem a motorokat. :)

Takker e-mail | 2003-09-14 21:28:43 | 9.
Na megjöttünk. Miért van az, ha motorozásról beszélünk mindenki a kurva Harley -re gondol. Annyi motor van ezeken kívül. Jó, én a magát a choppereket utálom. MZ-vel gurulok és egy darabig ezzel fogok is. Idén lementem vele a Horvát tengerpartra és visszahozott. Minden motorostalálkozón ott vagyok és csóró diák vagyok.
A motorozásnak ez a része, amit én csinálok nem olyan drága. A dzsekit, a bőrnacit, a kesztyűt, stb... csak egyszer kell megvenni. Benzin annyi, amennyit megyek. Ha elromlik valami, pár ezer forintból megcsinálom. De persze azt aláírom, hogyha van egy 1000-es géped, annak vannak költségei.
Örök nyarat, ingyen benzint!!!!

Takker voltam

fearzone e-mail | 2003-06-13 13:32:15 | 8.
A Magyarországon lévő Harley fesztiválra nem mehetsz be mással, mint ilyen motorral.

Előzmény: stevie (7.)
stevie e-mail | 2003-06-13 10:44:33 | 7.
Mondasz valamit. Sajna a motorhoz pénz kell, nem is kevés. A magyar Harley Davidson Klub elnökei min 40-50 éves öltönyös gecik, akik pl. a Porsche Hungária, Renault stb. vezérigazgatói. Mi tudnak az ilyenek a motoros feelingről? A trehány rock&roll életérzésről? Az meg a másik, hogy a Harleysok a többi motorost szinte nem is tekintik embernek (ezt egy motoros mondta nekem). Ők a motorosvilág sznobjai. Szerintem az ilyenek dögöljenek meg. (Úgyhogy ha lesz pénzem, Suzuki intruder-t, Marauder-t, vagy Yamaha DragStar-t fogok venni, nem a sznob gecik Harley-ját.)

Előzmény: fearzone (6.)
fearzone e-mail | 2003-06-12 23:52:54 | 6.
Nekem pedig azok a kis managger köcsögök, akik előveszik a találkozókra a motorukat. Nem lenne semmi bajom a motorosokkal, de szerintem nagyon elkurvult ez a dolog ma Magyarországon.
Bocs, ha valakit megbántottam, de nekem ez a véleményem, és szerintem megéri rajta elgondolkodni.

Nightqueen e-mail | 2003-06-12 16:11:51 | 5.
Nekem meg inkább a féktelen szabadság, a kőkemény zene és a jó bulik jutnak eszembe, na meg a bőrszerkók!
Borchee e-mail | 2002-07-20 20:30:17 | 4.
jjaaaja

Előzmény: judit1020 (1.)
Garfield e-mail | 2002-05-29 19:20:24 | 3.
Pokol Angyalai Rulezzz!

Előzmény: judit1020 (1.)
Grizon e-mail | 2002-05-29 19:19:45 | 2.
Nekem is q.-))))))

Előzmény: judit1020 (1.)
judit1020 e-mail | 2002-05-29 15:53:17 | 1.
errol 50 es feletti koru sorhasu,borszerkos pasik jutnak az eszembe akiknek az eletuk abbol all hogy vegigszaguldjak az allamokat a babe-bel a hatsoulesen,hehhh:)

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.