Click to Visit
Rock - Sztárok a politikában
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

*HippiNiki* e-mail | 2006-05-15 19:31:43 | 14.
egyetértek!!!!:)

Előzmény: stevie (13.)
stevie e-mail | 2006-05-15 09:52:19 | 13.
Tavaly Körös-toroki napokon amikor Pataki Attila elkezdte megint a miniszterelnök-fikázást tolni az elég gusztustalan volt, páran meg is jegyezték körülöttem, fújolással hangot adva nemtetszésüknek. Szerintem undorító, ha egy közéleti személyiség nyíltan politizál. Magánvéleménye mindenkinek lehet, de a színpadon ne nyilvánítsa ki, ezzel csak megosztja a rajongóit.
CrazyVillage e-mail | 2006-05-14 08:43:23 | 12.
Van ez igy:D

Előzmény: F.D. (11.)
F.D. e-mail | 2006-05-13 19:37:14 | 11.
HEhe milyen furcsak hogy amikor a cimére néztem atopicnak nekem is ez jutott eszembe.

Előzmény: CrazyVillage (10.)
CrazyVillage e-mail | 2006-05-13 19:35:13 | 10.
Sztárok a politikában?Árnold Svárcenegger???:DDDD
*HippiNiki* e-mail | 2006-05-12 20:09:23 | 9.
egy punk legyen baoldali, egy hungarista legyen jobbos, de más sztárok ne politizáljanak, mert azzal csak lealacsonyítják magukat. vagy álljanak a zöldpárt mellé vagy maradjanak kussban... senkit nem érdekel, kire szavaznak. akit igen, az kérdezze meg tőlük.

a parlament olyan, m egy óvodai homokozó a kis pisis ovisokkal... ,,add ide ez az én lapátom!"

rivfaaader e-mail | 2006-04-28 06:42:43 | 8.
az anarchia nem meno
gyurcsany es orban sem meno csak csurka pista bacsi meno

Dark Lord e-mail | 2006-04-12 16:50:01 | 7.
kifejezetten utálom ha egy banda politizál....pfúúúj...punk zenével egészen addig nincs bajom mig nem kezdenek el pl az anarchiárol bájologni...
Grizon e-mail | 2002-06-28 09:54:07 | 6.
Nemcsak a picsára gondoltam, tudnék még mondani 1-2 magyar punk zenekart,akik mellesleg komcsik is...

Előzmény: Máté1 (5.)
Máté1 e-mail | 2002-06-27 21:05:35 | 5.
ja a picsa egy szar,ők már nem punkok...
de majd mindjárt hozok egy punkot akivel vitatkozhatsz.


Előzmény: Grizon (4.)
Grizon e-mail | 2002-06-27 12:46:08 | 4.
Hát persze...
"Nem csak a szélsőjobb oldalé a világ
az úton még posroszkál néhány vörös hadosztály"

HétköznaPI CSAlódások

Ez nekem egy kicsit komcsinak tűnik, te mit gondolsz...kb 100 ilyet tudnék írni q:-))))


Előzmény: Máté1 (3.)
Máté1 e-mail | 2002-06-26 20:24:00 | 3.
punk zene sohasem kommunista.

Előzmény: Grizon (2.)
Grizon e-mail | 2002-06-26 14:46:50 | 2.
Elöször is az úriembert Jackie Chan-nek hívják...
Másodszor meg szerintem is jó dolog hogy fellép valamilyen ügy érdekébe az ember ha híres(és tök mind1 hogy zenész, színész,sportoló vagy más közéleti személyiség).Szerintem az nem biztos hogy jó ha egy politikai párt mellett vagy ellen lép fel az adott emberke.Pl Rage Aganist The Machine...hiába szimpatizálok az ő elveikkel, de azt nem tartom túl szimpatikus dolognak, hogy tüntetéseken játszanak vagy őkmaguk szítanak tüntetéseket, a zenének nem ez a felada.Bár persze lehet ennek ellent mondani, pl punk zene jórésze alapvetően a kommunista vay anarchista eszmék mellett foglal állást.De számomra ez nem túl szimpi dolog akkor sem(annak ellenére hogy hallgatok ilyen zenéket és néha még egyet is értek a szöveg mondanivalójával) hogy ezt a zene felhasználásával teszik, hogy a zenén kerewsztül hívják fel a figyelmet ilyen dologra.


Előzmény: MacPhisto (1.)
MacPhisto e-mail | 2002-06-25 20:10:18 | 1.
Alapgondolatom:
Jó-e az, ha a zenészek, híres sztárok kiállnak valami mellett, és fellépnek ezügyben?

Nem, nem, nem! Nem a kicsinyes és nevetséges hazai politikai életre gondolok, úgyhogy ebben a témában ne is írjatok, elvégre is nem akarom én is 'megosztani az országot'.

Bevallom Bono járt a fejemben, amikor megnyitottam ezt a topicot, és bár tudom, hogy nem lesz túl sikeres, remélem azért páran leírjátok majd a véleményeteket.

Biztosan hallottátok, hogy nemrégiben Afrikában járt az amerikai pénzügyminiszterrel, hogy megmutassa neki, az eddigi befektetett lóvé nem veszett kárba,de még több kell, hogy megelőzzék a bajokat (AIDS,vízhiány,oktatási problémák). A pénzügyminiszter nem igazán hajlandó pénzt áldozni, mert szerinte kárba vész az egész, és nem oda kerül ahova kellene.
Mindezt a Neten követtem figyelemmel, és marhára meglepődtem, hogy egyik tévéadón se láttam egyetlen bejátszást sem, sőt egyáltalán semmi visszhang nem volt. (Lehet,h csak én nem jártam nyitott szemmel).
Az egyetlen dolog a témával kapcsolatban:
véletlenül láttam a német MTV-n a Movie Awards-ban, hogy a csávó, aki Chakie Chan-nel szerepelt a Csúcsformában-ban (asszem Chris Rock) a díja átvételekor megemlítette a dolgot, és az afrikai népnek ajánlotta a díjat.

Az én véleményem:
Feltétlenül jó dolognak tartom, hogy egy befolyásos közéleti személy , felhasználva hírnevét, megpróbál tenni valamit az emberek sorsának jobbá tételéért.Ha megtehetném, ugyanezt tenném (miután hülyére kerestem magam :))


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.