Click to Visit
Rock - A rockerek tényleg igénytelenek?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

Kurt 4ever e-mail | 2006-07-21 20:21:06 | 190.
na vazz ÉLETET!!!!!!!!!
Kurt 4ever e-mail | 2006-07-15 16:19:08 | 189.
jah a Teddyre gondolsz ?az ugy be volt szívva :DDDde amugy én is tanusithatom hogy nem vunk igénytelenek:DD
Dark-girl e-mail | 2006-07-14 18:29:13 | 188.
jujjj és még vmi....voltam kint Tobival délután a hegyalján és egy olyan embert se láttam akin egy hetes kosz lett volna..mind tiszta volt!!!!!(és kurva jó volt a hajuk :DD)az egy másik dolog hogy néhányon lácccott hogy nincs itt(vhol messze jár az anyag miatt)de ezen kivül egész jófejek :DD
Dark-girl e-mail | 2006-07-14 18:27:37 | 187.
azt nézd meg a hiphop kat.ba...a piros oda irta....de én lehet nem megyek mert nagyim visz horvátországba nyaralni :DDDDDD

Előzmény: joggy* (186.)
joggy* e-mail | 2006-07-13 19:52:55 | 186.
igeeen? mikor és hol?:):)

Előzmény: Dark-girl (185.)
Dark-girl e-mail | 2006-07-13 19:15:01 | 185.
én ugy tudom megtartjuk :D mellesleg bp-n :DD
joggy* e-mail | 2006-07-13 18:07:09 | 184.
ilyen niiiiiiiiincs. mindenki a világvégén lakik?:P nem baj.. én majdnem bp-i vagyok.. tényleg mi lett a forumos találkozó 5letével?

Előzmény: Dark-girl (183.)
Dark-girl e-mail | 2006-07-13 17:29:46 | 183.
hát a témához : 15 multam és tokajban lakom :DDDDD
a haver 17 mult és ö is tokaji :DD

joggy* e-mail | 2006-07-13 14:27:39 | 182.
jaja :D:D te hány éves vagy? és hol lax? természetesen ez 100%san a témához vág :D:D:D
Dark-girl e-mail | 2006-07-13 13:34:47 | 181.
igen ezen én is sokat röhögök...van egy ijen haveroom neki pölö egy éve zöld a haja és mindennap meg van csinálva....ezekl szerint csak igényes mert mihejt lenövést vesz észre rögtön elmegy befestetni és naponta legalább fél órát áll a tükör elött azért hogy beállitsa a haját..:Dés a mégg erree mondják hogy nem igényes :D
joggy* e-mail | 2006-07-13 12:19:34 | 180.
a legjobb amikor pankokra mondják h igénytelenek :D ha igénytelen lenne akkor nem állna a taraja mindennap, ahhoz is kell legalább negyedóra amig megcsinálja :P
Dark-girl e-mail | 2006-07-13 12:08:18 | 179.
mert a tcs mostanába elég---hm szóval "érdekes" zenét jáccik..amugy ez hüjeség hogy igénytelenek lennénk mert pölö én is figyelek magamra....meg van egy csomó haver azok se koszosak..az igaz hogy a hegyalja ideján kevesebb a lehetöség a tisztálkodásra de attók fügetlenül nmég ott se büzlünk :DD
Zsca e-mail | 2006-07-12 11:14:12 | 178.
Van olyan aki igénytelen.. a rocker élet kicsit más mint akármi más.
misamaci e-mail | 2006-05-31 13:54:27 | 177.
Szerintem nem igénytelenek. Az nem függ attól, ki milyen zenei stílust szeret. A húgom is az / bár inkább goth / és a vőlegénye is. Meg az ismeretségi körömben is van rocker. Nem elhanyagolt külsejű, buta emberek, hanem pont az ellenkezője. Ez egy tévhit.
Mascez e-mail | 2006-05-31 13:35:43 | 176.
És milyen igazad van barátom!Én most léptem be először ebbe a rock kategóriába, kiváncsi voltam, milyen témák vannak!
A rap zenét szeretem, mert számomra a szöveg ad felemelőbb érzést, nem a zene!
A scratch-et én is imádom, meg a graffitit!
Nekem a hugom rocker, de egyáltalán nem igénytelen!(legalábbis szerintem!)Kedvence a tankcsapda, amit sokszor hallok, mikor hallgatja, és nem mondom azt, hogy szar!Nincs is akkora különbség a szövegekben, csak a zene ugyebár!
A rap zenében és a rock zenében szerintem az a legvisszataszítóbb, ha valaki hiteltelen, tiszteletlen, beképzelt fasz!


Mascez


Előzmény: Freak (167.)
B.Rabbit e-mail | 2006-05-31 12:07:39 | 175.
Lehet h. hülye voltam elismerem.DE elegem van abbol h. a rockerek kiröhögik a rap-ereket és más zenei v. életmódú embereket és felsőbbrendűnek hiszik magukat.Egyébként az hülyeség h. ha az a neurotic-os emberke nem hozza be a rap-et akkor most nem is létezne Mo.-n.Na mind1 mindkét félnek lenne min változtatni.peace!!
$_Felix _$ e-mail | 2006-05-31 12:00:01 | 174.
Hát ez egyéntöl függ. De a legtöbben azért nem birják a rappet mert ott is van pár nagyon buzi divat rapper akit agyba föbe sugároznak a különböző zenei csatornákon és minden ülyeséget ösze hordanak a legszarabb zenékre. De tulajdonképpen a rap és a rock nem sokban vállik mármint az igazi rap ide azokat értem akik nem ilyen kis gyülölök mindenkit parasztok pl.:Cypress Hill nekik van olyan számuk amiröl nem döntöd el hogy az rap vagy rock. Én mindketöt szeretem. meg nem is hogy szeretem csak nem az alapján döntök hogy az épp sztárnak mondot egyéniség menyire tetcik.

Előzmény: Rohadtgyilkos (170.)
$_Felix _$ e-mail | 2006-05-31 11:55:15 | 173.
Elnézést javitok:
HUhh kedves töled hogy nem nyirsz ki:DD


Előzmény: $_Felix _$ (172.)
$_Felix _$ e-mail | 2006-05-31 11:54:53 | 172.
HUhh kedves töleg hogy nem nyirsz ki:DD

Előzmény: Rohadtgyilkos (169.)
Spenót e-mail | 2006-05-31 09:14:56 | 171.
hú micsoda vélemény......
azt remélem vágod,hogy Mo-ra a rap-ett ki hozta be???? ha már ilyen felvilágosult vagy akkor azt is tudod,hogy a Neurotic frontembere volt ez a személy!!!! és a Neurotic punk és rock zenét játszott!!!! ha nem tette volna meg ezt a dolgot Pajor Tamás,lehet hogy most te is hálózsákban,a sárban feküdnél!!! ja...félrészegen!!! szerintem inkább köszönd meg a rockereknek!!!

Egy punk


Előzmény: B.Rabbit (165.)
Rohadtgyilkos e-mail | 2006-05-31 06:36:59 | 170.
Fö büdös rapper fú geci. Hogy lehet olyan szart halgatni az nem zene hanem zaj.

Előzmény: B.Rabbit (165.)
Rohadtgyilkos e-mail | 2006-05-31 06:35:29 | 169.
Meghalsz ganély, na jó nem.

Előzmény: $_Felix _$ (168.)
$_Felix _$ e-mail | 2006-05-29 18:47:05 | 168.
A rockerek ténleg nem igénytelenek. Egy csomoan vannak akik jol öltözöttek. Néha vannak akik büdösek de ez megesik mással is. Hát a rap nem társadalmi dolog az csak szöveg de ez tők mindegy. Én is rapper vagyok bár azt hogy hip-hop-os jobban szeretem. És (ez most biztos sok mindenkit nem érdekel) ez nem arrol szol hogy géppel csinálok zenét. Én azt jobban szeretem amikor egy haverom bitboxol én meg rámondom a szöveget vagy breakelek esetleg graffeket csinálunk. És ami még nagyobb hülyeség hogy a rockerek utálják a rapereket egy csomó rapper van aki rockerekkel is együt van pl: Jay-Z ft. Linkin Park: Numb/Encore hogy csak egy példát soroljak. Nah béke mindenkinek

Előzmény: Freak (167.)
Freak e-mail | 2006-05-29 16:18:05 | 167.
Azé' ez nem mindenkire igaz ám,ez a részegen sárbafekvés!!
Én imádom a rapet-rappelek is-,de NEM a rap a zenei műfajok elitje,ebben nincs igazad.A rap sokkal inkább társadalmi dolog,mint amennyire zenei.Gondolj csak a kialakulására.Az elit maga a hangszeres zene,mert ennél nincs kifejezőbb.Próbálj csak meg valamit eljátszani egy gitáron,ráérzel.A hangszernek lelke van-ez az,amit a szűkebb látókörű gépzenekedvelők nem tudnak.
A rap lényege a szöveg.Én szeretem azt a zenét,ami hozzátartozik,a scratch-et egyenesen imádom,de ilyen zenét csinálni nem nagy kihívás.
Ne fasszopózd le azt amit nem ismersz!


Előzmény: B.Rabbit (165.)
xxx3 e-mail | 2006-05-29 14:19:35 | 166.
marci igazad van!!! Én se öltözök állandóan feketébe, mégis rockernek érzem magam, asszem... Egyáltalán, mit kell érezni? Szeretem a rockzenét, el-el járok koncertekre, de mi az amit belül kell érezni?? Ja, azért kattantam rá erre a témára, mert lány vok és nem szeretnék olyan picsa lenni aki azt hiszi magáról h rocker, csakmer' szereti a zenéjüket... Segítsetek....
B.Rabbit e-mail | 2006-05-27 10:44:34 | 165.
A Rockerek mind igénytelenek?? háát aki ien zenét halgat az eleve igénytelen.Egyébként amikor koncert után félrészegen hálósákba szarrá ázva fekszetek a sárba akkor vagytok a leg ígényesebbek de télleg.FASSZOPÓ ROCKEREK!!!!! A Rap a zenei műfajok eltitje (persze azért nem minden MO.-i rapper igényes lásd némeik deszkást)Rap&Eminem 4 ever!!!!!!!!
marci a gitáros e-mail | 2006-05-27 08:45:58 | 164.
Hi! Én új vagyok, de már egy ifeje nézegetem a topicokat. Hát...
Ez a rockerer igénytelenek vagy sem kérdés teljesen felesleges. Miért adtok olyan emberek véleményére akiket nem is ismertek(lásd utcai beszólások), engedjétek el a fületek mellett, ne is reagáljatok rájuk, mert aki ilyenekkel foglalkozik a szabadidejében hogy beszólogat az nem érdemli meg. Ez a kérdés nem ér meg annyit hogy ennyit foglalkozzatok vele, ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak az ÉLETBEN, mint az hogy ki igénytelen és ki nem.
Más: azt vettem észre, nyugat európával és amerikával összevetve, hogy szinte csak a magyar "rockerekre" jellemző ez a " bakancs-fekete nadrág-fekete póló/zenekaros póló-szimatszatyor összeállítás." Nem tudom honnan jött ez Magyarországra vagy ki találta ki, de ha megnézitek és jobban belegondoltok, a ROCK-nak soha nem a feketeség volt a szimbóluma (abban mi a szabadság? :)) Ezt amit leírtam nem a blackesekre gothokra értem, hanem akik hagyományos rockot metalt hallgatnak.
Ha már szabadságról beszélünk akkor akkor ahhoz a ruházat is hozzátartozik, nem kell skatulyázni, hogy a rock=fekete öltözék. Most persze sokan jöhetnek azzal, hogy a magyar fiataloknak nincs annyi keretük arra hogy másmilyen holmikat vegyenek, de szerintem nem csak fekete cuccok vannak olcsón:) Na mindegy ez csak vélemény....
A vége lehet hogy már nem is ehhez a topichoz tartozik:) Na hirtelen ennyi

rockercsajj e-mail | 2006-05-26 15:30:21 | 163.
Sziasztok!!
Nem igénytelenek a rockerek, mert minden fajta ember lehet igénytelen.Ez is csak egy dolog, hogy legyen minket miért basztatni.

RothadóVilág e-mail | 2006-05-25 19:50:20 | 162.
Mi igénytelenek? Kizárt!!!
Láttátok már a diszkósok undorító zselé ásztatta büdös haját? Na az az igénytelenség!!!

Pirospont e-mail | 2006-03-26 06:46:28 | 161.
Há má mé lennének azok? A disco-sok igénytelenek. a rocknak van mondanivalója!!!
sickorchid e-mail | 2006-02-19 17:01:55 | 160.
Nagyon nem szeretem az igénytelen embereket,stílusirányzatoktól függetlenül,és sokan momdják,hogy az öltözködés nem számít,sztem nagyon is,nálam legalábbis biztosan.
Geowyn e-mail | 2006-02-19 16:02:35 | 159.
Sziasztok!Hát nem tudom,nekem is sokszor mondták,hogy a rockerek igénytelenek.Viszont szerintem sok diszkós igénytelenebben tud kinézni mint egy rocker.persze az igaz,hogy vannak tök igénytelen rockerek is,de az tök mindegy milyen stílusú valaki,ha igénytelen az elég gáz!!!!!
Vastüdő e-mail | 2005-11-29 21:34:33 | 158.
Igen Mink azok vagyunk
http://disztraktor.uw.hu Trú Agrármetál Forevör

stevie e-mail | 2005-01-10 16:34:15 | 157.
Valamelyest igen, bár nem kritérium. Én mondjuk újabban jobban adok a divatra, de a hajam nem adom. (Bár régen se gyakran öltöztem bandás pólókba, meg feketébe). Kell valamit külsőleg finomodni, mert pl. olyan jó érzés ha egy jó csaj megnéz, (lányoknál ugye FIÚ) nem?

A nem rockerek meg többnyire agyilag igénytelenek (értsd el se jut az agyukig hogy mi a hányás folyik a világban) azért hallgatnak ilyen fogyatékos zenéket. Állítólag a legIQsabb zene - szövegileg is - a progressszív rock (pl. Marillion) vagy az IQ (ez tényleg nagyon intelligens muzsika, de befordulhatsz tőle! Tudom mert egy időben nagyon szerettem, és nem lett tőle jobb kedvem inkább lenyomott valamelyest. De ha igényes zenét akartok hallani, próbáljátok meg).

Francess e-mail | 2005-01-08 21:41:30 | 156.
Nem igénytelenek a rockerek. Én ismerek egy diszkóst,aki egy kíló zselét ken a hajára, bűzlik a töménytelen parfümtől, de egész héten ugyanabban a nadrágban meg pólóban van. Na, és akkor Ő nem igénytelen?
ReS e-mail | 2004-07-11 23:07:55 | 155.
Hali!
Nos a szigúrúan vett rocker lételeme az igénytelenség! És ez elég utálatos dolog de tényleg így van. De miért? Nem igaz hogy nem látják hogy az ezek cuccok totál sivár minőségűek. Kedvenceim a SlipKnotos polók és pulcsik. Annyira igénytelenek hogy az felháborító. Félreértés ne essék én nagyonis szeretem a SlipKnotot de ami itt van az kész. Mondjuk nem járkálhat mindenki a vadiúj Tribal-S-es slipknot pólókban de azért ezt neeee!

stanleykubrick e-mail | 2004-07-06 14:20:30 | 154.
Igen.
dizzy e-mail | 2003-08-06 20:29:59 | 153.
...

Előzmény: nihilfeeling (114.)
DeathMaster e-mail | 2003-07-21 15:45:02 | 152.
Szimplán Nem.
ollé e-mail | 2003-07-21 12:23:11 | 151.
Sziasztok!Nem kifejezetten hozzászólni szeretnék a témához...bár csábító.Segítségre lenne szükségem. A P.U.F. Bál c. albumát próbálom megszerezni CD-n, de még az sem tuti, hogy kijött így..Jó lenne, ha valaki tudna segíteni, legalább a kiadót kitalálni. köszi.

Odal e-mail | 2003-07-18 00:02:08 | 150.
Dehogy, a Rocky mindenkit lever.

Előzmény: haska (143.)
Witch e-mail | 2003-07-17 18:51:05 | 149.
Van aki igénytelen.Szerintem lehet szolidan is öltözni,és nem muszáj mindig feketébe járni.Rocker vagyok,nem öltözök igénytelenül,és nem mindig bakancsba járok...persze vallak kivételek,de azok mindig erősíteni fogják a szabályokat.Akinek nem tedszik a fekete száj,vagy éppen a bakancsom,az ne nézzen rám.
Egy kis történet:
A minap mentem a barátnőmmel a Csepel plázában,erre egy kb. 16-17 éves srác ott ült a barátnőivel meg a haverjaival.Teljesen nyugodtan beszélgetek a barátnőmmel,és mível az utunk arra húzott,mentünk...persze,hogy nem bír magával a gyerek,és be kell szólnia...és akkor még erre mondják,hogy a rockerek a kötöszködőek????

Thomas e-mail | 2003-07-14 12:15:22 | 148.
Nem mintha nem érdekelne minket, csupán az az idegesítő, ha 10 ilyen topic van...

Előzmény: Yeti (147.)
Yeti e-mail | 2003-07-14 10:45:20 | 147.
Ha nem tetszik a téma akkor nem kell nézegetni.

Előzmény: Máté1 (146.)
Máté1 e-mail | 2003-07-14 09:10:51 | 146.
mi a picsának ilyen topic?uncsi a téma,meg az is hogy olyanok osztják az észt,akiknek lövésük sincs semmiről.Szűnjön már meg ez is a többi definiáljuk ki a rocker témával együtt.
blackdingostar e-mail | 2003-07-14 02:23:17 | 145.
Igénytelenek thö.Hát ez jó,ez aztán tényleg sértő.
Sziasztok új ember a fórumon.(én)
Az hogy néhány majom a fáról mit gondol,az aztán a tök mindegy.Aki igénytelennek hiszi a rockereket az tuti hogy csak annyit lát(fog fel),hogy izzadt barmok rázzák a fejüket egy dohos koncerten.Az ilyenek a szűklátókörű emberek,
amit nem ismernek arról ne mondjanak véleményt.
Annyiból áll egyesek agytérfogata(sajnos),hogy: Vajon mi ma a menő a többiek előtt?(talán ma a "zseléscipó" az igazi,nem is a vaj).És együtt szedegetik bolháikat az idők végezetéig.Az ember lemászott a fáról,csak sajnos néhányan még mindig bogarasak egy kissé(nagyon).

Yeti e-mail | 2003-07-14 00:17:35 | 144.
Odal: A fórum arravaló, hogy az ilyen kis a világ haladásának szempontjából ugyan kis jelentőséggel bíró kérdéseket is megvitassuk =).

A rockerek nem igénytelenek (persze vannak kivételek, mint pl ez a balfasz oki). Attól, mert nem kenünk mindennap 10 liter zselét a hajunkba és nem költünk 30 ezreket márkás cuccokra (5 számmal nagyobb gatya beleszarok kiesik :) és mert a rock együttesek általában nem a kérlek úgy szeress meg a mexicó típusú témánál vannak leragadva, még nem feltétlenül vagyunk igénytelenek. Éppen ellenkezőleg, nagyon is igényesek vagyunk. Erről kár is többet beszélni.

Az öltözöködés: Mi a problémátok a zenekaros pólókkal? Szinte az összes msgből az szűrődik ki hogy jaaj haverom tök normális cuccokban jár és sokkal nagyobb rocker mint ezek a zenekaros pólós húdehardrockerek... Miért nem lehet valaki rocker attól hogy teszem azt Mansonos pólóban jár? Természetesen azt én is elítélem, ha a 10 éves kiskölkök a Sklipnotos pólótól érzik húdefaszának magukat, de ettől még nem kellene általánosítani. Szóval mi is a probléma velük?

haska e-mail | 2003-07-13 10:44:24 | 143.
egyértelmű, hogy Rambó
Odal e-mail | 2003-07-13 01:40:02 | 142.
"A rockerek tényleg igénytelenek?" Na, ez aztán a téma, ezért érdemes volt feltaláni a számítógépet és az internetet. Javaslom még a következő topicok indítását: "A vidéken lakók tényleg butábbak, mint a pestiek?", "Pesten tényleg mindenki bunkó?" "Szerinted Rocky vagy Rambo az erősebb?".
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-08 13:24:07 | 141.
máté és szépségedet csupán szerénységed múlja felül mi:-))

1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.