Click to Visit
Rock - S O U L F L Y
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

szpa e-mail | 2004-03-21 19:49:50 | 85.
http://www.popzoot.de/streamframe.php3?id=886
nwe clip a prophecy-hez.
nem rossz de 1az1be seek & strike.

viszont az album nagyon ütős kib jól szól.
(1előre ennyi, még hallgatás/emésztés alatt van)

szpa e-mail | 2004-03-20 20:33:44 | 84.
Köszi az infókat
:o)


Előzmény: Thomas (83.)
Thomas e-mail | 2004-03-18 22:14:11 | 83.
ez sem, ez a box set. bassza meg... nem tudom, na.... :((

Előzmény: Thomas (82.)
Thomas e-mail | 2004-03-18 22:11:55 | 82.
Mégsem... március vége/április eleje, ha minden igaz.

Előzmény: szpa (80.)
Thomas e-mail | 2004-03-18 22:10:44 | 81.
Már megjelent.
www.slayer.net


Előzmény: szpa (80.)
szpa e-mail | 2004-03-18 18:49:08 | 80.
az IKONról beszélsz!!!
:o)

inkáb aszongyad +fele mikor jön az új slayer.


Előzmény: Thomas (79.)
Thomas e-mail | 2004-03-17 16:57:38 | 79.
Fétis? Nekem inkább babazsúrnak tűnt :D

Előzmény: szpa (77.)
szpa e-mail | 2004-03-17 16:50:21 | 78.
én is ya a follow me down-ra ácsingoztam de nem jött be.

Előzmény: fearzone1 (76.)
szpa e-mail | 2004-03-17 16:21:31 | 77.
huje vagy fafé beszélgecc a 8-10. sorban amikor 10 méterre előtted ott a FÉTIS ???
nekem teccett legközelebb ne gyere tsá
:o)))


Előzmény: Thomas (71.)
fearzone1 e-mail | 2004-03-16 23:30:02 | 76.
Sztem tök jó volt a konci, bár azon nevetek,h innen a fórumról mennyien voltunk, és nem is taliztunk. Na jó az első ismerős ember akit megláttam a Thomas volt:), szal lehetett tudni, h a konci nem marad L:))))
Cadavereséktől hiányoltam pár számot, de nem vagyok telhetetlen:)


Thomas e-mail | 2004-03-16 22:10:43 | 75.
Áááá, arról képtelenség bő beszámolót írni... Nagyon gonosz volt, komolyan, őrület! Ez tényleg nem evilági volt, ezek nem is emberek. Tulajdonképpen akár ki is dobálhatnám az összes death-metal lemezem, mert a Morbid Angel-nél vége a death metalnak. Ha szigorú vagyok, kijelentem: fölösleges más death metal zenekart hallgatni, egyszerűen értelmét veszti, hogy bármi más death metalt hallgassak, ami nem Morbid Angel...

Előzmény: Bill (74.)
Bill e-mail | 2004-03-16 21:00:57 | 74.
Ha van kedved a Morbid Angel-ről írhatnál a KONCERTEK topicban,h milyen volt!Engem érdekelne,de sztem mást is.

Előzmény: Thomas (71.)
Thomas e-mail | 2004-03-16 20:15:30 | 73.
Igen, általában ez egy jó megszólalású koncert eredménye :))

Előzmény: Bill (72.)
Bill e-mail | 2004-03-16 19:41:18 | 72.
"Nem tudom voltál-e tavaly Pecsás Biohazardon,de az hangzás volt."

De még mennyire,5 napig zúgott a fülem utána!:))


Előzmény: Thomas (71.)
Thomas e-mail | 2004-03-16 00:52:44 | 71.
Semmi gáz nem volt??? Szerintem még nem voltál jól megszólaló koncerten! Most jöttem haza a Morbid Angelről és a szaros E-Klubban úgy megszólalt hogy majd leszakadt a fejem! A Soulfly picsafüst volt! Pont ez az, hogy a szabadtér miatt a Sepunak kellett volna hallkabnak lennie a Pecsás Soulfly-nál! Mi az, hogy simán tudok beszélgetni egy koncert 8.-10. sorában? Ilyen nincs. Az nem zavart, hogy Max gitárja végig szinte kussolt? Ha jófej vagyok, azt mondom: egy kis zümmögést lehetett hallani belőle, vuuuáááá bravó technikusok! És pontosan a szar hangzás miatt halt meg a "zúzás".
Nem tudom, voltál-e tavaly Pecsás Biohazardon, de az hangzás volt. A Soulfly meg kábé rockdiszkó színvonal.

Nem kell Igornak lenni, de akkor nem kell próbálkozni Arise-zal, ilyen egyszerű. De nekem egy Max Cavalera-band dobosa ne csúszkáljon!
Hogy az ill ninnyós stílusa kinek hogy jön be, az ízlés kérdése, szerintem ciki volt a fickó.


Előzmény: szpa (70.)
szpa e-mail | 2004-03-15 15:58:55 | 70.
szerintem semmi gáz nem volt a hangzással.
a Sepu szabadég alatt játszott, ég és föld a különbség szabadtér és csarnok között.
asszem a Korn-t szereted --> hallgasd meg a 99es sydneybeli koncertet + a tavalyi NY-i Hammersteini koncertet. a sydney úgy szól szinte mint a lemez.
szerintem úgy szóltak ahogy a Pecsába lehet, zúzásról szólt az egész, ha job minőséget akarsz hallgasd meg a lemezt.
a dobossal semmi gáz nem volt, persze h az Igor jobban játsza, hozzá nem lehet / nem is kell hasonlítani.
az ill ninos gyerekbe mint irtam kellemeset csalódtam, Max mondta (Metal Hammer / márc.) h nagyon örül érkezésének, az ő + Andreas közti kapcsolathoz hasonlít 1üttműködésük, s nagyon jól mozgott, jobb mint a régi Snot-os gyerek.
na ennyi.


Előzmény: Thomas (68.)
Bill e-mail | 2004-03-14 14:44:33 | 69.
:))

Előzmény: Thomas (68.)
Thomas e-mail | 2004-03-14 14:27:11 | 68.
ja, és az agyontetovált emberkék tetkói nem bűzlenek és nem repkednek az arcodba :)

Előzmény: Ricsi (65.)
Thomas e-mail | 2004-03-14 14:23:35 | 67.
"nem volt tökéletes"???
EGY RAKÁS SZAR VOLT A HANGZÁS! Mondom, körülöttem vadultak a 15 évesek én meg sima hangvétellel (tehát beszélve, nem kiabálva) tárgyaltam a cimborámmal, hogy éppen hol basszák el az Arise-t... Nem tökéletes hangzás pl a Szigeten a Slayer volt. Ahhoz képest a Soulfly úgy szólt mint egy táskarádió...


Előzmény: Ricsi (65.)
Thomas e-mail | 2004-03-14 14:19:31 | 66.
Ez nem így van. Az első lemezt kifejezetten szeretem. Ha már Max egyfolytában a Roots-ra hivatkozik, azt kell mondjam, az első Soulfly lemez üti a Roots-ot. A többi anyag pedig szimplán önismétlő, ami nem jelenti azt, hogy rossz. Néha meg-meghallgatom. Az igazság az, hogy Max-ben nagyon nagy erő van (pontosabban a hangjában, mert a színpadi mozgását tekintve már nem a régi, dehát ezt nem is lehet elvárni). De szegénykém ha nem kap egy ütős hangzást, akkor kész, meg van lőve. Egyébként főleg azért mentem el a koncertre, mert kiváncsi voltam arra az emberre, akire kb 13-14 éves korom óta felnézek.

Előzmény: Bill (64.)
Ricsi e-mail | 2004-03-14 14:11:14 | 65.
Szerintem nem volt gond lehet hogy a hangzás nem volt tökéletes,de nekem bejött a koncert.kiváncsi leszek a Hammeres és undergroundmusic-os kritikákra is.Igaz én se láttam még ennyi raszta hajú emberkét,de attól ez még nem gond Biohazardon meg tele volt agyontetovált emberkékkel ahogy hallottam..
Bill e-mail | 2004-03-14 14:04:32 | 64.
Tényleg csak kérdezem...ELéggé látszik,h kb.szinte semmibe veszed a Soulfly-t.Akkor miért mentél el?

Amúgy én sajna nem lehettem ott,mert tegnap Afu-Ra koncerten voltam,mérlegelnem kellett,mert a kettő együtt etgy kicsit ütős lett volna.


Előzmény: Thomas (62.)
Thomas e-mail | 2004-03-13 20:21:21 | 63.
Egy lányt próbáltunk bejuttatni, de nem jött össze. Sebaj, legalább megpróbáltuk :)

Előzmény: dead soul (55.)
Thomas e-mail | 2004-03-13 20:19:52 | 62.
Nekem igencsak felemás érzelmeim vannak a Soulfly-jal kapcs. Oké, jó volt Max-et látni, ahogy énekel meg minden, jó volt hallani tőle a Sepus nótákat meg jó volt pár Soulfly dal is, nade gyerekek...

1: hangzás. Max gitárja nem szólt. Egyáltalán. Ráadásul az egész tök halk volt, kábé mintha a keverős úgy egészében lejjebb húzta volna a mastert. A színpad és a keverő között álltam (a színpadhoz közelebb) és a koncert alatt simán tudtam beszélgetni, hát ez milyen már, bassza meg? Szarabbul szólt, mint a Hypocrisy, pedig azt hittem, azt a hangzást nem lehet alulmúlni...
És bebizonyosodott, hogy a Soulfly primitív témái gyenge hangzással kutyaszart sem érnek. Tessék csak megnézni a Seput! Szintén gyenge volt a gitárhangzás, és mégis, az egy olyan koncert volt, amitől tényleg megőrültem. Mert ott olyanok a dalok.

2: Max igazán toborozhatna olyan zenészeket, akik csúszás és baki nélkül tudják lenyomni az Arise-os dalokat. Nem mintha a Nunez srác szar dobos lenne, de aki nem bírja a tempót, az ne próbálkozzon.

3: Az ex-Ill Ninnyós faszkalap hazahúzhatna az előző zenekarába, mert személyével kábé olyan nevetségessé vált a Soulfly mint az említett anyazenekar. Egyébként ügyes gyerek (a latin szóló nagyon tetszett), csak az imidzs meg a pózolás volt hipergagyi.

4: Ritchie gyerek nyugodtan maradhatott volna Gloria mamával a színpad mögött. Amikor elfelejtett beszállni a Bleed rappelős részénél és vágta a zavarodott képet, nem tudtam, hogy most sírjak vagy röhögjek... A koncert mélypontja volt, kábé olyan cikisnek éreztem a helyzetet mint egy Hakni-bárt Attilával a BP televízióban.

5: közönség. A sok pulifejtől már lassan rosszul voltam (elnézést, ha valaki érintett, de ez van :)) De ez semmi. A többség akkora suttyó kolbász arc volt, hogy már kezdtem szégyellni magam hogy egy levegőt szívok velük.
Egy pár beszólás csak az érdekesség kedvéért:
"Itt a Cavalera, bazmeg!" - "Ja bazmeg, ez a Cavalera, hallod!"
"Szerinted lesz Roots?"
"De állat! Mindjárt kezdek pogózni" (először azt hittem poén, de mikor ránéztem az illetőre, látszott: sajnos nem)
"Ááááá, ez az, Eye For An Eye!" (Downstroy alatt...)

Na, a sok szarakodás mellet persze voltak pillanatok, ahol kifejezetten élveztem a koncit, pl Refuse/Resist, Downstroy, Bring It, az említett gitárszóló meg a reggae nóta... De összességében, háááááááááááát...

Ricsi e-mail | 2004-03-13 19:54:38 | 61.
Szerintem is kurva jó volt a koncert az új poló már meg is szakadt a pogotól :) Fasza volt a Prophecy alatt 10mp után leszedta valaki a pofámról a szemüvegem gondolom nem direkt de hát igy elég húzos volt a koncertára :))) de szarok rá lényeg hogy ott voltam került amibe került legszívesebben ma lengyelbe lennék és újra megnézném öket.Tribal war!!
szpa e-mail | 2004-03-13 18:43:21 | 60.
nem volt rossz biztos ...
leszámítva h vhol a neten azt olvastam h korán kezdenek, ott is voltunk
18:30ra és Maxék 21:30kor már kezdtek is ...
cmi ZSÍR nevezetű előzenekar kezdett, cd-ről ment a dob + szinti, nem tom mi a gányt keresnek
a soulfly előtt, de ugyanez elmondható az mz/x -re. nem voltak rosszak csak nem Max elé.
Replika v Ektomorf kellett volna.
a CDT nem volt rossz bár láttam már őket jobbnak is nemtom nem mozogtak jól a szinpadion nekem.
aztán végre 21:30kor PROPHECY ...
med downstroy + seek and strike + roots + régi Sepuk.
nekem nagyon bejött ez a felállás, a gityós gyereket annak idején az Ill Nino-ba nem bírtam,
ez a gagyi táska + a sotokán rugása komolytalannak tűnt, de kellemeset csalódtanm benne,
nagyon élt a szinpadon és elég laza gitáros is, azaz akusztikus aldimeolás szólója rendbe volt
Max meg is dicsérte
:O)
Sokkal joban szóltak mint az előzkrok, főleg a dob, ez a dobos gyerek 1 isten.
nekem sajnos a reggae-együttes után el kellett jönnöm, mi volt még utánna?
Kib jó volt az a szám, reggae-metál, várom az új albumot.
Télleg köcsög volt aki megdobta de Max nagyon jól reagálta le, isten szakállasan is
:O)
1szóval isten volt, tavaly Sepu most Soulfly, még machine head köllene + Korn és
lefosnám a lábam.
ya meg Talicska.
a következő kötelezettségem ápr. 3. mega club EKTOMORF !!!

brajx e-mail | 2004-03-13 16:55:18 | 59.
Én barom tornacipoben mentem be pogozni, azt hiszem sikerult maradando serulseket szerezni a labfejemen :D ja meg haverom poloja tiszta ver lett de kiderult h nem az o vere szal megnyugodtunk! :D -=soulflytribe=-
Rolchi e-mail | 2004-03-13 11:36:01 | 58.
Húúú emberek!

Ez a tegnapi koncert mára komoly fájdalmat okoz nekem.Egyrészt mert az egész felsőtestemet leamortizálták,másrészt meg hogy megint várhatunk jó sokat mire visszatérnek :(( Így is felejthetetlen marad ez a koncert.Egyik roados srác rendes volt.Előreadta a számlistát,hogy miket játszanak...hát én már ott kész voltam,hogy mi lesz itt :)) Keresztet vetettem előre.Nem gyenge zúzás ment már a prophecy elején is,pedig akkor még csaka közelébe sem voltunk a bedurvulós részhez..hát valami kegyetlen indítás volt.Prophecy+downstroy+rooots...ááhhh.Max egy állat :))Azt a köcsögöt verném pofán,amelyik hozzábaszott egy üdítőt Maxhez..menjen az ilyen a picsába,de komolyan.A koncert legkomolyaabb része számomra a régi sepus nóták voltak..arise,dead embryonic cells,refuse resist,na meg az olyan nóták,mint az I Beleive..ez valami hihetetlen volt+Bleed,defeat u,back to the primitiv+MOSES a végén kurvajó volt,nem is beszélve eye for an eye-ról...húúú.Nagyon odarakták magukat a srácok.Így a koncert alatt rájöttem,hogy van értelme ezeknek a kis lazulós témáknak,amik előjönnek néhány számban..azok alatt fel lehet lélegezni egy kicsit :))Na,király volt nagyon!
Még annyi,hogy CDT is rendesen felpörgetett már,nagyon jók voltak ők is! DIABLO DELUXE!!

Marque e-mail | 2004-03-13 10:49:42 | 57.
én még nem tudtam feldogozni az élményt... :))))

Soulflyt minden héten a PeCsába!


balf... Grizon nem tudott eljönni... :D

Garfield e-mail | 2004-03-13 09:43:54 | 56.
libabőr! befostam az élvezettől! egyedül az a fúvós téma nem kellett volna! buli után csak ültem egyhelyben és bambultam magam elé! és hát az új lemez nagyon ott lesz a szeren! bár egy rakás kedvencem kimaradt és játszhattak vna még egy órát simán és jöhetnének jövő héten is meg azután is és én ott lennék és...! Nunez gyerek kib jó, meg a fiatal gittyós is bár a hátizsákot levehetné miután hazajön az iskolából! szóval nem rossz banda ez a Soulfly!
dead soul e-mail | 2004-03-13 08:33:57 | 55.
na, mi volt? beengedtek? mondjuk nem vlsz, mert írtam egy méjlt a szervezö zérónak, aszondja nem mehet be senki helyettem, le is húzta a nevem a listáról.

Előzmény: Thomas (52.)
Thomas e-mail | 2004-03-12 15:45:39 | 54.
aha.

Előzmény: szpa (53.)
szpa e-mail | 2004-03-12 15:33:44 | 53.
jövöl?

Előzmény: Thomas (52.)
Thomas e-mail | 2004-03-12 14:58:02 | 52.
done.
Remélem, személyit nem kérnek, ha igen, megmondjuk, hogy helyettesítésről van szó. :)
Ki tudja, lehet hogy bejön...


Előzmény: dead soul (51.)
dead soul e-mail | 2004-03-12 12:08:44 | 51.
csekméjl:)

Előzmény: Thomas (50.)
Thomas e-mail | 2004-03-12 11:58:19 | 50.
Akkor add meg a neved és megyek helyetted!!!
email cím: the_zst@hotmail.com !!!


Előzmény: dead soul (49.)
dead soul e-mail | 2004-03-12 10:47:29 | 49.
vazz, én föl vagyok írva vendéglistára, de mégse jött össze, hogy fölutazzak, szülök miatt:/

Előzmény: szpa (48.)
szpa e-mail | 2004-03-12 10:22:32 | 48.
KI JÖN MA?
johnny e-mail | 2004-02-20 23:56:44 | 47.
Hogy ez a banda is egy mekkora kalap ürülék!
dbandris e-mail | 2004-02-20 19:50:03 | 46.
szerintem nagyon faszára sikeredett a Prophecy c. szám. főleg a végén az az ének.(ilyet a gladiátorban hallottam utoljára)már alig várom hogy kidöntsük a Pecsa oldalát :)
szpa e-mail | 2004-02-18 19:27:24 | 45.
megvettem a jegyeeeeeeet !!!
+ kikentük az örményeket soha rosszabb napot.

Thomas e-mail | 2004-02-18 08:09:41 | 44.
A Primitive-en nem voltak valami hűdeállat dobtémák, viszont most tényleg ügyes a gyerek! Jobb mint Mayorga a 3-on.

Előzmény: Garfield (43.)
Garfield e-mail | 2004-02-17 21:40:25 | 43.
az új Soulfly nóta elég rendesen oda van téve! tök átlagosan indul a riffelés! de a vége az valami nagyon állat! kicsontoz!! ja és ezt a Nunez gyereket nem kéne fikázni, inkább az illető mossa ki a fülecskéjét! szerintem hülyeség hogy a Mayorga köröket ver rá!
szpa e-mail | 2004-02-17 08:06:29 | 42.
www.soulfly.com

fenn van a az új album címadó dala ---> prophecy

Maxben still van düh ...

dead soul e-mail | 2004-02-16 14:12:10 | 41.
hé, tudtad, hogy lesz a pecsába soulfl...

Előzmény: szpa (40.)
szpa e-mail | 2004-02-16 09:22:24 | 40.
Soulfly - március 12.

Helyszín: Petőfi Csarnok

Jegyár: 4500 Ft.

Bill e-mail | 2004-02-15 19:20:36 | 39.
Pedig tőled vettem az infót.

Előzmény: dead soul (38.)
dead soul e-mail | 2004-02-15 19:03:19 | 38.
olyan jó érzés, hogy ezt a koncertet is ki fogom hagyni újfent.

Előzmény: Bill (36.)
Bill e-mail | 2004-02-15 18:48:55 | 37.
Bele lehet hallgatni az új album cimadó dalába,a news résznél keressétek.
Nekem tetszik,Max ereje nem veszett el,van egy jó kis kétlábdobos rész is benne.

www.soulfly.com

Bill e-mail | 2004-02-15 18:39:59 | 36.
Na..hát ide sem irt már senki jóideje..De most van nem is elhanyagolható apropó..Kishazánkba látogatnak...
Lesz új albumuk is ugye? (The Prophecy Unleashed)


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.